X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne JAK WY TO ROBICIE ZE PO DLUGICH STARANIACH UDAJE WAM SIE ZAJSC W CIAZE !!!
Odpowiedz

JAK WY TO ROBICIE ZE PO DLUGICH STARANIACH UDAJE WAM SIE ZAJSC W CIAZE !!!

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • sylwia1985 Autorytet
    Postów: 6355 7491

    Wysłany: 10 lipca 2013, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    -Badania hormonalne wporzadku
    -nasienie super
    -HSG zrobione
    -kwas foliowy , wiesiolek i witaminki-zazywane
    - temperatury mierzone
    - obserwacja sluzu codziennie
    - serduchowanie jest ale bez przesady

    12 miesiecy staran i nadal nic !!!!!
    Co jeszcze moge zrobic- powoli sie poddaje choc nie wyobrazam sobie zycia bez malenstwa- z miesiaca na miesiac jest coraz gorzej

    obecnie: bromergon i pierwszy cykl na clo

    zobaczymy ale jesli to nie pomorze to sie zalamie !!!!!!!!!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 lipca 2013, 20:54

    Andzia33 lubi tę wiadomość

    ex2b4z17yxk8dczz.png


    km5se6ydi0vc9k5k.png
  • Kaja Autorytet
    Postów: 10995 15321

    Wysłany: 10 lipca 2013, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia no to jest nas dwie do tej załamki ja już jestem bliska do tego :-/

    sylwia1985 lubi tę wiadomość

    mhsvanlih0qhtdnx.png


    https://www.maluchy.pl/li-67859.png


  • Makak Ekspertka
    Postów: 229 198

    Wysłany: 11 lipca 2013, 08:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia, u mnie 3 lata i nic. Myślę sobie, że w końcu rzucę te starania w cholerę, bo człowiek się tylko dołuje, a i tak nic z tego nie wychodzi.

    Andzia33 lubi tę wiadomość

    20110812580114.png
  • Anna39 Ekspertka
    Postów: 191 551

    Wysłany: 11 lipca 2013, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u mnie 7 lat po ciąży pozamacicznej i nic.Raz się udało,ale była to ciąża biochemiczna.Nadzieje to juz dawno straciłam,chociaż moja ginka walczy dalej.
    Sytuacja utrudniona bo mój partner ma dorosłego syna z pierwszego małżeństwa i mniej jakby walczy.No i u mnie raczej co 2 cykl staranką mogą być,bo brak lewego jajowodu.
    Pozatym,że pracuje na oddziale noworodków i widze dużo bab porzucających swoje dzieci to życie jest do bani tak ogólnie.

    Andzia33 lubi tę wiadomość

    781bf18f8a2720294b991893655b2777.png
  • staraczka8 Koleżanka
    Postów: 49 9

    Wysłany: 11 lipca 2013, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, ja również staram się od dłuższego czasu- ponad 2 lata, raz się udało ale poroniłam. Myślę, że podstawa to badania, najważniejsze - prolaktyna i progesteron, sprawdzenie owulacji na monitoringu u lekarza i troszkę luzu - z tym chyba jest najgorzej:) Dwa miesiące temu też miałam poważną załamkę, teraz cieszę się, że leki na mnie działają i że będę miała owulację (ze wspomagaczami oczywiście) i jest szansa, że może się udać.
    Dziewczyny nie poddawać się! Idźcie na monitoring - zwiększycie swoje szanse:)

    Andzia33 lubi tę wiadomość

  • H30 Autorytet
    Postów: 349 123

    Wysłany: 11 lipca 2013, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no to jest nas więcej ja już wymiękam, trzy lata ten cykl który właśnie dobiega końca był obiecujący ale no niestety ... mam dość trzy lata i jestem wykończona psychicznie a przyjmowanie tych wszystkich leków zastrzyków itd itp rok temu się udało ale poroniłam no i co dalej ... chyba wszystko oleje!NIE MAM SIŁY!!!

    Andzia33 lubi tę wiadomość

    f2w3dqk3c83qeku9.png
  • Agi Przyjaciółka
    Postów: 100 72

    Wysłany: 11 lipca 2013, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    o kurczę laski trochę nas jest z tymi problemami..
    ja tez już czasem mam dość-lek,i jeżdżenie do ginekologa, starania które powinny być miłe, przyjemne a przez to ze teraz bo można bo te dni cały romantyzm pryska..
    ale Trzeba myśleć pozytywnie i staramy się.
    A z drugiej strony może odpuścić? i co będzie to będzie.. znajoma tak zrobiła i maja synusia
    ahh zycie

  • H30 Autorytet
    Postów: 349 123

    Wysłany: 11 lipca 2013, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a no właśnie może odpuścić,ale boję się że jak odpuszczę i nic z tego też nie będzie to będę sobie wyrzucać że zmarnowałam troche czasu a lata lecą niestety coraz szybciej...

    f2w3dqk3c83qeku9.png
  • Agi Przyjaciółka
    Postów: 100 72

    Wysłany: 11 lipca 2013, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    właśnie .. lecą lata

    Sandraa lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lipca 2013, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej kochane! my z mężem nie zabezpieczamy sie juz 5 lat i nic:( zdiagnozowana miałam niedocznnosc tarczycy, powoli mi sie juz wszystkiego odechciewa, jeszcze ostatnio dobiła mnie wiadomosc ze siostra męża zaszla w ciaze , powinnam sie cieszyc bo starali sie tez z 6 lat, bez leczenia, ale jakos nie potrafie...wogule u nas to tak jest ze teściowie tylko widzą i pomagają siostrze mojego męża, nas nie widzą ze tez czasem tej pomocy potrzebujemy, a teraz to juz wogule nie będziemy dla nich istnieć bo nie dajemy im wnuka, nadmienie tez siostra mieszka z mężem u tesciow, jej mąz nie pracuje, sa na ich utrzymaniu...szkoda gadać, mi jest bardzo przykro ze tak potrafią wyróżniać jedno ze swoich dzieci i widze ze mojemu mężowi tez...troche sie rozpisałam i troche nie na temat, ale musiałam sie wyzalic:(

  • sylwia1985 Autorytet
    Postów: 6355 7491

    Wysłany: 12 lipca 2013, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    masakra jest dziewczyny !!!!!!!!!!!!!
    czemu my porzadne kobiety nie mozemy miec upragnionego malenstwa a jakas nastka rodzi dziecko i wyrzuca go do smieci. Okropne.Swiat jest niesprawiedliwy !!!!!!!!! zawsze tym zlym tym chamskim wszystko sie udaje...

    Andzia33, Aga_Andzia lubią tę wiadomość

    ex2b4z17yxk8dczz.png


    km5se6ydi0vc9k5k.png
  • Agi Przyjaciółka
    Postów: 100 72

    Wysłany: 12 lipca 2013, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    niestety sprawiedliwości nie ma:(
    ale trzeba być Optymistą dziewczyny NIE załamywać mi się tu!!!

  • Agi Przyjaciółka
    Postów: 100 72

    Wysłany: 12 lipca 2013, 18:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja walczę dalej.. a co innego pozostało
    przez wakacje naturalnie :D





    3641cf634a6f061f8cc04d27d7f63545.png

  • sylwuska Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 12 lipca 2013, 22:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam jestem tu świeża staramy się dopiero 2 miesiące a ja już wariuje;(... staram sie wyluzować ale przyjciólki które s w ciąży mi w tym nie pomagają:( Jak wyluzować??żeby nie zwariować..Boję się że przyczyną mogą być brane tabletki anty odstawiłam je prawie rok temu ale wiele osob mowi mi ze to moze byc przyczyna...

  • Piaska Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 14 lipca 2013, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też się staram 2 lata. Ale jeszcze walczę. Teraz mam zamiar wziąć się ostro za badania, a nie tak z przypadku. No i założyłam konto na ovufriend, więc zaczynam się obserwować skrupulatnie.

    Piaska
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lipca 2013, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja staram sie juz 10 miesiecy z przerwa 3 miesiace bo miałam zapalenie macicy.... i tez nic nie wychodzi.... raz byla biochemiczna i tyle.... strasznie mi z tym... jak w tym cyklu sie nie uda (dzis dostałam @) to ide do lekarza....

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 lipca 2013, 11:48

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lipca 2013, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja dopiero zaczynam starania, ale wszystkim wam mocno kibicuje, i trzymam kciuki, :)

  • Anijka Przyjaciółka
    Postów: 79 23

    Wysłany: 14 lipca 2013, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już ponad rok ... I nic :/ Czytalam czasem że partner z partnerką sa zdrowi i wogole wszystko w normie ale maja tak zwana bezpłodność ograniczona czyli np. Maja dzieci z poprzednich zwiazków ale razem nie mogą :/ Chore to wszystko jest ...

    "najpiekniejsze kwiaty zakwitaja niespodziewanie"
  • ecencia Autorytet
    Postów: 440 459

    Wysłany: 15 lipca 2013, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie to dopiero 5 cykl starań ale bardzo boję się długiej walki, mam w życiu tyle szczęścia, że już chyba na to największe nie wystarcza i ciągle się nie udaje, wydawało mi się, że skoro moja starsza o 9 lat siostra zaszła w 4 cyklu to mnie się uda szybciej a tu jedyne co mogę to oglądać jej rosnący brzuszek. Nie ma tu żadnych reguł, starania są jak loteria i nigdy nie wiadomo kiedy trafimy na ten szczęśliwy los.

    Andzia33 lubi tę wiadomość

    0034e1d86d.png
    km5szbmhrutvp4cd.png
  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 15 lipca 2013, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ponad trzy lata...

    Andzia33 lubi tę wiadomość

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ