X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Jak przekazać dobre wieści ;)
Odpowiedz

Jak przekazać dobre wieści ;)

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • Misty87 Autorytet
    Postów: 2669 4813

    Wysłany: 28 stycznia 2014, 22:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W sumie mnie jakby sie udalo zajsc, to akurat dowiedzialabym sie na Walentynki. A wtedy mam imieniny! Bylby to najwspanialszy prezent!

    weronika86 lubi tę wiadomość

    Chłopcy 1jajowi,1ow i 1kosm, cc 32+5,waga 1880g i 1670g.
    1usahdgeb3da0ojs.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 stycznia 2014, 23:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 maja 2015, 21:11

    weronika86 lubi tę wiadomość

  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 29 stycznia 2014, 07:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosiunia dziekuje...Lena dziwne ze ci POSRANEJ NIE SCENZUROWALO...DUPA DUPA...SPRAWDZAM CENZURE :) CHODZI O ZUPE OCZYWISCIE HAHA

    Lena87, gosiunia lubią tę wiadomość

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 29 stycznia 2014, 07:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZAMIAST DUPA bedzie ZUPA :)

    Lena87 lubi tę wiadomość

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 stycznia 2014, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 maja 2015, 21:11

  • Kaczorek Autorytet
    Postów: 514 588

    Wysłany: 29 stycznia 2014, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    konwalie86 wrote:
    hej...mam podobnie...akurat jestem w trakcie ovulki i się nastawiam że się uda też myślałam żeby zapakowac test w pudełeczko...taki walentynkowy prezent...kinder niespodzianka ;-)
    Ja tez jestem w okolicach owulacji.
    Zainspirowałas mnie tą Kinder niespodzianką.
    Można by kupić kinderjajko, rozpołowić, wyjąc niespodziankę z plastikowego jajeczka i włożyć tam liścik lub coś kojarzącego się z dzidziusiem, złożyć wszystko ponownie do kupy i wręczyć mężowi w prezencie :)

    Lena87 lubi tę wiadomość

    3 IUI :(długi protokół 15.03 2015 punkcja 5 komórek ( 3 zarodki )18.03.2015 transfer 2 zarodków, Aniołek 7tc [*]
    31.03.2016 punkcja, (13 zarodków)
    5.04.2016 transfer 2 zarodków ( 4 śnieżynki),jedno <3
    f2w3yx8dqelvgt49.png
  • Dosiasta Debiutantka
    Postów: 7 8

    Wysłany: 29 stycznia 2014, 16:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczorek wrote:
    Ja tez jestem w okolicach owulacji.
    Zainspirowałas mnie tą Kinder niespodzianką.
    Można by kupić kinderjajko, rozpołowić, wyjąc niespodziankę z plastikowego jajeczka i włożyć tam liścik lub coś kojarzącego się z dzidziusiem, złożyć wszystko ponownie do kupy i wręczyć mężowi w prezencie :)


    Na to nie wpadlam - GENIALNE <3

    Dosiasta
  • madziad Koleżanka
    Postów: 51 21

    Wysłany: 30 stycznia 2014, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moje drogie Wasze pomysły są fantastyczne ale zaufajcie mi że jak się dowiecie to 5 minut nie wytrzymacie i pół rodziny poinformujecie to taki ogromny przypływ szczęścia, ze mną też tak było w pierwszej ciąży też miałam plany o wielkie...:) ale nie dałam rady!życzę Wam ( i sobie)z całego serca abyście doświadczyły tego uczucia II kreseczek jak najszybciej to takie samo uczucie jak zobaczyć swoje dzieciątko po porodzie.zielonych kropek !!!

    gosiunia, Foto_Anna lubią tę wiadomość

    37218bc88ec301f1022932c8ee636f84.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend

  • Agataa Autorytet
    Postów: 252 188

    Wysłany: 30 stycznia 2014, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wczoraj byłam w h&m i widziałam takie słodkie, malusieńkie tenisówki, a może raczej buciki? Normalnie aż mnie rączki swędziały, żeby je kupić. To byłby piękny prezent na walentynki test+buciki, znając mojego zaraz by sobie w aucie powiesił hihi. Ale niby ovulka mi powinna wypaść między 11 a 15, więc lipa ;<
    Życzę, żeby którejś się zjawił taki prezent na walentynki!

    p19u3e3kzv3sw8vu.png
  • dorocia2324 Autorytet
    Postów: 3623 1569

    Wysłany: 30 stycznia 2014, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też mam taki plan, żeby w jakiś super fajowy pomysł przekazać mojemu i rodzinie dobrą wiadomość. I się nie ugnę i wytrzymam po II kreseczkach, żeby się zamknąć i sprawić tatusiowi wspaniałą niespodziankę w spaniały pomysł. Dlatego test zrobię jak będzie w pracy :):)

    wff29vvj3im6fjka.png
    82dojw4zvycwyste.png
    gyxw6iyek58r84xj.png[/url
  • JaJaga Ekspertka
    Postów: 380 87

    Wysłany: 7 kwietnia 2015, 16:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gorąco Wam polecam ten wątek, stary ale jest dużo fajnych pomysłów:
    https://ovufriend.pl/forum/starajac-sie-ogolne/jak-przekazac-radosna-nowine-przyszlemu-tacie,1271.html

    Starania pod okiem lekarza od lipca 2012
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ