X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Jak nie zwariować, gdy wszystko idzie nie tak
Odpowiedz

Jak nie zwariować, gdy wszystko idzie nie tak

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 maja 2018, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula dokładnie....gdyby nie bylo w tym miesiacu komuni to bym chciala od razu w klinice hsg...inny sprzet...cewnik tez...
    W szpitalu zakladaja ten caly osprzęt...kulociąg i to wszystko bylo jak na mnie za duże...pozatym lezalam na stole z kocem pod pupą to może dlatego sie szyjka schowala...pozycja tez ma znaczenie...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 maja 2018, 15:50

  • Lavende86 Autorytet
    Postów: 4992 3175

    Wysłany: 15 maja 2018, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adry wrote:
    Lavende, a może czegoś Ci brakuje w organizmie i wszystko Ci się zaczyna rozjeżdżać? witaminki bierzesz jakieś?
    Nie sądzę. Myslę że to przez histeroskopie. Już wygooglałam że to częste po histero i nie tylko ja tak mam. Już praktycznie koniec.

    Adry lubi tę wiadomość

    zAz2p1.png
    3aKqp2.png
  • malutka_mycha Autorytet
    Postów: 8302 5770

    Wysłany: 15 maja 2018, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iseko ciekawa informacja, może też to jest powód że u mnie się wszystko przesunelo. Testy owu szaleją, tydzień temu miałam pozytyw, wczoraj testowa była widoczna ale mniej, dzisiaj już prawie wcale. Możliwe jest żeby kreska testowa tak długo bladła?

    Dzisiaj się delikatnie zdenerwował am :/ Pierwszy rok pracuje w przedszkolu i nie byłam świadoma jak to wygląda. W ferie, majówkę itd jest dyżur podczas którego w niektóre dni jestem zmuszona wybrać urlop, nie mam wyboru. Umowę mam do końca sierpnia więc automatycznie dni do wybrania mam mniej i tym sposobem zostało mi 10 dni na lipiec. Ale jest jeszcze piątek po Bożym Ciele, znowu będzie dyżur i ja zostanę bez wczasów pod grusza bo trzeba mieć 10 dni ciągiem. Chyba że dyrektorka się nad nami zlituje. Wrrr

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 maja 2018, 18:09

    f1d9680377.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 maja 2018, 18:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie przyszly ciemne chmury i się ochlodzilo...jestem mega senna i nic sie nie chce

  • Lavende86 Autorytet
    Postów: 4992 3175

    Wysłany: 15 maja 2018, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adry wrote:
    Ooo to wielkie szczęście, że to "tylko" to. Czyli zaczynacie nowy cykl? Teraz już się uda. Zobaczysz :)
    Tak. 25 mam wizytę kontrolną u gin. Nie nastawiam się na nic bo to by było zbyt piękne żeby było prawdziwe... Nie chce sobie robić nadzieji.

    zAz2p1.png
    3aKqp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 maja 2018, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lenia to ja mam już ohoho...
    Dzis zrobilam pranie jak mój wykąpany maz rano szukał gaci a tu zonk! Nie ma haha i musial iść spać bez

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 maja 2018, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam kochane kobietki :* Czekamynadzidzie ja trzymam kciuki żebyś dołączyła do mnie i każda z osobna :) .Kurde ja to czasami zapominam o tej ciąży bo czuję się normalnie nawet mdłości nie ma a cycki tylko bola i czasami brzuch jak na @ale już nie tak bardzo . A teraz mi powiedzcie jak mam obliczyć kiedy mniej więcej będzie koniec 6 tyg bo ja się nie znam kompletnie

    czekamynadzidzie lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 maja 2018, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaś mi się ucieło .Miałam na wizytę iść 25-tego mają, ale stwierdziłam, że to za wcześnie i myślę, żeby iść 1 czerwca czy to jest dobry czas czy jednak za wcześnie? ? Bo mój gin przyjmuje tylko we środy i piątku u mnie w mieście. A do szpitala mi się nie uśmiecha iść.

  • malutka_mycha Autorytet
    Postów: 8302 5770

    Wysłany: 15 maja 2018, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jakie są wskazania do zrobienia krzywej cukrowej?

    f1d9680377.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 maja 2018, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Multi fajna ściąga..wszystko prócz paru mialam...
    Dodałabym AMH w 3dc

    No wlasnie ja homocysteine badalam w przychodni a tam nie ma labo...zaplacilam 90zl i do kitu wynik...niby w normie ale tu dziewczyny mowily ze do 10 powinna byc, mialam 12. Lykam zwykly kwas...zrobie za jakis czas to zobacze...jak będzie wyzsza to trzeba bedzie robic mutację...i brac drogie metyle..

  • Iseko Autorytet
    Postów: 2386 4477

    Wysłany: 15 maja 2018, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malutka_mycha wrote:
    Iseko ciekawa informacja, może też to jest powód że u mnie się wszystko przesunelo. Testy owu szaleją, tydzień temu miałam pozytyw, wczoraj testowa była widoczna ale mniej, dzisiaj już prawie wcale. Możliwe jest żeby kreska testowa tak długo bladła?

    Dzisiaj się delikatnie zdenerwował am :/ Pierwszy rok pracuje w przedszkolu i nie byłam świadoma jak to wygląda. W ferie, majówkę itd jest dyżur podczas którego w niektóre dni jestem zmuszona wybrać urlop, nie mam wyboru. Umowę mam do końca sierpnia więc automatycznie dni do wybrania mam mniej i tym sposobem zostało mi 10 dni na lipiec. Ale jest jeszcze piątek po Bożym Ciele, znowu będzie dyżur i ja zostanę bez wczasów pod grusza bo trzeba mieć 10 dni ciągiem. Chyba że dyrektorka się nad nami zlituje. Wrrr
    Mycha z testami nie pomogę, bo sama dopiero drugi miesiąc robię i poprzednio nie udało mi się zobaczyć typowego pozytywa w ogóle, a teraz po @ miałam bladą kreskę, a później już tylko biel..

    A w pracy to faktycznie kiepsko, też bym się wkurzyła...

    32 lata | starania od stycznia 2017

    IUI - 3.02.2021 ❌ 3.03.2021 ❌

    💉Szczepienia limfocytami
    12.01.2022 Allo-mlr 54,5%

    06.2022 - start IVF
    21.07 - punkcja - 10🥚dojrzałych, 8 zapłodnionych (ICSI), 3 blastocysty
    26.07 - ET 1🐣 4AA (EmbryoGlue, metypred 16mg, acard 75, estrofem, luteina, duphaston)🤰
    8tc 💔 3.09.2022 🖤

    27.10 - FET 1❄️ 4BB (EmbryoGlue, metypred 16mg, acard 75, estrofem, utrogestan, duphaston, heparyna, wit. PP, zivafert) ❌️😓

    22.11 - Transfer ostatniej ❄️ 4BB (EmbryoGlue, metypred 16mg, acard 75, estrofem, utrogestan, duphaston, heparyna, wit. PP) 🤰
    6dpt - beta 15 mlU
    8dpt - beta 32 mlU
    10dpt - beta 91,19 mlU
    13dpt - beta 358,61 mlU
    17dpt - beta 2064 mlU
    20dpt - beta 7348 mlU, wieczorem krwawienie - krwiak podkosmówkowy. Poronienie.
    6tc💔
  • Lavende86 Autorytet
    Postów: 4992 3175

    Wysłany: 15 maja 2018, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja kładę sìę po całym dniu w pracy. Teraz będę mieć 2 dni wolnego ;-) Jupiii! Leżę i podsłuchuję rozmowę męża z córką. Coś zdejmował z półki, a ona do niego: "Tato tylko nie śpadnij bo cię kocham!" :-) Aż serce rośnie słuchając tego słodkiego głosiku. Życzę spokojnej nocki!

    Multiwitamina, Evell, czekamynadzidzie, Adry lubią tę wiadomość

    zAz2p1.png
    3aKqp2.png
  • Lavende86 Autorytet
    Postów: 4992 3175

    Wysłany: 15 maja 2018, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evell wrote:
    Witam kochane kobietki :* Czekamynadzidzie ja trzymam kciuki żebyś dołączyła do mnie i każda z osobna :) .Kurde ja to czasami zapominam o tej ciąży bo czuję się normalnie nawet mdłości nie ma a cycki tylko bola i czasami brzuch jak na @ale już nie tak bardzo . A teraz mi powiedzcie jak mam obliczyć kiedy mniej więcej będzie koniec 6 tyg bo ja się nie znam kompletnie
    Od pierwszego dnia osatniego okresu liczysz 6 całych tygodni i już :-)

    Na tym etapie nie ma jeszcze często objawów. Ja zaczęłam się męczyć po 8. tygodniu. Oczywiście nie życzę tfu tfu. Może nie będziesz miała mdłości wcale.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 maja 2018, 21:36

    Evell lubi tę wiadomość

    zAz2p1.png
    3aKqp2.png
  • Lavende86 Autorytet
    Postów: 4992 3175

    Wysłany: 15 maja 2018, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KoniczynkaNaSzczęście wrote:
    U mnie przyszly ciemne chmury i się ochlodzilo...jestem mega senna i nic sie nie chce
    Ja dziś cały dzien w pracy zasypiałam. To faktycznie ta pogoda. Idealna na drzemkę, a tu robić trzeba :-D

    zAz2p1.png
    3aKqp2.png
  • czekamynadzidzie Autorytet
    Postów: 4957 3771

    Wysłany: 15 maja 2018, 23:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Coś z ciśnieniem bo ja jak szłam na popołudnie do pracy to też mi było ciężko dojść do siebie i nie zasnąć. Na szczęście w pracy tyle roboty ze się rozbudziłam i nie miałam nawet chwili na ziewnięcie! :) słodkich snów dziewczyny :)

    Prawie 5 lat starań...
    33 lata, endometrioza II st., IO, niepłodność idiopatyczna, amh 3
    26cs ---> IUI nieudane
    1) IMSI (długi protokół) Angelius
    6 kom --> 5 zarodków --> 8b (ET) --> beta 1, brak ❄️
    2) ICSI (długi protokół) Novum
    11 kom --> 8 zarodków --> 7c, 7b (FET) -->
    7dpt beta <2, 9dpt beta 2, 10dpt beta 3,16, brak ❄️
    3) IMSI (krótki protokół z Elonvą) Angelius
    9 kom --> 8 zarodków --> 1BB, znowu brak ❄️ 😞 FET --> 7dpt beta <0.5
    4) 5) 6) ministymulacje Eurofertil Czechy 🥰 cud --> ❄️❄️❄️❄️ 4AA, 4AB, 2AA, 2BB 🥰
    FET 4AA--> 6dpt beta 22
    8dpt beta 78
    10dpt beta 152 ❤️❤️❤️
    14dpt beta 850 ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️


    "Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie" JP II

    Córeczka 🥰🥰🥰
    5.10.2022 ❤️
    Moje marzenie się spełnilo 😍👶🤱
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 maja 2018, 07:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień Dobry
    a23f52.jpg

    Multiwitamina, Beatrix_, Plamka_92, Adry lubią tę wiadomość

  • Plamka_92 Autorytet
    Postów: 2186 1017

    Wysłany: 16 maja 2018, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adry wrote:
    Plameczko daj znać co u Ciebie, ostatnio mało się odzywasz...

    Jestem, żyję ;) Ostatnio bardzo mnie mało na forum, bo albo jestem całe dnie w pracy, albo gdzieś z mężem wyruszamy :)

    Dzisiaj mieliśmy jechać i powili wybierać jakieś meble kuchenne, ale samochód nam szwankuje i musieliśmy to przełożyć, więc siedzę w domu. Wczoraj jak jechaliśmy na koncert to stanęły nam wycieraczki, a padało sobie tak dość konkretnie. Nic nie było widać..dawno się takiego strachu nie najadłam :/

    Adry lubi tę wiadomość

    atdc2n0a7fxt5xal.png
    28.04.2020
    2940 g 54 cm Szczęścia

    01.2021 puste jajo (* 8 tc)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 maja 2018, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Plamka widze ze uzywasz Conceive....ile po otwarciu tubki jest wazny? Mi zalega w szafce i zapominam o nim....a juz moze z pol roku stoi...

  • Plamka_92 Autorytet
    Postów: 2186 1017

    Wysłany: 16 maja 2018, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KoniczynkaNaSzczęście wrote:
    Plamka widze ze uzywasz Conceive....ile po otwarciu tubki jest wazny? Mi zalega w szafce i zapominam o nim....a juz moze z pol roku stoi...

    Koniczynka, po pierwszym otwarciu 3 miesiące.
    Ale musiałam sprawdzić, bo nie wiedziałam sama.

    atdc2n0a7fxt5xal.png
    28.04.2020
    2940 g 54 cm Szczęścia

    01.2021 puste jajo (* 8 tc)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 maja 2018, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wywaliłam opakowanie...
    No to lipa...do śmieci...tylko ciekawe czy zaszkodzi czy po prostu nie wspomoże..u mnie teraz suszaa nie wiem czemu...

    Ps. W invikcie sa darmowe konsultacje, mozna sie zapisac przez strone.

‹‹ 77 78 79 80 81 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ