X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne jaki sluz w ciazy i jaki normalnie?nosicie wkladki?
Odpowiedz

jaki sluz w ciazy i jaki normalnie?nosicie wkladki?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • KotkaPsotka Autorytet
    Postów: 941 465

    Wysłany: 6 listopada 2013, 16:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chcialam sie zapytac czy w przypadku ciazy sluz po owulacji jest zawsze kremowy lub lub wodnisty i jest go bardzo duzo? Mam wrazenie, ze jest to jeden ze 100% objawow bo praktycznie kazda kobieta taki wlasnie dziwny nawal sluzu po zaplodnieniu obserwuje. Dlatego ja sie nie mam co nakrecac dopoki u mnie jest sucho a jak mnie kiedys sluz zaleje to bede bez testu wiedziala od razu ze to to.

    Drugie pytanie to jaki macie sluz normalnie po owulacji? Ja nie mam zadnego*

    *Trzecie pytanie. Nosicie wkladki higieniczne? Tak sobie pomyslalam, ze moze u mnie ta obserwacja sluzu jest utrudniona przez to ze nosze wkladki a wiadomo ze wtedy wszystko wsiaka i ciezko stwierdzic jaki ma sie ten sluz.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 listopada 2013, 16:28

    rybka lubi tę wiadomość

    9fca6f50a2283c6d700e791421c68616.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 listopada 2013, 16:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bez wkladek to by mnie zalalo! I nie, nie jestem w ciazy! Po prostu mam ciagle mokro w majtach. Tylko czasem sie to rozciaga, a czasem nie. I kolory zmienia! :-P

    Jus1985 lubi tę wiadomość

  • KotkaPsotka Autorytet
    Postów: 941 465

    Wysłany: 6 listopada 2013, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    juhu up up:)

    9fca6f50a2283c6d700e791421c68616.png
  • amela Autorytet
    Postów: 3538 4894

    Wysłany: 6 listopada 2013, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja nie jestem w ciąży ale też zawsze nosze wkładke, mimo, że czasami nie mam żadnego śluzu ale jakoś czuje się bardziej komfortowo :)

    rybka lubi tę wiadomość

    ex2btrd8qii9i9cu.png
    http://avatars.zapodaj.net/images/1e838c757e81.gif
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ