X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne jak to jest z tymi piersiami...
Odpowiedz

jak to jest z tymi piersiami...

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • zizi96 Przyjaciółka
    Postów: 166 41

    Wysłany: 3 listopada 2022, 06:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hejka dziewczyny ❤️

    mam pytanie odnośnie bólu piersi. Czy mogą bolec tak jak przed okresem bedac w ciąży?
    zawsze mam jak w zegarku bol piersi. Czy to oznacza zawsze, ze nici z dzidzi?
    macie jakieś doświadczenia?

  • Mała87 Ekspertka
    Postów: 351 96

    Wysłany: 3 listopada 2022, 07:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pierwsze objawy ciąży miałam identyczne jak na okres. Więc można sie pomylić :)

  • Willsee Ekspertka
    Postów: 170 211

    Wysłany: 3 listopada 2022, 07:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pierwsze co mnie zaczęło bolec to piersi 😉 jedynym „innym” i dodatkowym objawem było pobolewanie pachwin w cyklu w którym się udało 😊 trzymam kciuki !



    preg.png
  • zizi96 Przyjaciółka
    Postów: 166 41

    Wysłany: 3 listopada 2022, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ale ja mam co miesiąc co do dnia początek bolu... 😭 myślicie ze mogę miec nadzieję..?

  • MonikaeS Przyjaciółka
    Postów: 61 42

    Wysłany: 4 listopada 2022, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zawsze warto mieć nadzieję. Czekam i zrób test :)

    zizi96 lubi tę wiadomość

    3 lata bez zabezpieczenia.
    Oficjalne starania od października 2022.
    Przyczyna niepowodzeń:
    ❌️upłynnienie mechaniczne


    Czekamy na cud,na klinikę przyjdzie jeszcze czas.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 listopada 2022, 22:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zizi96 wrote:
    ale ja mam co miesiąc co do dnia początek bolu... 😭 myślicie ze mogę miec nadzieję..?
    Ja mam to samo... ból piersi już 7 dni przed, puszcza jak dostanę okres...

  • zizi96 Przyjaciółka
    Postów: 166 41

    Wysłany: 7 listopada 2022, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może jeszcze jakaś kobitka się wypowie? ❤️ czy przed ciąża bolały tak samo? 🤔🤔

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ