X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Jak to jest z oznakami ciąży 🙂🙂
Odpowiedz

Jak to jest z oznakami ciąży 🙂🙂

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • Szyka Nowa
    Postów: 2 1

    Wysłany: 6 listopada 2019, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, jestem na świeżo, więc opiszę jak to bylo u mnie, sama wczesniej czytalam duzo watkow o objawach;) Ja przypuszczam ze owulacje miałam 11dc, bo caly wieczor bolał mnie jajnik. To bylo dla mnie dziwne bo cykle mialam co okolo 30dni, od owulacji caly czas bolaly mnie najpierw sutki, pozniej piersi, nastepnie wyskoczyly mi krosty na brodzie ale takie bolące hehe, to mi dało do myślenia bo nigdy nie mam krost. W 20 dc zaczela mi sie zgaga, trwala kilka dni i w 23dc zrobilam test po południu, test baby boom pokazal cien cienia, a test nord test pokazal ladna kreske. Od owulacji mialam tez problem z zaparciami. I to byly moje objawy. Czyli bylo to 12dpo, czyli test wyszedl mi jakos tydzien przed okresem. Jako, że sie staralismy to bardzo uwaznie się obserwowalam, w podswiadomosci starałam sie nie nakrecac ale wiadomo jak jest;). Życzę Wam powodzenia :)

    Lalia lubi tę wiadomość

  • Sija93 Debiutantka
    Postów: 9 0

    Wysłany: 7 listopada 2019, 06:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szyka wrote:
    Hej dziewczyny, jestem na świeżo, więc opiszę jak to bylo u mnie, sama wczesniej czytalam duzo watkow o objawach;) Ja przypuszczam ze owulacje miałam 11dc, bo caly wieczor bolał mnie jajnik. To bylo dla mnie dziwne bo cykle mialam co okolo 30dni, od owulacji caly czas bolaly mnie najpierw sutki, pozniej piersi, nastepnie wyskoczyly mi krosty na brodzie ale takie bolące hehe, to mi dało do myślenia bo nigdy nie mam krost. W 20 dc zaczela mi sie zgaga, trwala kilka dni i w 23dc zrobilam test po południu, test baby boom pokazal cien cienia, a test nord test pokazal ladna kreske. Od owulacji mialam tez problem z zaparciami. I to byly moje objawy. Czyli bylo to 12dpo, czyli test wyszedl mi jakos tydzien przed okresem. Jako, że sie staralismy to bardzo uwaznie się obserwowalam, w podswiadomosci starałam sie nie nakrecac ale wiadomo jak jest;). Życzę Wam powodzenia :)
    Gratuluję! Super wiadomość z rana 😉 Mi dzisiaj spadła temperatura w porównaniu do wczorajszej, z 37.3 do 37.1. Może nie mam co się martwić, bo od cyklu mam 37.0 - 37.1, no ale jutro ma być @, zobaczymy czy coś z tego wyjdzie.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 listopada 2019, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam już od tygodnia temp powyżej 37 st. Ale waha mi się w granicach 37.1-37.4

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 listopada 2019, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A @ powinnam mieć w środę 13.

1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ