X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Jaki magnez i na co pomaga?
Odpowiedz

Jaki magnez i na co pomaga?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • nowatorka Autorytet
    Postów: 4185 3392

    Wysłany: 6 listopada 2015, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem na co dziala ale wiem ze bralam magnez z potasem plus witaminy b w zaciazonym cyklu :) sluzu mi to nie poprawilo bo prawie wcale go nie mialam ;)

    iv09mg7y3g8rfy1m.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 listopada 2015, 08:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A tak ogólnie dla siebie bierzecie? ja ostatnio czytam coraz więcej i widzę, że wszędzie piszą, że powinno sie brać...

  • barbasiap Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 23 lutego 2018, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bardzo fajny artykuł znalazłam. Głównie o tym czym kierować się wybierając magnez - https://sklep.kfd.pl/fit/magnez-niedoceniany-pierwiastek-o-ktorym-glosno-cz-1-a_61.html

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 lutego 2018, 13:46

1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ