Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Jesienią stosujemy pozycje różnorodne 🧘🏼‍♀️ by Staremu lulok dygnął w dni płodne 🙋🏼‍♂️
Odpowiedz

Jesienią stosujemy pozycje różnorodne 🧘🏼‍♀️ by Staremu lulok dygnął w dni płodne 🙋🏼‍♂️

Oceń ten wątek:
  • czarneniebo Autorytet
    Postów: 1415 1586

    Wysłany: 23 listopada 2022, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NaszCud wrote:
    Sama sobie robisz ?
    Tak od samego początku i nie wyobrażam sobie żeby ktoś mi robił. No ale jak kto woli. Mój narzeczony jak widzi, że zaraz będę wstrzykiwać to ucieka 🙄.Nie może na to patrzeć. Jak robiłaś zastrzyki w tamtej ciąży to już wiesz jak to jest.

    ♀️96

    💔10.2021 poronienie zatrzymane 7/9 tc 💔

    ❌MTHFR 1298A>C hetero
    ❌PAI-1 4G hetero
    ❌Zespół antyfosfolipidowy
    ❌ANA 3 dodatnie

    💊 Pueria Duo, Acard 150
    💉 Neoparin 0,4

    eve
  • NaszCud Autorytet
    Postów: 1802 1943

    Wysłany: 23 listopada 2022, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czarneniebo wrote:
    Tak od samego początku i nie wyobrażam sobie żeby ktoś mi robił. No ale jak kto woli. Mój narzeczony jak widzi, że zaraz będę wstrzykiwać to ucieka 🙄.Nie może na to patrzeć. Jak robiłaś zastrzyki w tamtej ciąży to już wiesz jak to jest.
    Wiem ale wcześniej mąż mi robil ;p a luteinę sama zaczęłaś brać czy zlecili ci?

    05.2019r- 7tc💔
    06.2020r- Nasze szczęście Synuś💙
    19.11- ⏸️cień cienia 10dpo🍀
    21.11- beta 56.1mIU/ml 12dpo🙏 prg 32,3ng/ml
    07.12- mamy ❤6+1
    21.12- 1,69cm kropka ❤8+1
    19.01- prenatalne 🙏 niskie ryzyka , 6,27cm szczęścia ❤12+2
    24.03- połówkowe🙏wszystko prawidłowo/455g🩷21+3
    23.05- usg III trym- Mamy już 1730g panienki 🩷30+0
    25.07- Nasze drugie szczęście Córeczka 🩷 39+0
    ⏰️13:07
    ⚖️3000g
    🪈54cm
    age.png
  • czarneniebo Autorytet
    Postów: 1415 1586

    Wysłany: 23 listopada 2022, 18:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ELka wrote:
    No właśnie z tym acardem też tak chyba zrobię bo już z 2 monitoringi pytałam gin czy może zacząć brać szybciej i jakoś mnie zbywała.
    Dziękuję!
    Edit: zaczęłaś od razu dawka 150?

    No mi też mówili, że od pozytywnego testu mam zacząć brać, a jak pytałam czy można wcześniej to tak też mnie zbywali. Przeczytałam na internecie, że poprawia ukrwienie macicy i ułatwia zagnieżdżenie zarodka więc wzięłam po owulacji. Od razu 150, każdy gin mi taka zalecał.

    ELka lubi tę wiadomość

    ♀️96

    💔10.2021 poronienie zatrzymane 7/9 tc 💔

    ❌MTHFR 1298A>C hetero
    ❌PAI-1 4G hetero
    ❌Zespół antyfosfolipidowy
    ❌ANA 3 dodatnie

    💊 Pueria Duo, Acard 150
    💉 Neoparin 0,4

    eve
  • NaszCud Autorytet
    Postów: 1802 1943

    Wysłany: 23 listopada 2022, 18:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W ogóle co słychać u A6? Zaglądasz tutaj kochana ? Bo widziałam ze na poprzednim wątku trochę cie juz nie było

    czarneniebo, Cotakoza lubią tę wiadomość

    05.2019r- 7tc💔
    06.2020r- Nasze szczęście Synuś💙
    19.11- ⏸️cień cienia 10dpo🍀
    21.11- beta 56.1mIU/ml 12dpo🙏 prg 32,3ng/ml
    07.12- mamy ❤6+1
    21.12- 1,69cm kropka ❤8+1
    19.01- prenatalne 🙏 niskie ryzyka , 6,27cm szczęścia ❤12+2
    24.03- połówkowe🙏wszystko prawidłowo/455g🩷21+3
    23.05- usg III trym- Mamy już 1730g panienki 🩷30+0
    25.07- Nasze drugie szczęście Córeczka 🩷 39+0
    ⏰️13:07
    ⚖️3000g
    🪈54cm
    age.png
  • Niemampomyslunanick Autorytet
    Postów: 1602 3234

    Wysłany: 23 listopada 2022, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny!

    PIK https://ibb.co/YLK1wj4 czy jeszcze czekać 🙈? Już myślałam, że nic z tego cyklu nie będzie, bo nie czułam się na owulację, a tu takie testy 🤞.

    Bezimienna , SandraH.97, Kania_czubajka, Anett93, .aś., Kil lubią tę wiadomość

    🧔🏻1986 & 👩🏻1992 & 🩷2024 & 🩵2025

    🍀⏳📅:
    03 grudnia 2022 - ⏸️
    16 stycznia 2023 - 💔 9t4d/7t4d - poronienie samoistne

    🍀⏳📅:
    20 maja 2023 - ⏸️ - rośnij mój tęczowy Maluszku 🙏🌈
    21 stycznia 2024 - Antosia już z nami 🩷 3410g, 54cm, 10/10pkt 🥹

    age.png

    🍀⏳📅:
    12 listopada 2024 - ⏸️
    4 lipca 2025 - Jasiek już z nami 🩵 3400g, 54cm, 9/10pkt 🥹 PPROM 36t5d 🥲

    age.png
  • MP25 Ekspertka
    Postów: 222 567

    Wysłany: 23 listopada 2022, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ogromne gratulacje dla wszystkich brzuszków! 🥰🥳

    U mnie 19dc, czy to w końcu pik?
    Mam zwariowany cykl, normalnie powinien być jakieś cztery dni temu. Wczoraj test był blady jak dupa 🤷🏻‍♀️
    Odstawiłam inozytol na dwa dni bo jedynie go dodałam w tym cyklu, czy wrócić do niego na czas owulki i po?

    703-A6-EB1-289-B-4-E6-C-8-A99-A9-B408968-A71.jpg

    SandraH.97, Anett93, Beezi, Kil lubią tę wiadomość

    8 cs - ten szczęśliwy 🤱🏻:
    25.04 - 12 dpo - Beta 37,40, Progesteron - 27,20,
    27.04 - 14 dpo - Beta 150,90, Progesteron - 31,43,
    29.04 - 16 dpo - Beta 403,60,
    02.05 - 19 dpo - Beta 1090,30, Progesteron - 21,91,
    04.05 - 21 dpo - Beta 1710,10, Progesteron - 21,33,
    08.05 - pęcherzyk ciążowy i pęcherzyk żółtkowy 🍀
    15.05 - 3 mm dzidzia i ❤️
    29.05 - 1,89 cm 🦄 (8w2d)
    26.06 - 6 cm
    30.06 - 6,5 cm ryzyka niskie i na 80% 👦🏻💙
    27.07 - wizyta 🍀

    01.2023 - CB 💔

    Historia z forum 02.2018:
    Beta: 14 dpo - 189, 16 dpo - 382, 20 dpo - 1830, 24 dpo - 7300
  • Bezimienna Autorytet
    Postów: 2257 2605

    Wysłany: 23 listopada 2022, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niemampomyslunanick wrote:
    Dziewczyny!

    PIK https://ibb.co/YLK1wj4 czy jeszcze czekać 🙈? Już myślałam, że nic z tego cyklu nie będzie, bo nie czułam się na owulację, a tu takie testy 🤞.
    Nie czekaj, działaj. 😎

    Niemampomyslunanick lubi tę wiadomość

    👩 31 l.
    AMH 2,72
    MTHFR, PAI: hetero
    Hashimoto

    🧔🏻‍♂️ 36 l.
    Obniżone wyniki nasienia.

    02.03.2023 - 💔 5+6

    ___________________

    29.04.2026 👶 - 3,1 kg 👀 , it’s a boy 😍

    preg.png
  • czarneniebo Autorytet
    Postów: 1415 1586

    Wysłany: 23 listopada 2022, 18:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NaszCud wrote:
    Wiem ale wcześniej mąż mi robil ;p a luteinę sama zaczęłaś brać czy zlecili ci?
    Gin mi przepisał duphaston ze względu na moje poronienie, jak zaczełam wymiotować to nie było sensu go brać, bo zaraz wylądował w kibelku. Myślę, że duphaston nawet nasilał moje wymioty no i gin dał luteinę. Ale zastanów się dwa razy czy na pewno potrzebny duphaston/luteina. Ja następnym razem BARDZO się zastanowię.

    ♀️96

    💔10.2021 poronienie zatrzymane 7/9 tc 💔

    ❌MTHFR 1298A>C hetero
    ❌PAI-1 4G hetero
    ❌Zespół antyfosfolipidowy
    ❌ANA 3 dodatnie

    💊 Pueria Duo, Acard 150
    💉 Neoparin 0,4

    eve
  • ELka Autorytet
    Postów: 2129 2549

    Wysłany: 23 listopada 2022, 18:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czarneniebo wrote:
    No mi też mówili, że od pozytywnego testu mam zacząć brać, a jak pytałam czy można wcześniej to tak też mnie zbywali. Przeczytałam na internecie, że poprawia ukrwienie macicy i ułatwia zagnieżdżenie zarodka więc wzięłam po owulacji. Od razu 150, każdy gin mi taka zalecał.

    Dziękuję bardzo :* no też właśnie czytałam o tym lepszym ukrwieniu więc może przy moim lichym endo to pomoże.
    1 grudnia zobaczę czy na nowych lekach endo lepiej ruszyło.

    czarneniebo lubi tę wiadomość

    19.04.25 r. 21 dc ⏸️
    26.04.25 r. 28 dc beta 520 💙

    04.01.24 r. 👶38t5d CC Marcelina 🩷

    👩 40 l 🧑 48 l

    Luty'25 💔 cb 5 tc
    Sierpień'24 💔 puste jajo łyżeczkowanie
    Styczeń'23 💔 cb 6 tc
    Marzec '22 💔 7/9 tc łyżeczkowanie
    Styczeń '22 💔 cb 5 tc
    Grudzień '21💔 9/10 tc łyżeczkowanie

    Luty/marzec'23- szczepienie limfocytami partnera.
    Maj'23- szczepienie limfocytami partnera w 7 tc.
    Marzec'25- szczepienie limfocytami partnera.
    Maj'25 szczepienie limfocytami partnera w 8 tc.
    preg.png
  • Emka06 Autorytet
    Postów: 3241 6238

    Wysłany: 23 listopada 2022, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 lipca 2025, 12:26

    Andelulla, Livka, Vivico, Kil lubią tę wiadomość

  • MP25 Ekspertka
    Postów: 222 567

    Wysłany: 23 listopada 2022, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niemampomyslunanick wrote:
    Dziewczyny!

    PIK https://ibb.co/YLK1wj4 czy jeszcze czekać 🙈? Już myślałam, że nic z tego cyklu nie będzie, bo nie czułam się na owulację, a tu takie testy 🤞.

    Widze, ze jedziemy na tym samym wózku 😅 chyba trzeba dzisiaj działać 😁

    Niemampomyslunanick lubi tę wiadomość

    8 cs - ten szczęśliwy 🤱🏻:
    25.04 - 12 dpo - Beta 37,40, Progesteron - 27,20,
    27.04 - 14 dpo - Beta 150,90, Progesteron - 31,43,
    29.04 - 16 dpo - Beta 403,60,
    02.05 - 19 dpo - Beta 1090,30, Progesteron - 21,91,
    04.05 - 21 dpo - Beta 1710,10, Progesteron - 21,33,
    08.05 - pęcherzyk ciążowy i pęcherzyk żółtkowy 🍀
    15.05 - 3 mm dzidzia i ❤️
    29.05 - 1,89 cm 🦄 (8w2d)
    26.06 - 6 cm
    30.06 - 6,5 cm ryzyka niskie i na 80% 👦🏻💙
    27.07 - wizyta 🍀

    01.2023 - CB 💔

    Historia z forum 02.2018:
    Beta: 14 dpo - 189, 16 dpo - 382, 20 dpo - 1830, 24 dpo - 7300
  • Emka06 Autorytet
    Postów: 3241 6238

    Wysłany: 23 listopada 2022, 18:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 lipca 2025, 12:26

    Eniana, Andelulla lubią tę wiadomość

  • Akczi Autorytet
    Postów: 619 519

    Wysłany: 23 listopada 2022, 18:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MP25 wrote:
    Widze, ze jedziemy na tym samym wózku 😅 chyba trzeba dzisiaj działać 😁
    Mój z dziś też podobnie wygląda wiec to chyba to😀

    Niemampomyslunanick, MP25 lubią tę wiadomość

    😮1,5 roku starań
    27.12-⏸️

    28.12- beta 854
    30-12- beta 2148

    20.02- prenatalne 5,6 cm bobusia🥰
    26.02- 7,44 cm
    25.03- 17+3- 166g🐥
    22.04- 415g dziewczynki🩷
    08.05- 680g 🌹
    20.05-770g
    29+3- 1348g🤯
    32+3- 1940g
    34+3- 2500g🫠
    preg.png
  • Niemampomyslunanick Autorytet
    Postów: 1602 3234

    Wysłany: 23 listopada 2022, 18:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MP25 wrote:
    Widze, ze jedziemy na tym samym wózku 😅 chyba trzeba dzisiaj działać 😁

    Działać dzisiaj i dla pewności jutro powtórzyć 😈!

    MP25 lubi tę wiadomość

    🧔🏻1986 & 👩🏻1992 & 🩷2024 & 🩵2025

    🍀⏳📅:
    03 grudnia 2022 - ⏸️
    16 stycznia 2023 - 💔 9t4d/7t4d - poronienie samoistne

    🍀⏳📅:
    20 maja 2023 - ⏸️ - rośnij mój tęczowy Maluszku 🙏🌈
    21 stycznia 2024 - Antosia już z nami 🩷 3410g, 54cm, 10/10pkt 🥹

    age.png

    🍀⏳📅:
    12 listopada 2024 - ⏸️
    4 lipca 2025 - Jasiek już z nami 🩵 3400g, 54cm, 9/10pkt 🥹 PPROM 36t5d 🥲

    age.png
  • Niemampomyslunanick Autorytet
    Postów: 1602 3234

    Wysłany: 23 listopada 2022, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Akczi wrote:
    Mój z dziś też podobnie wygląda wiec to chyba to😀

    To chyba też wszystkie razem w grudniu będziemy testować 😂🤞.

    MP25 lubi tę wiadomość

    🧔🏻1986 & 👩🏻1992 & 🩷2024 & 🩵2025

    🍀⏳📅:
    03 grudnia 2022 - ⏸️
    16 stycznia 2023 - 💔 9t4d/7t4d - poronienie samoistne

    🍀⏳📅:
    20 maja 2023 - ⏸️ - rośnij mój tęczowy Maluszku 🙏🌈
    21 stycznia 2024 - Antosia już z nami 🩷 3410g, 54cm, 10/10pkt 🥹

    age.png

    🍀⏳📅:
    12 listopada 2024 - ⏸️
    4 lipca 2025 - Jasiek już z nami 🩵 3400g, 54cm, 9/10pkt 🥹 PPROM 36t5d 🥲

    age.png
  • Eniana Autorytet
    Postów: 520 1065

    Wysłany: 23 listopada 2022, 18:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NaszCud wrote:
    Pięknie. ❤❤❤ Gratuluje:* który dpo?
    11 dpo :)

    NaszCud, Mela, Anett93, Kil lubią tę wiadomość

    07.2016 cp zakończona laparoskopowo
    11.2016 poronienie zatrzymane 8tc
    05.2019 👨‍👩‍👧 córka
    07.2022 kolejne starania
    01.2023 poronienie zatrzymane 7tc
    04.2023 cb
    08.2023 cb
    01.2024 15tc 👼 córka
    04.2024 II
    06.06.2024 Badania prenatalne
  • SandraH.97 Autorytet
    Postów: 2043 3920

    Wysłany: 23 listopada 2022, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MP25 wrote:
    Ogromne gratulacje dla wszystkich brzuszków! 🥰🥳

    U mnie 19dc, czy to w końcu pik?
    Mam zwariowany cykl, normalnie powinien być jakieś cztery dni temu. Wczoraj test był blady jak dupa 🤷🏻‍♀️
    Odstawiłam inozytol na dwa dni bo jedynie go dodałam w tym cyklu, czy wrócić do niego na czas owulki i po?

    703-A6-EB1-289-B-4-E6-C-8-A99-A9-B408968-A71.jpg

    Myślę, że tak ^^ zrób rano i będziesz widzieć czy jaśnieje:D

    MP25 lubi tę wiadomość

    Ona👱‍♀️ 27 On🧔 28 Starania 👶 od 12.2021 2xCP, Krwotok i usu. jajo.
    wizyta u M.P.2024--> histero.,(adeno.)08.24--> 1 stym.--> 0 blasto.💔11.24-->2 stymu. ❤️ 5 zarodków, świ.tra. 5AA i 4 ❄️5DPT 12.8 6- 26.0 Prog.17.4 ng,7-46.5 9- 131,0 Prog. 23.0 ng11- 285.0 12- 412.0 14- 858.0Prog. 35.4 ng 16- 1758,0 p.ciążo.i żół.🥹21DPT 1.8 mm Orzeszka z❤️🥹6w6d CRL 1,11 cm❤️8w6d CRL 2.16 cm❤️11w6d I pren.-->5.57 cm,160❤️ Karyo Plus zdrowa córeczka 🥹15w5d Księżniczka z bijącym ❤️17w2d Pannicy😍🩷19w6d II prenatalne, 337 g 🐱😍 21w1d ślicznej kobietki ❤️24w2d 776 g Księżniczki ❤️24w6d echo serca Oki, 835 g 🐭28w2d 1470 g Królewny ❤️30w6d 3 prena. 1730g Słodziaka 😍 34tc 2820g Pannicy😊34tc6d odejście wód, 35 tc Poród SN 44cm i 2600g Szczęścia ❤️
    age.png
  • Bezimienna Autorytet
    Postów: 2257 2605

    Wysłany: 23 listopada 2022, 18:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiem Wam, że najgorszy jest czas do następnej @. Potem jakoś leci 🤣. Ja juz bym wolała mieć ją. Nawet jakby mnie miała znokautować. 😊

    Niemampomyslunanick lubi tę wiadomość

    👩 31 l.
    AMH 2,72
    MTHFR, PAI: hetero
    Hashimoto

    🧔🏻‍♂️ 36 l.
    Obniżone wyniki nasienia.

    02.03.2023 - 💔 5+6

    ___________________

    29.04.2026 👶 - 3,1 kg 👀 , it’s a boy 😍

    preg.png
  • Niemampomyslunanick Autorytet
    Postów: 1602 3234

    Wysłany: 23 listopada 2022, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bezimienna wrote:
    Powiem Wam, że najgorszy jest czas do następnej @. Potem jakoś leci 🤣. Ja juz bym wolała mieć ją. Nawet jakby mnie miała znokautować. 😊

    A no, ja na szczęście jeszcze w tym cyklu jestem na tym przyjemniejszym etapie 😎, ale jak tylko owu się skończy to też się będzie dłużyło 🙄. W tym cyklu planuję wytrzymać z testowaniem do dnia planowej 🐒, zobaczymy czy się uda 😂.

    🧔🏻1986 & 👩🏻1992 & 🩷2024 & 🩵2025

    🍀⏳📅:
    03 grudnia 2022 - ⏸️
    16 stycznia 2023 - 💔 9t4d/7t4d - poronienie samoistne

    🍀⏳📅:
    20 maja 2023 - ⏸️ - rośnij mój tęczowy Maluszku 🙏🌈
    21 stycznia 2024 - Antosia już z nami 🩷 3410g, 54cm, 10/10pkt 🥹

    age.png

    🍀⏳📅:
    12 listopada 2024 - ⏸️
    4 lipca 2025 - Jasiek już z nami 🩵 3400g, 54cm, 9/10pkt 🥹 PPROM 36t5d 🥲

    age.png
  • Bezimienna Autorytet
    Postów: 2257 2605

    Wysłany: 23 listopada 2022, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niemampomyslunanick wrote:
    A no, ja na szczęście jeszcze w tym cyklu jestem na tym przyjemniejszym etapie 😎, ale jak tylko owu się skończy to też się będzie dłużyło 🙄. W tym cyklu planuję wytrzymać z testowaniem do dnia planowej 🐒, zobaczymy czy się uda 😂.

    Ja nie chciałam testować, ale dałam się skusić 🤣. Ale brak pozytywnych efektów 😎. A 🐒 mogłaby przyjść, bo nadal mam dość wysoka temperaturę w stosunku do początku cyklu i jest mi przez to strasznie zimno 🥲

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 listopada 2022, 18:43

    👩 31 l.
    AMH 2,72
    MTHFR, PAI: hetero
    Hashimoto

    🧔🏻‍♂️ 36 l.
    Obniżone wyniki nasienia.

    02.03.2023 - 💔 5+6

    ___________________

    29.04.2026 👶 - 3,1 kg 👀 , it’s a boy 😍

    preg.png
‹‹ 353 354 355 356 357 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Karmienie piersią - wszystko o diecie, która zapewni zdrowie Twojemu dziecku

Podawanie mleka matki to najlepszy, naturalny sposób karmienia niemowląt. Zapewnia on dziecku prawidłowy rozwój, zdrowie i umacnia więź emocjonalną z matką. Należy także pamiętać, że znaczenie ma długość okresu karmienia piersią. Najlepiej, jeśli do ukończenia szóstego miesiąca życia dieta malca składa się wyłącznie z mleka mamy.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jakie witaminy warto suplementować w ciąży?

Ciąża to okres, w którym organizm kobiety potrzebuje zwiększonej ilości składników odżywczych. Właściwa suplementacja witamin wspiera rozwój dziecka i chroni zdrowie przyszłej mamy. Zanim jednak sięgniemy po jakiekolwiek preparaty, konieczna jest konsultacja z lekarzem prowadzącym ciążę, który dobierze suplementację dostosowaną do indywidualnych potrzeb.

CZYTAJ WIĘCEJ