X

Pobierz aplikacj臋 OvuFriend

Zwi臋ksz szanse na ci膮偶臋!
pobierz mam ju偶 apk臋 [X]
Forum Staraj膮c si臋 - og贸lne Jak to jest z oznakami ci膮偶y 馃檪馃檪
Odpowiedz

Jak to jest z oznakami ci膮偶y 馃檪馃檪

• AUTOR
    WIADOMO艢膯
    1 2
Oce艅 ten w膮tek:
  • Szyka Nowa
    Post贸w: 2 1

Wys艂any: 6 listopada 2019, 20:42

Cytuj  /     /  Zg艂o艣
    Hej dziewczyny, jestem na 艣wie偶o, wi臋c opisz臋 jak to bylo u mnie, sama wczesniej czytalam duzo watkow o objawach;) Ja przypuszczam ze owulacje mia艂am 11dc, bo caly wieczor bola艂 mnie jajnik. To bylo dla mnie dziwne bo cykle mialam co okolo 30dni, od owulacji caly czas bolaly mnie najpierw sutki, pozniej piersi, nastepnie wyskoczyly mi krosty na brodzie ale takie bol膮ce hehe, to mi da艂o do my艣lenia bo nigdy nie mam krost. W 20 dc zaczela mi sie zgaga, trwala kilka dni i w 23dc zrobilam test po po艂udniu, test baby boom pokazal cien cienia, a test nord test pokazal ladna kreske. Od owulacji mialam tez problem z zaparciami. I to byly moje objawy. Czyli bylo to 12dpo, czyli test wyszedl mi jakos tydzien przed okresem. Jako, 偶e sie staralismy to bardzo uwaznie si臋 obserwowalam, w podswiadomosci stara艂am sie nie nakrecac ale wiadomo jak jest;). 呕ycz臋 Wam powodzenia :)

Lalia lubi t臋 wiadomo艣膰

• Sija93 Debiutantka
    Post贸w: 9 0

Wys艂any: 7 listopada 2019, 06:42

Cytuj  /     /  Zg艂o艣
    Szyka wrote:
    Hej dziewczyny, jestem na 艣wie偶o, wi臋c opisz臋 jak to bylo u mnie, sama wczesniej czytalam duzo watkow o objawach;) Ja przypuszczam ze owulacje mia艂am 11dc, bo caly wieczor bola艂 mnie jajnik. To bylo dla mnie dziwne bo cykle mialam co okolo 30dni, od owulacji caly czas bolaly mnie najpierw sutki, pozniej piersi, nastepnie wyskoczyly mi krosty na brodzie ale takie bol膮ce hehe, to mi da艂o do my艣lenia bo nigdy nie mam krost. W 20 dc zaczela mi sie zgaga, trwala kilka dni i w 23dc zrobilam test po po艂udniu, test baby boom pokazal cien cienia, a test nord test pokazal ladna kreske. Od owulacji mialam tez problem z zaparciami. I to byly moje objawy. Czyli bylo to 12dpo, czyli test wyszedl mi jakos tydzien przed okresem. Jako, 偶e sie staralismy to bardzo uwaznie si臋 obserwowalam, w podswiadomosci stara艂am sie nie nakrecac ale wiadomo jak jest;). 呕ycz臋 Wam powodzenia :)
    Gratuluj臋! Super wiadomo艣膰 z rana 馃槈 Mi dzisiaj spad艂a temperatura w por贸wnaniu do wczorajszej, z 37.3 do 37.1. Mo偶e nie mam co si臋 martwi膰, bo od cyklu mam 37.0 - 37.1, no ale jutro ma by膰 @, zobaczymy czy co艣 z tego wyjdzie.

• nick nieaktualny

Wys艂any: 7 listopada 2019, 09:21

Cytuj  /     /  Zg艂o艣
    Ja mam ju偶 od tygodnia temp powy偶ej 37 st. Ale waha mi si臋 w granicach 37.1-37.4

• nick nieaktualny

Wys艂any: 7 listopada 2019, 09:22

Cytuj  /     /  Zg艂o艣
    A @ powinnam mie膰 w 艣rod臋 13.

1 2
Zg艂o艣 post
Od:
Wiadomo艣膰:
Zg艂o艣 Anuluj

Zainteresuj膮 Ci臋 r贸wnie偶:

5 rzeczy, kt贸re wespr膮 Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ci膮偶owe i… nic. Zastanawiasz si臋, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokó艂 informuj膮 o tym, 偶e spodziewaj膮 si臋 dziecka. Tak naprawd臋 wiele stara艅 ko艅czy si臋 sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niep艂odno艣膰 dotyczy ju偶 blisko 15-20% par. Sprawd藕, co mo偶esz zrobi膰, aby zwi臋kszy膰 swoje szanse na szcz臋艣liwe pocz臋cie.

CZYTAJ WI臉CEJ

Jak liczy膰, kt贸ry to tydzie艅 ci膮偶y?

Uda艂o Wam si臋 zaj艣膰 w ci膮偶臋? Gratulacje! Okre艣lenie tygodnia ci膮偶y jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustali膰, czy dziecko rozwija si臋 prawid艂owo oraz umo偶liwia wykrycie wcze艣niejszego porodu b膮d藕 poronienia. Pozwala te偶 rodzicom przygotowa膰 si臋 do momentu przywitania nowego cz艂onka rodziny na 艣wiecie. Zobacz, w jaki sposób mo偶na ustali膰 wiek ci膮偶y.

CZYTAJ WI臉CEJ

4 sk艂adniki diety wspieraj膮ce owulacj臋!

Problemy z owulacj膮 s膮 bardzo cz臋st膮 przyczyn膮 trudno艣ci z zaj艣ciem w ci膮偶臋. Dowiedz si臋, jak za pomoc膮 diety mo偶esz wesprze膰 jajeczkowanie! Poznaj, które sk艂adniki diety mog膮 pozytywnie wp艂ywa膰 na owulacj臋, a które mog膮 przyczynia膰 si臋 do niep艂odno艣ci owulacyjnej. Poznaj propozycje prop艂odno艣ciowych posi艂ków od Ani i Zosi z Akademii P艂odno艣ci! 

CZYTAJ WI臉CEJ