Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Jesienią stosujemy pozycje różnorodne 🧘🏼‍♀️ by Staremu lulok dygnął w dni płodne 🙋🏼‍♂️
Odpowiedz

Jesienią stosujemy pozycje różnorodne 🧘🏼‍♀️ by Staremu lulok dygnął w dni płodne 🙋🏼‍♂️

Oceń ten wątek:
  • ChocoMonster Autorytet
    Postów: 5184 10426

    Wysłany: 26 listopada 2022, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bezimienna wrote:
    nesairah - trzymaj się ❤️. Przyszły miesiąc będzie Twój, prezent na gwiazdkę.



    Dziewczyny, proszę o kciuki, pierwsze CV wysłałam. Od grudnia idę na zwolnienie lekarskie, bo ostatnie dni mnie totalnie już przetyrały. Dopóki się nie odetnę, będzie ciężko abym odpoczęła. 🥺
    Kciuki na pokładzie ✌🏼🫶🏼 niech to będzie początek lepszego rozdziału 🍀

    08.23 Stasieńko 🩵

    Runda druga 🦋 🕊️

    15.10.25 8dpo ⏸️✨
    28.10.25 (5+1) pęcherzyk w macicy 🫧
    03.11.25 (6+0) 0,59 cm 🍤 z serduszkiem 💞
    20.11.25 (8+3) 1,76 cm 🍒
    27.11.25 (9+3) 2,59 cm 🐼
    04.12.25 (10+3) 3,82 cm 🐭
    17.12.25 (12+2) I prenatalne, 6 cm Bobka, 💙?
    29.12.25 (14+0) girl? 🌸

    preg.png
  • NaszCud Autorytet
    Postów: 1802 1943

    Wysłany: 26 listopada 2022, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bezimienna mocne kciuki ✊
    Ewelina masz testa na jutro :p stoję pod twym kibelkiem mimo ze to czysta formalnośc

    EwelinaNowa 😊 lubi tę wiadomość

    05.2019r- 7tc💔
    06.2020r- Nasze szczęście Synuś💙
    19.11- ⏸️cień cienia 10dpo🍀
    21.11- beta 56.1mIU/ml 12dpo🙏 prg 32,3ng/ml
    07.12- mamy ❤6+1
    21.12- 1,69cm kropka ❤8+1
    19.01- prenatalne 🙏 niskie ryzyka , 6,27cm szczęścia ❤12+2
    24.03- połówkowe🙏wszystko prawidłowo/455g🩷21+3
    23.05- usg III trym- Mamy już 1730g panienki 🩷30+0
    25.07- Nasze drugie szczęście Córeczka 🩷 39+0
    ⏰️13:07
    ⚖️3000g
    🪈54cm
    age.png
  • Ancalime Autorytet
    Postów: 1474 2113

    Wysłany: 26 listopada 2022, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina, gratuluję ❤️. Który dpo?

    Nesairah. Trzymaj się, duzo ciepłych myśli. Jak będziesz gotowa to wróć do nas.

    EwelinaNowa 😊 lubi tę wiadomość

    Starania od 01.20
    18.01. Beta 3454 prog 9,5
    24.01. Beta 10319 (44%)
    28.01. USG 6+1 CRL 4,7mm, YS 3,9mm
    03.02. USG 6+4 CRL 6,2mm
    ❤️ zostań z nami
    age.png
  • Bezimienna Autorytet
    Postów: 2257 2606

    Wysłany: 26 listopada 2022, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Choco, NaszCud nie dziękuję 🙈, aby nie zapeszać.

    Jesteście super. 😊

    ChocoMonster lubi tę wiadomość

    👩 31 l.
    AMH 2,72
    MTHFR, PAI: hetero
    Hashimoto

    🧔🏻‍♂️ 36 l.
    Obniżone wyniki nasienia.

    02.03.2023 - 💔 5+6

    ___________________

    29.04.2026 👶 - 3,1 kg 👀 , it’s a boy 😍

    preg.png
  • A-6 Autorytet
    Postów: 1737 3340

    Wysłany: 26 listopada 2022, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nesairah, bardzo mi przykro, wiem że to kiepskie pocieszenie, ale jak będziecie gotowi, to często organizm pamięta, że coś się zadziało i chętniej zajdzie w kolejną ciążę. Oby to była ostatnia taka sytuacja w twoim życiu 🍀

    Ewelina, prosimy jutro o porównanie kresek 😁

    EwelinaNowa 😊 lubi tę wiadomość

    ♀️♂️'96
    PCOS
    Krótkie fazy lutealne

    Zakończenie antykoncepcji 09.2021
    4cs (liczony)
    08.2022 cb 💔
    11.10 - kuzyn ciotecznej babki ojca cienia 😉
    12.10 - cień ⏸️, beta 21,59
    28.10 - jest pęcherzyk, 5w0d🍀
    10.11 - jest serduszko, 7w1d ❤️
    29.12 - 9,73 cm bobofruta, CRP 42, antybiotyk 🧐
    09.01 - czyżby chłop? 😏♂️
    30.01 - prenatalne 2 trym. 🍉 oficjalnie staje się.. chłopcem!
    16.06.23 Ognik przychodzi sprawnie i szczęśliwie na świat 🥹

    27.06.25 - cień ⏸️
    30.07- piękne ⏸️
    17.07 - pierwsza wizyta, mamy serduszko 🥰 (plus torbiel 58 mm)
    02.09 - ryzyko trisomii 21 1:118, robimy NIFTY
    age.png
    preg.png
  • justme Autorytet
    Postów: 437 413

    Wysłany: 26 listopada 2022, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podczytuje znowu z doskoku, jakoś lepiej robi mi to na głowę. W przyszłym tygodniu owu, muszę się wyciszyć.

    Brzuchatkom gratuluję z całego serca, a tobie Nesairah dużo siły kochana. To tylko słowa, ale wysyłam ci moje wsparcie i wyrazy sympatii. Trzymajcie się wszystkie!🥰

    🤰staramy się od 08.2022 r.
    ⏸️(lipiec 2023 r.) 💔6 tc
  • Ewiwi Autorytet
    Postów: 2644 1938

    Wysłany: 26 listopada 2022, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pamiętam jak w paźdzerniku napisałam, że zostanę niedługo sama... i chyba sie nie pomyliłam bo niemal wszystkie dziewczyny z tamtego momentu mają dwie kreski...

    *starania od XI 2021
    *maj 2022 beta 30
    *15 sierpnia 2022 poronienie samoistne 17+3tc. (przyczyna nieznana)
    *euthyrox, bromocorn, dong quai,inofem
  • Newangel Debiutantka
    Postów: 11 6

    Wysłany: 26 listopada 2022, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NaszCud wrote:
    Dziewczyny a dziś żadna nie testuje??? Dawać dwie kreseczki :)

    Niestety nie testuje bo przyszła🐒 😪

  • EwelinaNowa 😊 Autorytet
    Postów: 2328 2747

    Wysłany: 26 listopada 2022, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ancalime wrote:
    Ewelina, gratuluję ❤️. Który dpo?

    Nesairah. Trzymaj się, duzo ciepłych myśli. Jak będziesz gotowa to wróć do nas.
    Dzisiaj 11dpo

    👱‍♀️31l 👱‍♂️30l
    21.10.2016 Bartosz 👶

    23.12.2022 Miłosz 👼 poronienie septyczne 7tc 💔 (brak wad genetycznych)

    24.03.2023 ⏸️ 15/16dpo hcg 206,6 🥹
    29.03 hcg 3354,4 przyrost 205%
    03.04 5w3d pęcherzyk ciążowy 1,07cm x 0,31cm z zarodkiem 🌈
    26.05 prenatalne 13w5d 7,8cm dziewczynki 🌸 - ryzyka niskie 🥰
    18.07 połówkowe 21w2d 409g zdrowej księżniczki 💝
    12.09 III prenatalne 29w0d 1,4kg dziewczynki 🩷

    11.11.2023 godz. 11:11 Lilianka 2800g 52cm 🥰 37tc

    age.png
  • siesiepy Autorytet
    Postów: 8962 18002

    Wysłany: 26 listopada 2022, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewiwi wrote:
    pamiętam jak w paźdzerniku napisałam, że zostanę niedługo sama... i chyba sie nie pomyliłam bo niemal wszystkie dziewczyny z tamtego momentu mają dwie kreski...

    Ja i Choco czuwamy twardo na posterunku. 🤠stety-niestety

    Bezimienna trzymam wszystkie cztery kciuki, niech idzie ku lepszemu. 🍀

    ChocoMonster lubi tę wiadomość

    walka o pierwsze 🦕 od 7.2022, bez zabezpieczenia od 2019
    01.24 LEEP szyjki macicy (CINIII i HPV)
    07.24 puste jaja płodowe 💔💔
    9 x letrozol ❌

    30♀️35♂️
    ◾PCOS, mała tarczyca, arytmia, łuszczyca, APCA i Castle, hiperlipoproteinemia
    ◾KIR AA, PAI hetero, MTHFR C677 hetero
    ◾crossmatch 25,3%
    ◾MSOME: 0% + 1%

    03.25 IMSI 💉13MII →1❄️ 5BB
    04.25 FET beta 10dpt <0,1
    05.25 IMSI + FertileChip💉14MII→1❄️ 3AB

    🌈naturals po scratchingu
    30.07 ⏸️
    accofil, neoparin, acard, encorton, luteina →neoparin 0,8
    Kubuś 💙 5.04.2026 🐣
    age.png
  • ELka Autorytet
    Postów: 2129 2549

    Wysłany: 26 listopada 2022, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bialeekk wrote:
    https://zapodaj.net/db762efb1c57d.jpg.html
    Tak wyglada test sprzed chwili :D chyba złapany!
    Bialeekk moja Ty cyklowa bliźniaczko 🥰🤭 u mnie też pik ❤️ Idziemy łeb w łeb 🤪
    https://ibb.co/vD63ZKN

    19.04.25 r. 21 dc ⏸️
    26.04.25 r. 28 dc beta 520 💙

    04.01.24 r. 👶38t5d CC Marcelina 🩷

    👩 40 l 🧑 48 l

    Luty'25 💔 cb 5 tc
    Sierpień'24 💔 puste jajo łyżeczkowanie
    Styczeń'23 💔 cb 6 tc
    Marzec '22 💔 7/9 tc łyżeczkowanie
    Styczeń '22 💔 cb 5 tc
    Grudzień '21💔 9/10 tc łyżeczkowanie

    Luty/marzec'23- szczepienie limfocytami partnera.
    Maj'23- szczepienie limfocytami partnera w 7 tc.
    Marzec'25- szczepienie limfocytami partnera.
    Maj'25 szczepienie limfocytami partnera w 8 tc.
    preg.png
  • EwelinaNowa 😊 Autorytet
    Postów: 2328 2747

    Wysłany: 26 listopada 2022, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A-6 wrote:
    Nesairah, bardzo mi przykro, wiem że to kiepskie pocieszenie, ale jak będziecie gotowi, to często organizm pamięta, że coś się zadziało i chętniej zajdzie w kolejną ciążę. Oby to była ostatnia taka sytuacja w twoim życiu 🍀

    Ewelina, prosimy jutro o porównanie kresek 😁
    Jeżeli się pojawi to wrzucę porównanie 😊

    NaszCud lubi tę wiadomość

    👱‍♀️31l 👱‍♂️30l
    21.10.2016 Bartosz 👶

    23.12.2022 Miłosz 👼 poronienie septyczne 7tc 💔 (brak wad genetycznych)

    24.03.2023 ⏸️ 15/16dpo hcg 206,6 🥹
    29.03 hcg 3354,4 przyrost 205%
    03.04 5w3d pęcherzyk ciążowy 1,07cm x 0,31cm z zarodkiem 🌈
    26.05 prenatalne 13w5d 7,8cm dziewczynki 🌸 - ryzyka niskie 🥰
    18.07 połówkowe 21w2d 409g zdrowej księżniczki 💝
    12.09 III prenatalne 29w0d 1,4kg dziewczynki 🩷

    11.11.2023 godz. 11:11 Lilianka 2800g 52cm 🥰 37tc

    age.png
  • MP25 Ekspertka
    Postów: 222 567

    Wysłany: 26 listopada 2022, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Brzuszkom gratuluje 🤰

    Nesairah 💔

    Choco wstępnie owu mamy tak samo 😎🤞

    Pytanko czy skoro jest pierwszy dzień po owu brać dalej Fertistim czy on jakoś wspiera w II fazie?

    ChocoMonster lubi tę wiadomość

    8 cs - ten szczęśliwy 🤱🏻:
    25.04 - 12 dpo - Beta 37,40, Progesteron - 27,20,
    27.04 - 14 dpo - Beta 150,90, Progesteron - 31,43,
    29.04 - 16 dpo - Beta 403,60,
    02.05 - 19 dpo - Beta 1090,30, Progesteron - 21,91,
    04.05 - 21 dpo - Beta 1710,10, Progesteron - 21,33,
    08.05 - pęcherzyk ciążowy i pęcherzyk żółtkowy 🍀
    15.05 - 3 mm dzidzia i ❤️
    29.05 - 1,89 cm 🦄 (8w2d)
    26.06 - 6 cm
    30.06 - 6,5 cm ryzyka niskie i na 80% 👦🏻💙
    27.07 - wizyta 🍀

    01.2023 - CB 💔

    Historia z forum 02.2018:
    Beta: 14 dpo - 189, 16 dpo - 382, 20 dpo - 1830, 24 dpo - 7300
  • ELka Autorytet
    Postów: 2129 2549

    Wysłany: 26 listopada 2022, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nesairah wrote:
    Dziewczyny napisze krótko, bo nie chce tak uciekać bez słowa. Wczoraj miałam plamienie, wyleciał że mnie jeden spory skrzep i cisza... Pojechałam dziś na betę, a tam wynik: 23,3 :( dwa dni temu było 20, więc przyrost żaden praktycznie. Dziś mam 15dpo, więc traktuje to jako ciążę biochemiczna. Życzę Wam wszystkim powodzenia, brzuszkowym szczęśliwego rozwiązania ❤️ a ja wracam do gry, czekam na owulację.
    Jejku biedaku.... Mocno tule ❤️❤️❤️
    Jeszcze będzie dobrze 🍀🍀🍀

    19.04.25 r. 21 dc ⏸️
    26.04.25 r. 28 dc beta 520 💙

    04.01.24 r. 👶38t5d CC Marcelina 🩷

    👩 40 l 🧑 48 l

    Luty'25 💔 cb 5 tc
    Sierpień'24 💔 puste jajo łyżeczkowanie
    Styczeń'23 💔 cb 6 tc
    Marzec '22 💔 7/9 tc łyżeczkowanie
    Styczeń '22 💔 cb 5 tc
    Grudzień '21💔 9/10 tc łyżeczkowanie

    Luty/marzec'23- szczepienie limfocytami partnera.
    Maj'23- szczepienie limfocytami partnera w 7 tc.
    Marzec'25- szczepienie limfocytami partnera.
    Maj'25 szczepienie limfocytami partnera w 8 tc.
    preg.png
  • ChocoMonster Autorytet
    Postów: 5184 10426

    Wysłany: 26 listopada 2022, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    siesiepy wrote:
    Ja i Choco czuwamy twardo na posterunku. 🤠stety-niestety

    Bezimienna trzymam wszystkie cztery kciuki, niech idzie ku lepszemu. 🍀
    Dokładnie, my tu chyba do śmierci zostaniemy 😂🥴

    Ewiwi, siesiepy, Beezi, Evondita82 lubią tę wiadomość

    08.23 Stasieńko 🩵

    Runda druga 🦋 🕊️

    15.10.25 8dpo ⏸️✨
    28.10.25 (5+1) pęcherzyk w macicy 🫧
    03.11.25 (6+0) 0,59 cm 🍤 z serduszkiem 💞
    20.11.25 (8+3) 1,76 cm 🍒
    27.11.25 (9+3) 2,59 cm 🐼
    04.12.25 (10+3) 3,82 cm 🐭
    17.12.25 (12+2) I prenatalne, 6 cm Bobka, 💙?
    29.12.25 (14+0) girl? 🌸

    preg.png
  • Ewiwi Autorytet
    Postów: 2644 1938

    Wysłany: 26 listopada 2022, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    siesiepy wrote:
    Ja i Choco czuwamy twardo na posterunku. 🤠stety-niestety

    Bezimienna trzymam wszystkie cztery kciuki, niech idzie ku lepszemu. 🍀
    wiem,wiem.i chyba tylko my we trzy zostałysmy

    siesiepy lubi tę wiadomość

    *starania od XI 2021
    *maj 2022 beta 30
    *15 sierpnia 2022 poronienie samoistne 17+3tc. (przyczyna nieznana)
    *euthyrox, bromocorn, dong quai,inofem
  • ChocoMonster Autorytet
    Postów: 5184 10426

    Wysłany: 26 listopada 2022, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MP25 wrote:
    Brzuszkom gratuluje 🤰

    Nesairah 💔

    Choco wstępnie owu mamy tak samo 😎🤞

    Pytanko czy skoro jest pierwszy dzień po owu brać dalej Fertistim czy on jakoś wspiera w II fazie?
    Ja bym brała dalej :)

    Kciukuje ✊

    MP25 lubi tę wiadomość

    08.23 Stasieńko 🩵

    Runda druga 🦋 🕊️

    15.10.25 8dpo ⏸️✨
    28.10.25 (5+1) pęcherzyk w macicy 🫧
    03.11.25 (6+0) 0,59 cm 🍤 z serduszkiem 💞
    20.11.25 (8+3) 1,76 cm 🍒
    27.11.25 (9+3) 2,59 cm 🐼
    04.12.25 (10+3) 3,82 cm 🐭
    17.12.25 (12+2) I prenatalne, 6 cm Bobka, 💙?
    29.12.25 (14+0) girl? 🌸

    preg.png
  • ChocoMonster Autorytet
    Postów: 5184 10426

    Wysłany: 26 listopada 2022, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewiwi wrote:
    wiem,wiem.i chyba tylko my we trzy zostałysmy
    Niech brzuchatek przebywa :) i my się kiedyś doczekamy, wierze w to. Widocznie to nie ten czas i nie ten moment.

    Ancalime, siesiepy, SandraH.97, Anett93, Evondita82 lubią tę wiadomość

    08.23 Stasieńko 🩵

    Runda druga 🦋 🕊️

    15.10.25 8dpo ⏸️✨
    28.10.25 (5+1) pęcherzyk w macicy 🫧
    03.11.25 (6+0) 0,59 cm 🍤 z serduszkiem 💞
    20.11.25 (8+3) 1,76 cm 🍒
    27.11.25 (9+3) 2,59 cm 🐼
    04.12.25 (10+3) 3,82 cm 🐭
    17.12.25 (12+2) I prenatalne, 6 cm Bobka, 💙?
    29.12.25 (14+0) girl? 🌸

    preg.png
  • EwelinaNowa 😊 Autorytet
    Postów: 2328 2747

    Wysłany: 26 listopada 2022, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MP25 wrote:
    Brzuszkom gratuluje 🤰

    Nesairah 💔

    Choco wstępnie owu mamy tak samo 😎🤞

    Pytanko czy skoro jest pierwszy dzień po owu brać dalej Fertistim czy on jakoś wspiera w II fazie?
    Ja przez cały cykl pije 2x dziennie

    MP25 lubi tę wiadomość

    👱‍♀️31l 👱‍♂️30l
    21.10.2016 Bartosz 👶

    23.12.2022 Miłosz 👼 poronienie septyczne 7tc 💔 (brak wad genetycznych)

    24.03.2023 ⏸️ 15/16dpo hcg 206,6 🥹
    29.03 hcg 3354,4 przyrost 205%
    03.04 5w3d pęcherzyk ciążowy 1,07cm x 0,31cm z zarodkiem 🌈
    26.05 prenatalne 13w5d 7,8cm dziewczynki 🌸 - ryzyka niskie 🥰
    18.07 połówkowe 21w2d 409g zdrowej księżniczki 💝
    12.09 III prenatalne 29w0d 1,4kg dziewczynki 🩷

    11.11.2023 godz. 11:11 Lilianka 2800g 52cm 🥰 37tc

    age.png
  • Ancalime Autorytet
    Postów: 1474 2113

    Wysłany: 26 listopada 2022, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nieeee no, zobaczcie nawet w moją stopkę od kiedy się staramy. Ja też tu jestem 🙈.

    Choć gdzieś w środku mam przekonanie, że do końca roku nam się uda 😂😎.

    Ja też (staram się) pić cały cykl

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 listopada 2022, 20:56

    MP25, siesiepy, ELka, Beezi lubią tę wiadomość

    Starania od 01.20
    18.01. Beta 3454 prog 9,5
    24.01. Beta 10319 (44%)
    28.01. USG 6+1 CRL 4,7mm, YS 3,9mm
    03.02. USG 6+4 CRL 6,2mm
    ❤️ zostań z nami
    age.png
‹‹ 394 395 396 397 398 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Programy dawstwa komórek i moment, w którym warto o nich pomyśleć.

Gdy własne komórki mówią „nie”. A medycyna wciąż potrafi powiedzieć „tak”. Kiedy pada słowo „dawstwo”, niewiele osób reaguje spokojnie. To nie jest temat do rozmów między zupą a deserem. W życiu większości kobiet i par pojawia się dopiero wtedy, gdy ich pierwotna wizja drogi do rodziny zaczyna się kruszyć. Gdy mają za sobą kilka cykli IVF i za każdym razem wychodzą z wynikiem, na którym znów widnieje słowo „negatywny”. 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ