Forum Starając się - ogólne Jaki magnez i na co pomaga?
Odpowiedz

Jaki magnez i na co pomaga?

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • nowatorka Autorytet

Wysłany: 6 listopada 2015, 12:42

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem na co dziala ale wiem ze bralam magnez z potasem plus witaminy b w zaciazonym cyklu :) sluzu mi to nie poprawilo bo prawie wcale go nie mialam ;)

iv09mg7y3g8rfy1m.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 9 listopada 2015, 08:14

Cytuj  /     /  Zgłoś
    A tak ogólnie dla siebie bierzecie? ja ostatnio czytam coraz więcej i widzę, że wszędzie piszą, że powinno sie brać...

• barbasiap Nowa

Wysłany: 23 lutego 2018, 13:46

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bardzo fajny artykuł znalazłam. Głównie o tym czym kierować się wybierając magnez - https://sklep.kfd.pl/fit/magnez-niedoceniany-pierwiastek-o-ktorym-glosno-cz-1-a_61.html

Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 lutego 2018, 13:46

1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego