Forum Staraj膮c si臋 - og贸lne Jak to jest z oznakami ci膮偶y 馃檪馃檪
Odpowiedz

Jak to jest z oznakami ci膮偶y 馃檪馃檪

• AUTOR
    WIADOMO艢膯
    1 2
Oce艅 ten w膮tek:
  • Szyka Nowa
    Post贸w: 2 1

Wys艂any: 6 listopada 2019, 20:42

Cytuj  /     /  Zg艂o艣
    Hej dziewczyny, jestem na 艣wie偶o, wi臋c opisz臋 jak to bylo u mnie, sama wczesniej czytalam duzo watkow o objawach;) Ja przypuszczam ze owulacje mia艂am 11dc, bo caly wieczor bola艂 mnie jajnik. To bylo dla mnie dziwne bo cykle mialam co okolo 30dni, od owulacji caly czas bolaly mnie najpierw sutki, pozniej piersi, nastepnie wyskoczyly mi krosty na brodzie ale takie bol膮ce hehe, to mi da艂o do my艣lenia bo nigdy nie mam krost. W 20 dc zaczela mi sie zgaga, trwala kilka dni i w 23dc zrobilam test po po艂udniu, test baby boom pokazal cien cienia, a test nord test pokazal ladna kreske. Od owulacji mialam tez problem z zaparciami. I to byly moje objawy. Czyli bylo to 12dpo, czyli test wyszedl mi jakos tydzien przed okresem. Jako, 偶e sie staralismy to bardzo uwaznie si臋 obserwowalam, w podswiadomosci stara艂am sie nie nakrecac ale wiadomo jak jest;). 呕ycz臋 Wam powodzenia :)

Lalia lubi t臋 wiadomo艣膰

• Sija93 Debiutantka
    Post贸w: 9 0

Wys艂any: 7 listopada 2019, 06:42

Cytuj  /     /  Zg艂o艣
    Szyka wrote:
    Hej dziewczyny, jestem na 艣wie偶o, wi臋c opisz臋 jak to bylo u mnie, sama wczesniej czytalam duzo watkow o objawach;) Ja przypuszczam ze owulacje mia艂am 11dc, bo caly wieczor bola艂 mnie jajnik. To bylo dla mnie dziwne bo cykle mialam co okolo 30dni, od owulacji caly czas bolaly mnie najpierw sutki, pozniej piersi, nastepnie wyskoczyly mi krosty na brodzie ale takie bol膮ce hehe, to mi da艂o do my艣lenia bo nigdy nie mam krost. W 20 dc zaczela mi sie zgaga, trwala kilka dni i w 23dc zrobilam test po po艂udniu, test baby boom pokazal cien cienia, a test nord test pokazal ladna kreske. Od owulacji mialam tez problem z zaparciami. I to byly moje objawy. Czyli bylo to 12dpo, czyli test wyszedl mi jakos tydzien przed okresem. Jako, 偶e sie staralismy to bardzo uwaznie si臋 obserwowalam, w podswiadomosci stara艂am sie nie nakrecac ale wiadomo jak jest;). 呕ycz臋 Wam powodzenia :)
    Gratuluj臋! Super wiadomo艣膰 z rana 馃槈 Mi dzisiaj spad艂a temperatura w por贸wnaniu do wczorajszej, z 37.3 do 37.1. Mo偶e nie mam co si臋 martwi膰, bo od cyklu mam 37.0 - 37.1, no ale jutro ma by膰 @, zobaczymy czy co艣 z tego wyjdzie.

• nick nieaktualny

Wys艂any: 7 listopada 2019, 09:21

Cytuj  /     /  Zg艂o艣
    Ja mam ju偶 od tygodnia temp powy偶ej 37 st. Ale waha mi si臋 w granicach 37.1-37.4

• nick nieaktualny

Wys艂any: 7 listopada 2019, 09:22

Cytuj  /     /  Zg艂o艣
    A @ powinnam mie膰 w 艣rod臋 13.

1 2
Zg艂o艣 post
Od:
Wiadomo艣膰:
Zg艂o艣 Anuluj

Zainteresuj膮 Ci臋 r贸wnie偶:

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia si臋 u wi臋kszo艣ci kobiet. S膮 to cysty lub p臋cherzyki, które zazwyczaj wype艂nione s膮 p艂ynem i które najcz臋艣ciej samoistnie znikaj膮. Dowiedz si臋 jakie s膮 objawy torbieli i czy mog膮 by膰 przeszkod膮 w zaj艣ciu w ci膮偶臋? Kiedy nale偶y je leczy膰 i z jakimi chorobami mog膮 wspó艂wyst臋powa膰. 

CZYTAJ WI臉CEJ

Kalendarz dni p艂odnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz wi臋cej lekarzy zaleca kobietom staraj膮cym si臋 o dziecko prowadzenie aplikacji miesi膮czkoweji i obserwacj臋 w艂asnego cia艂a. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzie膰 co艣 wi臋cej o swoim cyklu ni偶 czas jego trwania. 

CZYTAJ WI臉CEJ

Problemy z zaj艣ciem w ci膮偶臋 - 13 niepokoj膮cych objaw贸w

Czy problemy z zaj艣ciem w ci膮偶臋 mo偶na przewidzie膰? Przeczytaj list臋 13 potencjalnych symptomów, którym powinna艣 si臋 bli偶ej przyjrze膰. Nieregularme miesi膮czki, obfite miesi膮czki, niskie libido czy utrata w艂osów - nie ignoruj tych i innych symptomów mog膮cych 艣wiadczy膰 o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powoduj膮cych problemy z zaj艣ciem w ci膮偶臋. 

CZYTAJ WI臉CEJ