Letnia promocja w OvuFriend!

Aktywuj abonament Premium w OvuFriend od dziś do 31 sierpnia a otrzymasz od nas prezent:

Jeżeli wykupisz abonament Premium w OvuFriend i zajdziesz w ciążę, będziesz mogła wykorzystać swój abonament w BellyBestFriend, w niesamowitym, w pełni spersonalizowanym, inteligentnym kalendarzu Twojej ciąży!

Promocja trwa do 31 sierpnia 2019 roku.

Wykup abonament Zamknij
Forum Starając się - ogólne Jak nie zwariować, gdy wszystko idzie nie tak
Odpowiedz

Jak nie zwariować, gdy wszystko idzie nie tak

Oceń ten wątek:
  • Zozo Autorytet

Wysłany: 15 czerwca, 00:23

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na balkonie nie ma :D ale na plazy bylo masakra bo bylysmy pod drzewami w cieniu.
    No oni byli jak to mowi moja corka „ mega” :D z jednej strony jak na nich patrzysz to jakby byli twoi dziadkowie a z drugiej tacy inni moze jak my kiedys bedziemy na legalu pic piwo bez zadnego osadzania . A temu dziadkowi to tylko brakowalo calej reki w tatuazach jak to teraz bywa :D
    Ale bylo widac, ze bylo w nich uczycie mimo tylu lat i tak sobie pomyslalam, ze tez bym chciala niczym jak zulik siedzic na lawce haha ale jak oni na siebie patrzyli :D
    Chociaz nie wiem czy ten dziadek taki swiety po piwku jak tu myslal o moim rozbieraniu z sukienki w stroj : D smiesznie bylo mam nadzieje ze tez dozyje takich lat :)

Adry lubi tę wiadomość

👧 Córka 08.2011
    Starania od 09.2017
    1 cykl na clo grudzień 2018
    01.19 cb
    12.05.19 [*] 8tc
  • Multiwitamina Autorytet

Wysłany: 15 czerwca, 02:25

Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i co śpicie? Mój miał grilla , mi się nie chciało siedzieć. Za daleko od małego z resztą. Właśnie go na śpiocha mam bo jakoś tak nie chciałam żeby głodny był..Niby się nie budzik A na cycku siedzi . W końcu chłodniej . Omineły nas centralnie burzę na szczęście . Już tylko dziś, membrany założą i moze lać . Już kurde sucho strasznie się robi. W domu 28stopni gorąco w cholerę , chodzę w samej bieliźnie A polazilabym bez najlepiej

o1483e5e318flqd5.png
    PCOS, macica dwurożna, niedoczyność/nadczynność tarczycy/ poporodowe zapalenie tarczycy
  • nick nieaktualny

Wysłany: 15 czerwca, 08:31

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy z Was tez sie tak leje ja mam dzisiaj chyba najcieplej poprzednie dni nawet spoko przezylam ale dzisiaj to jest drama... mysmy wczoraj obchodzili 5 rocznice z mezem zajelismy sie przeprowadzka i wstyd sie przyznac ale zapomnielismy zupelnie o tej rocznicy haha
    A moj tato dzisiaj taki uprzejmy nie pytal o nic nie zagadywal o przeprowadzke i sie zastanawiam o co mu chodzi czy mily bo chce pobyc sam w domu czy tez mily bo chce zebysmy zdanie zmienili jednak jesliby chodzilo o to drugie to przeciez by cos powiedzial a tak nic. Ja to w ogole bardzo bym chciala zeby jeszcze kogos poznal a kiedys jak mama jeszcze zyla nawet nie chcialabym o tym slyszec jednak teraz wiem ze czlowiek potrzebuje tej 2 polowki ze dzieci nie zastapia zony meza itp...

Wiadomość wyedytowana przez autora 15 czerwca, 09:18

• Lavende86 Autorytet

Wysłany: 15 czerwca, 09:03

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Samosiowa - u nas też najgoręcej w tym tygodniu. Nie chcę nawet myśleć co będzie później bo jest ranek, a mi już ciepło. A w ciąży człowiekowi jeszcze cieplej i robi się nieciekawie :-P Są momenty, że mi słabo, kręci się w głowie, duszno. Nie pozostaje nic innego jak to znosić :-)
    Dziś muszę spakować córkę nad morze.

km5sdf9hr7mctyzr.png
    atdci09kcr72fd4c.png
  • malutka_mycha Autorytet

Wysłany: 15 czerwca, 09:09

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co za noc, jestem wykończona. Od wczoraj Nina dużo gorzej jadła, połowa bokiem jej się wylewala. Nie najadala się i spała bardzo krótko. Do tego krtan jej się zapada bo ma wiotkosc. Ja już całą splakana bo oczami wyobraźni widziałam że znowu spada z wagi, zabierają ja do szpitala itd. Wręcz wylam, że nakarmić dziecka nie potrafię.
    Dobrze ze polgodzinna drzemka mnie trochę otrzezwila i spróbowałam innej pozycji do karmienia. Teraz ładnie je, mam nadzieję że tak zostanie. Zastanawiam się co mnie jeszcze zaskoczy. Głowa za chwilę mi chyba wybuchnie, mam ochotę się urznac żeby na chwilę o wszystkim zapomnieć.
    Sory że się tak że mnie wylalo ale po dzisiejszej nocy wróciły najgorsze koszmary.

iv09upjy29txo84c.png

Wysłany: 15 czerwca, 09:13

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adry ja się z dzielnoscia chyba minęłam.
    ZLOTY!! Zaszalej :D pokaż jakie wybralas

Adry lubi tę wiadomość

iv09upjy29txo84c.png

Wysłany: 15 czerwca, 09:17

Cytuj  /     /  Zgłoś
    I zazdroszczę leniwe soboty. My od kilku godzin nie spimy, nadal nie wiem dlaczego :D

iv09upjy29txo84c.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 15 czerwca, 09:19

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adry wrote:
    Zozo, życzę Ci abyś dożyła takich lat i jeszcze dłużej w zdrowiu i szczęsciu :)

My spalismy dzisiaj do 9.... bez pobudek, młoda przyklejona do teściowej, teściowa zrobila kawe i śniadanie, leżymy ze starym na łóżku i gadamy o życiu :)

Lavende, ale super :D trochę oddechu złapiesz, na długo jedzie?

Multi, ja dwa dni z rzędu prasowałam nago :P

Mycha, Tyjesteś taka super dzielna

Dziewczyny, kolor klapek czarny czy złoty?

Pięknego dnia Wam życzę kobietki :)
    Zloty:p

Adry lubi tę wiadomość

Wysłany: 15 czerwca, 09:21

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Złoty A co
    Prasowanie nago spoko . Tylko u nas nigdy nie wiadomo czy ktoś do domu nie wpadnie . A zamykamy się na sexy tylko . I to juz raz po oknach szukał szwagier ... czy nie chcemy czegoś że sklepu :)
    Samosiowa zostaw go, niech sobie przetrawi to i owo . Słońce cis powie

o1483e5e318flqd5.png
    PCOS, macica dwurożna, niedoczyność/nadczynność tarczycy/ poporodowe zapalenie tarczycy

Wysłany: 15 czerwca, 09:21

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zozo ja też lubię patrzeć na takie szczęśliwe starsze pary. Idą za rękę, ciężko określić kto kogo podtrzymuje :) tyle lat z tą jedną osobą która na codzień tak bardzo Cię wkurza - szacun.

Zozo, czekamynadzidzie lubią tę wiadomość

iv09upjy29txo84c.png

Wysłany: 15 czerwca, 09:25

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aha i wczoraj prysznic brałam dwa razy prawie pod rząd tak spodoba byłam

Adry lubi tę wiadomość

o1483e5e318flqd5.png
  • Lavende86 Autorytet

Wysłany: 15 czerwca, 09:28

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mycha - nie dziwię Ci się, że się stresujesz. To normalne. Przy takim maluchu zawsze są stresy, a Ty masz na dodatek dodatkowe utrudnienia. Ja też często ryczałam przy karmieniu małej. Pomyśl, że będzie coraz lepiej. Nabierze wprawy w jedzeniu. Jest coraz większa i silniejsza. Ani się obejrzysz, a będzie obiadki wcinać. W nocy zawsze wszystko wydaje się gorsze niż jest, a jeszcze dochodzi zmęczenie... Super dajesz radę!

Adry - w zależności od pogody 7-10 dni. No trochę odsapnę bo już ledwo za nią nadążam. A jeszcze ona mnie ostatnio maltretuje. Chce zaczepiać braciszka i maltretuje mi brzuch. Nie przetłumaczysz. Mały będzie miał z nią przesrane. Ona go zamęczy.

malutka_mycha lubi tę wiadomość

km5sdf9hr7mctyzr.png
    atdci09kcr72fd4c.png

Wysłany: 15 czerwca, 09:31

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adry na pewno męczą ale dzisiaj w nocy to był ewidentnie problem z krtania. I z tym nic nie można zrobić, samo ma przejść :(

iv09upjy29txo84c.png
  • Zozo Autorytet

Wysłany: 15 czerwca, 10:14

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mycha ja to ci chyle czola jestes bardzo dzielna.
    Eh glowa mnie boli po tym winku hehe albo po polowie nocy nie przespanej.
    Adry mialam ci pisac zebys wziela czarne i zlote ale wkleilas zlote i chyba tak jak wiekszosc mowi zlote fajne :D ladnie beda wygladac do opalonej nogi :)
    Cos mialam jeszcze napisac i juz sama nie wiem co :) musze sie ogarnac bo mala ciagnie na plaze a ja brak mocy :/

👧 Córka 08.2011
    Starania od 09.2017
    01.19 cb
    12.05.19 [*] 8tc
  • nick nieaktualny

Wysłany: 15 czerwca, 10:40

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adry wrote:
    Samosiowa, kiedy sie wyprowadzacie?
    Jak tulko kuchnia bedzie wczoraj do 24 skladalismy meble z ikei koszmar :D kupilsmy maly stol i witryne
    Najgorzej denerwuje mnie fakt ze tata chyba liczy ze zmienie zdanie ale to nie ode mnie zalezy maz mi jadno powiedzial ze albo ide z nim albo pozew o rozwod :/

Wiadomość wyedytowana przez autora 15 czerwca, 10:41

• Lavende86 Autorytet

Wysłany: 15 czerwca, 10:43

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adry - no ja też na początku byłam negatywnie nastawiona gdy mąż rzucił tym pomysłem no ale rodzina mi mówi żebym nie wymyślała i nie panikowała :-P Nie mam serca egoistycznie trzymać jej w domu tylko dlatego, że nie mam już na nic siły. Niech dziecko ma coś z życia i wakacji. Ona się cieszy, że jedzie na plażę i nie ma z tym problemu, że mnie tam nie będzie. Tzn. czasem pyta czemu nie mogę jechać, ale mówi, że i tak pojedzie z tatą. On się nią dobrze zajmie - nie mam o to obaw. Mają bardzo dobry kontakt. Ona jest bardzo tatusiowa :-D No i będą tam teściowie. Myślę, że największy problem będę miała ja bo będę tutaj tęsknić i szkoda mi, że nie jadę. Z tym, że ja już ledwo chodzę z brzuchem. Wczoraj stanęłam na chodniku i tak mnie ciągnął brzuch i krocze, że myślałam, że urodzę :-D Będę leżeć pod wiatrakiem i czytać książki :-D Ostatnie o czym teraz marzę to łażenie gdzieś czy plażowanie :-P

Wiadomość wyedytowana przez autora 15 czerwca, 10:46

km5sdf9hr7mctyzr.png
    atdci09kcr72fd4c.png
  • Lavende86 Autorytet

Wysłany: 15 czerwca, 10:50

Cytuj  /     /  Zgłoś
    P.S. Złote klapki są super!

Adry lubi tę wiadomość

km5sdf9hr7mctyzr.png
    atdci09kcr72fd4c.png
  • Zozo Autorytet

Wysłany: 15 czerwca, 10:58

Cytuj  /     /  Zgłoś
    No u nas pod wzgledem jeziora jest fajnie :) mamy plaze strzezona w dwoch miejscach, pare dzikich plaz i teraz z unii dostali kase i porobili w dwoch miejsach fajne plazyczki, na jeziorze 7 wysp jest wokol duzo lasow takze mamy gdzie chodzic i w obrebie max 10 km tez mamy kilka fajnych jezior :)

Adry lubi tę wiadomość

👧 Córka 08.2011
    Starania od 09.2017
    01.19 cb
    12.05.19 [*] 8tc

Wysłany: 15 czerwca, 12:49

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adry ja już nie wierzę że coś samo przejdzie albo że u nas coś będzie tak jak u innych dzieci ;)

Lavende ja na pierwsze wakacje bez rodziców jechałam jak miałam 1,5 roczku :) i od tego czasu co roku babcia nas brała na dwa tygodnie. Na pewno będzie Ci dziwnie, ale później docenisz te chwile spokoju :)

Lavende86 lubi tę wiadomość

iv09upjy29txo84c.png

Wysłany: 15 czerwca, 15:13

Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie mój pojechał do roboty . Młody się poddał i śpi ( ciężka noc przewiduje ) . A ja siedzę na kanapie oglądam serial i pije inke ( żeby drugiej kawy nie pić) . Pełen relax i wywalone na wszystkie obowiązki . Za gorąco jest kurczę 27 w chałupie

o1483e5e318flqd5.png
‹‹ 1193 1194 1195 1196 1197 ››

Zajdź w ciążę dwa razy szybciej

Sprawdź OvuFriend Premium

• wyznaczanie dni płodnych
  • dieta płodności
  • innowacyjny algorytm

Wypróbuj miesiąc za darmo, potem tylko 29 zł / mies.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt OvuFriend: "Opracowanie nowych w skali światowej rozwiązań w obszarze uczenia maszynowego wspierających w planowaniu rodziny i pokonywaniu problemu niepłodności" współfinansowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach programu Inteligentny Rozwój 2014-2020.

UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do OvuFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)