X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Interpretacja wyników - ktoś pomoże?
Odpowiedz

Interpretacja wyników - ktoś pomoże?

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

Wysłany: 12 stycznia 2017, 16:32

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam! Czy jest ktoś w stanie powiedzieć mi czy moje wyniki hormonów są odpowiednie w trakcie starań o dziecko? Badania wykonywałam dziś, w 2 dc (wizyta u ginekologa dopiero za tydzień):
    FSH 4,37 mIU/ml
    Normy:
    faza folikularna 3,03 - 8,08 mIU/ml
    środek cyklu 2,55 - 16,69 mIU/ml
    faza lutealna 1,38 - 5,47 mIU/ml

LH 3,18 mIU/ml
    Normy:
    faza folikularna 2,39 - 6,60 mIU/ml
    środek cyklu 9,06 - 74,24 mIU/ml
    faza lutealna 0,90 - 9,33 mIU/ml

Estradiol 40,00 pg/ml
    Normy:
    faza folikularna 21 - 251 pg/ml
    środek cyklu 38 - 649 pg/ml
    faza lutealna 21 - 312 pg/ml

Progesteron 0,60 ng/ml

Prolaktyna 17,21 ng/ml

TSH - 2,247

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ