Forum Starając się - ogólne Jak to jest z oznakami ciąży 🙂🙂
Odpowiedz

Jak to jest z oznakami ciąży 🙂🙂

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • Szyka Nowa

Wysłany: 6 listopada 2019, 20:42

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, jestem na świeżo, więc opiszę jak to bylo u mnie, sama wczesniej czytalam duzo watkow o objawach;) Ja przypuszczam ze owulacje miałam 11dc, bo caly wieczor bolał mnie jajnik. To bylo dla mnie dziwne bo cykle mialam co okolo 30dni, od owulacji caly czas bolaly mnie najpierw sutki, pozniej piersi, nastepnie wyskoczyly mi krosty na brodzie ale takie bolące hehe, to mi dało do myślenia bo nigdy nie mam krost. W 20 dc zaczela mi sie zgaga, trwala kilka dni i w 23dc zrobilam test po południu, test baby boom pokazal cien cienia, a test nord test pokazal ladna kreske. Od owulacji mialam tez problem z zaparciami. I to byly moje objawy. Czyli bylo to 12dpo, czyli test wyszedl mi jakos tydzien przed okresem. Jako, że sie staralismy to bardzo uwaznie się obserwowalam, w podswiadomosci starałam sie nie nakrecac ale wiadomo jak jest;). Życzę Wam powodzenia :)

Lalia lubi tę wiadomość

• Sija93 Debiutantka

Wysłany: 7 listopada 2019, 06:42

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szyka wrote:
    Hej dziewczyny, jestem na świeżo, więc opiszę jak to bylo u mnie, sama wczesniej czytalam duzo watkow o objawach;) Ja przypuszczam ze owulacje miałam 11dc, bo caly wieczor bolał mnie jajnik. To bylo dla mnie dziwne bo cykle mialam co okolo 30dni, od owulacji caly czas bolaly mnie najpierw sutki, pozniej piersi, nastepnie wyskoczyly mi krosty na brodzie ale takie bolące hehe, to mi dało do myślenia bo nigdy nie mam krost. W 20 dc zaczela mi sie zgaga, trwala kilka dni i w 23dc zrobilam test po południu, test baby boom pokazal cien cienia, a test nord test pokazal ladna kreske. Od owulacji mialam tez problem z zaparciami. I to byly moje objawy. Czyli bylo to 12dpo, czyli test wyszedl mi jakos tydzien przed okresem. Jako, że sie staralismy to bardzo uwaznie się obserwowalam, w podswiadomosci starałam sie nie nakrecac ale wiadomo jak jest;). Życzę Wam powodzenia :)
    Gratuluję! Super wiadomość z rana 😉 Mi dzisiaj spadła temperatura w porównaniu do wczorajszej, z 37.3 do 37.1. Może nie mam co się martwić, bo od cyklu mam 37.0 - 37.1, no ale jutro ma być @, zobaczymy czy coś z tego wyjdzie.

• nick nieaktualny

Wysłany: 7 listopada 2019, 09:21

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam już od tygodnia temp powyżej 37 st. Ale waha mi się w granicach 37.1-37.4

• nick nieaktualny

Wysłany: 7 listopada 2019, 09:22

Cytuj  /     /  Zgłoś
    A @ powinnam mieć w środę 13.

1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrium – bardzo ważne milimetry w życiu kobiety

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt OvuFriend: "Opracowanie nowych w skali światowej rozwiązań w obszarze uczenia maszynowego wspierających w planowaniu rodziny i pokonywaniu problemu niepłodności" współfinansowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach programu Inteligentny Rozwój 2014-2020.