Forum Staraj膮c si臋 - og贸lne Jak to jest z oznakami ci膮偶y 馃檪馃檪
Odpowiedz

Jak to jest z oznakami ci膮偶y 馃檪馃檪

• AUTOR
    WIADOMO艢膯
    1 2
Oce艅 ten w膮tek:
  • Szyka Nowa
    Post贸w: 2 1

Wys艂any: 6 listopada, 20:42

Cytuj  /     /  Zg艂o艣
    Hej dziewczyny, jestem na 艣wie偶o, wi臋c opisz臋 jak to bylo u mnie, sama wczesniej czytalam duzo watkow o objawach;) Ja przypuszczam ze owulacje mia艂am 11dc, bo caly wieczor bola艂 mnie jajnik. To bylo dla mnie dziwne bo cykle mialam co okolo 30dni, od owulacji caly czas bolaly mnie najpierw sutki, pozniej piersi, nastepnie wyskoczyly mi krosty na brodzie ale takie bol膮ce hehe, to mi da艂o do my艣lenia bo nigdy nie mam krost. W 20 dc zaczela mi sie zgaga, trwala kilka dni i w 23dc zrobilam test po po艂udniu, test baby boom pokazal cien cienia, a test nord test pokazal ladna kreske. Od owulacji mialam tez problem z zaparciami. I to byly moje objawy. Czyli bylo to 12dpo, czyli test wyszedl mi jakos tydzien przed okresem. Jako, 偶e sie staralismy to bardzo uwaznie si臋 obserwowalam, w podswiadomosci stara艂am sie nie nakrecac ale wiadomo jak jest;). 呕ycz臋 Wam powodzenia :)

Lalia lubi t臋 wiadomo艣膰

• Sija93 Debiutantka
    Post贸w: 9 0

Wys艂any: 7 listopada, 06:42

Cytuj  /     /  Zg艂o艣
    Szyka wrote:
    Hej dziewczyny, jestem na 艣wie偶o, wi臋c opisz臋 jak to bylo u mnie, sama wczesniej czytalam duzo watkow o objawach;) Ja przypuszczam ze owulacje mia艂am 11dc, bo caly wieczor bola艂 mnie jajnik. To bylo dla mnie dziwne bo cykle mialam co okolo 30dni, od owulacji caly czas bolaly mnie najpierw sutki, pozniej piersi, nastepnie wyskoczyly mi krosty na brodzie ale takie bol膮ce hehe, to mi da艂o do my艣lenia bo nigdy nie mam krost. W 20 dc zaczela mi sie zgaga, trwala kilka dni i w 23dc zrobilam test po po艂udniu, test baby boom pokazal cien cienia, a test nord test pokazal ladna kreske. Od owulacji mialam tez problem z zaparciami. I to byly moje objawy. Czyli bylo to 12dpo, czyli test wyszedl mi jakos tydzien przed okresem. Jako, 偶e sie staralismy to bardzo uwaznie si臋 obserwowalam, w podswiadomosci stara艂am sie nie nakrecac ale wiadomo jak jest;). 呕ycz臋 Wam powodzenia :)
    Gratuluj臋! Super wiadomo艣膰 z rana 馃槈 Mi dzisiaj spad艂a temperatura w por贸wnaniu do wczorajszej, z 37.3 do 37.1. Mo偶e nie mam co si臋 martwi膰, bo od cyklu mam 37.0 - 37.1, no ale jutro ma by膰 @, zobaczymy czy co艣 z tego wyjdzie.

• nick nieaktualny

Wys艂any: 7 listopada, 09:21

Cytuj  /     /  Zg艂o艣
    Ja mam ju偶 od tygodnia temp powy偶ej 37 st. Ale waha mi si臋 w granicach 37.1-37.4

• nick nieaktualny

Wys艂any: 7 listopada, 09:22

Cytuj  /     /  Zg艂o艣
    A @ powinnam mie膰 w 艣rod臋 13.

1 2

Zajd藕 w ci膮偶臋 dwa razy szybciej

Sprawd藕 OvuFriend Premium

• wyznaczanie dni p艂odnych
  • dieta p艂odno艣ci
  • innowacyjny algorytm

Wypr贸buj miesi膮c za darmo, potem tylko 29 z艂 / mies.

Zg艂o艣 post
Od:
Wiadomo艣膰:
Zg艂o艣 Anuluj
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozw贸j Narodowe Centrum Bada艅 i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt OvuFriend: "Opracowanie nowych w skali 艣wiatowej rozwi膮za艅 w obszarze uczenia maszynowego wspieraj膮cych w planowaniu rodziny i pokonywaniu problemu niep艂odno艣ci" wsp贸艂finansowany przez Narodowe Centrum Bada艅 i Rozwoju w ramach programu Inteligentny Rozw贸j 2014-2020.

UTW脫RZ KONTO

Twoje dane s膮 u nas bezpieczne. Nigdy nie udost臋pnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie b臋dziemy wysy艂a膰 do Ciebie wiadomo艣ci. My r贸wnie偶 nie lubimy spamu!

Tw贸j adres e-mail: 
OK Anuluj
Dzi臋kujemy za do艂膮czenie do OvuFriend!

Wys艂ali艣my do Ciebie wiadomo艣膰 z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywowa膰 konto przejd藕 do swojej poczty email , a nast臋pnie kliknij na link aktywacyjny, kt贸ry do Ciebie wys艂ali艣my.

Je艣li nie widzisz naszej wiadomo艣ci, zajrzyj prosz臋 do folderu Spam.

OK (15)