X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Jak witaminy poprawiły jakość nasienia waszych facetów ?
Odpowiedz

Jak witaminy poprawiły jakość nasienia waszych facetów ?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 października 2014, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam :)

    U mojego M morfologia kiepska była bo tylko 1% zdrowych plemników :/ Objętość i reszzta w miarę ok była :)

    Przez trzy miesiące miał brać pro conceptio men a po 2.5 miesiacaach kuracji już zaszlam w ciąże :) :)
    Nie wiem czy to dzięki tym witaminką bo ju badań nie robil czy poprawa była ale ważny efekt :)

    Powodzenia dziewczyny :)

    Ps. Na czas leczenia mój M odstawił calkiem alkohol:)

  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 6 października 2014, 07:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moj od dzis bedzie bral vitotal dla mezczyzn, mam nadzieje ze cos to pomoze, niestety moj pali. Musze jakos wplynac na niego.

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • Justin34 Koleżanka
    Postów: 38 55

    Wysłany: 23 października 2014, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny. Mój mąż ma przepisaną przez androloga kurację preparatem Proxeed, drogo bo wychodzi coś koło 400 zł/m-c, ma go brać przez 6 m-cy bierze 2 m-c, po 1 m-cu mieliśmy I inseminację, morfologia się nie poprawiła (nadal 2%), ale nieznacznie wzrosła liczebność i szybkość ruch postępowy A z 20% do 56%. Niestety inseminacja się nie powiodła, ale nie poddajemy się i za m-c podchodzimy do kolejnej. Tak jak pisały dziewczyny nie przegrzewanie jąder: komórka z kieszeni wypad, luźne spodnie, gatki, częsty basen, siłownia nie przeszkadza. Palenie bardzo wypływa na złą jakość nasienia, picie alkoholu również.

    starania od X 2012, 2014-2015 3 x IUI :(
    II 2016 I ICSI
    22.02.2016 transfer Blastusi 3BB, 2 Śnieżynki 2BB i 4BB
    beta 9 dpt 58,23; 11 dpt 209,59
    04.11.2016 Synuś :)
    27.08.2018 kriotransfer Blastusi 2BB
    beta 9 dpt 89,31; 11 dpt 217,74
  • Maniuś Autorytet
    Postów: 2051 6272

    Wysłany: 23 października 2014, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nasze pierwsze i drugie wyniki napisalam na watku "przeszkoda w zajsciu-slabe nasienie" na stronie 30,ktora chetna moze tam spojrzec :)
    Roznica jest wielka!!!Maz bral androvit,salfazin,l-karnityne,kwas foliowy,do tego duzo jogurtow i kiwi(wit.c),zmiana trybu zycia i ograniczenie alko do minimum...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 października 2014, 19:50

    zrz69vvjbeicd46f.png
    Synek 19.08.2015 ❤️
    Synek 05.05.2017 ❤️
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ