Forum Staraj膮c si臋 - og贸lne Jak to jest z oznakami ci膮偶y 馃檪馃檪
Odpowiedz

Jak to jest z oznakami ci膮偶y 馃檪馃檪

• AUTOR
    WIADOMO艢膯
    1 2
Oce艅 ten w膮tek:
  • Sija93 Debiutantka
    Post贸w: 9 0

Wys艂any: 2 listopada, 16:11

Cytuj  /     /  Zg艂o艣
    Witajcie! Starania rozpocz臋li艣my z m臋偶em ju偶 w po艂owie czerwca. Dotychczas nic... W tym cylku owulacja pojawi艂a si臋 w 12dc. 6dpo pojawi艂 si臋 u mnie b贸l podbrzusza, k艂ucie prawego jajnika, b贸l g艂owy, dodnienie w uszach, spadek apetytu i utrzymuje si臋 kolejny dzie艅 . Temperatura od owaluacji powy偶ej 37 c. Mia艂y艣cie podobnie? 馃槉馃槉 Czekam do dnia planowanej @, mam nadziej臋 偶e b臋dzie niespodzianka 馃槉馃槉

• Patutka Autorytet
    Post贸w: 2257 1015

Wys艂any: 2 listopada, 16:22

Cytuj  /     /  Zg艂o艣
    Sija93 wrote:
    Witajcie! Starania rozpocz臋li艣my z m臋偶em ju偶 w po艂owie czerwca. Dotychczas nic... W tym cylku owulacja pojawi艂a si臋 w 12dc. 6dpo pojawi艂 si臋 u mnie b贸l podbrzusza, k艂ucie prawego jajnika, b贸l g艂owy, dodnienie w uszach, spadek apetytu i utrzymuje si臋 kolejny dzie艅 . Temperatura od owaluacji powy偶ej 37 c. Mia艂y艣cie podobnie? 馃槉馃槉 Czekam do dnia planowanej @, mam nadziej臋 偶e b臋dzie niespodzianka 馃槉馃槉
    Kiedy masz planowana @?
    Wiesz u ka偶dej jest inaczej...
    Ja w ci膮偶y z moj膮 c贸rka wymiotowalam ju偶 od 4 tygodnia, gdzie do testu by艂o jeszcze troch臋....

Ja teraz mam @ mie膰 7-10.11 wi臋c te偶 czekam.
    Narazie mam uczucie w szyjce jakby jakbym mia艂a wielki jaki艣 tampon z wod膮, czy jakbym mia艂a si臋 posikac, jestem zm臋czona, i te偶 mnie w艂a艣nie jajniki bolaly przez jakie艣 4 dni po owulce.
    Dzi艣 robi艂am test bo to niby 8 dpo ale nic nie wysz艂o.
    I tak jako艣 mam przeczucie, 偶e si臋 nie uda艂o..

dxomj48afe4g6r21.png

[*] 27.08.2016r [*]
  • Sija93 Debiutantka

Wys艂any: 2 listopada, 16:35

Cytuj  /     /  Zg艂o艣
    @ powinnam mie膰 8.11., niby jest jeszcze troch臋 czasu. No ale od jakiego艣 czasu zacz臋艂am nieco bardziej przygl膮da膰 si臋 co si臋 ze mn膮 dzieje w trakcie cyklu i w sumie pierwszy raz mam takie objawy...

• Patutka Autorytet
    Post贸w: 2257 1015

Wys艂any: 2 listopada, 16:54

Cytuj  /     /  Zg艂o艣
    Sija93 wrote:
    @ powinnam mie膰 8.11., niby jest jeszcze troch臋 czasu. No ale od jakiego艣 czasu zacz臋艂am nieco bardziej przygl膮da膰 si臋 co si臋 ze mn膮 dzieje w trakcie cyklu i w sumie pierwszy raz mam takie objawy...
    Trzymam kciuki 偶eby @ nie by艂o!
    Powinnam mie膰 generalnie tak samo- 8.11
    Ale okres mia艂am dzie艅 kr贸tszy wi臋c no ehhh dzisiaj by艂a jedna krecha ;c

dxomj48afe4g6r21.png

[*] 27.08.2016r [*]
  • nick nieaktualny

Wys艂any: 5 listopada, 17:45

Cytuj  /     /  Zg艂o艣
    Sija93 wrote:

U mnie w pierwszych dniach po owu pojawi艂 si臋 b贸l 偶o艂膮dka, b贸l podbrzusza, b贸l lewego jajnika, b贸l piersi i z kolei jak nigdy jako艣 nie czu艂am g艂odu tak teraz mog艂abym je艣膰 ca艂ymi dniami. Temperature te偶 mam powy偶ej 37 stopni.
    Ja licz臋 偶e ten cykl przyniesie mi szcz臋艣cie, chocia偶 na objawy ci膮偶y to za wcze艣nie

• Sonia94 Ekspertka
    Post贸w: 249 206

Wys艂any: 5 listopada, 17:59

Cytuj  /     /  Zg艂o艣
    Roksana wrote:
    U mnie w pierwszych dniach po owu pojawi艂 si臋 b贸l 偶o艂膮dka, b贸l podbrzusza, b贸l lewego jajnika, b贸l piersi i z kolei jak nigdy jako艣 nie czu艂am g艂odu tak teraz mog艂abym je艣膰 ca艂ymi dniami. Temperature te偶 mam powy偶ej 37 stopni.
    Ja licz臋 偶e ten cykl przyniesie mi szcz臋艣cie, chocia偶 na objawy ci膮偶y to za wcze艣nie
    Roksana a w kt贸rym dniu cyklu jeste艣? Prowadzisz gdzie艣 wykres? :)

5dbc26e84b18e.png

Beta 18.11 5085鉂わ笍

f2w39jcg1szr0azh.png

Martynka 08.06.2018 鉂わ笍
  • nick nieaktualny

Wys艂any: 5 listopada, 18:04

Cytuj  /     /  Zg艂o艣
    Sonia94 wrote:
    Roksana a w kt贸rym dniu cyklu jeste艣? Prowadzisz gdzie艣 wykres? :)

@ powinna by膰 12-13 listopada
    Moje cykle zwykle trwaj膮 po 34 dni
    Z narzeczonym kocha艂am si臋 31 pa藕dziernika i wtedy te偶 kalendarzyk pokazuje mi dni p艂odne

Wiadomo艣膰 wyedytowana przez autora 5 listopada, 18:05

• Sija93 Debiutantka

Wys艂any: 5 listopada, 18:57

Cytuj  /     /  Zg艂o艣
    Roksana wrote:
    U mnie utrzymuje si臋 temperatura powy偶ej 37 c. Piersi s膮 od 3 dni wi臋ksze i obola艂a. 2 dzie艅 z rz臋du zjad艂am ca艂y s艂oik og贸rk贸w 馃槀馃槀馃槀

• nick nieaktualny

Wys艂any: 5 listopada, 19:34

Cytuj  /     /  Zg艂o艣
    Sija93 wrote:
    U mnie utrzymuje si臋 temperatura powy偶ej 37 c. Piersi s膮 od 3 dni wi臋ksze i obola艂a. 2 dzie艅 z rz臋du zjad艂am ca艂y s艂oik og贸rk贸w 馃槀馃槀馃槀

Oby to by艂 szcz臋艣liwy cykl!! 鉂わ笍鉂わ笍
    Ja te偶 mam ochot臋 na jakie艣 og贸rki czy grzybki marynowane
    Ja bym by艂a wniebowzi臋ta bo to jedyny raz kiedy kocha艂am si臋 z narzeczonym i 1 cykl stara艅

Wiadomo艣膰 wyedytowana przez autora 5 listopada, 19:35

• Lalia Autorytet
    Post贸w: 540 266

Wys艂any: 5 listopada, 20:20

Cytuj  /     /  Zg艂o艣
    Patutka wrote:
    Trzymam kciuki 偶eby @ nie by艂o!
    Powinnam mie膰 generalnie tak samo- 8.11
    Ale okres mia艂am dzie艅 kr贸tszy wi臋c no ehhh dzisiaj by艂a jedna krecha ;c

Patutka, Sija, u mnie w tym samym czasie powinna by膰 @ 馃槃 nie robi臋 testu, tylko mam zamiar w dniu miesi膮czki p贸j艣膰 na bet臋, 偶eby mie膰 pewno艣膰 馃槈 no chyba 偶e @ przyjdzie wcze艣niej 馃槖

U mnie temp w tym cyklu skacze, mo偶na by niby zrzuci膰 to na implantacje, ale to chyba marzenie i naciaganie fakt贸w 鈽癸笍

Ale jak to m贸wi膮 dziewczyny, dop贸ki nie ma @ to jest nadzieja! Trzymam kciuki za nas wszystkie!

7锔忊儯 cs
    ~~~~~
    Prolaktyna 91馃く
    TSH 1,7馃憤
    Niedoczynno艣膰 tarczycy, Letrox 50
    Olej z wiesio艂ka do owulacji馃嵍
    Prenatal Uno馃拪
  • Sija93 Debiutantka

Wys艂any: 6 listopada, 10:10

Cytuj  /     /  Zg艂o艣
    Lalia wrote:
    Patutka, Sija, u mnie w tym samym czasie powinna by膰 @ 馃槃 nie robi臋 testu, tylko mam zamiar w dniu miesi膮czki p贸j艣膰 na bet臋, 偶eby mie膰 pewno艣膰 馃槈 no chyba 偶e @ przyjdzie wcze艣niej 馃槖

U mnie temp w tym cyklu skacze, mo偶na by niby zrzuci膰 to na implantacje, ale to chyba marzenie i naciaganie fakt贸w 鈽癸笍

Ale jak to m贸wi膮 dziewczyny, dop贸ki nie ma @ to jest nadzieja! Trzymam kciuki za nas wszystkie!
    U mnie dzisiaj mija 13 dzie艅 temperatury powy偶ej 37. Przez ostatnie dni waha艂a si臋 mi臋dzy 37.0 a 37.1, dzisiaj skoczy艂a do 37.3. 馃檪馃檪

Trzymam za Ciebie kciuki 鉁

• nick nieaktualny

Wys艂any: 6 listopada, 10:21

Cytuj  /     /  Zg艂o艣
    Sija93 wrote:
    U mnie dzisiaj mija 13 dzie艅 temperatury powy偶ej 37. Przez ostatnie dni waha艂a si臋 mi臋dzy 37.0 a 37.1, dzisiaj skoczy艂a do 37.3. 馃檪馃檪

Kiedy testujesz?

• Sija93 Debiutantka

Wys艂any: 6 listopada, 10:41

Cytuj  /     /  Zg艂o艣
    Roksana wrote:
    Kiedy testujesz?
    Jak @ nie b臋dzie do pi膮tku to w sobot臋 test. Troch臋 si臋 tym stresuj臋, boj臋 si臋 kolejnego rozczarowania...

• M046IKA Kole偶anka
    Post贸w: 68 14

Wys艂any: 6 listopada, 10:46

Cytuj  /     /  Zg艂o艣
    W 18dc temp. 37 to jaki艣 znak ?

• nick nieaktualny

Wys艂any: 6 listopada, 11:09

Cytuj  /     /  Zg艂o艣
    Sija93 wrote:
    Jak @ nie b臋dzie do pi膮tku to w sobot臋 test. Troch臋 si臋 tym stresuj臋, boj臋 si臋 kolejnego rozczarowania...

Trzymam kciuki! I m贸w odrazu jak wyszed艂 test 馃槉 oby starania si臋 by艂y owocne

• Lalia Autorytet

Wys艂any: 6 listopada, 13:27

Cytuj  /     /  Zg艂o艣
    Sija93 wrote:

Sija, pi臋kna temperatura! 馃槏馃槏 Oby to by艂 ma艂y kto艣 馃懚馃挀

A je艣li mog臋 spyta膰, jak膮 masz zazwyczaj temperatur臋 od 1 dc do owu?

Bo u mnie przed owu nigdy nie przekracza 36, a po owu waha si臋 zazwyczaj mi臋dzy 36 a 36,4 馃

Zastanawiam si臋 czy u ka偶dej kobietki w ci膮偶y temp musi by膰 powy偶ej 37, czy np dziewczyny kt贸re og贸lnie maj膮 ni偶sz膮 temp mog膮 by膰 w ci膮偶y przy utrzymijacej si臋 wy偶szej ni偶 w pierwszej fazie 馃ぃ

7锔忊儯 cs
    ~~~~~
    Prolaktyna 91馃く
    TSH 1,7馃憤
    Prenatal Uno馃拪
  • Lalia Autorytet

Wys艂any: 6 listopada, 13:29

Cytuj  /     /  Zg艂o艣
    M046IKA wrote:
    W 18dc temp. 37 to jaki艣 znak ?

To zale偶y czy b臋dzie Ci si臋 ta temp utrzymywa膰 czy nie 馃槈

Og贸lnie zasada jest taka, 偶e dzie艅 przed @ lub w dniu @ temp spada, a je偶eli si臋 utrzymuje po terminie miesi膮czki i min 20 dni po owulacji to mo偶na przypuszcza膰, 偶e dzidzia na pok艂adzie 馃槏

7锔忊儯 cs
    ~~~~~
    Prolaktyna 91馃く
    TSH 1,7馃憤
    Prenatal Uno馃拪
  • Lalia Autorytet

Wys艂any: 6 listopada, 13:46

Cytuj  /     /  Zg艂o艣
    No i u mnie @... Trzymam kciuki za Was kobietki 馃槝

7锔忊儯 cs
    ~~~~~
    Prolaktyna 91馃く
    TSH 1,7馃憤
    Prenatal Uno馃拪
  • Sija93 Debiutantka

Wys艂any: 6 listopada, 13:47

Cytuj  /     /  Zg艂o艣
    Lalia wrote:
    Sija, pi臋kna temperatura! 馃槏馃槏 Oby to by艂 ma艂y kto艣 馃懚馃挀

A je艣li mog臋 spyta膰, jak膮 masz zazwyczaj temperatur臋 od 1 dc do owu?

Bo u mnie przed owu nigdy nie przekracza 36, a po owu waha si臋 zazwyczaj mi臋dzy 36 a 36,4 馃

Zastanawiam si臋 czy u ka偶dej kobietki w ci膮偶y temp musi by膰 powy偶ej 37, czy np dziewczyny kt贸re og贸lnie maj膮 ni偶sz膮 temp mog膮 by膰 w ci膮偶y przy utrzymijacej si臋 wy偶szej ni偶 w pierwszej fazie 馃ぃ
    Przed owu temperatura waha艂a mi si臋 mi臋dzy 36.4 a 36.6 馃檪

• Sija93 Debiutantka

Wys艂any: 6 listopada, 13:48

Cytuj  /     /  Zg艂o艣
    Lalia wrote:
    No i u mnie @... Trzymam kciuki za Was kobietki 馃槝
    Dzi臋kuj臋 馃槝馃槝

1 2

Zajd藕 w ci膮偶臋 dwa razy szybciej

Sprawd藕 OvuFriend Premium

• wyznaczanie dni p艂odnych
  • dieta p艂odno艣ci
  • innowacyjny algorytm

Wypr贸buj miesi膮c za darmo, potem tylko 29 z艂 / mies.

Zg艂o艣 post
Od:
Wiadomo艣膰:
Zg艂o艣 Anuluj
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozw贸j Narodowe Centrum Bada艅 i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt OvuFriend: "Opracowanie nowych w skali 艣wiatowej rozwi膮za艅 w obszarze uczenia maszynowego wspieraj膮cych w planowaniu rodziny i pokonywaniu problemu niep艂odno艣ci" wsp贸艂finansowany przez Narodowe Centrum Bada艅 i Rozwoju w ramach programu Inteligentny Rozw贸j 2014-2020.

UTW脫RZ KONTO

Twoje dane s膮 u nas bezpieczne. Nigdy nie udost臋pnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie b臋dziemy wysy艂a膰 do Ciebie wiadomo艣ci. My r贸wnie偶 nie lubimy spamu!

Tw贸j adres e-mail: 
OK Anuluj
Dzi臋kujemy za do艂膮czenie do OvuFriend!

Wys艂ali艣my do Ciebie wiadomo艣膰 z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywowa膰 konto przejd藕 do swojej poczty email , a nast臋pnie kliknij na link aktywacyjny, kt贸ry do Ciebie wys艂ali艣my.

Je艣li nie widzisz naszej wiadomo艣ci, zajrzyj prosz臋 do folderu Spam.

OK (15)