Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Jesienią stosujemy pozycje różnorodne 🧘🏼‍♀️ by Staremu lulok dygnął w dni płodne 🙋🏼‍♂️
Odpowiedz

Jesienią stosujemy pozycje różnorodne 🧘🏼‍♀️ by Staremu lulok dygnął w dni płodne 🙋🏼‍♂️

Oceń ten wątek:
  • Zosis Autorytet
    Postów: 2215 5594

    Wysłany: 16 listopada 2022, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    OK, ja się nie znam zupełnie... 🤷 Ale... Skoro, jak pisze Siesiepy:
    siesiepy wrote:
    Strategia Demograficzna 2040 (...) ma na celu oczywiście poprawić dzietność i przyrost naturalny w kraju
    ...to jej założenia są zupełnie błędne, bo po 1. takie "benefity" dotyczą osób, które już dzieci mają a po 2. jeśli ma się poprawić dzietność w Polsce to powinno się pomóc parom (nie przyrównując i nikogo nie obrażając) takim jak my tutaj, czyli chcącym w tę ciążę zajść... Ale nie... Badania kosztują. Lekarz na NFZ skierowania Ci nie wypisze, bo nie.. Więc płacimy same, z własnych kieszeni po 200 zł za monitoring, kolejne zł na badania krwi, jeszcze kolejne na suplementy... I tutaj Państwo nie widzi, że ja, Ty czy ktoś inny na to może jakoś wysupłać pieniędze... A jak nie ma? To nie ma upragnionego dziecka. I może być całe życie abstynentką.

    siesiepy, M94, ELka, Evondita82 lubią tę wiadomość

    👩‍🦰35 🧔39
    👩‍❤️‍👨 2021, początek starań

    10.2023 IUI (27-my cykl starań)
    👶 nasza Księżniczka 07.2024 💗

    07.2025 słodka wpadka 🙈🩷
  • siesiepy Autorytet
    Postów: 8956 17994

    Wysłany: 16 listopada 2022, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NaszCud wrote:
    Siesiepy skarbnica wiedzy :*
    Bezimienna ja miałam w tamtym cyklu i w kilku innych . Nie pamiętam czy akurat 7dpo ale na pewno po owulacji juz
    Namisa nie ja, Namisa. 😇

    walka o pierwsze 🦕 od 7.2022, bez zabezpieczenia od 2019
    01.24 LEEP szyjki macicy (CINIII i HPV)
    07.24 puste jaja płodowe 💔💔
    9 x letrozol ❌

    30♀️35♂️
    ◾PCOS, mała tarczyca, arytmia, łuszczyca, APCA i Castle, hiperlipoproteinemia
    ◾KIR AA, PAI hetero, MTHFR C677 hetero
    ◾crossmatch 25,3%
    ◾MSOME: 0% + 1%

    03.25 IMSI 💉13MII →1❄️ 5BB
    04.25 FET beta 10dpt <0,1
    05.25 IMSI + FertileChip💉14MII→1❄️ 3AB

    🌈naturals po scratchingu
    30.07 ⏸️
    accofil, neoparin, acard, encorton, luteina →neoparin 0,8
    Kubuś 💙 5.04.2026 🐣
    age.png
  • siesiepy Autorytet
    Postów: 8956 17994

    Wysłany: 16 listopada 2022, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Livka wrote:
    Widzę że dzisiaj dzień badania proga, ja również się doczekałam. Wynik 24,46 NG/ml. Myślałam że cykl bezowulacyjny bo nie wyłapałam piku 🧐 jak widac negatywne testy owulacyjne o niczym nie świadczą 😊

    Livka ale bomba prog!

    Niech się z tego coś wykluje. 🤞

    Livka lubi tę wiadomość

    walka o pierwsze 🦕 od 7.2022, bez zabezpieczenia od 2019
    01.24 LEEP szyjki macicy (CINIII i HPV)
    07.24 puste jaja płodowe 💔💔
    9 x letrozol ❌

    30♀️35♂️
    ◾PCOS, mała tarczyca, arytmia, łuszczyca, APCA i Castle, hiperlipoproteinemia
    ◾KIR AA, PAI hetero, MTHFR C677 hetero
    ◾crossmatch 25,3%
    ◾MSOME: 0% + 1%

    03.25 IMSI 💉13MII →1❄️ 5BB
    04.25 FET beta 10dpt <0,1
    05.25 IMSI + FertileChip💉14MII→1❄️ 3AB

    🌈naturals po scratchingu
    30.07 ⏸️
    accofil, neoparin, acard, encorton, luteina →neoparin 0,8
    Kubuś 💙 5.04.2026 🐣
    age.png
  • NaszCud Autorytet
    Postów: 1802 1943

    Wysłany: 16 listopada 2022, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    siesiepy wrote:
    Namisa nie ja, Namisa. 😇
    Jejuu faktycznie pp okienku mi się pomyliło

    05.2019r- 7tc💔
    06.2020r- Nasze szczęście Synuś💙
    19.11- ⏸️cień cienia 10dpo🍀
    21.11- beta 56.1mIU/ml 12dpo🙏 prg 32,3ng/ml
    07.12- mamy ❤6+1
    21.12- 1,69cm kropka ❤8+1
    19.01- prenatalne 🙏 niskie ryzyka , 6,27cm szczęścia ❤12+2
    24.03- połówkowe🙏wszystko prawidłowo/455g🩷21+3
    23.05- usg III trym- Mamy już 1730g panienki 🩷30+0
    25.07- Nasze drugie szczęście Córeczka 🩷 39+0
    ⏰️13:07
    ⚖️3000g
    🪈54cm
    age.png
  • Ancalime Autorytet
    Postów: 1474 2113

    Wysłany: 16 listopada 2022, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ręce mi opadły jak to czytam. Ewidentnie jestem gorszego sortu, bo jestem i za prawem do decydowania o aborcji, i za in vitro, i za cesarką jak kobieta panicznie boi się, nie chce porodu naturalnego. Ba, nawet uważam że ma prawo dać w szyję jak ma ochotę i mieści się to w granicach rozsądku.

    Wkurza mnie, że od zawsze nic nam się nie należało (nawet becikowe), ani żłobek, ani przedszkole w pobliżu domu (córka się dostała państwowo, owszem, ale czterdzieści minut zarówno od mieszkania, jak i od pracy - musieliśmy dać ją prywatnie). Badania w większości prywatnie, na terapię musiała czekać w kolejce, więc też w międzyczasie prywatnie. I tak ciągle coś.

    Kobiety na rynku pracy mają często gorsza pozycję - boją się że podczas macierzyńskiego ominie ją awans czy podwyżki zakładowe. O ile w ogóle będzie miała do czego wracać.

    Faktycznie, nic tylko rodzic 🙄.

    /Edit/ Siesiepy, we mnie też się zagotowało. Niby nic się nie zmienia, ale jak ogłaszają hasła typu 'zadbac o trwałość rodziny' to ja to odbieram już podskórnie jako 'utrudnic dostęp do rozwodu', i inne takie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 listopada 2022, 21:05

    siesiepy, Namisa, Emka06, ELka, Marteczka92, Jagodecka lubią tę wiadomość

    Starania od 01.20
    18.01. Beta 3454 prog 9,5
    24.01. Beta 10319 (44%)
    28.01. USG 6+1 CRL 4,7mm, YS 3,9mm
    03.02. USG 6+4 CRL 6,2mm
    ❤️ zostań z nami
    age.png
  • siesiepy Autorytet
    Postów: 8956 17994

    Wysłany: 16 listopada 2022, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bezimienna wrote:
    Ostatnio krążą memy, że po 30tce przyjmuje się tylko jedna witaminę, Witaminę K(etanol) 😆. Spoko, jesteśmy w podobnym wieku.
    Ja mam straszne zjazdy na pogodę. Jestem meteopatą. 🤣
    I jedna perfume. Voltaren. 😆
    comment-1638919288ztio0-YEju-Wh2f-LTps-D7jcs.jpg

    Ancalime, Bezimienna , Zosis, ChocoMonster, Anett93, dominikawa, Emka06, ELka, MonikaMonia, Vivico, Niemampomyslunanick, .aś. lubią tę wiadomość

    walka o pierwsze 🦕 od 7.2022, bez zabezpieczenia od 2019
    01.24 LEEP szyjki macicy (CINIII i HPV)
    07.24 puste jaja płodowe 💔💔
    9 x letrozol ❌

    30♀️35♂️
    ◾PCOS, mała tarczyca, arytmia, łuszczyca, APCA i Castle, hiperlipoproteinemia
    ◾KIR AA, PAI hetero, MTHFR C677 hetero
    ◾crossmatch 25,3%
    ◾MSOME: 0% + 1%

    03.25 IMSI 💉13MII →1❄️ 5BB
    04.25 FET beta 10dpt <0,1
    05.25 IMSI + FertileChip💉14MII→1❄️ 3AB

    🌈naturals po scratchingu
    30.07 ⏸️
    accofil, neoparin, acard, encorton, luteina →neoparin 0,8
    Kubuś 💙 5.04.2026 🐣
    age.png
  • siesiepy Autorytet
    Postów: 8956 17994

    Wysłany: 16 listopada 2022, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lipcowa wrote:
    Dziewczyny Wasze progi 7 dpo są naprawdę ładne :) lekarze do których chodziłam twierdzili - podobnie jak dziewczyny piszą - powyżej 4 pokazuje, że owulka była, poniżej, że nie było i to na tyle. Progesteron w ciąży to już zupełnie inna sprawa.

    Mój jajnik chyba w końcu bierze się do roboty, bo nareszcie coś zaczyna dziać się na testach owu 🙄 a to już 17 dc 🙄🙄
    IMG-20221116-160126.jpg

    Jeśli wyjdzie pik, a prog będzie niski i pokaże, że owu jednak nie było to będę miała pewną teorie, że moje wysokie tsh hamuje owu - w tym miesiącu wynik ponad 3,2 😶🥺
    Zazdroszczę niebieskich, mi znowu wysłali różowe. 😞 Chyba kupię przez to Gemini.

    walka o pierwsze 🦕 od 7.2022, bez zabezpieczenia od 2019
    01.24 LEEP szyjki macicy (CINIII i HPV)
    07.24 puste jaja płodowe 💔💔
    9 x letrozol ❌

    30♀️35♂️
    ◾PCOS, mała tarczyca, arytmia, łuszczyca, APCA i Castle, hiperlipoproteinemia
    ◾KIR AA, PAI hetero, MTHFR C677 hetero
    ◾crossmatch 25,3%
    ◾MSOME: 0% + 1%

    03.25 IMSI 💉13MII →1❄️ 5BB
    04.25 FET beta 10dpt <0,1
    05.25 IMSI + FertileChip💉14MII→1❄️ 3AB

    🌈naturals po scratchingu
    30.07 ⏸️
    accofil, neoparin, acard, encorton, luteina →neoparin 0,8
    Kubuś 💙 5.04.2026 🐣
    age.png
  • NaszCud Autorytet
    Postów: 1802 1943

    Wysłany: 16 listopada 2022, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ty Kaja jak tam ?

    05.2019r- 7tc💔
    06.2020r- Nasze szczęście Synuś💙
    19.11- ⏸️cień cienia 10dpo🍀
    21.11- beta 56.1mIU/ml 12dpo🙏 prg 32,3ng/ml
    07.12- mamy ❤6+1
    21.12- 1,69cm kropka ❤8+1
    19.01- prenatalne 🙏 niskie ryzyka , 6,27cm szczęścia ❤12+2
    24.03- połówkowe🙏wszystko prawidłowo/455g🩷21+3
    23.05- usg III trym- Mamy już 1730g panienki 🩷30+0
    25.07- Nasze drugie szczęście Córeczka 🩷 39+0
    ⏰️13:07
    ⚖️3000g
    🪈54cm
    age.png
  • Bezimienna Autorytet
    Postów: 2257 2605

    Wysłany: 16 listopada 2022, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ancalime wrote:
    Ręce mi opadły jak to czytam. Ewidentnie jestem gorszego sortu, bo jestem i za prawem do decydowania o aborcji, i za in vitro, i za cesarką jak kobieta panicznie boi się, nie chce porodu naturalnego. Ba, nawet uważam że ma prawo dać w szyję jak ma ochotę i mieści się to w granicach rozsądku.

    Wkurza mnie, że od zawsze nic nam się nie należało (nawet becikowe), ani żłobek, ani przedszkole w pobliżu domu (córka się dostała państwowo, owszem, ale czterdzieści minut zarówno od mieszkania, jak i od pracy - musieliśmy dać ją prywatnie). Badania w większości prywatnie, na terapię musiała czekać w kolejce, więc też w międzyczasie prywatnie. I tak ciągle coś.

    Kobiety na rynku pracy mają często gorsza pozycję - boją się że podczas macierzyńskiego ominie ją awans czy podwyżki zakładowe. O ile w ogóle będzie miała do czego wracać.

    Faktycznie, nic tylko rodzic 🙄.

    /Edit/ Siesiepy, we mnie też się zagotowało. Niby nic się nie zmienia, ale jak ogłaszają hasła typu 'zadbac o trwałość rodziny' to ja to odbieram już podskórnie jako 'utrudnic dostęp do rozwodu', i inne takie.

    O, dobrze że poruszyłaś temat pracodawców. Moi zaglądają mi w macicę, i wielkie spięcie, kiedy zajde w ciążę, bo w końcu jestem w wieku rozrodczym. Patologia. 🙊

    siesiepy lubi tę wiadomość

    👩 31 l.
    AMH 2,72
    MTHFR, PAI: hetero
    Hashimoto

    🧔🏻‍♂️ 36 l.
    Obniżone wyniki nasienia.

    02.03.2023 - 💔 5+6

    ___________________

    29.04.2026 👶 - 3,1 kg 👀 , it’s a boy 😍

    preg.png
  • Anett93 Autorytet
    Postów: 2420 3099

    Wysłany: 16 listopada 2022, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Livka wrote:
    Widzę że dzisiaj dzień badania proga, ja również się doczekałam. Wynik 24,46 NG/ml. Myślałam że cykl bezowulacyjny bo nie wyłapałam piku 🧐 jak widac negatywne testy owulacyjne o niczym nie świadczą 😊

    Piękny wynik, trzymam kciuki, żeby już było u Ciebie tylko dobrze :)

    Livka lubi tę wiadomość

    👩30 🧔29
    👩🧔2016
    👰🤵‍♂️2020

    Starania o pierwszą dzidzię od 12.2021 💙

    07.11.2022 - 12dpo ⏸️ - beta 17.7 🤰
    24.11.2022 - (6+2) 0.3cm widocznego zarodka 🥰
    08.12.2022 - (8+2) 1.5cm Dzidzi z bijącym ❤️
    29.12.2022 - (11+2) 4.5cm Małego Cuda ❤️
    12.01.2023 - (13+2) I prenatalne,
    6.7cm prawdopodobnie chłopiec 💙🧑
    16.02.2023 - (18+2) 244g szczęścia 💙
    02.03.2023 - (20+2) II prenatalne, 340g zdrowego chłopca 💙
    16.03.2023 - (22+2) 475g 💙
    13.04.2023 - (26+2) Wojtuś 770g 💙
    11.05.2023 - (30+2) 1607g 💙
    15.05.2023 - (30+6) III prenatalne, 1645g 💙 zdrowy🧑
    01.06.2023 - (33+2) Klocuś 2446g 💙🙈😅
    29.06.2023 - (37+2) 3190g 💙
    14.07.2023 - (39+3) Wojtusiowi się nie spieszy 🤷‍♀️
    18.07.2023 - (40+0) wizyta, wychodź synku 💙💚
    25.07.2023 - (41+0) Wojtuś na świecie 💙🧑
  • siesiepy Autorytet
    Postów: 8956 17994

    Wysłany: 16 listopada 2022, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ancalime wrote:
    Ręce mi opadły jak to czytam. Ewidentnie jestem gorszego sortu, bo jestem i za prawem do decydowania o aborcji, i za in vitro, i za cesarką jak kobieta panicznie boi się, nie chce porodu naturalnego. Ba, nawet uważam że ma prawo dać w szyję jak ma ochotę i mieści się to w granicach rozsądku.

    Wkurza mnie, że od zawsze nic nam się nie należało (nawet becikowe), ani żłobek, ani przedszkole w pobliżu domu (córka się dostała państwowo, owszem, ale czterdzieści minut zarówno od mieszkania, jak i od pracy - musieliśmy dać ją prywatnie). Badania w większości prywatnie, na terapię musiała czekać w kolejce, więc też w międzyczasie prywatnie. I tak ciągle coś.

    Kobiety na rynku pracy mają często gorsza pozycję - boją się że podczas macierzyńskiego ominie ją awans czy podwyżki zakładowe. O ile w ogóle będzie miała do czego wracać.

    Faktycznie, nic tylko rodzic 🙄.

    /Edit/ Siesiepy, we mnie też się zagotowało. Niby nic się nie zmienia, ale jak ogłaszają hasła typu 'zadbac o trwałość rodziny' to ja to odbieram już podskórnie jako 'utrudnic dostęp do rozwodu', i inne takie.

    Dokładnie tak. Ale co się dziwić jak nasz rząd popiera przemoc domową pod osnowa religii. Aż chciało by się rzec "jeden raz w pysk to nie bokser, drugi raz nie ma znaczenia a po trzecim się resetuje". 🙄
    Już sobie przesuwają wybory przecież, czekam aż przesuną do terminu "nigdy, teraz ja tu rządzę".

    Ancalime lubi tę wiadomość

    walka o pierwsze 🦕 od 7.2022, bez zabezpieczenia od 2019
    01.24 LEEP szyjki macicy (CINIII i HPV)
    07.24 puste jaja płodowe 💔💔
    9 x letrozol ❌

    30♀️35♂️
    ◾PCOS, mała tarczyca, arytmia, łuszczyca, APCA i Castle, hiperlipoproteinemia
    ◾KIR AA, PAI hetero, MTHFR C677 hetero
    ◾crossmatch 25,3%
    ◾MSOME: 0% + 1%

    03.25 IMSI 💉13MII →1❄️ 5BB
    04.25 FET beta 10dpt <0,1
    05.25 IMSI + FertileChip💉14MII→1❄️ 3AB

    🌈naturals po scratchingu
    30.07 ⏸️
    accofil, neoparin, acard, encorton, luteina →neoparin 0,8
    Kubuś 💙 5.04.2026 🐣
    age.png
  • siesiepy Autorytet
    Postów: 8956 17994

    Wysłany: 16 listopada 2022, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kupiłam dzisiaj mojemu gazetę która lubi, te od Urbana. A tu taka okladeczka.

    Aż dziw że rząd się nie doczepil jeszcze i nie zakazał. 😈
    IMG-20221116-211840.jpg

    Ancalime, M94, Bezimienna , ChocoMonster, Emka06, Jagodecka, Evondita82, Vivico, Lipcowa lubią tę wiadomość

    walka o pierwsze 🦕 od 7.2022, bez zabezpieczenia od 2019
    01.24 LEEP szyjki macicy (CINIII i HPV)
    07.24 puste jaja płodowe 💔💔
    9 x letrozol ❌

    30♀️35♂️
    ◾PCOS, mała tarczyca, arytmia, łuszczyca, APCA i Castle, hiperlipoproteinemia
    ◾KIR AA, PAI hetero, MTHFR C677 hetero
    ◾crossmatch 25,3%
    ◾MSOME: 0% + 1%

    03.25 IMSI 💉13MII →1❄️ 5BB
    04.25 FET beta 10dpt <0,1
    05.25 IMSI + FertileChip💉14MII→1❄️ 3AB

    🌈naturals po scratchingu
    30.07 ⏸️
    accofil, neoparin, acard, encorton, luteina →neoparin 0,8
    Kubuś 💙 5.04.2026 🐣
    age.png
  • Bezimienna Autorytet
    Postów: 2257 2605

    Wysłany: 16 listopada 2022, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    siesiepy wrote:
    Kupiłam dzisiaj mojemu gazetę która lubi, te od Urbana. A tu taka okladeczka.

    Aż dziw że rząd się nie doczepil jeszcze i nie zakazał. 😈
    IMG-20221116-211840.jpg

    Bylebyś nie wykrakała 😱. Ale pewnie jakiś pozew będzie za te grafikę. 😆

    👩 31 l.
    AMH 2,72
    MTHFR, PAI: hetero
    Hashimoto

    🧔🏻‍♂️ 36 l.
    Obniżone wyniki nasienia.

    02.03.2023 - 💔 5+6

    ___________________

    29.04.2026 👶 - 3,1 kg 👀 , it’s a boy 😍

    preg.png
  • ChocoMonster Autorytet
    Postów: 5184 10426

    Wysłany: 16 listopada 2022, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    siesiepy wrote:
    Kupiłam dzisiaj mojemu gazetę która lubi, te od Urbana. A tu taka okladeczka.

    Aż dziw że rząd się nie doczepil jeszcze i nie zakazał. 😈
    IMG-20221116-211840.jpg
    Dobrze, ze Kaczyński nie przekaże genów żadnemu potomkowi 👽

    Emka06, siesiepy, Jagodecka, Evondita82, Anett93 lubią tę wiadomość

    08.23 Stasieńko 🩵

    Runda druga 🦋 🕊️

    15.10.25 8dpo ⏸️✨
    28.10.25 (5+1) pęcherzyk w macicy 🫧
    03.11.25 (6+0) 0,59 cm 🍤 z serduszkiem 💞
    20.11.25 (8+3) 1,76 cm 🍒
    27.11.25 (9+3) 2,59 cm 🐼
    04.12.25 (10+3) 3,82 cm 🐭
    17.12.25 (12+2) I prenatalne, 6 cm Bobka, 💙?
    29.12.25 (14+0) girl? 🌸

    preg.png
  • ChocoMonster Autorytet
    Postów: 5184 10426

    Wysłany: 16 listopada 2022, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurna, owulaki mi ciemnieją w szybkim tempie. Jak tak dalej pójdzie, to wyłapię PIK w 9-10 dc 🥴 nie do końca wiem, czy to dobrze.

    08.23 Stasieńko 🩵

    Runda druga 🦋 🕊️

    15.10.25 8dpo ⏸️✨
    28.10.25 (5+1) pęcherzyk w macicy 🫧
    03.11.25 (6+0) 0,59 cm 🍤 z serduszkiem 💞
    20.11.25 (8+3) 1,76 cm 🍒
    27.11.25 (9+3) 2,59 cm 🐼
    04.12.25 (10+3) 3,82 cm 🐭
    17.12.25 (12+2) I prenatalne, 6 cm Bobka, 💙?
    29.12.25 (14+0) girl? 🌸

    preg.png
  • siesiepy Autorytet
    Postów: 8956 17994

    Wysłany: 16 listopada 2022, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bezimienna wrote:
    Bylebyś nie wykrakała 😱. Ale pewnie jakiś pozew będzie za te grafikę. 😆

    Myślę, że gdyby miał być, to by już dawno był, bo takie grafiki to u nich codzienność.

    walka o pierwsze 🦕 od 7.2022, bez zabezpieczenia od 2019
    01.24 LEEP szyjki macicy (CINIII i HPV)
    07.24 puste jaja płodowe 💔💔
    9 x letrozol ❌

    30♀️35♂️
    ◾PCOS, mała tarczyca, arytmia, łuszczyca, APCA i Castle, hiperlipoproteinemia
    ◾KIR AA, PAI hetero, MTHFR C677 hetero
    ◾crossmatch 25,3%
    ◾MSOME: 0% + 1%

    03.25 IMSI 💉13MII →1❄️ 5BB
    04.25 FET beta 10dpt <0,1
    05.25 IMSI + FertileChip💉14MII→1❄️ 3AB

    🌈naturals po scratchingu
    30.07 ⏸️
    accofil, neoparin, acard, encorton, luteina →neoparin 0,8
    Kubuś 💙 5.04.2026 🐣
    age.png
  • Kaja1234 Autorytet
    Postów: 440 683

    Wysłany: 16 listopada 2022, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W końcu jest 😭
    Screenshot-20221116-215854.jpg

    dominikawa, ChocoMonster, M94, siesiepy, Marteczka92, NaszCud, Ancalime, oloska, Rica, Zosis, Namisa, Nataliii, Jagodecka, A-6, Claire, MonikaMonia, Kluska95, Livka, StaraniowaOna, Czytoto, Emka06, czarneniebo, Darka96, Niaha, Bambi92, Mart768, Evondita82, ELka, Vivico, MP25, agentka93, Anett93, Niemampomyslunanick, Guzikowa, Kania_czubajka, Beezi, Pinky, Idawoll, Lipcowa, justme, Kiti, .aś., Amunicja, Victoria006, Natala26 lubią tę wiadomość

    24 👱‍♀️

    16.11 ⏸️ - beta 19,5
    12.12 - mamy ❤️
    14.01 - prenatalne, 5,74cm prawdopodobnie dziewczynki 💞
    10. 02 - 10cm 🐿️
    24.02 - na 100% chłopiec 😂💙
    11.03 - połówkowe 352g synka 🦦
    24.03 - wszystko ok 🐋
    21. 04 - skracającą się szyjka, poza tym wszystko ok
    19.05 - prenatalne III trymestr 💛
    27.06 - 35+4 2647g
    14.07- ostatnia wizyta
    28.07 - 40+0 3520g
    06.08 - indukcja
    age.png
  • ChocoMonster Autorytet
    Postów: 5184 10426

    Wysłany: 16 listopada 2022, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaja1234 wrote:
    W końcu jest 😭
    Screenshot-20221116-215854.jpg
    Wpisuje brzucha 🥹

    siesiepy, Rica, Anett93 lubią tę wiadomość

    08.23 Stasieńko 🩵

    Runda druga 🦋 🕊️

    15.10.25 8dpo ⏸️✨
    28.10.25 (5+1) pęcherzyk w macicy 🫧
    03.11.25 (6+0) 0,59 cm 🍤 z serduszkiem 💞
    20.11.25 (8+3) 1,76 cm 🍒
    27.11.25 (9+3) 2,59 cm 🐼
    04.12.25 (10+3) 3,82 cm 🐭
    17.12.25 (12+2) I prenatalne, 6 cm Bobka, 💙?
    29.12.25 (14+0) girl? 🌸

    preg.png
  • siesiepy Autorytet
    Postów: 8956 17994

    Wysłany: 16 listopada 2022, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaja1234 wrote:
    W końcu jest 😭
    Screenshot-20221116-215854.jpg
    Brawoo! 🥰

    walka o pierwsze 🦕 od 7.2022, bez zabezpieczenia od 2019
    01.24 LEEP szyjki macicy (CINIII i HPV)
    07.24 puste jaja płodowe 💔💔
    9 x letrozol ❌

    30♀️35♂️
    ◾PCOS, mała tarczyca, arytmia, łuszczyca, APCA i Castle, hiperlipoproteinemia
    ◾KIR AA, PAI hetero, MTHFR C677 hetero
    ◾crossmatch 25,3%
    ◾MSOME: 0% + 1%

    03.25 IMSI 💉13MII →1❄️ 5BB
    04.25 FET beta 10dpt <0,1
    05.25 IMSI + FertileChip💉14MII→1❄️ 3AB

    🌈naturals po scratchingu
    30.07 ⏸️
    accofil, neoparin, acard, encorton, luteina →neoparin 0,8
    Kubuś 💙 5.04.2026 🐣
    age.png
  • M94 Autorytet
    Postów: 823 1880

    Wysłany: 16 listopada 2022, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaja1234 wrote:
    W końcu jest 😭
    Screenshot-20221116-215854.jpg
    Gratulacje!!! 🥹🫶🏼

    👱🏼‍♀️28 👨🏼29 🍀12 cs

    01.05.2023 - ⏸️
    19.01.2024 - 👶🏼🩵

    age.png
‹‹ 255 256 257 258 259 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak rozszerzać dietę dziecka? Poradnik krok po kroku

Kiedy zacząć rozszerzanie diety dziecka? Eksperci zalecają start około 6. miesiąca życia, kiedy niemowlę jest gotowe na odkrywanie nowych smaków, a mleko matki pozostaje kluczowym elementem jadłospisu. Jak rozpoznać gotowość malucha i które metody wprowadzania pokarmów wybrać? Dowiedz się, jak stopniowo uzupełniać dietę dziecka, unikając potencjalnych zagrożeń i wspierając zdrowy rozwój poprzez bezpieczne i zróżnicowane posiłki!

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ