X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Jak nie zwariować, gdy wszystko idzie nie tak
Odpowiedz

Jak nie zwariować, gdy wszystko idzie nie tak

Oceń ten wątek:
  • Multiwitamina Autorytet
    Postów: 6600 3797

    Wysłany: 6 grudnia 2019, 08:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 grudnia 2019, 20:57

    malutka_mycha, MagdalenaMaria2, Frida91, Adry, IssaMelissa, OwaOrzeszkowa lubią tę wiadomość

    ♡♡♡ Kornel ♡♡♡ 1.04.2019
    ♡♡♡Klaudia♡♡♡17.01.2021
  • malutka_mycha Autorytet
    Postów: 8302 5770

    Wysłany: 6 grudnia 2019, 08:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Issa my też się na kiermasz wybieramy, po 13 bo wtedy ciotka z fora zjeżdżają. Dzieciom na pewno będzie się podobać :)

    Magda a od kiedy się staracie? Pamiętam te uczucia, teraz cały dzień będziesz myśleć tylko o tym. Jak zdarzyło mi się zrobić test w ciągu dnia to starałam się za dużo nie pić i przez około 6h nie sikac żeby mocz był skoncentrowany.

    MagdalenaMaria2, Adry lubią tę wiadomość

    f1d9680377.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 grudnia 2019, 08:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malutka_mycha wrote:
    Issa my też się na kiermasz wybieramy, po 13 bo wtedy ciotka z fora zjeżdżają. Dzieciom na pewno będzie się podobać :)

    Magda a od kiedy się staracie? Pamiętam te uczucia, teraz cały dzień będziesz myśleć tylko o tym. Jak zdarzyło mi się zrobić test w ciągu dnia to starałam się za dużo nie pić i przez około 6h nie sikac żeby mocz był skoncentrowany.

    Tak zrobie zobaczymy zrobie dzis jak nic niebedzie napije sie wina na tego mikolaja! Bo mi smaka zrobilyscie 🙄😳😘
    Ojjj staramy sie jak urodzilam drugiego syna a 15.12 konczy 3 lata...
    Nie badam sie wedlug lekarzy tam wszystko gra i mamy juz dwoch no teraz to jakos sie przeciaga...

    A jak cos mi zamajaczy i tak sie napije mam taki podly humor ze serio teraz juz bez swirowania ... Beta ewentualnie w poniedzialek i lekarz gdyby...
    Niewiem dlaczego az tak to wszystko stalo sie dla mnie obohetne... 😔😪
    Tyle czasu odliczania pinkolenia nie picia od owulacji... Jak przy chlopcach tak teraz... Tyle kasy na testy ,bety ,witaminki i ni chu** jak nie bylo dalej nie ma .... 😪😵

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 grudnia 2019, 08:39

  • Arienkas83 Autorytet
    Postów: 1896 1201

    Wysłany: 6 grudnia 2019, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry my dziś całą noc spanie do 8mej poza pompowaniem o 3.30. 🙆‍♀️
    Widać nic mu nie przeszkadzało, prezent na Mikołaja.😁

    malutka_mycha lubi tę wiadomość

    e5nKp2.png
    Bw2dp2.png
  • Frida91 Autorytet
    Postów: 6310 5001

    Wysłany: 6 grudnia 2019, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moje dziecko też zimnolubne :P Często ja jestem cieplej ubrana i marzne a ona zawsze cieplutka... W sierpniu była wkurzona na te upały a teraz jak pizga na dworze to polubila spacery :D A jak jej za gorąco to dostaje szału.

    Adry oszalałaś z tym alkoholem? :P

    Adry lubi tę wiadomość

    Córeczka 08.2019 ❤️
    Synek 10.2022 💙
  • Adry Autorytet
    Postów: 9419 7315

    Wysłany: 6 grudnia 2019, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zozo wrote:
    Nie zycz mi tego :p chce chociaz jedno :) nie pomiescimy sie w chacie jak bd nas wiecej 🤣

    Ty będziesz miała hajnida jak Lavende :P

    MP7Jp2.png
  • Adry Autorytet
    Postów: 9419 7315

    Wysłany: 6 grudnia 2019, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak dziewczyny, oszalałam doszczętnie, zero alkoholu, kaloryfer na brzuchu i stalowe poślady :P
    Multi dam sobie radę, zołzom jest łatwiej w tym zimnym, okrutnym świecie, za resztę zapłacisz kartą mastercard :P

    Multiwitamina, Frida91, OwaOrzeszkowa lubią tę wiadomość

    MP7Jp2.png
  • Adry Autorytet
    Postów: 9419 7315

    Wysłany: 6 grudnia 2019, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdalena, a naturalne porody miałaś? były jakieś komplikacje po ostatnim?

    MP7Jp2.png
  • Adry Autorytet
    Postów: 9419 7315

    Wysłany: 6 grudnia 2019, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też jestem bardzo ciekawa :P mogę Ci towarzyszyc przy porodzie i robić lajfa dla dziewczyn :)

    malutka_mycha lubi tę wiadomość

    MP7Jp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 grudnia 2019, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adry wrote:
    Magdalena, a naturalne porody miałaś? były jakieś komplikacje po ostatnim?
    Tak naturalne,po ostatnim bylam czyszczona , ale plodnosc wrocila szybko mimo karmienia piersia ...

    Testy robie szybciej tzn 10-11 dpo bo w obu ciazach mialam krwawienia i wydaje mi sie ze w poprzednim cyklu byl biochem... 😪

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 grudnia 2019, 09:34

  • malutka_mycha Autorytet
    Postów: 8302 5770

    Wysłany: 6 grudnia 2019, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda a lekarz cokolwiek sprawdził? Miałaś monitoring? Pomimo posiadania dzieci aktualnie może występować jakąś przeszkodą która trzeba wyeliminowac

    MagdalenaMaria2 lubi tę wiadomość

    f1d9680377.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 grudnia 2019, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podstawowe badania robilam wszystko ok, byly nie raz wizyty monitorujace w celu sprawdzenia wszystko ok dochodzi do owulacji itd ... Endo ladne nie mialam nigdy z tym problemu .. Stwierdzil ze na prawde nie ma podstaw do dalszego badania bo wszystko ok sie odbywa w macicy i jajnikach ... No niewiem ja tez osobiscie nie nawidze lekarzy badan itd...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 grudnia 2019, 09:42

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 grudnia 2019, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszcze doszlo szczypanie jakies w podbrzuszu... Kuzwa oby to nie zapalenie pecherza...
    Jaki test polecacie dziewczyny?
    Musze dzis dla swietego spokoju zrobic bo mnie szlak trafi.. Czuje ze dzieje sie cos dziwnego... 😪🙄 ???i znow zgaga... 😵🙊

  • Multiwitamina Autorytet
    Postów: 6600 3797

    Wysłany: 6 grudnia 2019, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 grudnia 2019, 20:57

    ♡♡♡ Kornel ♡♡♡ 1.04.2019
    ♡♡♡Klaudia♡♡♡17.01.2021
  • Adry Autorytet
    Postów: 9419 7315

    Wysłany: 6 grudnia 2019, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frida91 wrote:
    Moje dziecko też zimnolubne :P

    Frida, wielokrotnie czytałam, że zawsze z dwojga złego lepiej przemarznąć niż się przegrzać, bo jak Cię przewieje spoconą to przeziebienie praktycznie murowane. Przy takich małych dzieciach nie tyle niska temeratura przeszkadza co zimny wiatr.

    Frida91 lubi tę wiadomość

    MP7Jp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 grudnia 2019, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zozo u mnie lab do 9 maja pobor takze dupa....ogolnie mam z tym problem bo musialabym gnac dzieci ze soba budzac je o 7 rano..
    Multiwitaminka kochana no moze.. Zobaczymy co teraz bedzie ... Wogole mysle o tym ze chyba sie poddam juz... Naprawde ... Nie mam sil ... Czasu nie mam isc do normalnego lekarza z goraczka a co dopiero latac i sie badac niewiadomo gdzie 😪😨😭

  • IssaMelissa Autorytet
    Postów: 768 785

    Wysłany: 6 grudnia 2019, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    041fa938755e.jpg Dziewczyny to tak na 6-go grudnia😂

    Adry, Lavende86, Multiwitamina, OwaOrzeszkowa, malutka_mycha, MagdalenaMaria2, Frida91, Arienkas83 lubią tę wiadomość

    01.2019 udało się
    02.2019 serduszko bije jak dzwon♥️
    05.2019 będzie córeczka
    09.10.2019 Ola-nasz mały cud jest już z nami
  • Adry Autorytet
    Postów: 9419 7315

    Wysłany: 6 grudnia 2019, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Issa, ja poproszę o Mikołaja z laską ebonitową, żeby podelektryzować atmosferę :P hahahaha

    malutka_mycha, IssaMelissa lubią tę wiadomość

    MP7Jp2.png
  • Adry Autorytet
    Postów: 9419 7315

    Wysłany: 6 grudnia 2019, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MagdalenaMaria2 wrote:
    Zozo u mnie lab do 9 maja pobor takze dupa....ogolnie mam z tym problem bo musialabym gnac dzieci ze soba budzac je o 7 rano..
    Multiwitaminka kochana no moze.. Zobaczymy co teraz bedzie ... Wogole mysle o tym ze chyba sie poddam juz... Naprawde ... Nie mam sil ... Czasu nie mam isc do normalnego lekarza z goraczka a co dopiero latac i sie badac niewiadomo gdzie 😪😨😭

    spokojnie, nie ma co się załamywać :) matki 3 dzieci jeszcze u nas nie ma, potrzebujemy Cię :)
    ile masz lat? ile mąż/partner? owulacja jest?

    MP7Jp2.png
  • Multiwitamina Autorytet
    Postów: 6600 3797

    Wysłany: 6 grudnia 2019, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 grudnia 2019, 20:57

    ♡♡♡ Kornel ♡♡♡ 1.04.2019
    ♡♡♡Klaudia♡♡♡17.01.2021
‹‹ 1617 1618 1619 1620 1621 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ