Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Jesienią stosujemy pozycje różnorodne 🧘🏼‍♀️ by Staremu lulok dygnął w dni płodne 🙋🏼‍♂️
Odpowiedz

Jesienią stosujemy pozycje różnorodne 🧘🏼‍♀️ by Staremu lulok dygnął w dni płodne 🙋🏼‍♂️

Oceń ten wątek:
  • Vivico Autorytet
    Postów: 982 2666

    Wysłany: 21 listopada 2022, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nesairah wrote:
    Dziewczyny 😳 chyba jest mocniejsza kreska niż rano na facelle ...

    1f6dec7f4084.jpg

    Nie trzeba się przyglądać 🤞🏼🍀

    👩🏼27 🧔🏻‍♂️30
    11 lat razem 👩🏼‍❤️‍👨🏻 + 🐶
    Starania o pierwszego 👶🏼

    09.2022 cp w lewym jajowodzie 2x mtx

    11.2022 HSG- drożne jajowody ✅
    Powrót do starań 💚

    🗓️ długie cykle
    23.11🩸Progesteron 22,680ng/ml
    25.11 ⏸️ 🤞🏼🥹🍀
    28.11 beta 135,07 mIU/ml
    30.11 beta 360,25 mIU/ml
    06.12 usg pęcherzyk ciążowy
    20.12 dzidziutek z bijącym ❤️
    10.01 Rośnie 3.31 💪🏼
    31.01 Prenatalne-niskie ryzyka, girl?🌸
    01.03 It’s a girl 💕 200g 💪🏼 12.5
    22.03 397g zdrowego 👶🏼
    25.04 831g szkraba 🎀
    23.05 1653g 💪🏼
    21.06 2,5 kg Pyzuni 🍭
    14.07 3,1 kg Dzidzi 💖
    01.08 3,6 słodkiej Niuni
    13.08 Cześć Rozi! 👶🏼 3835g 57cm 💕
  • siesiepy Autorytet
    Postów: 8960 18001

    Wysłany: 21 listopada 2022, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elenaa wrote:
    Kurde to ostatnie wpadło mi świetnie matko jak sobie tak pomyślę że jak naprawdę zabłyśnie ta gwiazdka to maleństwo będzie z tego miesiąca co ja a może nawet z tego samego dnia to byłby cudowny prezent na urodziny ♥️😅 wszystkim życzę tej grudniowej gwiazdki 🥰🥰

    Też jestem z września. Ale mnie chyba w sylwestra robili. Tak przynajmniej utrzymują. 😂

    Elenaa, Evondita82, Beezi, Anett93, Ancalime, Emka06, .aś. lubią tę wiadomość

    walka o pierwsze 🦕 od 7.2022, bez zabezpieczenia od 2019
    01.24 LEEP szyjki macicy (CINIII i HPV)
    07.24 puste jaja płodowe 💔💔
    9 x letrozol ❌

    30♀️35♂️
    ◾PCOS, mała tarczyca, arytmia, łuszczyca, APCA i Castle, hiperlipoproteinemia
    ◾KIR AA, PAI hetero, MTHFR C677 hetero
    ◾crossmatch 25,3%
    ◾MSOME: 0% + 1%

    03.25 IMSI 💉13MII →1❄️ 5BB
    04.25 FET beta 10dpt <0,1
    05.25 IMSI + FertileChip💉14MII→1❄️ 3AB

    🌈naturals po scratchingu
    30.07 ⏸️
    accofil, neoparin, acard, encorton, luteina →neoparin 0,8
    Kubuś 💙 5.04.2026 🐣
    age.png
  • NaszCud Autorytet
    Postów: 1802 1943

    Wysłany: 21 listopada 2022, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Livka wrote:
    Tak pierwsza ❤️🍀
    Masz kochana wyniki ✊

    05.2019r- 7tc💔
    06.2020r- Nasze szczęście Synuś💙
    19.11- ⏸️cień cienia 10dpo🍀
    21.11- beta 56.1mIU/ml 12dpo🙏 prg 32,3ng/ml
    07.12- mamy ❤6+1
    21.12- 1,69cm kropka ❤8+1
    19.01- prenatalne 🙏 niskie ryzyka , 6,27cm szczęścia ❤12+2
    24.03- połówkowe🙏wszystko prawidłowo/455g🩷21+3
    23.05- usg III trym- Mamy już 1730g panienki 🩷30+0
    25.07- Nasze drugie szczęście Córeczka 🩷 39+0
    ⏰️13:07
    ⚖️3000g
    🪈54cm
    age.png
  • Elenaa Autorytet
    Postów: 729 837

    Wysłany: 21 listopada 2022, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nesairah wrote:
    Dziewczyny 😳 chyba jest mocniejsza kreska niż rano na facelle ...

    1f6dec7f4084.jpg
    Nono, pięknie 🤗

    24 👩🏼‍🌾 | 30 👨🏻‍🌾
    Badania ✅️

    👩🏼‍🤝‍👨🏽05.2017

    💍09.2020

    💒03.2022

    Starania od 09.2022

    02.03 - ⏸️❤️
    07.11.23 - Wiktor 🤱🏼 54cm, 3340g 🥰

    age.png
  • Elenaa Autorytet
    Postów: 729 837

    Wysłany: 21 listopada 2022, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    siesiepy wrote:
    Też jestem z września. Ale mnie chyba w sylwestra robili. Tak przynajmniej utrzymują. 😂
    Haha jeszcze mi powiedz ze z 14 😅

    24 👩🏼‍🌾 | 30 👨🏻‍🌾
    Badania ✅️

    👩🏼‍🤝‍👨🏽05.2017

    💍09.2020

    💒03.2022

    Starania od 09.2022

    02.03 - ⏸️❤️
    07.11.23 - Wiktor 🤱🏼 54cm, 3340g 🥰

    age.png
  • Zołza_88 Znajoma
    Postów: 26 16

    Wysłany: 21 listopada 2022, 19:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nesairah wrote:
    Dziewczyny 😳 chyba jest mocniejsza kreska niż rano na facelle ...

    1f6dec7f4084.jpg

    Widać bez wpatrywania się, gratulacje:)

  • NaszCud Autorytet
    Postów: 1802 1943

    Wysłany: 21 listopada 2022, 19:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nesairah robisz betę?

    05.2019r- 7tc💔
    06.2020r- Nasze szczęście Synuś💙
    19.11- ⏸️cień cienia 10dpo🍀
    21.11- beta 56.1mIU/ml 12dpo🙏 prg 32,3ng/ml
    07.12- mamy ❤6+1
    21.12- 1,69cm kropka ❤8+1
    19.01- prenatalne 🙏 niskie ryzyka , 6,27cm szczęścia ❤12+2
    24.03- połówkowe🙏wszystko prawidłowo/455g🩷21+3
    23.05- usg III trym- Mamy już 1730g panienki 🩷30+0
    25.07- Nasze drugie szczęście Córeczka 🩷 39+0
    ⏰️13:07
    ⚖️3000g
    🪈54cm
    age.png
  • rozalaa Autorytet
    Postów: 2341 6582

    Wysłany: 21 listopada 2022, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pod choinką znajdę Facellowe cienie 🎄 na wrzesień Mikołaj 🤶 (kurde nie wiem czemu mam na telefonie tylko mikolajowa, proszę wstawić tu Mikołaja xD) przewidział dzieciątka narodzenie 🤱🏻
    Ten mi się podoba :D

    siesiepy, MP25 lubią tę wiadomość

    starania o pierwsze👶 od 2022r
    👩 30 | 🧔 31 |
    IVF #1 – 07.2024 → 2❄️
    FET 19.08 – 💔 ciąża bezzarodkowa
    IVF #2 – 12.2024 → 8❄️
    FET 3.02.25❄️5bb 👎
    FET 3.03.25❄️4bc + ❄️4bb 👎
    FET 21.07.25❄️2x4cc 👎
    FET 18.08.25❄️4bc + ❄️3bb 👎
    FET 30.04.26 ❄️4bb -> 7dpt II
    nieprawidłowe przyrosty HCG - 💔 ciąża bezzarodkowa
  • Eniana Autorytet
    Postów: 520 1065

    Wysłany: 21 listopada 2022, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Siesiepy super avatar :)
    Dziewczyny gratulacje! Oby więcej było brzuszków. Końcówka zapowiada się ciekawie :)

    siesiepy lubi tę wiadomość

    07.2016 cp zakończona laparoskopowo
    11.2016 poronienie zatrzymane 8tc
    05.2019 👨‍👩‍👧 córka
    07.2022 kolejne starania
    01.2023 poronienie zatrzymane 7tc
    04.2023 cb
    08.2023 cb
    01.2024 15tc 👼 córka
    04.2024 II
    06.06.2024 Badania prenatalne
  • siesiepy Autorytet
    Postów: 8960 18001

    Wysłany: 21 listopada 2022, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elenaa wrote:
    Haha jeszcze mi powiedz ze z 14 😅
    Nie bo 28. 😎

    Eniana dziękuję. Zainspirowały mnie wszystkie Wasze bitmojiowe avatary. :D

    walka o pierwsze 🦕 od 7.2022, bez zabezpieczenia od 2019
    01.24 LEEP szyjki macicy (CINIII i HPV)
    07.24 puste jaja płodowe 💔💔
    9 x letrozol ❌

    30♀️35♂️
    ◾PCOS, mała tarczyca, arytmia, łuszczyca, APCA i Castle, hiperlipoproteinemia
    ◾KIR AA, PAI hetero, MTHFR C677 hetero
    ◾crossmatch 25,3%
    ◾MSOME: 0% + 1%

    03.25 IMSI 💉13MII →1❄️ 5BB
    04.25 FET beta 10dpt <0,1
    05.25 IMSI + FertileChip💉14MII→1❄️ 3AB

    🌈naturals po scratchingu
    30.07 ⏸️
    accofil, neoparin, acard, encorton, luteina →neoparin 0,8
    Kubuś 💙 5.04.2026 🐣
    age.png
  • Idawoll Autorytet
    Postów: 1717 3874

    Wysłany: 21 listopada 2022, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nesairah wrote:
    Dziewczyny 😳 chyba jest mocniejsza kreska niż rano na facelle ...

    1f6dec7f4084.jpg

    Z daleka widać! Gratuluję ❤️

    2022
    07.11.⏸️
    2023
    07. (39+3) Ninka! 💖
    age.png

    2024
    12. cb 💔 poronienie samoistne

    2025
    28.07. ⏸️

    2026
    04. (38+6) Michaś 🐣
    age.png
  • ChocoMonster Autorytet
    Postów: 5184 10426

    Wysłany: 21 listopada 2022, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nesairah gratuluje ❤️

    Tym samym pobiłyśmy dotychczasowy rekord październikowego i plasujemy się na 1 miejscu pod względem ilości brzuchów 😇

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 listopada 2022, 19:43

    siesiepy, NaszCud, Kania_czubajka, nesairah, Anett93, Ancalime, agentka93, dominikawa, Nataliii, Namisa, Bambi92, .aś., Cotakoza, Kil, MonikaMonia lubią tę wiadomość

    08.23 Stasieńko 🩵

    Runda druga 🦋 🕊️

    15.10.25 8dpo ⏸️✨
    28.10.25 (5+1) pęcherzyk w macicy 🫧
    03.11.25 (6+0) 0,59 cm 🍤 z serduszkiem 💞
    20.11.25 (8+3) 1,76 cm 🍒
    27.11.25 (9+3) 2,59 cm 🐼
    04.12.25 (10+3) 3,82 cm 🐭
    17.12.25 (12+2) I prenatalne, 6 cm Bobka, 💙?
    29.12.25 (14+0) girl? 🌸

    preg.png
  • NaszCud Autorytet
    Postów: 1802 1943

    Wysłany: 21 listopada 2022, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ChocoMonster wrote:
    Nesairah gratuluje ❤️

    Tym samym pobiłyśmy dotychczasowy rekord październikowego i plasujemy się na 1 miejscu pod względem ilości brzuchów 😇
    Przynosisz szczęście oby i ciebie spotkało tego ci życzymy 🥰✊🍀

    05.2019r- 7tc💔
    06.2020r- Nasze szczęście Synuś💙
    19.11- ⏸️cień cienia 10dpo🍀
    21.11- beta 56.1mIU/ml 12dpo🙏 prg 32,3ng/ml
    07.12- mamy ❤6+1
    21.12- 1,69cm kropka ❤8+1
    19.01- prenatalne 🙏 niskie ryzyka , 6,27cm szczęścia ❤12+2
    24.03- połówkowe🙏wszystko prawidłowo/455g🩷21+3
    23.05- usg III trym- Mamy już 1730g panienki 🩷30+0
    25.07- Nasze drugie szczęście Córeczka 🩷 39+0
    ⏰️13:07
    ⚖️3000g
    🪈54cm
    age.png
  • nesairah Autorytet
    Postów: 2322 2169

    Wysłany: 21 listopada 2022, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NaszCud wrote:
    Nesairah robisz betę?
    W czwartek może pojadę, bo wcześniej nie dam rady rano :( chyba że znajdę laboratorium które po południu pobiera.

    preg.png

    2017 - 👦, 2021 - 👶

    2016 - [*] 6tc 👼
    2019 - [*] 6tc 👼
    2022 - cb💔
  • Nadzieja97 Autorytet
    Postów: 885 717

    Wysłany: 21 listopada 2022, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nesairah wrote:
    Dziewczyny 😳 chyba jest mocniejsza kreska niż rano na facelle ...

    1f6dec7f4084.jpg

    Widać z daleka 🥰

    25 🎁
    2020 💒
    07.2021 👧

    Hashimoto

    4cs
    23.02.2023 (11dpo) ⏸️ beta 32 ✊💚 prog 15.10
    25.02.2023 beta 87 (przyrost 178%) ✊💚 prog 16.30
    10.03.2023 (6+3) 0.22cm kropka z ❤️
    31.03.2023 (9+3) 2.4 cm fasolki ❤️
    24.04.2023 (12+6)Prenatalne(niskie ryzyko)6.7cm🩷🌸
    22.05.2023 (16+6) 153g🩷🌸
    19.06.2023 połówkowe 🙏

    preg.png
  • nesairah Autorytet
    Postów: 2322 2169

    Wysłany: 21 listopada 2022, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Choco oby i Tobie jako prowadzącej dopisało szczęście w tym cyklu ✊☘️🦠

    preg.png

    2017 - 👦, 2021 - 👶

    2016 - [*] 6tc 👼
    2019 - [*] 6tc 👼
    2022 - cb💔
  • Evondita82 Autorytet
    Postów: 355 251

    Wysłany: 21 listopada 2022, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    siesiepy wrote:
    Też jestem z września. Ale mnie chyba w sylwestra robili. Tak przynajmniej utrzymują. 😂
    Mój brat jest z września i też podobno Sylwestrowa noc była 👀🤣🤣

    siesiepy lubi tę wiadomość

    ♀️ 41 lat:
    * 12.2013 - syn
    * 2019 - rozw.

    * guz przytarczyc
    * podwyższony wapń we krwi
    * arytmia

    * cykle: 25-28 dni

    * starania od: wrzesień 2022

    💊 magnez, wit. D 2000, do stycznia PrenaCare Complete, od lutego Pueria Uno; żel Conceive od grudnia 2022

    ♂️ 38 lat
  • Elenaa Autorytet
    Postów: 729 837

    Wysłany: 21 listopada 2022, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ej dziewczyny powiem wam cos ciekawego 😅

    Powiedziałam dzisiaj staremu ze boli mnie prawy jajnik, na co moj cudowny mąż " ciekawe czy płeć dziecka zależy od tego który jajnik boli 🧐"
    teraz sama z ciekawości wpisałam w wujka Google i podobno angielscy naukowcy uważają ze jak boli lewy jajnik to na dziewczynkę a jak prawy to na chłopca 🙈🤣🤣 wychodzi z tego że jak się w tym cyklu uda to będzie chłopiec 😅
    Czy wasi mężowie też są tacy genialni jak mój? 🙈🙈

    Anett93, Kil lubią tę wiadomość

    24 👩🏼‍🌾 | 30 👨🏻‍🌾
    Badania ✅️

    👩🏼‍🤝‍👨🏽05.2017

    💍09.2020

    💒03.2022

    Starania od 09.2022

    02.03 - ⏸️❤️
    07.11.23 - Wiktor 🤱🏼 54cm, 3340g 🥰

    age.png
  • nesairah Autorytet
    Postów: 2322 2169

    Wysłany: 21 listopada 2022, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jutro rano sikam na 4 różne testy - Testeo, facelle, pepino i Horien. Żałuję, że jeszcze pinka nie wzięłam 😂

    Elenaa, Beezi, siesiepy, Anett93, Ancalime, agentka93, Niaha, Havana3, Namisa, ELka, Cotakoza, Kil lubią tę wiadomość

    preg.png

    2017 - 👦, 2021 - 👶

    2016 - [*] 6tc 👼
    2019 - [*] 6tc 👼
    2022 - cb💔
  • Elenaa Autorytet
    Postów: 729 837

    Wysłany: 21 listopada 2022, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nesairah wrote:
    Jutro rano sikam na 4 różne testy - Testeo, facelle, pepino i Horien. Żałuję, że jeszcze pinka nie wzięłam 😂
    Sikaj i oby kreski byly ciemne jak noc 🤞🏼🥰

    nesairah lubi tę wiadomość

    24 👩🏼‍🌾 | 30 👨🏻‍🌾
    Badania ✅️

    👩🏼‍🤝‍👨🏽05.2017

    💍09.2020

    💒03.2022

    Starania od 09.2022

    02.03 - ⏸️❤️
    07.11.23 - Wiktor 🤱🏼 54cm, 3340g 🥰

    age.png
‹‹ 322 323 324 325 326 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy to nie wszystko: Kompletny Przewodnik po mądrej suplementacji przed ciążą.

Co najmniej dwa fakty na temat folianów i suplementacji przed ciążą naprawdę Cię tu zaskoczą. Zebraliśmy najczęstsze pytania naszej społeczności i na ich podstawie stworzyliśmy kompletny, oparty na badaniach przewodnik po mądrej suplementacji. Jeśli myślisz, że „zacznę brać coś po pozytywnym teście” - koniecznie sprawdź, dlaczego nauka mówi coś zupełnie innego.

CZYTAJ WIĘCEJ

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ