X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Jak myślicie,czy mam szansę?
Odpowiedz

Jak myślicie,czy mam szansę?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Gotowa Nowa
    Postów: 2 1

    Wysłany: 5 kwietnia 2016, 17:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam! :)
    Od początku lutego nie biorę tabletek antykoncepcyjnych. Dostałam krwawienia z odstawienia,a mój następny cykl trwał 35dni. Trochę długo... 17 marca miałam ostatnią miesiączkę. staram się o dzidziusia i od tygodnia bolą mnie piersi,a dzis na bieliznie zauwazylam bardzo malutką plamkę.. brązowa na doslownie kilka mm... czy jest szansa ,że było to krwawienie implantacyjne? od początku cyklu przytulamy się praktcznie codziennie...

    Andzia
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 kwietnia 2016, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czyli dzisiaj jest 20 dc? Może to plamienie na owulację?Bo na implantacyjne to chyba za wcześnie.Robiłaś testy owu? Po odstawieniu antyków różne dziwy się dzieją.Pozostają Ci testy owu,mierzenie temperatury i ewentualny monitoring u gina. Powodzenia :)

  • aswalda Autorytet
    Postów: 668 757

    Wysłany: 6 kwietnia 2016, 07:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Teoretycznie jest to mozliwe oczywiscie. Plamienie wystepuje od 7-10 dni po owu ale moze byc tez wczesniej lub pozniej. Zazwyczaj nie jest wcale widoczne.

    Córcia Natalia <3
    3i499vvjjclnxoyh.png
    Synuś :)
    mhsvj44jvon684q5.png
    Aniołek maj 2012 10tc <3 [*]
  • Cytrynka_ Autorytet
    Postów: 4402 1914

    Wysłany: 7 kwietnia 2016, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak w gwoli scislosci. Zeby bylo dziecko musi byc seks. A nie przytulanie sie.
    Nie bojmy sie uzywac takich okreslen. One nie sa zle.

    I wracajac do tematu.
    Po anty cykle moga Ci robic psikusy. Jeden dluzszy drugi krotszy. Bylas na kontrolnej wizycie u gina? Jak nie to warto. Niech zrobi usg.
    Plamienie bardziej bylo na owulacje. Albo moze to tylko jakies otarcia?

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ