Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Jesienią stosujemy pozycje różnorodne 🧘🏼‍♀️ by Staremu lulok dygnął w dni płodne 🙋🏼‍♂️
Odpowiedz

Jesienią stosujemy pozycje różnorodne 🧘🏼‍♀️ by Staremu lulok dygnął w dni płodne 🙋🏼‍♂️

Oceń ten wątek:
  • ChocoMonster Autorytet
    Postów: 5184 10426

    Wysłany: 26 listopada 2022, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ancalime wrote:
    Nieeee no, zobaczcie nawet w moją stopkę od kiedy się staramy. Ja też tu jestem 🙈.

    Choć gdzieś w środku mam przekonanie, że do końca roku nam się uda 😂😎.

    Ja też (staram się) pić cały cykl
    Mój mąż od lipca mówi, ze w listopadzie się uda.
    No zobaczymy 🧐😂

    Ancalime, Zosis, siesiepy, ELka, Anett93, Cotakoza, agentka93, Beezi lubią tę wiadomość

    08.23 Stasieńko 🩵

    Runda druga 🦋 🕊️

    15.10.25 8dpo ⏸️✨
    28.10.25 (5+1) pęcherzyk w macicy 🫧
    03.11.25 (6+0) 0,59 cm 🍤 z serduszkiem 💞
    20.11.25 (8+3) 1,76 cm 🍒
    27.11.25 (9+3) 2,59 cm 🐼
    04.12.25 (10+3) 3,82 cm 🐭
    17.12.25 (12+2) I prenatalne, 6 cm Bobka, 💙?
    29.12.25 (14+0) girl? 🌸

    preg.png
  • MP25 Ekspertka
    Postów: 222 567

    Wysłany: 26 listopada 2022, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewiwi wrote:
    pamiętam jak w paźdzerniku napisałam, że zostanę niedługo sama... i chyba sie nie pomyliłam bo niemal wszystkie dziewczyny z tamtego momentu mają dwie kreski...

    Patrząc na listę testujących z pierwszej strony dalej nas sporo w grze 💪

    W maju odstawiłam anty, od sierpnia z testami owu, żelem itd. Póki co tez dalej czekamy żeby zaliczyć ten test celująco🤞 ⏸

    Ancalime, Anett93, Evondita82 lubią tę wiadomość

    8 cs - ten szczęśliwy 🤱🏻:
    25.04 - 12 dpo - Beta 37,40, Progesteron - 27,20,
    27.04 - 14 dpo - Beta 150,90, Progesteron - 31,43,
    29.04 - 16 dpo - Beta 403,60,
    02.05 - 19 dpo - Beta 1090,30, Progesteron - 21,91,
    04.05 - 21 dpo - Beta 1710,10, Progesteron - 21,33,
    08.05 - pęcherzyk ciążowy i pęcherzyk żółtkowy 🍀
    15.05 - 3 mm dzidzia i ❤️
    29.05 - 1,89 cm 🦄 (8w2d)
    26.06 - 6 cm
    30.06 - 6,5 cm ryzyka niskie i na 80% 👦🏻💙
    27.07 - wizyta 🍀

    01.2023 - CB 💔

    Historia z forum 02.2018:
    Beta: 14 dpo - 189, 16 dpo - 382, 20 dpo - 1830, 24 dpo - 7300
  • justme Autorytet
    Postów: 437 413

    Wysłany: 26 listopada 2022, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewiwi wrote:
    wiem,wiem.i chyba tylko my we trzy zostałysmy
    Halko i ja!

    siesiepy, Evondita82 lubią tę wiadomość

    🤰staramy się od 08.2022 r.
    ⏸️(lipiec 2023 r.) 💔6 tc
  • Ancalime Autorytet
    Postów: 1474 2113

    Wysłany: 26 listopada 2022, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie ma się co w sumie licytować, która ma gorzej 😂. Obysmy się spotkały w odpowiednim momencie na fioletowej stronie 💪🏼.

    Ja mam takie ciche marzenie jak idzie o grudniowy prezent 🥰. Może magia się powtórzy 🤞🏻💪🏼😍💪🏼🤞🏻

    oloska, SandraH.97, Evondita82 lubią tę wiadomość

    Starania od 01.20
    18.01. Beta 3454 prog 9,5
    24.01. Beta 10319 (44%)
    28.01. USG 6+1 CRL 4,7mm, YS 3,9mm
    03.02. USG 6+4 CRL 6,2mm
    ❤️ zostań z nami
    age.png
  • ChocoMonster Autorytet
    Postów: 5184 10426

    Wysłany: 26 listopada 2022, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ancalime wrote:
    Nie ma się co w sumie licytować, która ma gorzej 😂. Obysmy się spotkały w odpowiednim momencie na fioletowej stronie 💪🏼.

    Ja mam takie ciche marzenie jak idzie o grudniowy prezent 🥰. Może magia się powtórzy 🤞🏻💪🏼😍💪🏼🤞🏻
    Kiedy zamierzasz testować? 😊

    08.23 Stasieńko 🩵

    Runda druga 🦋 🕊️

    15.10.25 8dpo ⏸️✨
    28.10.25 (5+1) pęcherzyk w macicy 🫧
    03.11.25 (6+0) 0,59 cm 🍤 z serduszkiem 💞
    20.11.25 (8+3) 1,76 cm 🍒
    27.11.25 (9+3) 2,59 cm 🐼
    04.12.25 (10+3) 3,82 cm 🐭
    17.12.25 (12+2) I prenatalne, 6 cm Bobka, 💙?
    29.12.25 (14+0) girl? 🌸

    preg.png
  • Amunicja Autorytet
    Postów: 1274 5366

    Wysłany: 26 listopada 2022, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też się szykuję na dwie krechy w grudniu 😏😏

    Ancalime, rozalaa, siesiepy, oloska, Cotakoza, Emka06, Beezi, Evondita82 lubią tę wiadomość

    🙋🏼‍♀️
    AMH 2,2
    regularne cykle, potwierdzone owulacje
    jajowody drożne
    hormony w 3 dc ✅
    krzywe glukozowa i insulinowa ✅
    histeroskopia, CD138 ✅
    TSH 1,05 (Euthyrox)

    🙋🏻‍♂️
    teratozoospermia- morfologia 1% 👎🏻
    pozostałe parametry wysoko ponad normy✅
    fragmentacja ✅
    posiewy✅
    hormony ✅
    brak żpn


    Po 22cs:
    02.2024 IVF 2x❄️
    I FET 22.05.2024👎🏻
    II FET 18.06.2024 ✨
    6dpt ⏸️ betaHCG 24,7 mIU/ml, prog 25,2 ng/ml
    8dpt betaHCG 89,9 mIU/ml, prog 29,2 ng/ml
    10dpt betaHCG 248,3 mIU/ml, prog 31,7 ng/ml
    27dpt zarodek z bijącym ❤️
    niskie ryzyka, NIPT- dziewczynka 🌸🩰💕

    02.03.2025 (40+0) Ania 🥰 3010g, 55cm
  • rozalaa Autorytet
    Postów: 2341 6582

    Wysłany: 26 listopada 2022, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewiwi wrote:
    pamiętam jak w paźdzerniku napisałam, że zostanę niedługo sama... i chyba sie nie pomyliłam bo niemal wszystkie dziewczyny z tamtego momentu mają dwie kreski...
    Jestem z Tobą :D

    Lipcowa lubi tę wiadomość

    starania o pierwsze👶 od 2022r
    👩 30 | 🧔 31 |
    IVF #1 – 07.2024 → 2❄️
    FET 19.08 – 💔 ciąża bezzarodkowa
    IVF #2 – 12.2024 → 8❄️
    FET 3.02.25❄️5bb 👎
    FET 3.03.25❄️4bc + ❄️4bb 👎
    FET 21.07.25❄️2x4cc 👎
    FET 18.08.25❄️4bc + ❄️3bb 👎
    FET 30.04.26 ❄️4bb -> 7dpt II
    nieprawidłowe przyrosty HCG - 💔 ciąża bezzarodkowa
  • Ancalime Autorytet
    Postów: 1474 2113

    Wysłany: 26 listopada 2022, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powstrzymuje się aby już nie zacząć 😂. Ale no, sens to będzie miało chyba od środy, 30.11. Może uda się zakończyć Twój magiczny wątek kolejny brzuchem? Nie mam pojęcia skąd dzisiaj ta 🌈 i pozytywny nastrój pełen nadziei u mnie.

    No, ale skoro Lewy strzelił w końcu na mistrzostwach, to czemu staremu miało się nie udać 😜

    Amunicja, Zosis, oloska, SandraH.97, Vivico, Lipcowa, Anett93, Angelika95, Emka06, Beezi, MonikaMonia, Evondita82 lubią tę wiadomość

    Starania od 01.20
    18.01. Beta 3454 prog 9,5
    24.01. Beta 10319 (44%)
    28.01. USG 6+1 CRL 4,7mm, YS 3,9mm
    03.02. USG 6+4 CRL 6,2mm
    ❤️ zostań z nami
    age.png
  • Amunicja Autorytet
    Postów: 1274 5366

    Wysłany: 26 listopada 2022, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ancalime wrote:

    No, ale skoro Lewy strzelił w końcu na mistrzostwach, to czemu staremu miało się nie udać 😜


    Wygrałaś tym tekstem 😂😂

    Ancalime, Zosis lubią tę wiadomość

    🙋🏼‍♀️
    AMH 2,2
    regularne cykle, potwierdzone owulacje
    jajowody drożne
    hormony w 3 dc ✅
    krzywe glukozowa i insulinowa ✅
    histeroskopia, CD138 ✅
    TSH 1,05 (Euthyrox)

    🙋🏻‍♂️
    teratozoospermia- morfologia 1% 👎🏻
    pozostałe parametry wysoko ponad normy✅
    fragmentacja ✅
    posiewy✅
    hormony ✅
    brak żpn


    Po 22cs:
    02.2024 IVF 2x❄️
    I FET 22.05.2024👎🏻
    II FET 18.06.2024 ✨
    6dpt ⏸️ betaHCG 24,7 mIU/ml, prog 25,2 ng/ml
    8dpt betaHCG 89,9 mIU/ml, prog 29,2 ng/ml
    10dpt betaHCG 248,3 mIU/ml, prog 31,7 ng/ml
    27dpt zarodek z bijącym ❤️
    niskie ryzyka, NIPT- dziewczynka 🌸🩰💕

    02.03.2025 (40+0) Ania 🥰 3010g, 55cm
  • ChocoMonster Autorytet
    Postów: 5184 10426

    Wysłany: 26 listopada 2022, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ancalime wrote:
    Powstrzymuje się aby już nie zacząć 😂. Ale no, sens to będzie miało chyba od środy, 30.11. Może uda się zakończyć Twój magiczny wątek kolejny brzuchem? Nie mam pojęcia skąd dzisiaj ta 🌈 i pozytywny nastrój pełen nadziei u mnie.

    No, ale skoro Lewy strzelił w końcu na mistrzostwach, to czemu staremu miało się nie udać 😜
    Biorąc pod uwagę moje statystyki na wątku 😂, to jest całkiem spora szansa, że faktycznie i u Ciebie pojawiają się te dwie kreski. Oczywiście wiesz, że trzymam kciuki 🍀

    Ancalime lubi tę wiadomość

    08.23 Stasieńko 🩵

    Runda druga 🦋 🕊️

    15.10.25 8dpo ⏸️✨
    28.10.25 (5+1) pęcherzyk w macicy 🫧
    03.11.25 (6+0) 0,59 cm 🍤 z serduszkiem 💞
    20.11.25 (8+3) 1,76 cm 🍒
    27.11.25 (9+3) 2,59 cm 🐼
    04.12.25 (10+3) 3,82 cm 🐭
    17.12.25 (12+2) I prenatalne, 6 cm Bobka, 💙?
    29.12.25 (14+0) girl? 🌸

    preg.png
  • Ewiwi Autorytet
    Postów: 2644 1938

    Wysłany: 26 listopada 2022, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ancalime wrote:
    Powstrzymuje się aby już nie zacząć 😂. Ale no, sens to będzie miało chyba od środy, 30.11. Może uda się zakończyć Twój magiczny wątek kolejny brzuchem? Nie mam pojęcia skąd dzisiaj ta 🌈 i pozytywny nastrój pełen nadziei u mnie.

    No, ale skoro Lewy strzelił w końcu na mistrzostwach, to czemu staremu miało się nie udać 😜
    jestem niemal tak samo jak ty. ovufriend wskazuje 7 dpo,ale realnie to raczej 6 dpo

    Ancalime lubi tę wiadomość

    *starania od XI 2021
    *maj 2022 beta 30
    *15 sierpnia 2022 poronienie samoistne 17+3tc. (przyczyna nieznana)
    *euthyrox, bromocorn, dong quai,inofem
  • siesiepy Autorytet
    Postów: 8962 18002

    Wysłany: 26 listopada 2022, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ChocoMonster wrote:
    Mój mąż od lipca mówi, ze w listopadzie się uda.
    No zobaczymy 🧐😂
    Będę zaszczycona moc wpisać Tobie, Ancalime i Ewiwi brzucha. 😇 I całej reszcie też. 😈😎

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 listopada 2022, 21:20

    ChocoMonster, NaszCud, Ancalime, Amunicja, SandraH.97, ELka, Anett93, Cotakoza, Evondita82 lubią tę wiadomość

    walka o pierwsze 🦕 od 7.2022, bez zabezpieczenia od 2019
    01.24 LEEP szyjki macicy (CINIII i HPV)
    07.24 puste jaja płodowe 💔💔
    9 x letrozol ❌

    30♀️35♂️
    ◾PCOS, mała tarczyca, arytmia, łuszczyca, APCA i Castle, hiperlipoproteinemia
    ◾KIR AA, PAI hetero, MTHFR C677 hetero
    ◾crossmatch 25,3%
    ◾MSOME: 0% + 1%

    03.25 IMSI 💉13MII →1❄️ 5BB
    04.25 FET beta 10dpt <0,1
    05.25 IMSI + FertileChip💉14MII→1❄️ 3AB

    🌈naturals po scratchingu
    30.07 ⏸️
    accofil, neoparin, acard, encorton, luteina →neoparin 0,8
    Kubuś 💙 5.04.2026 🐣
    age.png
  • NaszCud Autorytet
    Postów: 1802 1943

    Wysłany: 26 listopada 2022, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Newangel wrote:
    NaszCud wrote:
    Dziewczyny a dziś żadna nie testuje??? Dawać dwie kreseczki :)

    Niestety nie testuje bo przyszła🐒 😪
    Przykro mi :( powodzenia w magicznym miesiącu:*

    Ewiwi nie myśl tak. Poza tym każda z dziewczyn ma inną historie. Dużo z nich które zostało nie mają w ogóle dzieci . Ja wiem ze trochę boli ze dookoła się komuś udaje a tobie nie ale trzeba starać się z tym żyć i nie mieć żalu ze komuś się udało a tobie nie. Zobacz ile dziewczyn dostało @ ile bylo bieli. Niestety i strata się pojawiła 💔

    Ewelina na pewno się pojawi :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 listopada 2022, 21:24

    05.2019r- 7tc💔
    06.2020r- Nasze szczęście Synuś💙
    19.11- ⏸️cień cienia 10dpo🍀
    21.11- beta 56.1mIU/ml 12dpo🙏 prg 32,3ng/ml
    07.12- mamy ❤6+1
    21.12- 1,69cm kropka ❤8+1
    19.01- prenatalne 🙏 niskie ryzyka , 6,27cm szczęścia ❤12+2
    24.03- połówkowe🙏wszystko prawidłowo/455g🩷21+3
    23.05- usg III trym- Mamy już 1730g panienki 🩷30+0
    25.07- Nasze drugie szczęście Córeczka 🩷 39+0
    ⏰️13:07
    ⚖️3000g
    🪈54cm
    age.png
  • Sara30 Autorytet
    Postów: 5526 5764

    Wysłany: 26 listopada 2022, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mnie wkurza, że owu za rogiem a mąż w Szwajcarii obecnie 🫣😅

    Ale dziewczyny, statystykę mamy piękną a w grudniu wyczuwam wysyp świątecznych brzuszków ❤️
    Mikołaj do Was przyjdzie 😘

    Zrobiłam sobie spis włóczek i się zastanawiam. Dziergać coś... Czy lepiej pasmanterie otworzyć 🙈

    siesiepy, NaszCud, Amunicja, justme, ELka, Anett93, agentka93, Emka06 lubią tę wiadomość

    💁🏻‍♀️34
    🙋🏻‍♂️39
    🐕K
    👩🏻🩷10 E 👦🏻🩵9 E 👧🏻🩷7 T 👶🏻 L:
    age.png
  • ChocoMonster Autorytet
    Postów: 5184 10426

    Wysłany: 26 listopada 2022, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja nie mogę uwierzyć, że za rogiem już koniec listopada. Strasznie przeleciał mi ten miesiąc, aż ciężko uwierzyć :)

    siesiepy, Ancalime, Wiara Nadzieja Miłość, Kania_czubajka, Mart768, justme, oli23, Anett93, Cotakoza, Namisa, czarneniebo lubią tę wiadomość

    08.23 Stasieńko 🩵

    Runda druga 🦋 🕊️

    15.10.25 8dpo ⏸️✨
    28.10.25 (5+1) pęcherzyk w macicy 🫧
    03.11.25 (6+0) 0,59 cm 🍤 z serduszkiem 💞
    20.11.25 (8+3) 1,76 cm 🍒
    27.11.25 (9+3) 2,59 cm 🐼
    04.12.25 (10+3) 3,82 cm 🐭
    17.12.25 (12+2) I prenatalne, 6 cm Bobka, 💙?
    29.12.25 (14+0) girl? 🌸

    preg.png
  • siesiepy Autorytet
    Postów: 8962 18002

    Wysłany: 26 listopada 2022, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sara30 wrote:
    A mnie wkurza, że owu za rogiem a mąż w Szwajcarii obecnie 🫣😅

    Ale dziewczyny, statystykę mamy piękną a w grudniu wyczuwam wysyp świątecznych brzuszków ❤️
    Mikołaj do Was przyjdzie 😘

    Zrobiłam sobie spis włóczek i się zastanawiam. Dziergać coś... Czy lepiej pasmanterie otworzyć 🙈
    Mnie ta listopadowa aura nastraja na wyszywanie krzyżykowe.

    Sara30 lubi tę wiadomość

    walka o pierwsze 🦕 od 7.2022, bez zabezpieczenia od 2019
    01.24 LEEP szyjki macicy (CINIII i HPV)
    07.24 puste jaja płodowe 💔💔
    9 x letrozol ❌

    30♀️35♂️
    ◾PCOS, mała tarczyca, arytmia, łuszczyca, APCA i Castle, hiperlipoproteinemia
    ◾KIR AA, PAI hetero, MTHFR C677 hetero
    ◾crossmatch 25,3%
    ◾MSOME: 0% + 1%

    03.25 IMSI 💉13MII →1❄️ 5BB
    04.25 FET beta 10dpt <0,1
    05.25 IMSI + FertileChip💉14MII→1❄️ 3AB

    🌈naturals po scratchingu
    30.07 ⏸️
    accofil, neoparin, acard, encorton, luteina →neoparin 0,8
    Kubuś 💙 5.04.2026 🐣
    age.png
  • NaszCud Autorytet
    Postów: 1802 1943

    Wysłany: 26 listopada 2022, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sara30 wrote:
    A mnie wkurza, że owu za rogiem a mąż w Szwajcarii obecnie 🫣😅

    Ale dziewczyny, statystykę mamy piękną a w grudniu wyczuwam wysyp świątecznych brzuszków ❤️
    Mikołaj do Was przyjdzie 😘

    Zrobiłam sobie spis włóczek i się zastanawiam. Dziergać coś... Czy lepiej pasmanterie otworzyć 🙈
    Piękny miesiąc na testowanie :)

    Jeszcze 6 testow przed nami ;)

    Wiara Nadzieja Miłość, Anett93, Evondita82 lubią tę wiadomość

    05.2019r- 7tc💔
    06.2020r- Nasze szczęście Synuś💙
    19.11- ⏸️cień cienia 10dpo🍀
    21.11- beta 56.1mIU/ml 12dpo🙏 prg 32,3ng/ml
    07.12- mamy ❤6+1
    21.12- 1,69cm kropka ❤8+1
    19.01- prenatalne 🙏 niskie ryzyka , 6,27cm szczęścia ❤12+2
    24.03- połówkowe🙏wszystko prawidłowo/455g🩷21+3
    23.05- usg III trym- Mamy już 1730g panienki 🩷30+0
    25.07- Nasze drugie szczęście Córeczka 🩷 39+0
    ⏰️13:07
    ⚖️3000g
    🪈54cm
    age.png
  • ChocoMonster Autorytet
    Postów: 5184 10426

    Wysłany: 26 listopada 2022, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To skoro mamy tyle brzuchatek na wątku, to ja się zapytam: czy jeszcze przed testem miałyście przeczucie, że się udało? Może miałyście jakieś dziwne, inne objawy? 🤔

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 listopada 2022, 21:33

    Ancalime, siesiepy, GlamAnonimRe, justme, Idawoll, Meeg, Evondita82, Świstaczek lubią tę wiadomość

    08.23 Stasieńko 🩵

    Runda druga 🦋 🕊️

    15.10.25 8dpo ⏸️✨
    28.10.25 (5+1) pęcherzyk w macicy 🫧
    03.11.25 (6+0) 0,59 cm 🍤 z serduszkiem 💞
    20.11.25 (8+3) 1,76 cm 🍒
    27.11.25 (9+3) 2,59 cm 🐼
    04.12.25 (10+3) 3,82 cm 🐭
    17.12.25 (12+2) I prenatalne, 6 cm Bobka, 💙?
    29.12.25 (14+0) girl? 🌸

    preg.png
  • Ancalime Autorytet
    Postów: 1474 2113

    Wysłany: 26 listopada 2022, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ChocoMonster wrote:
    To skoro mamy tyle brzuchatek na wątku, to ja się zapytam: czy jeszcze przed testem miałyście przeczucie, że się udało? Może miałeś jakieś dziwne, inne objawy? 🤔

    O właśnie, dawajcie, dziewczyny!

    Starania od 01.20
    18.01. Beta 3454 prog 9,5
    24.01. Beta 10319 (44%)
    28.01. USG 6+1 CRL 4,7mm, YS 3,9mm
    03.02. USG 6+4 CRL 6,2mm
    ❤️ zostań z nami
    age.png
  • Ewiwi Autorytet
    Postów: 2644 1938

    Wysłany: 26 listopada 2022, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ChocoMonster wrote:
    To skoro mamy tyle brzuchatek na wątku, to ja się zapytam: czy jeszcze przed testem miałyście przeczucie, że się udało? Może miałyście jakieś dziwne, inne objawy? 🤔
    ja pamiętam spanie. złapałam się na tym że budzik to mógł sobie dzyndzać :D kilka dni po owu. plus zapachy - wszystko jakieś mocniejsze,mieso i wedliny jakby smierdziały,to było już7 dpo. i wrażenie wiecznego siusiu, jakbym za chwilę miała zsikać sie w majtki, a pecherz pusty

    *starania od XI 2021
    *maj 2022 beta 30
    *15 sierpnia 2022 poronienie samoistne 17+3tc. (przyczyna nieznana)
    *euthyrox, bromocorn, dong quai,inofem
‹‹ 395 396 397 398 399 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Siatki centylowe wzrostu chłopców i dziewczynek - czym są i jak je czytać?

Siatki centylowe to narzędzie, które pomaga monitorować rozwój fizyczny dzieci, takich jak wzrost, waga czy obwód głowy. Są one ważnym wskaźnikiem zdrowia, umożliwiającym ocenę, czy dziecko rozwija się w normie dla swojego wieku i płci. Dzięki siatkom centylowym rodzice i specjaliści mogą wcześnie wykryć potencjalne problemy zdrowotne lub rozwojowe. W artykule wyjaśniamy, jak czytać siatki centylowe i na co zwracać uwagę podczas interpretacji wyników.

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Gdzie rodzić - wybór szpitala do porodu

Poród to wyjątkowa chwila. Wraz ze zbliżającym się terminem porodu, wiele kobiet zastanawia się gdzie rodzić. Warto poświęcić trochę czasu na wybór szpitala, w którym chciałabyś aby przyszło na świat Twoje dziecko. Przeczytaj jak się do tego dobrze przygotować, czym się kierować przy wyborze szpitala i jakie informacje zebrać na temat wybranej placówki.   

CZYTAJ WIĘCEJ