Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Jesienią stosujemy pozycje różnorodne 🧘🏼‍♀️ by Staremu lulok dygnął w dni płodne 🙋🏼‍♂️
Odpowiedz

Jesienią stosujemy pozycje różnorodne 🧘🏼‍♀️ by Staremu lulok dygnął w dni płodne 🙋🏼‍♂️

Oceń ten wątek:
  • ChocoMonster Autorytet
    Postów: 5184 10426

    Wysłany: 9 listopada 2022, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miśka 91 wrote:
    Dziewczyny? https://ibb.co/p2Fxwdw
    Piękna kreseczka :) lecisz na bete?

    Miśka 91 lubi tę wiadomość

    08.23 Stasieńko 🩵

    Runda druga 🦋 🕊️

    15.10.25 8dpo ⏸️✨
    28.10.25 (5+1) pęcherzyk w macicy 🫧
    03.11.25 (6+0) 0,59 cm 🍤 z serduszkiem 💞
    20.11.25 (8+3) 1,76 cm 🍒
    27.11.25 (9+3) 2,59 cm 🐼
    04.12.25 (10+3) 3,82 cm 🐭
    17.12.25 (12+2) I prenatalne, 6 cm Bobka, 💙?
    29.12.25 (14+0) girl? 🌸

    preg.png
  • Bambi92 Autorytet
    Postów: 897 1855

    Wysłany: 9 listopada 2022, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miśka 91 wrote:
    Dziewczyny? https://ibb.co/p2Fxwdw

    Kreska jak nic 🥳🥳

    Miśka 91 lubi tę wiadomość

    Ona: 32 lat, On: 33 lat, Starania od 1.2022

    💃
    ✅ 11.2023 Histeroskopia i usunięcie polipa, stan zapalny endometrium
    ❌ Endometrioza, zajęty lewy jajnik, zrosty na jelicie cienkim i w jamie otrzewnowej

    🕺
    ❌ morfo 2%, za mała ruchliwość, leukocyty, żylaki I/II st.

    ⏸️ 16.08.2024, Beta 58, prog 17,64 19.08 beta 278, prog 34, 22.08 beta 1278 prog. 30
  • inome Autorytet
    Postów: 581 1059

    Wysłany: 9 listopada 2022, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miśka 91 wrote:
    Dziewczyny? https://ibb.co/p2Fxwdw
    Jest, jest, JEST!

    Miśka 91 lubi tę wiadomość

    08.2019 córeczka
    07.2022 cb
    2.11.22 - 8 dpo -beta 20,87
    4.11.22 - beta 93,12 - przyrost 365 % || progesteron 113,6
    7.11 - beta 357,17 - przyrost 141 %
    9.11 - beta 770,74 - przyrost 115 %
    14.11 - beta 4737,48 - przyrost 108 %
  • Miśka 91 Autorytet
    Postów: 502 342

    Wysłany: 9 listopada 2022, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sara30 wrote:
    Wiesz co, nie sądzę byście na zdjęciu dojrzały. Ale jestem przekonana że widzę cienie.
    A że jestem w mieście to skoczyłam na betę. Jeśli będzie 0, jak sądzę, to przynajmniej będę wiedziała że te durne testy tak wychodzą.
    Teoretycznie 10 dpo nie spodziewałabym się niewiadomo jakiej kreski ale jednak, to jakieś kpiny żebym na 3 testach różnych producentów dojrzała kreski fabryczne.
    Chyba, że okulary mam za dobre 😆
    Trzymam kciuki ✊✊ może to jednak nie fabryczne.✊✊

    Sara30 lubi tę wiadomość

    8.01.2012 💙
    26.07.2023 💙


    Ja niskie AMH
    Mąż niskie parametry nasienia

    Starania o 3 ....
  • inome Autorytet
    Postów: 581 1059

    Wysłany: 9 listopada 2022, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sara30 wrote:
    Wiesz co, nie sądzę byście na zdjęciu dojrzały. Ale jestem przekonana że widzę cienie.
    A że jestem w mieście to skoczyłam na betę. Jeśli będzie 0, jak sądzę, to przynajmniej będę wiedziała że te durne testy tak wychodzą.
    Teoretycznie 10 dpo nie spodziewałabym się niewiadomo jakiej kreski ale jednak, to jakieś kpiny żebym na 3 testach różnych producentów dojrzała kreski fabryczne.
    Chyba, że okulary mam za dobre 😆
    Zatem mocne kciuki za Ciebie kochana!

    Sara30 lubi tę wiadomość

    08.2019 córeczka
    07.2022 cb
    2.11.22 - 8 dpo -beta 20,87
    4.11.22 - beta 93,12 - przyrost 365 % || progesteron 113,6
    7.11 - beta 357,17 - przyrost 141 %
    9.11 - beta 770,74 - przyrost 115 %
    14.11 - beta 4737,48 - przyrost 108 %
  • Miśka 91 Autorytet
    Postów: 502 342

    Wysłany: 9 listopada 2022, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ChocoMonster wrote:
    Piękna kreseczka :) lecisz na bete?
    Niestety nie mam jak . Mieszkam za granicą i nie bardzo mam jak iść tu na betę.

    8.01.2012 💙
    26.07.2023 💙


    Ja niskie AMH
    Mąż niskie parametry nasienia

    Starania o 3 ....
  • Niaha Autorytet
    Postów: 4461 7621

    Wysłany: 9 listopada 2022, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miśka 91 wrote:
    Dziewczyny? https://ibb.co/p2Fxwdw

    Gratulacje 🤩

    👩 35 lat ❤️ 🧔33 lat ❤️ 👦 1,5 lat ❤️ 🐶 13 lat
    🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹
    31.10.24 - Synek jest już z nami ❤️ 3010g, 53cm
    💙👦 - 2.11.26 - termin wg OM

    age.png
    🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀
    preg.png
  • Namisa Autorytet
    Postów: 3837 7352

    Wysłany: 9 listopada 2022, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vivico wrote:
    Namisa, jak Twoje dzisiejsze samopoczucie? 😇

    A dziękuję że pytasz kochana 🥰 Czuje się bardzo dobrze. Gdzieś tam czasami jakieś uczucie podobne do mdłości się pojawi ale delikatne, a na weekendzie było grubo pod tym wzgledem. Do tego stopnia jest teraz ok ze właśnie spaceruje z psem, bez śniadania i nie ma jakichś przykrych efektów 😁 Piersi bolą, łatwiej się męczę i nastroje zmieniają się jak w kalejdoskopie ale staram się to akceptować i brać za z nową normalność. Jestem umówiona na prenatalne na 6.12, brzuch mi się zaczyna delikatnie powiększac (szczególnie ostatnie 3 dni widzę różnicę), nie mam żadnych niepokojacych objawów więc czuje się odrobinę pewniej w tej ciąży. Ogółem jedyną stałą w tym nieprzewidywalnym okresie jest zmiana 😁
    A jak twoje samopoczucie? 🥰

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 listopada 2022, 09:23

    M94, Emka06, Amunicja, inome, Anett93, siesiepy, Vivico lubią tę wiadomość

  • Mart768 Autorytet
    Postów: 997 2406

    Wysłany: 9 listopada 2022, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Idawoll kciuki za wyniki 🤞

    Anett gratuluję kresek i przyrostu 😍🥳

    Miśka widać widać, leć na betę 😁

    Idawoll, Anett93 lubią tę wiadomość

    🙋‍♀️33 🙋‍♂️ 45

    08.09.23 - II
    13.05.24 - Oliwka jest z nami :)

    25.04.25 - II
    TP 30.12.25 :D
  • M94 Autorytet
    Postów: 823 1880

    Wysłany: 9 listopada 2022, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry! Annett gratulacje pięknej bety a Miśce91 kreseczki 🫶🏼 wspaniałe widzieć takie wiadomości z rana 🥳

    Anett93 lubi tę wiadomość

    👱🏼‍♀️28 👨🏼29 🍀12 cs

    01.05.2023 - ⏸️
    19.01.2024 - 👶🏼🩵

    age.png
  • ChocoMonster Autorytet
    Postów: 5184 10426

    Wysłany: 9 listopada 2022, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miśka 91 wrote:
    Niestety nie mam jak . Mieszkam za granicą i nie bardzo mam jak iść tu na betę.
    To testuj i sprawdzaj, czy ciemnieje. Kciuki! 🤞

    M94, Miśka 91 lubią tę wiadomość

    08.23 Stasieńko 🩵

    Runda druga 🦋 🕊️

    15.10.25 8dpo ⏸️✨
    28.10.25 (5+1) pęcherzyk w macicy 🫧
    03.11.25 (6+0) 0,59 cm 🍤 z serduszkiem 💞
    20.11.25 (8+3) 1,76 cm 🍒
    27.11.25 (9+3) 2,59 cm 🐼
    04.12.25 (10+3) 3,82 cm 🐭
    17.12.25 (12+2) I prenatalne, 6 cm Bobka, 💙?
    29.12.25 (14+0) girl? 🌸

    preg.png
  • nesairah Autorytet
    Postów: 2322 2169

    Wysłany: 9 listopada 2022, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miśka 91 wrote:
    Dziewczyny? https://ibb.co/p2Fxwdw

    gratulacje! :)

    preg.png

    2017 - 👦, 2021 - 👶

    2016 - [*] 6tc 👼
    2019 - [*] 6tc 👼
    2022 - cb💔
  • M94 Autorytet
    Postów: 823 1880

    Wysłany: 9 listopada 2022, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy któraś z Was ma ochotę zerknąć na wyniki i cos podpowiedzieć? O 16:30 mam wizytę, czy o cos konkretnego powinnam zapytać/poprosić po takich wynikach?
    27.10 to był 4 dc (koło 12, po śniadaniu)
    31.10 to był 8 dc (na czczo - insulina, glukoza)

    Ktoś tutaj przed chwila wspomniał ze badania 3 dc (27.10) powinny byc na czczo, mi powiedzieli ze nie musze byc na czczo i krew pobierali koło 12 po śniadaniu…

    C5-E44-E57-675-C-440-F-BCD9-B52-A02-E6-D596.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 listopada 2022, 09:58

    👱🏼‍♀️28 👨🏼29 🍀12 cs

    01.05.2023 - ⏸️
    19.01.2024 - 👶🏼🩵

    age.png
  • Namisa Autorytet
    Postów: 3837 7352

    Wysłany: 9 listopada 2022, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miśka 91 wrote:
    Dziewczyny? https://ibb.co/p2Fxwdw

    No pewnie że jest krecha, nie ma wątpliwości ❤️

  • Idawoll Autorytet
    Postów: 1717 3874

    Wysłany: 9 listopada 2022, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miśka 91 wrote:
    Dziewczyny? https://ibb.co/p2Fxwdw

    No jest! ❤️

    2022
    07.11.⏸️
    2023
    07. (39+3) Ninka! 💖
    age.png

    2024
    12. cb 💔 poronienie samoistne

    2025
    28.07. ⏸️

    2026
    04. (38+6) Michaś 🐣
    age.png
  • Emka06 Autorytet
    Postów: 3241 6238

    Wysłany: 9 listopada 2022, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 lipca 2025, 12:14

  • ChocoMonster Autorytet
    Postów: 5184 10426

    Wysłany: 9 listopada 2022, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tym samym mamy już 7 brzuchatek na stanie 🤩
    Każdej z osobna gratuluje i trzymam kciuki byście zdrowo rosły 🥹
    Jednocześnie za każdą testującą w listopadzie trzymam kciuki i nie przestaje wierzyć, ze wpisze jeszcze mnóstwo brzuchów ❤️

    dominikawa, Namisa, Nataliii, M94, Emka06, inome, Sara30, Anett93, Niemampomyslunanick, 2+3, siesiepy, Ancalime lubią tę wiadomość

    08.23 Stasieńko 🩵

    Runda druga 🦋 🕊️

    15.10.25 8dpo ⏸️✨
    28.10.25 (5+1) pęcherzyk w macicy 🫧
    03.11.25 (6+0) 0,59 cm 🍤 z serduszkiem 💞
    20.11.25 (8+3) 1,76 cm 🍒
    27.11.25 (9+3) 2,59 cm 🐼
    04.12.25 (10+3) 3,82 cm 🐭
    17.12.25 (12+2) I prenatalne, 6 cm Bobka, 💙?
    29.12.25 (14+0) girl? 🌸

    preg.png
  • Namisa Autorytet
    Postów: 3837 7352

    Wysłany: 9 listopada 2022, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    M94 wrote:
    Czy któraś z Was ma ochotę zerknąć na wyniki i cos podpowiedzieć? O 16:30 mam wizytę, czy o cos konkretnego powinnam zapytać/poprosić po takich wynikach? 27.10 to był 4 dc, 31.10 - 8 dc
    Ktoś tutaj przed chwila wspomniał ze badania 3 dc powinny byc na czczo, mi powiedzieli ze nie musze byc na czczo i krew pobierali koło 12 po śniadaniu…
    C5-E44-E57-675-C-440-F-BCD9-B52-A02-E6-D596.jpg

    Jeśli chodzi o hormony wszystko wygląda w porządku, żelazo trochę nisko (o ile skrót FER to żelazo, ale podejrzewam że tak) ale tutaj trzeba by było porównać z morfologia i ferrytyna. Bardziej zwrocilabym uwagę na krzywe insulinowe i glukozowe (tu znowu nie jestem pewna oznaczenia BZ ale raczej nie przychodzi mi do głowy coś innego co można by badać po godzinie i po dwóch). W każdym razie insulina po godzinie trochę za wysoka, za to glukoza po obciążeniu niższa niż na czczo - to może być niepokojące. Chyba że to nie jest test obciążenia glukozą tylko jakieś inne badanie i gadam głupoty :D W Polsce takiego oznaczenia nigdy nie widziałam stąd niepewność, ale wydaje mi się że to właśnie to. A, właśnie. Tak jak niektóre hormony może i można byłoby wykonać po śniadaniu, tak krzywa glukozowo-insulinowa już na pewno wykonuje się na czczo. Wiec trochę dziwna metodyka badania, przyznaje.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 listopada 2022, 09:44

    M94, siesiepy lubią tę wiadomość

  • M94 Autorytet
    Postów: 823 1880

    Wysłany: 9 listopada 2022, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Namisa wrote:
    Jeśli chodzi o hormony wszystko wygląda w porządku, żelazo trochę nisko (o ile skrót FER to żelazo, ale podejrzewam że tak) ale tutaj trzeba by było porównać z morfologia i ferrytyna. Bardziej zwrocilabym uwagę na krzywe insulinowe i glukozowe (tu znowu nie jestem pewna oznaczenia BZ ale raczej nie przychodzi mi do głowy coś innego co można by badać po godzinie i po dwóch). W każdym razie insulina po godzinie trochę za wysoka, za to glukoza po obciążeniu niższa niż na czczo - to może być niepokojące. Chyba że to nie jest test obciążenia glukozą tylko jakieś inne badanie i gadam głupoty :D W Polsce takiego oznaczenia nigdy nie widziałam stąd niepewność, ale wydaje mi się że to właśnie to. A, właśnie. Tak jak niektóre hormony może i można byłoby wykonać po śniadaniu, tak krzywa glukozowo-insulinowa już na pewno wykonuje się na czczo. Wiec trochę dziwna metodyka badania, przyznaje.

    Dziękuję za odpowiedz! Badanie 31.10 było na czczo i był to wlasnie dokładnie test obciążenia glukoza - na czczo, po 1 h od wypicia i po 2 h. Założyłam ze moze te skróty są powszechnie znane rownież w Polsce (wybaczcie, to moje pierwsze tego typu badania 🙈), dlatego nie doprecyzowałam. Tylko badania 27.10 nie były na czczo. FER to ferrytyna.

    W każdym razie, zainteresuje sie ta insulina i glukoza…

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 listopada 2022, 09:56

    Namisa lubi tę wiadomość

    👱🏼‍♀️28 👨🏼29 🍀12 cs

    01.05.2023 - ⏸️
    19.01.2024 - 👶🏼🩵

    age.png
  • Niaha Autorytet
    Postów: 4461 7621

    Wysłany: 9 listopada 2022, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba wylapalam pik?
    IMG-20221109-094904.jpg
    IMG-20221109-095510.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 listopada 2022, 09:56

    ChocoMonster, dominikawa, oloska, M94, Amunicja, SandraH.97, Biedronka@, Anett93, Natala26, Emka06, Marteczka92, Lipcowa, 2+3, siesiepy, Beezi, Ancalime, Kil, Czytoto, Vivico lubią tę wiadomość

    👩 35 lat ❤️ 🧔33 lat ❤️ 👦 1,5 lat ❤️ 🐶 13 lat
    🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹
    31.10.24 - Synek jest już z nami ❤️ 3010g, 53cm
    💙👦 - 2.11.26 - termin wg OM

    age.png
    🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀
    preg.png
‹‹ 155 156 157 158 159 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Pieluchy tetrowe w nowoczesnej wyprawce. 5 sprytnych sposobów, jak wykorzystać je na co dzień

Kompletowanie wyprawki dla noworodka łatwo zamienić w listę drogich i skomplikowanych gadżetów. Tymczasem jedna z najbardziej praktycznych rzeczy od lat pozostaje dokładnie taka sama — pielucha tetrowa. Naturalna, delikatna dla skóry dziecka i niezwykle uniwersalna. Sprawdza się jako lekki kocyk, ręcznik po kąpieli, podkład do odbijania czy awaryjny przewijak poza domem. W nowym artykule podpowiadamy, jak wybrać dobrą tetrę i dlaczego nadal jest absolutnym must-have każdej wyprawki.

CZYTAJ WIĘCEJ

7 porad, jak ubrać dziecko na zimowy spacer

Niekiedy zimowa aura za oknem może zniechęcać do spacerów... Tymczasem jest to świetny sposób na budowanie odporności, dotlenienie organizmu i zapewnienie aktywności fizycznej dla dziecka. Jak zatem przygotować się na zimowy spacer? Sprawdź 7 porad, jak ubrać dziecko!

CZYTAJ WIĘCEJ