X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Jednodniowy okres
Odpowiedz

Jednodniowy okres

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Olka_91 Koleżanka
    Postów: 126 16

    Wysłany: 27 kwietnia 2015, 07:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Błagam odezwijcie się dziewczyny!
    Otóż mam nieregularne cykle, okres trwa 5-6 dni, ale jeszcze nigdy nie miałam tak!
    Wczoraj dostałam okresu, niby ok, normalny, ale trwał on 8h! Od popołudnia do teraz mam duuuużo rozciągliwego śluzu z nitkami krwi!.
    U gina byłam w kwietniu wszytko oki, staramy się o dzidzie, ale moja temp wynosi 36,7 - 36.8, a w pierwszej fazie cyklu 36,4-36,5.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 kwietnia 2015, 07:14

    Ciąża pozamaciczna 07.2015 [*]

    14.12.2016 fasolka <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 kwietnia 2015, 08:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrob bete i zobacz czy nie jestes w ciazy;)moze infekcja?zapisz sie do gina

  • Olka_91 Koleżanka
    Postów: 126 16

    Wysłany: 27 kwietnia 2015, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nataliano wrote:
    Zrob bete i zobacz czy nie jestes w ciazy;)moze infekcja?zapisz sie do gina


    Ale ciąża możliwa przy takiej temp?
    Jutro zrobię, dziś jestem w pracy, aczkolwiek w tej chwili więcej krwi niż śluzu, ale i tak bardzo bardzo mało, okresem tego bym nie nazwała nadal.

    Ciąża pozamaciczna 07.2015 [*]

    14.12.2016 fasolka <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 kwietnia 2015, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moze okres sie dopiero rozkreca ale idz jutro I sie dowiedz;)))I napisz mam tu

  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 27 kwietnia 2015, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olka żadna z dziewczyn nie powie Ci jaka jest przyczyna 8 godzinnego krwawienia. Może to nie było krwawienie miesiączkowe. Przyczyn może być naprawdę wiele. Czasem nawet lekarz nie potrafi wyjaśnić o co chodzi.

    A tak nawiasem ponawiam prośbę dziewczyn (m.in. Sylwiaśty): forum przepełnione jest wątkami, na których dziewczyny chętnie odpowiedzą na pytania, dlatego proszę o niezakładanie kolejnych wątków. Jak widzisz są one nawet ignorowane.

    https://ovufriend.pl/forum/temperatury-wykresy-plodnosc/uwaga-zanim-zalozysz-temat-nr-975124577-pt-czy-mialam-owulacje,7003.html

    Napisz na jakimkolwiek aktywnym wątku, ktoś na pewno odpisze :) może znajdziesz kogoś, kto miał podobną sytuację.

    lauda. lubi tę wiadomość

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ