X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Jak nie zwariować, gdy wszystko idzie nie tak
Odpowiedz

Jak nie zwariować, gdy wszystko idzie nie tak

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 czerwca 2018, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I brzuch zaczyna na @ ćmić- sukces!
    Dzis czytalam ze wino moze przyspieszyc okres. Poprawia endo...i jak tu nie pić.

    Jak wyprawie mlodego na wakacje na tydzien to chce mu odmalowac pokoj. Dzis sie sxkolilam na YT haha

    werni lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 czerwca 2018, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adry wątroba wszystko przerobi

    Adry lubi tę wiadomość

  • Multiwitamina Autorytet
    Postów: 6600 3797

    Wysłany: 22 czerwca 2018, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 lipca 2019, 11:42

    ♡♡♡ Kornel ♡♡♡ 1.04.2019
    ♡♡♡Klaudia♡♡♡17.01.2021
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 czerwca 2018, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Multi a jak robiłąś rano i weiczorem ? no jak to nie ma norm muszą być.

    Dziewczyny chcemy jechać nad morze końcem sierpnia na pare dni polecacie coś fajnego gdzie można jechać? i taniego :P w miarę ...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 czerwca 2018, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    2mq9ldd.jpg
    Wznosze toast za te nasze hormony!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 czerwca 2018, 19:01

    Adry, werni, hipisiątko lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 czerwca 2018, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evell wrote:
    Multi a jak robiłąś rano i weiczorem ? no jak to nie ma norm muszą być.

    Dziewczyny chcemy jechać nad morze końcem sierpnia na pare dni polecacie coś fajnego gdzie można jechać? i taniego :P w miarę ...

    Kąty Rybackie nad Zatoką

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 czerwca 2018, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj Adry znam to.. Ja wczoraj wpadlam po szybkie zakupy...pare rzeczy i stowa....nosz kurde...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 czerwca 2018, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja tez tak robię ze kupuje..i teraz sie zbliza ten czas...
    Masakra jakas...
    Glupie maslo weź 7zł co u nas idzie jak woda...
    A co ja wczoraj kupilam...wino...chrupki...ciastka...duze maslo cos na szybko na obiad i bum..

  • Ika83 Autorytet
    Postów: 375 162

    Wysłany: 22 czerwca 2018, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KoniczynkaNaSzczescie uwierz mi , że nie jesteś sama:D ja właśnie wróciłam do domu po bardzo ciężkim dniu w pracy. Dodam , że pracuje w korpo i tam praca jest tak intensywna, że po powrocie do domu paruje mi z mózgu! Czasami czuje się jak ten chomik co biega w swoim kołowrotku i nie może z niego wyskoczyć.
    Stres u mnie jest na porządku dziennym. To też może wpływać na nasze starania:/
    Ale do brzegu:D chciałam napisać, że zaraz otworzę sobie piwko i wypije za kolejny przetrwany tydzień w robocie i zobacze sobie mecz,bo uwielbiam Mundial:D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 czerwca 2018, 19:43

    Multiwitamina, KoniczynkaNaSzczęście lubią tę wiadomość

    mkwia
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 22 czerwca 2018, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziś pierwszy dzień zwiększona dawka bromka i jest mi nie dobrze. Oby wytrzymała nocke w pracy

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • Ika83 Autorytet
    Postów: 375 162

    Wysłany: 22 czerwca 2018, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adry więc czeka Cię powrót do rzeczywistości:)
    Korpo pranie mózgu. Ja mam czasami ochotę walnąć tą robotą i otworzyć coś swojego ,ale brak mi odwagi. Kasa trzyma mnie w tej pracy. Poniekąd ja lubię,ale często mam dosyć. Pracuje na pełnych obrotach. Przez karierę zawaliłam sobie strania o dziecko,ale na własne życzenie. Teraz,kiedy dobijam do 35:/ pluję sobie w brodę, że obudziłam się za późno.

    Adry lubi tę wiadomość

    mkwia
  • Ika83 Autorytet
    Postów: 375 162

    Wysłany: 22 czerwca 2018, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KoniczynkaNaSzczęście wrote:
    No baaa mam z wczoraj jeszcze.
    Oglądacie M jak M?
    Ja dzis nadrabiam i sie poryczalam jak Kinga zaciazyla. Nawet glupiego serialu czlowiek obejrzeć nie moze!

    Ostatnio oglądałam taki program. Robili eksperyment w komunikacji miejskiej. Jak ludzie traktują ciężarne kobiety. Czy ustępują im miejsca i tez się na tym poryczałam:D bo większość super się zachowała. Takie rzeczy mnie roczulają:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 czerwca 2018, 19:58

    mkwia
  • Ika83 Autorytet
    Postów: 375 162

    Wysłany: 22 czerwca 2018, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adry padłam ze śmiechu:D
    Multwitamina ja też nie raz ,zmywając naczynia, pomyślę sobie, że nadal w ciąży nie jestem i myje tak sobie te naczynia i becze jak dziecko:D

    mkwia
  • Lavende86 Autorytet
    Postów: 4992 3175

    Wysłany: 22 czerwca 2018, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czekamynadzidzie wrote:
    Lavende a co Ci po tej histeroskopii znaleźli?? Czy wszystko jest ok? gdzieś mi musiało umknąć...
    Miesięcy starań było dokładnie 9 bo mieliśmy przerwy. U mnie zrobili histero z powodu plamień i chcieli też poprawić bliznę po cesarce bo to ponoć robią rutynowo przy okazji takich zabiegów. No i znaleźli polipa którego ponoć nie miałam bo na żadnym usg (a miałam kilka u kilku lekarzy) nie było go widać). Lekarz twierdzi że ten polip mi przeszkadzał z zajściu także teraz po jego usunięciu powinno być już ok i powinnam zajść. Taka jest teoria. Oczywiście jeśli nie okaże się że coś jeszcze u mnie nie gra.

    Dziewczyny sukces! DOSTAŁAM @!!!! A to oznacza wakacje nad morzem bez okresu!

    Właśnie usypiam dziecko. Chyba już odpłynęła. Kochane mówie Wam, ta moja mała może zagadać człowieka na śmierć. Jest słodka, ale czasami tylko czekam aż zaśnie żeby usłyszeć ciszę :-D A teksty ma takie, że boki zrywać. Przed snem mówi do mnie: "Mamo, narysuj mi tatusia! To twój obowiązek!" :-D Ufff teraz czas dla matki.

    A co do poddawania się to macie racje. Wszystko jest możliwe. Mimo wszystko są dni kiedy nie starcza pozytywnego myślenia. Może wczoraj to był PMS... ;-)

    Multiwitamina, Ika83, Adry, czekamynadzidzie, werni lubią tę wiadomość

    zAz2p1.png
    3aKqp2.png
  • Ika83 Autorytet
    Postów: 375 162

    Wysłany: 22 czerwca 2018, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adry wrote:
    Kochana, uwierz, że naprawdę bardzo rozumiem. Sama się w tym tak zatraciłam, że straciłam kontakt z rzeczywistością. Macierzyństwo to była ostatnia rzecz o której myślałam. Na szczęście w porę mąż sprowadził mnie na ziemię. Co nam po tej całej kasie, jak raz nie ma kiedy jej wydawać (bo ciągle siedzisz w robocie) i nie ma na kogo jej wydawać (bo nie masz ani czasu ani siły na dzieci).
    Moja korpo- koleżanka urodziła tuż przed 40...więc nie pluj sobie w brodę. Ważne, że zrozumiałaś co jest w życiu ważne, nigdy nie jest za późno na zmiany, tylko z czasem trudniej te zmiany wdrażać. Ale trzymam za Ciebie kciuki z całego serca :)

    Dokładnie. Albo nie mam czasu na zakupy albo zwyczajnie mi sie nie chce jechać na zakupy. Jutro mam w planie jechać do galerii coś tam sobie kupić, ale nie wiem czy dam radę. Nie chce mi sie tracić energii na łażenie po sklepach. Tym bardziej,że w domu syf! Pracujemy od rana do wieczora i jedynie weekend jest na ogarnięcie chaty.

    mkwia
  • Ika83 Autorytet
    Postów: 375 162

    Wysłany: 22 czerwca 2018, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak ja się cieszę,że trafiłam tu do Was :))))

    Multiwitamina, KoniczynkaNaSzczęście, Adry, Lavende86, czekamynadzidzie, werni lubią tę wiadomość

    mkwia
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 czerwca 2018, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dostalam takich skurczy jakbym rodzic miała! Juz chcialam na pogotowie jechać tak mbie zgielo...
    Nie moglam sie ruszyć. A moj lezy i sie patrzy..." chodz sie przytul to Ci przejdzie " nosz kurrrr
    Poszlam do wanny poleealam sie goraca woda i juz lepiej. Teraz sie boję ze cos tam jest nie tak.
    @ nie ma. Dzis tylko sluz jak mleko bialy i jak woda. Wnerwia mnie to

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 czerwca 2018, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adry wrote:
    Bo my fajne dziewczyny jestesmy, tylko za duzo pijemy, ale to przez Koniczynke, bo nam często polewa :P
    Oj tak oj tam...

    Multi nastepnym razem tak zrobię...

    Evell, werni lubią tę wiadomość

  • Lavende86 Autorytet
    Postów: 4992 3175

    Wysłany: 22 czerwca 2018, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adry wrote:
    Yeeeeee, Lavende gratulacje!!!!
    To może przywieziecie znad tego morza marynarza, ewentualnie...marynarkę :D:D:D
    Oj super by było :-) Marzenie :-)

    zAz2p1.png
    3aKqp2.png
  • Lavende86 Autorytet
    Postów: 4992 3175

    Wysłany: 22 czerwca 2018, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adry wrote:
    Mam nadzieję, że moje dziecko nie będzie mi kazało tatusia rysować, bo może wyjdzie mi jakiś Alvaro i jedyne co po tym nastąpi to rozwód :D
    Haha :-) Dobre! No ja nie mam talentu, ale jak to mój obowiązek to rysuję :-D Dziś w autobusie jakiś stary facet powiedział małej cześć, a ona krzyknęła do niego oburzona "Ja się trzymam mamusi!" jakby chciała mu powiedzieć, że nie ma szans u niej :-P Najlepiej jak mąż się wygłupia a ona do niego: "Jadek! Psieśtań się ziachowywać!" Uwielbiam ten jej poważny/dziecinny ton :-D

    zAz2p1.png
    3aKqp2.png
‹‹ 158 159 160 161 162 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ