X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Jak nie zwariować, gdy wszystko idzie nie tak
Odpowiedz

Jak nie zwariować, gdy wszystko idzie nie tak

Oceń ten wątek:
  • Kapi Znajoma
    Postów: 25 0

    Wysłany: 6 marca 2019, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wróbel wrote:
    Zozo to straszna suma za takie przewinienie. Bardzo współczuję.

    Witaj Kapi. Wyniki męża kiepskie ale nie tragiczne, może potrzeba więcej czasu poprostu. Rok to czasem u całkiem zdrowej pary trwa. A w jakim wieku mąż?
    A czemu nie chcecie inseminacji? Nie namawiam, nie oceniam - jestem tylko ciekawa bo nie spotkałam się wcześniej z oporami przed tym.
    Nie jesteśmy najmłodsi niestety. Ja mam 32, mąż 38... jeżeli chodzi o inseminacje, to prawda jest taka, że nie chcemy jej z powodów religijnych. Po prostu nie chce robić czegoś wbrew sobie i tak to u nas wygląda...

  • Kapi Znajoma
    Postów: 25 0

    Wysłany: 6 marca 2019, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W tym cyklu starania nie ma to fakt... jestem obecnie w 12 dc. W 14 i 17 mam monitoring. Cykle 30-32 dni. Miesiaczki mam długie bo aż 10 dni. Mam tak od zawsze jak i każda kobieta w mojej rodzinie.

  • Kapi Znajoma
    Postów: 25 0

    Wysłany: 6 marca 2019, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z tą religią to nie jest obsesja w naszym przypadku, chociaż może tak wygladac:) po prostu jesteśmy oboje wierzący i tyle. Ta kwestia u nas obojga nawet nie jest dyskusyjna, po prostu tak mamy. Nie umiem tego do końca wytłumaczyć.

  • Wróbel Autorytet
    Postów: 2657 2085

    Wysłany: 6 marca 2019, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Etam nie najmłodsi. Ja i mój starsi (37 i 40 jak zaszłam) więc kwestia wieku też to raczej nie jest. A badnie nasienia robicie prawidłowo? Bo nie zawsze mówią czego nie wolno a co wolno (długość wstrzemięźliwości, że nie wolno pomagać ustami ani nie może to być stosunek przerywany).
    Ooo chodzi o to co pisała Nefre z wytryskiem poza ciałem kobiety? Faktycznie, jest coś takiego. Ok. To wasz wybór. Moim zdaniem naturalnie jak najbardziej jest szansa tylko musicie dłużej poczekać.

    npV2p1.png
  • Beatrix_ Autorytet
    Postów: 984 684

    Wysłany: 6 marca 2019, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Kapi🙂

    6dbd72f665.png


    h4zp9jcg0106napq.png
  • Kapi Znajoma
    Postów: 25 0

    Wysłany: 6 marca 2019, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie nie leżę tak, bo zawsze mi się wydawało, że to jakieś zabobony... chociaż ostatnio kazałam m pić cole przed stosunkiem:D w tym cyklu poprobuje z tymi nogami. Ja naprawdę wierzę, że w końcu się uda. Adry A jak Ty to osiągnęłas, że zaszłas naturalnie z takimi wynikami??? Domyślam się, że Ty jesteś w 100% zdrowa, ale jednak udało się!!! Jak długo się wybraliście?

  • Kapi Znajoma
    Postów: 25 0

    Wysłany: 6 marca 2019, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wróbel wrote:
    Etam nie najmłodsi. Ja i mój starsi (37 i 40 jak zaszłam) więc kwestia wieku też to raczej nie jest. A badnie nasienia robicie prawidłowo? Bo nie zawsze mówią czego nie wolno a co wolno (długość wstrzemięźliwości, że nie wolno pomagać ustami ani nie może to być stosunek przerywany).
    Ooo chodzi o to co pisała Nefre z wytryskiem poza ciałem kobiety? Faktycznie, jest coś takiego. Ok. To wasz wybór. Moim zdaniem naturalnie jak najbardziej jest szansa tylko musicie dłużej poczekać.
    To samo powiedzieli urolog i androlog. Androlog stwierdził, że przy takich wynikach zazwyczaj trzeba czekać ok 4 razy dłużej, ale ciąża naturalną jest możliwa. Nie wiem czemu w klinice powiedzieli, zeby nawet już nie powtarzać badań meza, bo to bez sensu i strata czasu. Tak naprawdę to my do tej kliniki zaczęliśmy łazić tylko po to, zeby mnie gruntownie przebadać, jednak takie wieści na pierwszej wizycie nas podlamaly.

  • Kapi Znajoma
    Postów: 25 0

    Wysłany: 6 marca 2019, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kapi wrote:
    To samo powiedzieli urolog i androlog. Androlog stwierdził, że przy takich wynikach zazwyczaj trzeba czekać ok 4 razy dłużej, ale ciąża naturalną jest możliwa. Nie wiem czemu w klinice powiedzieli, zeby nawet już nie powtarzać badań meza, bo to bez sensu i strata czasu. Tak naprawdę to my do tej kliniki zaczęliśmy łazić tylko po to, zeby mnie gruntownie przebadać, jednak takie wieści na pierwszej wizycie nas podlamaly.
    Badanie tak, prawidłowo, mąż oddaje nasienie sam, po 3 dniowej abstynencji.

  • Multiwitamina Autorytet
    Postów: 6600 3797

    Wysłany: 6 marca 2019, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 grudnia 2019, 09:18

    ♡♡♡ Kornel ♡♡♡ 1.04.2019
    ♡♡♡Klaudia♡♡♡17.01.2021
  • Beatrix_ Autorytet
    Postów: 984 684

    Wysłany: 6 marca 2019, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kapi wrote:
    No właśnie nie leżę tak, bo zawsze mi się wydawało, że to jakieś zabobony... chociaż ostatnio kazałam m pić cole przed stosunkiem:D w tym cyklu poprobuje z tymi nogami. Ja naprawdę wierzę, że w końcu się uda. Adry A jak Ty to osiągnęłas, że zaszłas naturalnie z takimi wynikami??? Domyślam się, że Ty jesteś w 100% zdrowa, ale jednak udało się!!! Jak długo się wybraliście?

    Ja tam nie wiem czy zabobony ale ja lezalam😁tak na wszelki...

    Adry lubi tę wiadomość

    6dbd72f665.png


    h4zp9jcg0106napq.png
  • Wróbel Autorytet
    Postów: 2657 2085

    Wysłany: 6 marca 2019, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kapi a to prywatna klinika czy nfz?

    npV2p1.png
  • Multiwitamina Autorytet
    Postów: 6600 3797

    Wysłany: 6 marca 2019, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 grudnia 2019, 09:18

    ♡♡♡ Kornel ♡♡♡ 1.04.2019
    ♡♡♡Klaudia♡♡♡17.01.2021
  • Kapi Znajoma
    Postów: 25 0

    Wysłany: 6 marca 2019, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Multiwitamina wrote:
    A ja pamiętam z rad Adry , zimne prysznice i bokserki, albo chodzenie bez gaci po domu;)
    Właśnie miał usg?

    Ja się dziś dowiedziałam że koleżanka co zaczęli starania jakoś tak jak my , jest w ciazy na początku 3go miesiąca. 1wszy syn za 2gim miesiącem, ona porobiła podstawowe badania i wszystko książkowo. A ciąży nie było tyle czasu. Ale się im naturalnie bez stymulacji nawet udało . Po jakoś 18 miesiącach pewnie będzie plus minus kilka

    Możecie pić zioła ojca Sroki obydwoje .
    Jeśli chcecie naturalnie to tylko bzykać .
    Ale do stymulacji nie masz nic przeciwko ? Typu clo?


    Mój mężu odkrył że Mieszko nie był 1 królem Polski i jest tym zafascynowany. Na starość sobie nowe hobbit znalazł...
    Hej!:) hahaha, rozbawilas mnie tym Mieszkiem:P clo jest ok.
    Czytałam o ziołach i się boje, zeby bidy większej nie narobić.

  • Kapi Znajoma
    Postów: 25 0

    Wysłany: 6 marca 2019, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wróbel wrote:
    Kapi a to prywatna klinika czy nfz?
    Prywatna. Nawet nie wiedziałam, że na nfz jest.

  • Wróbel Autorytet
    Postów: 2657 2085

    Wysłany: 6 marca 2019, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czarnulka (gdzie ona się podziewa?) miała chyba też jakąś modlitwę do św. Rity....

    npV2p1.png
  • Wróbel Autorytet
    Postów: 2657 2085

    Wysłany: 6 marca 2019, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kapi to na pewno o kasę chodzi, nie przejmuj się tym.

    npV2p1.png
  • Promyk89 Autorytet
    Postów: 2332 1942

    Wysłany: 6 marca 2019, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kapi mam nadzieje, że czujesz się trochę bardziej podbudowana?:)
    Głowa do góry- dacie sobię radę :) tylko musicie trochę więcej pracy w to włożyć niż ogół i już :) i chodzić bez gaci - w sensie mąż. Mój od zawsze lata w bokserkach i śpi nago.. Armia taka, że mógłby pół miasta zapłodnić tylko ja taka felerna

    A adopcję ew. dopuszczacie?

    Starania od 2017r.
    1 IVF maj/czerwiec 2019
    4 zarodki 4AA 4BB 4BB 3.
    1-Transfer 4AA
    Test 06.07 - Bhcg<1.
    2-Transfer odwołany-krwawienie w 15dc.
    3-Transfer 4BB +assisted hatching+embryoglue
    Test 21.09 -Bhcg 486 :-)
    Test 23.09 - Bhcg 1076 :D
    USG 04.10 - <3
    12.10 krwawienie. Poronienie zagrażające? Leżing zawodowy
    31.10 - koniec leżingu !:D
    21.11-USG prenatalne - syn?:D
    12.12 - nawrót plamienia. Leżing.
    11.01-usg połówkowe. syn ! 350g szczęścia.
    23.03- 1660g ślicznego bobasa <3
    27.05 3300g 54 cm - Misio <3
    4 -transfer " 4AB "13.01
    Bhcg <0.1
    5 - 4ty ostatni transfer blastki "3" 13.10.2023
    Bhcg 472
  • Kapi Znajoma
    Postów: 25 0

    Wysłany: 6 marca 2019, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Promyk89 wrote:
    Kapi mam nadzieje, że czujesz się trochę bardziej podbudowana?:)
    Głowa do góry- dacie sobię radę :) tylko musicie trochę więcej pracy w to włożyć niż ogół i już :) i chodzić bez gaci - w sensie mąż. Mój od zawsze lata w bokserkach i śpi nago.. Armia taka, że mógłby pół miasta zapłodnić tylko ja taka felerna

    A adopcję ew. dopuszczacie?
    Tak, czuje się o wiele lepiej, dzięki!:) mąż właśnie wrócił i kazałem mu zdjąć gacie... adopcja nie, nie czuje tego.

  • Kapi Znajoma
    Postów: 25 0

    Wysłany: 6 marca 2019, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nefre_ ms wrote:
    Wróbel

    Ale wg doktryny kościoła to oddanie nasienia już jest źle prawda ? W końcu to poza ciałem kobiety..

    Sam np fakt że do spowiedzi idziesz i wiesz ze jak wyjdzuszx to zrobisz to samo już znaczy że spowiedź jest nieważna. Spowiadanie się z gunek to jest np jyz bez sensu...

    Ja wierzę w Boga, raz mamy razem po drodze, raz nie.. Ale nie wiem kto ma prawo ustalać gdzie jest granica między grzechem a nie.. Czy to nie powinno być kwestua sumienia? A nie wytycznych typu zakazane lub nie... Nie wiem.
    Oddanie nasienia jest ok, Kościół tego nie zabrania- to badanie.

  • Kapi Znajoma
    Postów: 25 0

    Wysłany: 6 marca 2019, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nefre_ ms wrote:
    Kapi

    No ja tego nie rozumiem. Wyborcze to jest.
    Nieważne.
    Nie pi to tu przyszłas =)

    Musicie walczyć naturalnie. Amh masz duże tzn ze jest jeszcze czas. Skoro nie bierzecie pod uwagę innej opcji to trzeba robić wszystko tak jak łaski mówią.

    Mój mąż też ma dobre wyniki. Jak u Promyk. Tylko ja do dupy. Ale my wszystkie opcje rozważamy.. On vitro, adopcje. Do skotku.
    Nefre, a ile się starajcie i jaki Ty masz problem?

‹‹ 903 904 905 906 907 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ