X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Jak nie zwariować, gdy wszystko idzie nie tak
Odpowiedz

Jak nie zwariować, gdy wszystko idzie nie tak

Oceń ten wątek:
  • malutka_mycha Autorytet
    Postów: 8302 5770

    Wysłany: 22 grudnia 2019, 23:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haha, Adry no klamac przecież nie będę. A na pewno jak te milion dolarów wyglądasz. Ale wytkne Ci grube łydki czy tłuszcz na szyi :)
    Z dieta racja i to niestety jest moja zguba. Do ćwiczeń się zmusze, po kilku dniach to już nie zmuszanie a czysta przyjemność. Natomiast dieta to dla mnie katorga. To już wolę nic nie jeść, co ostatnio praktykuje.
    Nie wiem czy z Twoim charakterem uda Ci się zwolnić. Chyba jesteś typem człowieka któremu trudno się odpoczywa i będziesz szukać sobie nowych zajęć. Ale oczywiście zycze pozytywnych efektow:)

    Widzę że zaczynają się tutaj sypać postanowienia noworoczno/ pociazowe :) ja bym właśnie te dietę chciała trzymać. Kiedyś mi się udawało, super schudłam. Ale wtedy chodziłam sobie na studia i miałam mnóstwo czasu na gotowanie do pudeleczek. Aaaaaa muszę się za to zabrać.

    f1d9680377.png
  • malutka_mycha Autorytet
    Postów: 8302 5770

    Wysłany: 22 grudnia 2019, 23:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adry wrote:
    Czy ktoś z Was jest zarejestrowany w DKMS?
    Ja

    f1d9680377.png
  • malutka_mycha Autorytet
    Postów: 8302 5770

    Wysłany: 22 grudnia 2019, 23:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga tutaj chyba żadna nie jest z tych co Ci powiedzą że masz coś odkładać bo a nuż ciąża. Raczej jesteśmy zdrowo rozsadkowe i uznamy że masz bardzo dobre podejście. Ja za koncertami nie przepadam (chyba że filharmonia) ale cieszę się że Ty się cieszysz :)

    Ja ostatnio miałam okazję się zwazyc i do wagi która miałam na kilka miesięcy przed ciąża i w której się bardzo dobrze czułam, brakuje mi 3kg. Tylko w sumie nie kilogramy są ważne a brzuch.

    f1d9680377.png
  • malutka_mycha Autorytet
    Postów: 8302 5770

    Wysłany: 22 grudnia 2019, 23:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adry to naciesz się tym czasem dla siebie.

    f1d9680377.png
  • Arienkas83 Autorytet
    Postów: 1896 1201

    Wysłany: 22 grudnia 2019, 23:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adry ja jestem potencjalnym dawcą szpiku.

    Ja uwielbiam fantasy, Władcę Pierścieni, Hobbita, Harrego troche mniej bo to bardziej dla dzieci ale też super. Ale np taki Star Trek to już mnie drażni. Jeszcze Star Wars jako tako. KIedyś to był szał ale teraz uważam że trochę głupie te wszystkie stwory itd. Wolę zdecydowanie Władcę. Przeczytałam 3 tomy i Hobbita też. No i tyle z fantasy, Wiedźmina i innych nie czytałam.

    Aga jakie koncerty?

    Ja czekam na info że DM ruszają do studia, ale na razie cisza. Po prostu muszę znów iść na ich koncert bo umrę. Uslyszeć, widzieć na żywo, tak blisko, jeszcze Martin mi pomachał...aaaa wspomnienia, rozmarzyłam się 🥰 Syna zabieram na bank. :)

    e5nKp2.png
    Bw2dp2.png
  • Arienkas83 Autorytet
    Postów: 1896 1201

    Wysłany: 22 grudnia 2019, 23:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też myślę o Czekamy...ale nic nie napisała w pamiętniku. Albo nie robiła albo niestety. :(

    e5nKp2.png
    Bw2dp2.png
  • Promyk89 Autorytet
    Postów: 2332 1942

    Wysłany: 22 grudnia 2019, 23:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arienkas83 wrote:
    Ja też myślę o Czekamy...ale nic nie napisała w pamiętniku. Albo nie robiła albo niestety. :(
    Mam nadzieje że da nam znać. I że przyniesie dobrą nowinę :-)

    Starania od 2017r.
    1 IVF maj/czerwiec 2019
    4 zarodki 4AA 4BB 4BB 3.
    1-Transfer 4AA
    Test 06.07 - Bhcg<1.
    2-Transfer odwołany-krwawienie w 15dc.
    3-Transfer 4BB +assisted hatching+embryoglue
    Test 21.09 -Bhcg 486 :-)
    Test 23.09 - Bhcg 1076 :D
    USG 04.10 - <3
    12.10 krwawienie. Poronienie zagrażające? Leżing zawodowy
    31.10 - koniec leżingu !:D
    21.11-USG prenatalne - syn?:D
    12.12 - nawrót plamienia. Leżing.
    11.01-usg połówkowe. syn ! 350g szczęścia.
    23.03- 1660g ślicznego bobasa <3
    27.05 3300g 54 cm - Misio <3
    4 -transfer " 4AB "13.01
    Bhcg <0.1
    5 - 4ty ostatni transfer blastki "3" 13.10.2023
    Bhcg 472
  • NowaJaaa Autorytet
    Postów: 1721 1233

    Wysłany: 23 grudnia 2019, 06:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kciuki, modlitwy, pozytywne myślenie, energia na pewno sie przyda dla Czekamy!!!! Ta ciąża jest tak wywalczona ze niech z Nimi zostanie!!!!

    Starania od 01.2018r.
    Od 03.2020 AP - MP 🥰
    Pcos,cykle bezowulacyjne, kir Bx, cytokiny skopane, komórki nk-23%
    Stymulacje: clo+pregnyl (2 nieudane), lametta+pregnyl (2 nieudane).
    Laparo+histero+drożność - korekta kształtu macicy.
    Maz ok
    Szczesliwy cykl-gonadotropiny+acard+intralipid+neoparin
    15.12.2020r.-pęcherzyk ciążowy
    28.12.2020r.- Nasz Dzidziuś ma ❤️
    16.07.2021r.- 35tc SN Synuś ❤️
    11.04.2023r.- beta 760 Nasz Drugi Cudzie zostań z nami! 🙏🙏

    Czekamy na Dziewczynke 😍

    16ud3e3kic3bs405.png
  • NowaJaaa Autorytet
    Postów: 1721 1233

    Wysłany: 23 grudnia 2019, 06:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do koncertów to najpierw w ramach prezentu urodzinowego mam Nicka Cave’a! Aaaaa! A pózniej juz z Mężem Aerosmith 😁😁😁 ojjj lubię tych muzycznych Dziadków!
    Arienkas tez liczę na DM! I to w Gliwicach najlepiej!!!! Albo solowego Dave’a 😍😍😍 tak pisze bo 2 lata temu jak dostałam od Przyjaciół bilet na koncert w styczniu na sierpień to poczułam takie ukłucie żalu, ze co? Koncert? Przecież ja moge byc juz w zaawansowanej ciąży... cóż.. 2 lata minęły ...

    Jade do pracy, dobrze, ze jutro urlop, bo juz dzis mi sie tak nie chciało, ze szok! W domu juz od wczoraj mamy choinkę i tak świątecznie sie zrobiło! 😍 jestem wdzieczna, za to ze nam Męża i Mamę i mam z kim spędzać wigilie!!!!
    Sie zrobiłam refleksyjna 😉 co do DKMS to musze sie zarejestrować! Chce tez niedługo oddać znowu krew, bo ktoś moze jej potrzebować!

    Miłego dnia przedświątecznego 😉🎄

    Starania od 01.2018r.
    Od 03.2020 AP - MP 🥰
    Pcos,cykle bezowulacyjne, kir Bx, cytokiny skopane, komórki nk-23%
    Stymulacje: clo+pregnyl (2 nieudane), lametta+pregnyl (2 nieudane).
    Laparo+histero+drożność - korekta kształtu macicy.
    Maz ok
    Szczesliwy cykl-gonadotropiny+acard+intralipid+neoparin
    15.12.2020r.-pęcherzyk ciążowy
    28.12.2020r.- Nasz Dzidziuś ma ❤️
    16.07.2021r.- 35tc SN Synuś ❤️
    11.04.2023r.- beta 760 Nasz Drugi Cudzie zostań z nami! 🙏🙏

    Czekamy na Dziewczynke 😍

    16ud3e3kic3bs405.png
  • NowaJaaa Autorytet
    Postów: 1721 1233

    Wysłany: 23 grudnia 2019, 07:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://m.youtube.com/watch?v=g9r83bBR-dw Jak nie znacie! Moj męski głos najlepszy!!!

    Arienkas83 lubi tę wiadomość

    Starania od 01.2018r.
    Od 03.2020 AP - MP 🥰
    Pcos,cykle bezowulacyjne, kir Bx, cytokiny skopane, komórki nk-23%
    Stymulacje: clo+pregnyl (2 nieudane), lametta+pregnyl (2 nieudane).
    Laparo+histero+drożność - korekta kształtu macicy.
    Maz ok
    Szczesliwy cykl-gonadotropiny+acard+intralipid+neoparin
    15.12.2020r.-pęcherzyk ciążowy
    28.12.2020r.- Nasz Dzidziuś ma ❤️
    16.07.2021r.- 35tc SN Synuś ❤️
    11.04.2023r.- beta 760 Nasz Drugi Cudzie zostań z nami! 🙏🙏

    Czekamy na Dziewczynke 😍

    16ud3e3kic3bs405.png
  • NowaJaaa Autorytet
    Postów: 1721 1233

    Wysłany: 23 grudnia 2019, 07:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zozo a jak Twój przyjął wiadomość o dziecku? W ogóle jakos szczególnie Mu powiedziałaś czy po teście odrazu? Pytam,bo mnie tu nie było... kiedy mówicie Rodzinie? Trzymam kciuki zeby ciąża była nudna jak flaki z olejem!!!!

    Starania od 01.2018r.
    Od 03.2020 AP - MP 🥰
    Pcos,cykle bezowulacyjne, kir Bx, cytokiny skopane, komórki nk-23%
    Stymulacje: clo+pregnyl (2 nieudane), lametta+pregnyl (2 nieudane).
    Laparo+histero+drożność - korekta kształtu macicy.
    Maz ok
    Szczesliwy cykl-gonadotropiny+acard+intralipid+neoparin
    15.12.2020r.-pęcherzyk ciążowy
    28.12.2020r.- Nasz Dzidziuś ma ❤️
    16.07.2021r.- 35tc SN Synuś ❤️
    11.04.2023r.- beta 760 Nasz Drugi Cudzie zostań z nami! 🙏🙏

    Czekamy na Dziewczynke 😍

    16ud3e3kic3bs405.png
  • NowaJaaa Autorytet
    Postów: 1721 1233

    Wysłany: 23 grudnia 2019, 07:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zozo takie szczęście na święta!!! Cudnie 😁😁😁 następne święta u Was juz z Małym Brzdącem!

    Starania od 01.2018r.
    Od 03.2020 AP - MP 🥰
    Pcos,cykle bezowulacyjne, kir Bx, cytokiny skopane, komórki nk-23%
    Stymulacje: clo+pregnyl (2 nieudane), lametta+pregnyl (2 nieudane).
    Laparo+histero+drożność - korekta kształtu macicy.
    Maz ok
    Szczesliwy cykl-gonadotropiny+acard+intralipid+neoparin
    15.12.2020r.-pęcherzyk ciążowy
    28.12.2020r.- Nasz Dzidziuś ma ❤️
    16.07.2021r.- 35tc SN Synuś ❤️
    11.04.2023r.- beta 760 Nasz Drugi Cudzie zostań z nami! 🙏🙏

    Czekamy na Dziewczynke 😍

    16ud3e3kic3bs405.png
  • Lavende86 Autorytet
    Postów: 4992 3175

    Wysłany: 23 grudnia 2019, 07:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja się długo śmiałam z Harrego, ale jak zaczęłam czytać to przepadłam. Połknęłam wszystkie części.

    NowaJaaa - cudowne postanowienia na nowy rok 😊 Niby oczywiste, ale w ferworze codzienności mało kto o tym pamięta. Już od jakiegoś czasu mam podobne i codziennie staram się o tym myśleć.

    Adry - odpocznij kochana! Spuść trochę pary! Figurę na pewno masz super 😁 Gartaki!!! Podziwiam 😊💪 Co do wpajania wartości córce to super podejście 😊 Też mam podobne. Powiem Ci tak. Ty mi trochę przypominasz moją mamę, którą uwielbiam ale.... Taka osoba z syndromem "piątkowej uczennicy". Wszystko co robi musi być zrobione na tip top albo wcale. Zajedzie się kosztem swojego odpoczynku żeby było idealnie w każdej dziedzinie. I powiem Ci z doświadczenia, że dzieci takich osób nie mają lekko i łatwo w życiu. My z siostrą obie stwierdziłyśmy wczoraj, że mamy lekko zrytą psychę przez to. Ciężko równać do takiej osoby. Moja mama nigdy nas nie krytykowała czy nie kazała robić tak jak ona, ale to się samo dzieje jak obserwujesz całe życie taką osobę. Potem wydaje Ci się, że nie robisz wystarczająco dużo, że mogłabyś pracować więcej, zrobić lepiej i że nie masz prawa na lenistwo itd. Mam nadzieję, że nie odbierzesz tego źle, ale proszę pokaż córce też jak się opierdalać 😁 haha Dla jej zdrowia 😁

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 grudnia 2019, 08:05

    malutka_mycha lubi tę wiadomość

    zAz2p1.png
    3aKqp2.png
  • Lavende86 Autorytet
    Postów: 4992 3175

    Wysłany: 23 grudnia 2019, 08:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas dziś koszmarna noc. Zostałam sama z dwójką. Byliśmy wczoraj na jarmarku bożonarodzeniowym pooglądać podświetnone ozdoby w mieście bo mała nie widziała. Było super. Jechałyśmy taką karuzelą diabelski młyn tylko w klimacie świątecznym 😁 No i mała zjadła trochę takich włosów z sera (nie wiem jak to się zwie). Taki jakby oscypek. A potem chciała bananana patyku w czekoladzie z posypką. W domu kolacja i zaczęła jęczeć, że ją brzuch boli. Strasznie długo ją bolał, aż w końcu zasnęła. Potem w nocy płacz, że boli. Nie wiedziałam czy jechać na sor czy co bo tak płakała. Potem film jej się urwał i rano ozdrowienie. Całą noc raz ona raz mały na zmianę mnie budzili. Mały o 3 stwierdził, że on to w sumie się już wyspał i godzinę go przekonywałam do spania. W końcu przed 4 zasnął. Mała już poszła z mężem do przedszkola, a ja leżę jak zwłoki. Mały pewnie zaraz wstanie. Już jak mała się szykowała to kilka razy wył bo go budziła, ale pokołysałam i śpi jeszcze. No kurde zawsze w święta się musi dziać u nas 🤯😵

    zAz2p1.png
    3aKqp2.png
  • NowaJaaa Autorytet
    Postów: 1721 1233

    Wysłany: 23 grudnia 2019, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zozo ja o Was myslalam właśnie w tym kontekście.... trzymałam kciuki zeby sie udało u w terminie żebyś juz była w 🤰 i jest! Pięknie! A do tego masz nowa prace, umowę na czas nieokreślony, wiec możesz spokojnie isc na zwolnienie lekarskie ciążowe no i potem tez masz gdzie wracać, gdybys chciała jeszcze nowe mieszkanie na horyzoncie, wiec juz w ogóle!🙂
    Ja sie na te święta bardzo ciesze! Wierze ze kiedyś święta spędzimy w powiększonym składzie i ze warto na to czekać i o to walczyć. Zreszta mysle ze 2020r. Bedzie dla nas pod tym katem pracowity 😉 takze kciuki zawsze sie przydadzą 😉

    Lavende86, OwaOrzeszkowa lubią tę wiadomość

    Starania od 01.2018r.
    Od 03.2020 AP - MP 🥰
    Pcos,cykle bezowulacyjne, kir Bx, cytokiny skopane, komórki nk-23%
    Stymulacje: clo+pregnyl (2 nieudane), lametta+pregnyl (2 nieudane).
    Laparo+histero+drożność - korekta kształtu macicy.
    Maz ok
    Szczesliwy cykl-gonadotropiny+acard+intralipid+neoparin
    15.12.2020r.-pęcherzyk ciążowy
    28.12.2020r.- Nasz Dzidziuś ma ❤️
    16.07.2021r.- 35tc SN Synuś ❤️
    11.04.2023r.- beta 760 Nasz Drugi Cudzie zostań z nami! 🙏🙏

    Czekamy na Dziewczynke 😍

    16ud3e3kic3bs405.png
  • Wróbel Autorytet
    Postów: 2657 2085

    Wysłany: 23 grudnia 2019, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    OwaOrzeszkowa wrote:
    Ja to jestem spaczona bo bardzo lubię walki, latające flaki itd😂😂 tzn może nie tak, że się lubuje we flakach, ale doceniam dobrze zrobiona walkę, same ruchy, kroki i sekwencje wymachu mieczem. Jak walka wygląda profesjonalnie to aż oczy mi się błyszczą i mam szybszy oddech😂 Z mężem lubimy sobie postrzelać z łuku więc w filmach fajnie jest sobie oglądac łuczników i ich sprzęt;)
    Hi hi hi my też strzelamy z łuku. Z tradycji i bloczków.

    OwaOrzeszkowa lubi tę wiadomość

    npV2p1.png
  • malutka_mycha Autorytet
    Postów: 8302 5770

    Wysłany: 23 grudnia 2019, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lavende współczuję nocki, dobrze że to jednorazowe a nie jelitowka. U nas to chyba jednak wirus bo ciocia się zaraziła. Ale tylko ona więc już sama nie wiem.

    Lavende86 lubi tę wiadomość

    f1d9680377.png
  • NowaJaaa Autorytet
    Postów: 1721 1233

    Wysłany: 23 grudnia 2019, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie Zozo tez tak mysle! Cierpliwość zostanie nagrodzona... 😁 po kolei każdej z wątku sie udaje, wiec ... musi!

    Lavende86, OwaOrzeszkowa lubią tę wiadomość

    Starania od 01.2018r.
    Od 03.2020 AP - MP 🥰
    Pcos,cykle bezowulacyjne, kir Bx, cytokiny skopane, komórki nk-23%
    Stymulacje: clo+pregnyl (2 nieudane), lametta+pregnyl (2 nieudane).
    Laparo+histero+drożność - korekta kształtu macicy.
    Maz ok
    Szczesliwy cykl-gonadotropiny+acard+intralipid+neoparin
    15.12.2020r.-pęcherzyk ciążowy
    28.12.2020r.- Nasz Dzidziuś ma ❤️
    16.07.2021r.- 35tc SN Synuś ❤️
    11.04.2023r.- beta 760 Nasz Drugi Cudzie zostań z nami! 🙏🙏

    Czekamy na Dziewczynke 😍

    16ud3e3kic3bs405.png
  • Arienkas83 Autorytet
    Postów: 1896 1201

    Wysłany: 23 grudnia 2019, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NowaJaaa wrote:
    Co do koncertów to najpierw w ramach prezentu urodzinowego mam Nicka Cave’a! Aaaaa! A pózniej juz z Mężem Aerosmith 😁😁😁 ojjj lubię tych muzycznych Dziadków!
    Arienkas tez liczę na DM! I to w Gliwicach najlepiej!!!! Albo solowego Dave’a 😍😍😍 tak pisze bo 2 lata temu jak dostałam od Przyjaciół bilet na koncert w styczniu na sierpień to poczułam takie ukłucie żalu, ze co? Koncert? Przecież ja moge byc juz w zaawansowanej ciąży... cóż.. 2 lata minęły ...

    Jade do pracy, dobrze, ze jutro urlop, bo juz dzis mi sie tak nie chciało, ze szok! W domu juz od wczoraj mamy choinkę i tak świątecznie sie zrobiło! 😍 jestem wdzieczna, za to ze nam Męża i Mamę i mam z kim spędzać wigilie!!!!
    Sie zrobiłam refleksyjna 😉 co do DKMS to musze sie zarejestrować! Chce tez niedługo oddać znowu krew, bo ktoś moze jej potrzebować!

    Miłego dnia przedświątecznego 😉🎄

    A wiesz że solowy Dave z Soulsavers to innej klasy koncert? W małym lokalu, scena bliziutko, on na wyciągnięcie ręki, bez żadnych barierek, marzenie. 😍
    No ale DM w nowej hali w Gliwicach też marzenie. W czerwcu będzie Lenny Kravitz. 😁

    e5nKp2.png
    Bw2dp2.png
  • Arienkas83 Autorytet
    Postów: 1896 1201

    Wysłany: 23 grudnia 2019, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas druga dobra noc. Wojtuś śpi jak złoto. Całą noc, ja się ściągnęłam o 5 to się przebudził. Dostał mleczko i śpi dalej. Nie wiem co mu się stało ale mógłby tak ciągle. Jest 10 już, idę znowu pompować. Zobaczę jak tam starszak się czuje.

    e5nKp2.png
    Bw2dp2.png
‹‹ 1673 1674 1675 1676 1677 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ