Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Jesienią stosujemy pozycje różnorodne 🧘🏼‍♀️ by Staremu lulok dygnął w dni płodne 🙋🏼‍♂️
Odpowiedz

Jesienią stosujemy pozycje różnorodne 🧘🏼‍♀️ by Staremu lulok dygnął w dni płodne 🙋🏼‍♂️

Oceń ten wątek:
  • ChocoMonster Autorytet
    Postów: 5184 10426

    Wysłany: 21 listopada 2022, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arieen wrote:
    Choco bardzo jestem ciekawa co tam się u Ciebie wykluje 😄 nawet bardziej czekam niż na własne testowanie haha.
    Haha ja jak ślepy we mgle w tym cyklu 🤷🏼‍♀️ sikne na owulaka za godzinę i zobaczymy co tam się dzieje.
    No i zobaczymy jak jutro tempka, bo owu mogło przyjść w nocy z soboty na na niedziele i mogłabym być dopiero 1-2 dpo

    08.23 Stasieńko 🩵

    Runda druga 🦋 🕊️

    15.10.25 8dpo ⏸️✨
    28.10.25 (5+1) pęcherzyk w macicy 🫧
    03.11.25 (6+0) 0,59 cm 🍤 z serduszkiem 💞
    20.11.25 (8+3) 1,76 cm 🍒
    27.11.25 (9+3) 2,59 cm 🐼
    04.12.25 (10+3) 3,82 cm 🐭
    17.12.25 (12+2) I prenatalne, 6 cm Bobka, 💙?
    29.12.25 (14+0) girl? 🌸

    preg.png
  • ChocoMonster Autorytet
    Postów: 5184 10426

    Wysłany: 21 listopada 2022, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bambi92 wrote:
    Choco a Ty działaj dalej, a nie kalkulujesz 😆 😉
    Ależ oczywiście, toż to sama przyjemność 😇

    08.23 Stasieńko 🩵

    Runda druga 🦋 🕊️

    15.10.25 8dpo ⏸️✨
    28.10.25 (5+1) pęcherzyk w macicy 🫧
    03.11.25 (6+0) 0,59 cm 🍤 z serduszkiem 💞
    20.11.25 (8+3) 1,76 cm 🍒
    27.11.25 (9+3) 2,59 cm 🐼
    04.12.25 (10+3) 3,82 cm 🐭
    17.12.25 (12+2) I prenatalne, 6 cm Bobka, 💙?
    29.12.25 (14+0) girl? 🌸

    preg.png
  • NaszCud Autorytet
    Postów: 1802 1943

    Wysłany: 21 listopada 2022, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Screenshot-20221121-102325-Drive.jpg ❤🙏 zeby tylko rosla
    No i jeszcze progesteron czekam pp 16 ma być

    dominikawa, Emka06, Marteczka92, Niemampomyslunanick, Bezimienna , nesairah, Bambi92, ChocoMonster, Ancalime, Vivico, oloska, Kil, smoothie, agentka93, Nataliii, Evondita82, Idawoll, ELka, Cotakoza, Anett93, Ferox, Natala26, Livka, Namisa, Kasiaaa.97, Beezi, Lipcowa, SandraH.97, Madziq6, Kasiooola, .aś., siesiepy lubią tę wiadomość

    05.2019r- 7tc💔
    06.2020r- Nasze szczęście Synuś💙
    19.11- ⏸️cień cienia 10dpo🍀
    21.11- beta 56.1mIU/ml 12dpo🙏 prg 32,3ng/ml
    07.12- mamy ❤6+1
    21.12- 1,69cm kropka ❤8+1
    19.01- prenatalne 🙏 niskie ryzyka , 6,27cm szczęścia ❤12+2
    24.03- połówkowe🙏wszystko prawidłowo/455g🩷21+3
    23.05- usg III trym- Mamy już 1730g panienki 🩷30+0
    25.07- Nasze drugie szczęście Córeczka 🩷 39+0
    ⏰️13:07
    ⚖️3000g
    🪈54cm
    age.png
  • Ewiwi Autorytet
    Postów: 2644 1938

    Wysłany: 21 listopada 2022, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ChocoMonster wrote:
    Tak
    ha to idziemy razem :D

    ChocoMonster lubi tę wiadomość

    *starania od XI 2021
    *maj 2022 beta 30
    *15 sierpnia 2022 poronienie samoistne 17+3tc. (przyczyna nieznana)
    *euthyrox, bromocorn, dong quai,inofem
  • dominikawa Autorytet
    Postów: 641 521

    Wysłany: 21 listopada 2022, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NaszCud wrote:
    Screenshot-20221121-102325-Drive.jpg ❤🙏 zeby tylko rosla
    No i jeszcze progesteron czekam pp 16 ma być
    No to teraz nudnej ciąży! 😍

    NaszCud lubi tę wiadomość

    👩30👨35 WROCŁAW
    długie cykle ok. 35dni, 4cs z testami ovu 🍀
    💊 wit. D, wit. C, cynk, omega, kwas foliowy, inozytol

    09.12 13dpo - ⏸️ 🍀
    10.12 beta: 481 mlU/mL
    12.12 beta: 1162 mlU/mL
    21.12 5t5d pęcherzyk ciążowy i żółtkowy 🍀
    03.01 7t4d dzidzia 13mm, bijące pięknie 💙
    24.01 10t6d maluszek 3.9cm, rośnij zdrowo 😍
    09.02 13t2d mały zdrowy tygrys 😀
    28.02 🍀
  • Emka06 Autorytet
    Postów: 3241 6238

    Wysłany: 21 listopada 2022, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 lipca 2025, 12:25

    NaszCud lubi tę wiadomość

  • Bezimienna Autorytet
    Postów: 2257 2605

    Wysłany: 21 listopada 2022, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NaszCud wrote:
    Screenshot-20221121-102325-Drive.jpg ❤🙏 zeby tylko rosla
    No i jeszcze progesteron czekam pp 16 ma być
    ❤️ Gratuluję.

    NaszCud lubi tę wiadomość

    👩 31 l.
    AMH 2,72
    MTHFR, PAI: hetero
    Hashimoto

    🧔🏻‍♂️ 36 l.
    Obniżone wyniki nasienia.

    02.03.2023 - 💔 5+6

    ___________________

    29.04.2026 👶 - 3,1 kg 👀 , it’s a boy 😍

    preg.png
  • nesairah Autorytet
    Postów: 2322 2169

    Wysłany: 21 listopada 2022, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NaszCud wrote:
    Screenshot-20221121-102325-Drive.jpg ❤🙏 zeby tylko rosla
    No i jeszcze progesteron czekam pp 16 ma być

    Oficjalnie gratulacje ❤️ 🤰

    nudnej, spokojnej ciąży!

    NaszCud lubi tę wiadomość

    preg.png

    2017 - 👦, 2021 - 👶

    2016 - [*] 6tc 👼
    2019 - [*] 6tc 👼
    2022 - cb💔
  • izzy91 Autorytet
    Postów: 1581 2111

    Wysłany: 21 listopada 2022, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NaszCud wrote:
    Screenshot-20221121-102325-Drive.jpg ❤🙏 zeby tylko rosla
    No i jeszcze progesteron czekam pp 16 ma być
    Gratuluję ! Tak to można zaczynać tydzień 😀

    NaszCud lubi tę wiadomość

    03.2023 - 9tc 💔

    25.03.2024 - Zuzia 💓 3300g, 53cm 🌈

    age.png
  • Marteczka92 Autorytet
    Postów: 393 539

    Wysłany: 21 listopada 2022, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NaszCud wrote:
    Screenshot-20221121-102325-Drive.jpg ❤🙏 zeby tylko rosla
    No i jeszcze progesteron czekam pp 16 ma być
    Gratulacje ❤️

    NaszCud lubi tę wiadomość

    ♀ 33
    ♂ 34
    👩‍❤️‍👨 04.2013
    💒 06.2020
    2022 🐕❤️
    Starania od 04.2019
    👧
    AMH 2,63
    Endometrioza 1 stopnia
    Mthfr homo, pai hetero
    🧑‍🦱


    10.24 kwalifikacja i początek stymulacji Gyncentrum
    6.12.24 transfer dwóch ❄️❄️AA

    19.08.2025 M 🩵

    age.png
  • NaszCud Autorytet
    Postów: 1802 1943

    Wysłany: 21 listopada 2022, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję. Odetchne jak bedzie ladny przyrost

    Bezimienna , Anett93, siesiepy lubią tę wiadomość

    05.2019r- 7tc💔
    06.2020r- Nasze szczęście Synuś💙
    19.11- ⏸️cień cienia 10dpo🍀
    21.11- beta 56.1mIU/ml 12dpo🙏 prg 32,3ng/ml
    07.12- mamy ❤6+1
    21.12- 1,69cm kropka ❤8+1
    19.01- prenatalne 🙏 niskie ryzyka , 6,27cm szczęścia ❤12+2
    24.03- połówkowe🙏wszystko prawidłowo/455g🩷21+3
    23.05- usg III trym- Mamy już 1730g panienki 🩷30+0
    25.07- Nasze drugie szczęście Córeczka 🩷 39+0
    ⏰️13:07
    ⚖️3000g
    🪈54cm
    age.png
  • ChocoMonster Autorytet
    Postów: 5184 10426

    Wysłany: 21 listopada 2022, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NaszCud gratuluje :) cieszę się, ze to Ciocia Choco mogła być Twoją szczęśliwą prowadzącą 🥰

    Ancalime, NaszCud, dominikawa, siesiepy lubią tę wiadomość

    08.23 Stasieńko 🩵

    Runda druga 🦋 🕊️

    15.10.25 8dpo ⏸️✨
    28.10.25 (5+1) pęcherzyk w macicy 🫧
    03.11.25 (6+0) 0,59 cm 🍤 z serduszkiem 💞
    20.11.25 (8+3) 1,76 cm 🍒
    27.11.25 (9+3) 2,59 cm 🐼
    04.12.25 (10+3) 3,82 cm 🐭
    17.12.25 (12+2) I prenatalne, 6 cm Bobka, 💙?
    29.12.25 (14+0) girl? 🌸

    preg.png
  • Kil Autorytet
    Postów: 713 1417

    Wysłany: 21 listopada 2022, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dominikawa wrote:
    Jak Ty go w ogóle do lodówki zmieściłaś? :D

    Hehehe no trochę było przekładania xD większość przeniosłam do innej lodówki xD (mieszkamy z rodzicami i mamy 2 - jedna duża wspólna i osobno mniejsza tylko nasza xD)

    Ona: 35
    On: 32

    16.01.2024 - 13 dpo - ⏸️🫶
    17.01.2024 - beta-HCG: 189 mlU/ml, Prog 26,1 ng/ml
    19.01.2024 - beta-HCG: 565 mlU/ml, Prog 21,7 ng/ml <3
    01.02.2024 - 0,42 cm mikro człowieczka <3 6t1d
    22.02.2024 - 2,4 cm Miśka <3 9w1d
    18.03.2024 - prenatalne Łódź
    21.03.2024 - kolejna wizyta


    preg.png
  • NaszCud Autorytet
    Postów: 1802 1943

    Wysłany: 21 listopada 2022, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję wam bardzo:*

    05.2019r- 7tc💔
    06.2020r- Nasze szczęście Synuś💙
    19.11- ⏸️cień cienia 10dpo🍀
    21.11- beta 56.1mIU/ml 12dpo🙏 prg 32,3ng/ml
    07.12- mamy ❤6+1
    21.12- 1,69cm kropka ❤8+1
    19.01- prenatalne 🙏 niskie ryzyka , 6,27cm szczęścia ❤12+2
    24.03- połówkowe🙏wszystko prawidłowo/455g🩷21+3
    23.05- usg III trym- Mamy już 1730g panienki 🩷30+0
    25.07- Nasze drugie szczęście Córeczka 🩷 39+0
    ⏰️13:07
    ⚖️3000g
    🪈54cm
    age.png
  • Kil Autorytet
    Postów: 713 1417

    Wysłany: 21 listopada 2022, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niaha wrote:
    Mega tort 🤩🤩🤩 chciałabym potrafić coś takiego robić 🤩
    A to wina przy inilinoopornosci też nie można? 🥺 Za słodyczami nie będę tęsknić, bo i tak nie lubię. A po fertistim to nawet nie mam ochoty na kwaśne żelki 🥹
    Najbardziej będę płakała nad białym pieczywem 😵‍💫

    Tak, krzywa miałam po 1h, w sumie nie wiem czemu dr nie chciała jeszcze po 2h, wspomniała tylko że ten wynik jej wystarczy do zapisania mi jakiś tabsów. Ta dr jest zarówno gin i Endo. Więc chyba muszę po prostu zaufać.

    Ogólnie przy IO podobno można lampkę wina wytrawnego raz na tydzień xD (gdzies tak czytałam) ale ja dostałam tez metformine i przy tych tabsach alko nie wolno… wczoraj pominęłam dawkę xP

    Ona: 35
    On: 32

    16.01.2024 - 13 dpo - ⏸️🫶
    17.01.2024 - beta-HCG: 189 mlU/ml, Prog 26,1 ng/ml
    19.01.2024 - beta-HCG: 565 mlU/ml, Prog 21,7 ng/ml <3
    01.02.2024 - 0,42 cm mikro człowieczka <3 6t1d
    22.02.2024 - 2,4 cm Miśka <3 9w1d
    18.03.2024 - prenatalne Łódź
    21.03.2024 - kolejna wizyta


    preg.png
  • Vivico Autorytet
    Postów: 982 2666

    Wysłany: 21 listopada 2022, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NaszCud wrote:
    Screenshot-20221121-102325-Drive.jpg ❤🙏 zeby tylko rosla
    No i jeszcze progesteron czekam pp 16 ma być

    Pięknie 💚 dobrze,że tak szybko przyszły wyniki 😌 zawsze to mniej stresu.

    Co do testów testeo to ja jestem zadowolona (owulacyjne i ciążowe) zamawiam hurtowo,żeby była wysyłka smart 😅
    Moim zdaniem wyłapują minimalną betę (sprawdzałam,żeby nie tracić kasę na labo i jak była naprawdę niskiej wartości to były cienie). Przy minimalnej kresce łapały betę o wartości 13. Osobiście polecam 🙂
    Owulacyjne są blade,czasem przed owu jaśnieją,a następnego dnia jeb! Jest pik,wiec ciężko go nie zauważyć 😊

    siesiepy lubi tę wiadomość

    👩🏼27 🧔🏻‍♂️30
    11 lat razem 👩🏼‍❤️‍👨🏻 + 🐶
    Starania o pierwszego 👶🏼

    09.2022 cp w lewym jajowodzie 2x mtx

    11.2022 HSG- drożne jajowody ✅
    Powrót do starań 💚

    🗓️ długie cykle
    23.11🩸Progesteron 22,680ng/ml
    25.11 ⏸️ 🤞🏼🥹🍀
    28.11 beta 135,07 mIU/ml
    30.11 beta 360,25 mIU/ml
    06.12 usg pęcherzyk ciążowy
    20.12 dzidziutek z bijącym ❤️
    10.01 Rośnie 3.31 💪🏼
    31.01 Prenatalne-niskie ryzyka, girl?🌸
    01.03 It’s a girl 💕 200g 💪🏼 12.5
    22.03 397g zdrowego 👶🏼
    25.04 831g szkraba 🎀
    23.05 1653g 💪🏼
    21.06 2,5 kg Pyzuni 🍭
    14.07 3,1 kg Dzidzi 💖
    01.08 3,6 słodkiej Niuni
    13.08 Cześć Rozi! 👶🏼 3835g 57cm 💕
  • ChocoMonster Autorytet
    Postów: 5184 10426

    Wysłany: 21 listopada 2022, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ancalime jak tam sytuacja u Ciebie?

    08.23 Stasieńko 🩵

    Runda druga 🦋 🕊️

    15.10.25 8dpo ⏸️✨
    28.10.25 (5+1) pęcherzyk w macicy 🫧
    03.11.25 (6+0) 0,59 cm 🍤 z serduszkiem 💞
    20.11.25 (8+3) 1,76 cm 🍒
    27.11.25 (9+3) 2,59 cm 🐼
    04.12.25 (10+3) 3,82 cm 🐭
    17.12.25 (12+2) I prenatalne, 6 cm Bobka, 💙?
    29.12.25 (14+0) girl? 🌸

    preg.png
  • Kil Autorytet
    Postów: 713 1417

    Wysłany: 21 listopada 2022, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NaszCud wrote:
    Screenshot-20221121-102325-Drive.jpg ❤🙏 zeby tylko rosla
    No i jeszcze progesteron czekam pp 16 ma być

    Pięknie <3 gratuluje!:) prog tez będzie piękny xD

    Ona: 35
    On: 32

    16.01.2024 - 13 dpo - ⏸️🫶
    17.01.2024 - beta-HCG: 189 mlU/ml, Prog 26,1 ng/ml
    19.01.2024 - beta-HCG: 565 mlU/ml, Prog 21,7 ng/ml <3
    01.02.2024 - 0,42 cm mikro człowieczka <3 6t1d
    22.02.2024 - 2,4 cm Miśka <3 9w1d
    18.03.2024 - prenatalne Łódź
    21.03.2024 - kolejna wizyta


    preg.png
  • NaszCud Autorytet
    Postów: 1802 1943

    Wysłany: 21 listopada 2022, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kil wrote:
    Pięknie <3 gratuluje!:) prog tez będzie piękny xD
    Oby :) teraz czekamy na resztę dziewczyn :*

    Kil lubi tę wiadomość

    05.2019r- 7tc💔
    06.2020r- Nasze szczęście Synuś💙
    19.11- ⏸️cień cienia 10dpo🍀
    21.11- beta 56.1mIU/ml 12dpo🙏 prg 32,3ng/ml
    07.12- mamy ❤6+1
    21.12- 1,69cm kropka ❤8+1
    19.01- prenatalne 🙏 niskie ryzyka , 6,27cm szczęścia ❤12+2
    24.03- połówkowe🙏wszystko prawidłowo/455g🩷21+3
    23.05- usg III trym- Mamy już 1730g panienki 🩷30+0
    25.07- Nasze drugie szczęście Córeczka 🩷 39+0
    ⏰️13:07
    ⚖️3000g
    🪈54cm
    age.png
  • Bezimienna Autorytet
    Postów: 2257 2605

    Wysłany: 21 listopada 2022, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NaszCud wrote:
    Oby :) teraz czekamy na resztę dziewczyn :*

    Swoją drogą, aż szok że testy ciążowe potrafią wychodzić takie blade i niepotrzebnie martwią. Chwal się wynikami. Będę czekać.
    Ja czekam na testowanie do czwartku. Zobaczę jak będzie z temperaturą, ciągle w górę. 🙈 Ale jak patrzę na Was... To tli się nadzieja. Taka tyci. 🙊
    Dajecie taka ogromną moc i wsparcie. ❤️ Dzięki. Tak naprawdę, nikomu o niczym nie mówię, poza Wami. A i wykres dałam też dość późno.
    Mnie tknęła ta zgaga po grzancu. Nie miewam takich akcji. 😆 Ale nadal testowania się boje.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 listopada 2022, 10:53

    ChocoMonster, NaszCud lubią tę wiadomość

    👩 31 l.
    AMH 2,72
    MTHFR, PAI: hetero
    Hashimoto

    🧔🏻‍♂️ 36 l.
    Obniżone wyniki nasienia.

    02.03.2023 - 💔 5+6

    ___________________

    29.04.2026 👶 - 3,1 kg 👀 , it’s a boy 😍

    preg.png
‹‹ 313 314 315 316 317 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża - najważniejsze rzeczy, które powinnaś wiedzieć oczekując dziecka

Są rzeczy, które każda kobieta w ciąży powinna wiedzieć. Podstawowa wiedza o ciąży zapewni Ci komfort i bezpieczeństwo zarówno Twoje jak i Twojego dziecka. Przeczytaj między innymi od kiedy liczony jest początek ciąży, o jakich badaniach w ciąży nie możesz zapomnieć lub czy plamienie w ciąży jest niebezpieczne. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ