X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne inofolic komu pomogl
Odpowiedz

inofolic komu pomogl

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lipca 2014, 14:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evell udostępnij nam swój wykresik <3

    Niusia lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lipca 2014, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przykro mi <tuli>
    Ale może lepiej dla pewności zrobić takie badania? To już było dość dawno...

    Może akurat ten inofolic wymusi owu :) W ogóle bierzesz całą apteczkę leków więc coś musi pomóc :)
    A gin co mówi?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lipca 2014, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gin mi powiedziała tak,że jak w ciągu 6 miesiecy nie zajde to będa nastepene badania takie jka hsg badania męza i stymulowanie clo. póki co przepisała mi tamte leki i jest chyba dobrej mysli ale co ztego jak nie mam monitoringu dzis bede do niej dzwonic,i sie zapisac na monitoringi .Motylku nie mam wykresu bo nie znam sie zabardzo na tym jak to robic pozdrawiam.

    motyl1993 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lipca 2014, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evell wrote:
    gin mi powiedziała tak,że jak w ciągu 6 miesiecy nie zajde to będa nastepene badania takie jka hsg badania męza i stymulowanie clo. póki co przepisała mi tamte leki i jest chyba dobrej mysli ale co ztego jak nie mam monitoringu dzis bede do niej dzwonic,i sie zapisac na monitoringi .Motylku nie mam wykresu bo nie znam sie zabardzo na tym jak to robic pozdrawiam.
    ja na monitoring idę w sierpniu po urlopie, akurat wrócę do domu na płodne

    Niusia lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lipca 2014, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak widzę już 12 cykli się staracie to dość długo bez praktycznie żadnych badań... Dziwne, trochę to taka strata czasu... Tym bardziej ze poroniłaś więc jakies szczegółowe badania powinny być juz dawno zrobione...
    Ja już robiłam część, 2 część mam robić za 2 miesiące jak mi się nie uda zajść i wtedy też TŻ badanie nasienia a to nasz 3 cs.

    A te wykresy to nie taka trudna sprawa :) Ja tez dopiero się ucze :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lipca 2014, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niusia wrote:
    Jak widzę już 12 cykli się staracie to dość długo bez praktycznie żadnych badań... Dziwne, trochę to taka strata czasu... Tym bardziej ze poroniłaś więc jakies szczegółowe badania powinny być juz dawno zrobione...
    Ja już robiłam część, 2 część mam robić za 2 miesiące jak mi się nie uda zajść i wtedy też TŻ badanie nasienia a to nasz 3 cs.

    A te wykresy to nie taka trudna sprawa :) Ja tez dopiero się ucze :)

    3 miseiąc to nie jest dużo. No ja mam badania porobione takie jak tsh estradiol krew ogolne mocz lh fsh to wszystko jest ok a tu dziecka nie ma nadal chyba za brdzo tego chce i stresuje:(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lipca 2014, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niusia wrote:
    Jak widzę już 12 cykli się staracie to dość długo bez praktycznie żadnych badań... Dziwne, trochę to taka strata czasu... Tym bardziej ze poroniłaś więc jakies szczegółowe badania powinny być juz dawno zrobione...
    Ja już robiłam część, 2 część mam robić za 2 miesiące jak mi się nie uda zajść i wtedy też TŻ badanie nasienia a to nasz 3 cs.

    A te wykresy to nie taka trudna sprawa :) Ja tez dopiero się ucze :)
    Ja rok temu zaszłam w ciążę, ale było puste jajo płodowe. Po poronieniu kilka cykli się staraliśmy, nic nie wyszło. Potem była przerwa. I teraz jest 3 cs po tej przerwie. Najpierw brałam tylko kwas foliowy, duphaston i acesan. Ale to nie pomogło. Teraz właśnie metformax, bromergon i inofolic. Bo leżałam na oddziale endo i mam wszystkie bad porobione. Mam podejrzenie hashimoto. Lekka niedoczynność tarczycy. Zobaczymy ile tym razem będziemy musieli się starać...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lipca 2014, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evell wrote:
    3 miseiąc to nie jest dużo. No ja mam badania porobione takie jak tsh estradiol krew ogolne mocz lh fsh to wszystko jest ok a tu dziecka nie ma nadal chyba za brdzo tego chce i stresuje:(
    Dokładnie ale ja mam pcos więc nie mamy na co czekać...
    Tak może być że psychicznie po prostu zbyt mocno utknełaś w tym temacie...
    Jakiś urlopik, odstresowanie? :D
    Sa przypadki że jak sie odpuści to wtedy jest ta wypragniona ciąża :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lipca 2014, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    motyl1993 wrote:
    Ja rok temu zaszłam w ciążę, ale było puste jajo płodowe. Po poronieniu kilka cykli się staraliśmy, nic nie wyszło. Potem była przerwa. I teraz jest 3 cs po tej przerwie. Najpierw brałam tylko kwas foliowy, duphaston i acesan. Ale to nie pomogło. Teraz właśnie metformax, bromergon i inofolic. Bo leżałam na oddziale endo i mam wszystkie bad porobione. Mam podejrzenie hashimoto. Lekka niedoczynność tarczycy. Zobaczymy ile tym razem będziemy musieli się starać...

    Nie znam sie jeszcze tak dokładnie na tych lekach :/
    Skoro działy się takie rzeczy to trzeba łykac i próbowac dalej :)
    A ta pierwsza ciaża to była naturalna?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lipca 2014, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    też mam podejrzane hashimoto,ale wedlug mojej orientacji wyniki sa ok bo prawdzalam dzis wlasnie ide do endo z wynikami zobaczymy co powie tsh mam 0.924 ft4 1,13 wiec luzik poł roku temu jeszcze moje tsh bylo tragiczne 3.050 jak dla starczki za duzo widocznieinofolik podziałał :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lipca 2014, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oby działał :D Wiele z nas na niego liczy!

    Evell, lenka123321, gosiunia lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lipca 2014, 23:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    o tak,obyy

1 2 3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ