Forum Starając się - ogólne Jak nie zwariować, gdy wszystko idzie nie tak
Odpowiedz

Jak nie zwariować, gdy wszystko idzie nie tak

Oceń ten wątek:
  • Adry Autorytet

Wysłany: 23 maja, 18:33

Cytuj  /     /  Zgłoś
    czekamynadzidzie napisała:
    Ja mam z nia kontakt. Wiesz... kazdy czasem potrzebuje przerwy na uporzadkowanie swoich myśli ;)

pewnie też niebawem wróci jak zaciąży, tylko ciekawe czy ja tu jeszcze będę, hahahaha :P

ug379vvjvhvf5kxm.png
  • Adry Autorytet

Wysłany: 23 maja, 18:35

Cytuj  /     /  Zgłoś
    pumka napisała:
    Ja jestem beznadziejny przypadkiem i mi się nie udało. Dziś byłam na wizycie i dr mówił że nie ma nadczym się zastanawiać tylko invitro. Kurde tak łatwo im mówić. Ja boję się kolejnej porażki.

Nie jesteś beznadziejnym przypadkiem, jesteś przypadkiem, gdzie załapie za drugim razem :)
    Kiedy jedziecie z koksem?
    Proszę się nie bać, do odważnych świat należy. Trzeba próbowac.

U CIebie czemu tylko in vitro?

pumka, czekamynadzidzie lubią tę wiadomość

ug379vvjvhvf5kxm.png
  • Multiwitamina Autorytet

Wysłany: 23 maja, 18:40

Cytuj  /     /  Zgłoś
    pumka napisała:
    Ja jestem beznadziejny przypadkiem i mi się nie udało. Dziś byłam na wizycie i dr mówił że nie ma nadczym się zastanawiać tylko invitro. Kurde tak łatwo im mówić. Ja boję się kolejnej porażki.

A co to za rewelacja ? Nie jesteś beznadziejnym przypadkiem A indywidualnym i tyle. Próbowaliście inseminacji?

o1483e5e318flqd5.png
    PCOS, macica dwurożna, niedoczyność tarczycy

Wysłany: 23 maja, 18:41

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adry napisała:
    pewnie też niebawem wróci jak zaciąży, tylko ciekawe czy ja tu jeszcze będę, hahahaha :P
    Ty wtedy będziesz pewnie próbować o drugie i będziesz;) chyba że ze mną w parze nadal jesteś? ;p

Adry lubi tę wiadomość

o1483e5e318flqd5.png
  • Adry Autorytet

Wysłany: 23 maja, 19:10

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Multiwitamina napisała:
    Ty wtedy będziesz pewnie próbować o drugie i będziesz;) chyba że ze mną w parze nadal jesteś? ;p

Hahaha, nie nie, Ty to za bardzo nawiedzona jesteś :P hahaha

Multiwitamina lubi tę wiadomość

ug379vvjvhvf5kxm.png
  • IssaMelissa Autorytet

Wysłany: 23 maja, 19:47

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czekamy, kochanie, dzielna jesteś jak mało kto. Ja na twoim miejscu dawno bym szalała z nerwów i że złości, że trzeba było czekać tak długo na tak niedobrą diagnozę. Ułóż to sobie w głowie, oswoj się z myślą o trudniejszej drodze i się nie zatrzymuj póki nie osiągniesz celu. Endomenda w razie ciąży, tak jak mówią dziewczyny, się wycisza. Czyli tu jest mniejszy problem. Gorzej z guzkiem. Poczekaj na wyniki, może nie jest tak źle jak się wydaje. Może jest jakaś inna metoda aby go choć zahamować. W razie czego spróbuj też konsultacji z innym lekarzem. W takich przypadkach dobrze znać opinię innej strony. Nie poddawaj się i pamiętaj że nie jesteś sama. Masz wspaniałego męża obok i nas wszystkie wirtualnie także.

czekamynadzidzie lubi tę wiadomość

• IssaMelissa Autorytet

Wysłany: 23 maja, 19:50

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arienka Wojtuś bardzo ładne imię. Mi też się podoba.

Pumka a nie ma możliwości najpierw hsg i stymulacja, a jak nie wyjdzie to dopiero ivf? Wiem że to faszerowane się hormonami, ale jest to jakieś wyjście

Arienkas83 lubi tę wiadomość

• IssaMelissa Autorytet

Wysłany: 23 maja, 20:02

Cytuj  /     /  Zgłoś
    pumka napisała:
    Jest taka możliwość ale jak wyjdzie hsg negatywnie to i tak ivf.
    Mam cykl by się zastanowić.
    Ale do ivf i tak podjedziemy nie wcześniej niż w październiku.
    Za chwilę zacznie się sezon na truskawki a ja nie mam tyłu ludzi do pracy by samej sobie wolne zrobić albo żeby mąż brał urlop bezpłatny.
    Fakt trudna decyzja, ale ja gdybym musiała wybierać to chyba bym próbowała po kolei obie możliwości. Do października kawał czasu, a może w między czasie się uda i nie trzeba będzie przechodzić całej tej procedury.

Wysłany: 23 maja, 20:02

Cytuj  /     /  Zgłoś
    pumka napisała:
    Dr M podobno guru od ivf z Białegostoku określił że jestem przypadkiem trudnym.

Najważniejsze macica czysta. Uff
    Ciekawe ilu pacjwntkomnto mówi? Potem jego opinia wśród ludzi rośnie bo wyleczy same trudne przypadki.
    Jaka jest tak właściwie Twoja historia ? Jesteś zdiagnolizowana ?

o1483e5e318flqd5.png

Wysłany: 23 maja, 20:04

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adry napisała:
    Hahaha, nie nie, Ty to za bardzo nawiedzona jesteś :P hahaha
    No bez mydła, już się wystraszyłaś? Przecież jazda w pieluszkach jest taka fajna, zapomniałaś? ;p

o1483e5e318flqd5.png

Wysłany: 23 maja, 20:05

Cytuj  /     /  Zgłoś
    IssaMelissa napisała:
    Arienka Wojtuś bardzo ładne imię. Mi też się podoba.
    Tak samo ;)

IssaMelissa, Arienkas83 lubią tę wiadomość

o1483e5e318flqd5.png

Wysłany: 23 maja, 20:20

Cytuj  /     /  Zgłoś
    pumka napisała:
    Multi mam bogatą historie leczenia.
    Największą przeszkodą jest endometrioza i zniszczony jajnik po laparo. Ale macica czysta i jeden jajnik super. Nie wiadomo czy jajowody nie zarosły bo ostatnie hsg miałam w 2017 roku. Oba drozne były ale były trudności podczas hsg.
    Aha to musisz chyba na start poprzedzać znowu ? Hormony , leki itp? Owulacje swoją masz ? Czy io , pcos też Ci się trafiło?

o1483e5e318flqd5.png

Wysłany: 23 maja, 20:25

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny Pierdzele jakie spa ! Cała się topie w mazidlach haha
    Ogólnie rzecz biorąc to dostałam od męża prezent . Paczkę kosmetyków z ziaji balsam , mydełko , mgiełka i serum jakieś na twarz.
    No to trzeba wykorzystać.
    Nasparowalam twarz kremem i tym serum . Ciało balsamem , brzuch i cycki masłem, ręce kremem stopy kremem, meżu jeszcze plecy wysmarował , żyć nie umierać heh
    2bec524316391768med.jpg

Wiadomość wyedytowana przez autora 23 maja, 20:27

Arienkas83, czekamynadzidzie lubią tę wiadomość

o1483e5e318flqd5.png

Wysłany: 23 maja, 20:27

Cytuj  /     /  Zgłoś
    pumka napisała:
    Owualcje miałam a czy mam to nie wiem.
    Pcos nie mam. Ale w trakcie diagnozowania IO bo w poniedziałek robiłam krzywą i czekam na wyniki.
    To o tyle dobrze że masz własną owu, miejmy nadzieję że się utrzymała- ale dlaczego by nie.
    Moje rodzinne miasto to Białystok heh.

o1483e5e318flqd5.png

Wysłany: 23 maja, 20:29

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po za tym jest 20.30 A u mnie nadal widno;) coraz bliżej lato <3

o1483e5e318flqd5.png

Wysłany: 23 maja, 20:36

Cytuj  /     /  Zgłoś
    pumka napisała:
    Kurcze to jak ty się znalazłaś pod tym rzeszowem? Tosz to pół Polski trzeba przejechać.
    Haha do męża mnie tak ciągnęło;p

o1483e5e318flqd5.png
  • Adry Autorytet

Wysłany: 23 maja, 23:11

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Multiwitamina napisała:
    No bez mydła, już się wystraszyłaś? Przecież jazda w pieluszkach jest taka fajna, zapomniałaś? ;p
    O tygodnia nie wiem co to pieluszki. Człowiek szybko przyzwyczaja się do dobrego :D jest tak jakby luksusowo jak to mawiała jedną z bohaterek Kogiel Mogiel

Multiwitamina lubi tę wiadomość

ug379vvjvhvf5kxm.png
  • Adry Autorytet

Wysłany: 23 maja, 23:12

Cytuj  /     /  Zgłoś
    pumka napisała:
    Tak więc. Macica czysta. Jajnik prawy super. Bez torbiel. Podobno działa normalnie. Lewego prawie nie ma po laparoskopii.
    Dr kazał się zastanowić czy powtarzamy hsg i próbujemy 3 cykle stymulowanie albo ivf.
    Nie wiem co wybrać.??
    Jeśli ivf to za 3 mce. Nie mam ludzi do pracy na plantacji aż tylu by sobie wolne robić. No i chce trochę supli pobrać.

A czujesz się na siłach na te 3 stymulowane? Jakie dają szanse?

ug379vvjvhvf5kxm.png
  • Adry Autorytet

Wysłany: 23 maja, 23:20

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zozo napisała:
    Wlasnie mi sie popdbalo to w wiekszym miescie ze ludzie maja wywalone na ciebie nie patrza nie zwaracaja uwagi. Widzialam laske ktora szla w krotkiej bluzce ledwo za cycki a sadlo lało sie bokien ledwo spodnie dopiela ale nikt na nia nie patrzal a u nas w miescie kurde to nawet musisz sie wymalowac jak dziecko do szkoly zaprowadzasz masakra pamietam jak ja do przedszkola prowadzilam to matki jak z wybiegu szpile 15 cm pelny makijaz spodniczki i nie to ze do pracy ida siedza w domu.

Zozo, w dużych miastach ludzie się po prostu nie znają i nie mają czasu na pierdoły :P Ale coś w tym jest co piszesz.
    Ja jak wychodzę wyrzucać śmieci to idę jak stoję. Nieraz poplamione spodnie, jakaś tam bluza, o makijazu zapomnij. Co mnie to obchodzi, że ktoś mnie zobaczy :) z kolei mój mąż, musi się ogolić, przebrać, nawet zeby myje, włosy układa - dlatego ja wyrzucam zazwyczaj bo mnie to wkurwia, że się szykuje jak na wybieg. Hahaha

Jak ostatnio miałam wolne to też mała do żłobka w jakichś dresach zawozilam, nawet mi do głowy nie przyszło żeby się szykować :) zresztą ja poza pracą bardzo często paraduje bez makijażu.

ug379vvjvhvf5kxm.png
  • czekamynadzidzie Autorytet

Wysłany: 23 maja, 23:48

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pumka nie mamy w zyciu latwo jak się okazuje :( ja nawet nie mam za bardzo czasu do namyslu odnosnie ivf bo u mnie macica nie byla czysta i guzki zaczna sie odnawiac :( wiec albo teraz albo nigdy. Dobrze ze maz jest za in vitro i nie trzeba tu walczyc na tym punkcie. Najgorzej, ze in vitro to taka ostatnia deska ratunku... potem juz nie ma nic :( i chyba ta perspektywa jest najgorsza. Eha sorki. Ja widze na razie wszystko w ciemnych barwach. Ale bede walczyc! Jeszcze nie wszystko stracone...

Multiwitamina, IssaMelissa, pumka, Adry lubią tę wiadomość

30 lat
    Laparoskopia - Jajowody drożne
    Endometrioza 2st
    plan: 3 cykle starań naturalnych i ew. in vitro...
    obecnie: 22 cykl starań (1 cykl po laparo)
    ...tak bardzo bym chciała...
‹‹ 1193 1194 1195 1196 1197 ››

Zajdź w ciążę dwa razy szybciej

Sprawdź OvuFriend Premium

• wyznaczanie dni płodnych
  • dieta płodności
  • innowacyjny algorytm

Wypróbuj miesiąc za darmo, potem tylko 29 zł / mies.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt OvuFriend: "Opracowanie nowych w skali światowej rozwiązań w obszarze uczenia maszynowego wspierających w planowaniu rodziny i pokonywaniu problemu niepłodności" współfinansowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach programu Inteligentny Rozwój 2014-2020.

UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do OvuFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)