Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Jesienią stosujemy pozycje różnorodne 🧘🏼‍♀️ by Staremu lulok dygnął w dni płodne 🙋🏼‍♂️
Odpowiedz

Jesienią stosujemy pozycje różnorodne 🧘🏼‍♀️ by Staremu lulok dygnął w dni płodne 🙋🏼‍♂️

Oceń ten wątek:
  • Bialeekk Autorytet
    Postów: 2659 5846

    Wysłany: 27 listopada 2022, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ChocoMonster wrote:
    Hej dziewczyny.

    Lionsgirl gratuluje, pink na pewno nie oszukuje przy takiej kreseczce. Beta to formalność :)

    Udało mi się dziś wyłapać ewidentnego pika. Jestem idealnym przykładem na to, by testować i się nie poddawać. Wczoraj owulaki były praktycznie białe, a dziś rano takie coś ;) Jestem naprawdę już zmęczona tym cyklem. Mam nadzieje, że to już ostatnie takie zawirowania i jutrzejszy monit potwierdzi mi owulkę.

    3-BA0264-A-DC05-44-D4-81-B3-555-F6-B775-DEA.jpg

    Choco! Mówiłam, że czekam na twojego pika😜✋🏽
    Działajcie i będziemy szły prawie łeb w łeb🔥

    ChocoMonster lubi tę wiadomość

    👩🏽 +👱🏽‍♂️+🐈+🍍=❤️

    19 cykl siania 🍍

    🍼 27.03.2024- MAMY TO!⏸️🍍
    🍼 27.11.2024, godzina 10:10
    3940g wymarzonego synka 🥹👶🏼

    07.2025 Biochem 💔
    04.12.2025 7tc 💔👼🏽
    event.png
  • Amunicja Autorytet
    Postów: 1274 5366

    Wysłany: 27 listopada 2022, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lionsgirl gratulacje 😊 Piękna różowa kreska.

    Choco nie ma zmiłuj, do roboty! 🌪😄😉

    ChocoMonster, Lionsgirl lubią tę wiadomość

    🙋🏼‍♀️
    AMH 2,2
    regularne cykle, potwierdzone owulacje
    jajowody drożne
    hormony w 3 dc ✅
    krzywe glukozowa i insulinowa ✅
    histeroskopia, CD138 ✅
    TSH 1,05 (Euthyrox)

    🙋🏻‍♂️
    teratozoospermia- morfologia 1% 👎🏻
    pozostałe parametry wysoko ponad normy✅
    fragmentacja ✅
    posiewy✅
    hormony ✅
    brak żpn


    Po 22cs:
    02.2024 IVF 2x❄️
    I FET 22.05.2024👎🏻
    II FET 18.06.2024 ✨
    6dpt ⏸️ betaHCG 24,7 mIU/ml, prog 25,2 ng/ml
    8dpt betaHCG 89,9 mIU/ml, prog 29,2 ng/ml
    10dpt betaHCG 248,3 mIU/ml, prog 31,7 ng/ml
    27dpt zarodek z bijącym ❤️
    niskie ryzyka, NIPT- dziewczynka 🌸🩰💕

    02.03.2025 (40+0) Ania 🥰 3010g, 55cm
  • ChocoMonster Autorytet
    Postów: 5184 10426

    Wysłany: 27 listopada 2022, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My już rano podziałaliśmy 🔥 jutro poprawimy i niech się dzieje wola nieba ✊

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 listopada 2022, 11:17

    Ancalime, justme, SandraH.97, Beezi, Andelulla, Namisa, Amunicja, Anett93, Cotakoza, siesiepy, MonikaMonia, okejka, Evondita82 lubią tę wiadomość

    08.23 Stasieńko 🩵

    Runda druga 🦋 🕊️

    15.10.25 8dpo ⏸️✨
    28.10.25 (5+1) pęcherzyk w macicy 🫧
    03.11.25 (6+0) 0,59 cm 🍤 z serduszkiem 💞
    20.11.25 (8+3) 1,76 cm 🍒
    27.11.25 (9+3) 2,59 cm 🐼
    04.12.25 (10+3) 3,82 cm 🐭
    17.12.25 (12+2) I prenatalne, 6 cm Bobka, 💙?
    29.12.25 (14+0) girl? 🌸

    preg.png
  • mimi_m Autorytet
    Postów: 738 890

    Wysłany: 27 listopada 2022, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    ChocoMonster - te testy to kupa, może seria zrąbana, mi w wodzie wyszły II.
    Weż juz nie testuj, monitoring CI prawdę powiedział, raczej jesteś już po.

    preg.png
  • ChocoMonster Autorytet
    Postów: 5184 10426

    Wysłany: 27 listopada 2022, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mimi_m wrote:
    ChocoMonster - te testy to kupa, może seria zrąbana, mi w wodzie wyszły II.
    Weż juz nie testuj, monitoring CI prawdę powiedział, raczej jesteś już po.
    Niekoniecznie. W środę był pęcherzyk 13mm, jeśli rośnie średnio 2mm na dobę to jutro będzie miał ok. 23mm. Mógł ale nie musiał pęknąć.

    EwelinaNowa 😊, Ancalime, mimi_m lubią tę wiadomość

    08.23 Stasieńko 🩵

    Runda druga 🦋 🕊️

    15.10.25 8dpo ⏸️✨
    28.10.25 (5+1) pęcherzyk w macicy 🫧
    03.11.25 (6+0) 0,59 cm 🍤 z serduszkiem 💞
    20.11.25 (8+3) 1,76 cm 🍒
    27.11.25 (9+3) 2,59 cm 🐼
    04.12.25 (10+3) 3,82 cm 🐭
    17.12.25 (12+2) I prenatalne, 6 cm Bobka, 💙?
    29.12.25 (14+0) girl? 🌸

    preg.png
  • EwelinaNowa 😊 Autorytet
    Postów: 2328 2747

    Wysłany: 27 listopada 2022, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Namisa wrote:
    Na tym etapie jeszcze jest to raczej normalne, cały czas trwa proces zagnieżdżania się zarodka więc możesz to w ten sposób odczuwac. Pamiętaj o magnezie w jakichś fajnych dawkach i formach, np. 250 mg chelatu, powinno trochę pomóc 🍀
    Ok po pracy od razu wjeżdżam do apteki

    👱‍♀️31l 👱‍♂️30l
    21.10.2016 Bartosz 👶

    23.12.2022 Miłosz 👼 poronienie septyczne 7tc 💔 (brak wad genetycznych)

    24.03.2023 ⏸️ 15/16dpo hcg 206,6 🥹
    29.03 hcg 3354,4 przyrost 205%
    03.04 5w3d pęcherzyk ciążowy 1,07cm x 0,31cm z zarodkiem 🌈
    26.05 prenatalne 13w5d 7,8cm dziewczynki 🌸 - ryzyka niskie 🥰
    18.07 połówkowe 21w2d 409g zdrowej księżniczki 💝
    12.09 III prenatalne 29w0d 1,4kg dziewczynki 🩷

    11.11.2023 godz. 11:11 Lilianka 2800g 52cm 🥰 37tc

    age.png
  • M94 Autorytet
    Postów: 823 1880

    Wysłany: 27 listopada 2022, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, chyba czas powoli do Was wrócić… ostatnie dni troche zmiotły mnie z planszy, bardzo przebodzcowalam sie kilkudniowa konferencja i integracja w pracy, w ktorej ostatnim dniu nawiedziła mnie 🐒 było cieżko psychicznie i logistycznie (fizycznie na szczęście wyjatkowo niezle, chyba marchewka pomaga!). Niestety kolejne dni schodziły ze mnie emocje i zmęczenie, płakałam codziennie bez powodu, byłam totalnie apatyczna i bez życia, dlatego tez sie wyłączyłam z forum. Na szczęście od wczoraj lepiej.

    Dzis 6 dc i wracam do gry. Grudzień to mój ulubiony miesiąc, owu teoretycznie wyznaczona na mikołajki a zatestowac moge w urodziny tuż przed świetami 😂🫢

    Z nowosci na ten cykl: od środy zaczynam monitoring (9 dc) i od 2 dni biorę przepisany przez gin z kliniki L Thyroxin 25 ze względu na ostatni wysoki wynik anty-TPO (306 lU/ml, gdzie norma to ponizej 5,6). Ostatnie TSH było w normie (2,55) i z tego co na szybko poczytałam o niedoczynnodci tarczycy nie wydaje mi sie, żebym miala jakiekolwiek wymienione objawy wiec chyba poprosze o dodatkowe badania w środę zeby zgłębić ten temat. Czy któraś z Was miała moze zawyżone przeciwciała przy hormonach tarczycy w normie? Cos mi tu nie pasuje.

    Gratuluje wszystkich nowych kreseczek i brzuszków, przykro mi z powodu bieli i cb u neseirah 😔

    Beezi lubi tę wiadomość

    👱🏼‍♀️28 👨🏼29 🍀12 cs

    01.05.2023 - ⏸️
    19.01.2024 - 👶🏼🩵

    age.png
  • justme Autorytet
    Postów: 437 413

    Wysłany: 27 listopada 2022, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beezi wrote:
    Czyli trochę nas zostaje na grudzień.
    Mam wrażenie, że żadna z nas nigdy nie zostanie tutaj sama. 💔
    Z jednej strony to dobrze, można poczuć wsparcie. Kto zrozumie staraczkę jak nie druga starająca się?

    🤰staramy się od 08.2022 r.
    ⏸️(lipiec 2023 r.) 💔6 tc
  • Lionsgirl Przyjaciółka
    Postów: 82 146

    Wysłany: 27 listopada 2022, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Namisa wrote:
    Na tym etapie jeszcze jest to raczej normalne, cały czas trwa proces zagnieżdżania się zarodka więc możesz to w ten sposób odczuwac. Pamiętaj o magnezie w jakichś fajnych dawkach i formach, np. 250 mg chelatu, powinno trochę pomóc 🍀

    Super ze o tym piszesz tez od 3 dni mnie ten bol podbrzusza niepokoi

    EwelinaNowa 😊, Namisa lubią tę wiadomość

    21.10.2020 👦👑 CC 4620g, 62cm

    4cs od 08.2022
    27.11 ⏸️
    30.11 beta 288,5 U/I

    👩🏼29l.
    💊Prenatal Uno, Wit. d, Omega-3, Inofem, olej z wiesiołka, selen, cynk, magne b6

    🧔🏻‍♂️28l.
    💊Vita-min one, Wit. d, Omega-3, Fertil-Man, Magne B6
  • Alusia1983_Bstok Koleżanka
    Postów: 49 6

    Wysłany: 27 listopada 2022, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ChocoMonster wrote:
    My już rano podziałaliśmy 🔥 jutro poprawimy i niech się dzieje wola nieba ✊
    Też bym chciała dołączyć do szczęśliwych w tym miesiącu :-)

    ELka, siesiepy lubią tę wiadomość

  • Babova Autorytet
    Postów: 2036 4991

    Wysłany: 27 listopada 2022, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lionsgirl wrote:
    Super ze o tym piszesz tez od 3 dni mnie ten bol podbrzusza niepokoi

    Mnie tez ból brzucha martwił, bolał mocno okresowo. Ale powiedziałam o tym gin i mówiła, ze proces zagnieżdżania może trwać jeszcze do kilku dni po terminie miesiączki i te bóle na tym etapie są normalne. :)

    EwelinaNowa 😊, Vivico, Lionsgirl lubią tę wiadomość

    Starania od 01.2022.
    1.10.2022 – ⏸ 🙏
    Beta 1.10. – 169,200, progesteron – 32,37
    Beta 3.10. – 399,130
    10.10. – pęcherzyk 6x7mm w macicy 🍀
    24.10. – 1cm Dzidziutka, jest serduszko! 💗
    7.11. – Dzidziut ma 2,3cm, rośnie zdrowo 💗
    2.12. – prenatalne – niskie ryzyka, w pełni zdrowy Dzidziutek ❤️
    2.01 – 200 gramów Synka 💙
    27.01 –połówkowe – zdrowy 400-gramowy Chłopiec 💙
    20.02 – 700 gramów ruchliwego Chłopczyka 🥰
    7.04 – USG III trymestru – 1634 gramy Syneczka 💙
    26.05 – 2800 gramów Szkraba gotowego do życia poza brzuchem 💙

    20.06 – Beniamin, 56 cm, 3190 g 🥰

    👩 27 l.
    Niedoczynność tarczycy, Hashimoto - euthyrox 88
    Regularne cykle
    Progesteron ✅
    Glukoza i insulina ✅
    Badania z 3dc ✅

    Pueria Duo, MagneB6 💊

    🧑 27 l.
    Wszystko w normie

    Solgar MaleMultiple 💊

    age.png
  • ELka Autorytet
    Postów: 2129 2549

    Wysłany: 27 listopada 2022, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    EwelinaNowa 😊 wrote:
    Ok to zrobię, bo martwi mnie to że brzuch mnie boli cały czas. No ale nie wiem czy to jest z tym powiązane 🙄
    Ja na ból brzucha we wczesnej ciąży przyjmowałam no spe i magnez.
    Podpytaj lekarza może też zaleci.

    19.04.25 r. 21 dc ⏸️
    26.04.25 r. 28 dc beta 520 💙

    04.01.24 r. 👶38t5d CC Marcelina 🩷

    👩 40 l 🧑 48 l

    Luty'25 💔 cb 5 tc
    Sierpień'24 💔 puste jajo łyżeczkowanie
    Styczeń'23 💔 cb 6 tc
    Marzec '22 💔 7/9 tc łyżeczkowanie
    Styczeń '22 💔 cb 5 tc
    Grudzień '21💔 9/10 tc łyżeczkowanie

    Luty/marzec'23- szczepienie limfocytami partnera.
    Maj'23- szczepienie limfocytami partnera w 7 tc.
    Marzec'25- szczepienie limfocytami partnera.
    Maj'25 szczepienie limfocytami partnera w 8 tc.
    preg.png
  • oli23 Ekspertka
    Postów: 231 448

    Wysłany: 27 listopada 2022, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ChocoMonster wrote:
    My już rano podziałaliśmy 🔥 jutro poprawimy i niech się dzieje wola nieba ✊

    Działamy razem 🔥🔥🤞

    Moja owulka miała być 14dc jak zawsze, ale od 3 miesięcy jest ok 16-17 DC.. mysłałam że to NAC albo wiesiołek które włączyłam w tym okresie do suplementacji. Dziś rano mnie olśniło - równocześnie zaczełam przyjmować Acard 75 mg codziennie z zalecenia kardiologa, ot taka suplementacja wspierająca pracę serca wraz z magnezem... Wygooglowałam, że Acard ma negatywny wpływ na owulację, a sam należy do NLPZ.. Odstawiam więc Acard z pierwszej fazy cyklu i będę stosować tylko w drugiej... Szkoda, że dopiero teraz na to wpadłam i mam nadzieję, że owulacja jednak będzie 🙏🙏🙏

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 listopada 2022, 11:42

    ChocoMonster lubi tę wiadomość

    🙋🏻‍♀️26 - ✅
    🙋🏼28 - morfologia 0%❌ /4% ✅🥺

    12.2022-10.2023 -przerwa w staraniach

    29.10 13 dpo ⏸️🍀
    30.10 14 dpo beta 237.73 mlU/mL
    02.11 17 dpo beta 811.97 mlU/mL prog 35.3 ng/mL
    17.11 3,5 mm Fasolki z bijącym ❤️
    02.01 I prenatalne - 7,3 cm brykającego szkraba, ryzyka niskie 🎉
    15.02 276g, mamy dziewczynkę 💞
    27.02 II prenatalne, 362g wstydnisi 🌷
    9.05 III prenatalne, 1480g zdrowej Kruszynki - 8 percentyl 🥺🙏
    6.06 2400g Uparciuszki, waga już w normie 🥰
    25.06 - planowane CC??🍀🤯🤞🫶


    Razem od 2016 ❤️ 09.2020👰🏻‍♀️🤵🏼

    preg.png
  • Vivico Autorytet
    Postów: 982 2666

    Wysłany: 27 listopada 2022, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Choco, o której masz jutro wizytę? 🤞🏼🤞🏼🤞🏼

    Mnie dzisiaj zabolała lewa strona,aż mnie strach sparaliżował 😬 to będą długie 2/3 tygodnie 😮‍💨

    EwelinaNowa 😊 lubi tę wiadomość

    👩🏼27 🧔🏻‍♂️30
    11 lat razem 👩🏼‍❤️‍👨🏻 + 🐶
    Starania o pierwszego 👶🏼

    09.2022 cp w lewym jajowodzie 2x mtx

    11.2022 HSG- drożne jajowody ✅
    Powrót do starań 💚

    🗓️ długie cykle
    23.11🩸Progesteron 22,680ng/ml
    25.11 ⏸️ 🤞🏼🥹🍀
    28.11 beta 135,07 mIU/ml
    30.11 beta 360,25 mIU/ml
    06.12 usg pęcherzyk ciążowy
    20.12 dzidziutek z bijącym ❤️
    10.01 Rośnie 3.31 💪🏼
    31.01 Prenatalne-niskie ryzyka, girl?🌸
    01.03 It’s a girl 💕 200g 💪🏼 12.5
    22.03 397g zdrowego 👶🏼
    25.04 831g szkraba 🎀
    23.05 1653g 💪🏼
    21.06 2,5 kg Pyzuni 🍭
    14.07 3,1 kg Dzidzi 💖
    01.08 3,6 słodkiej Niuni
    13.08 Cześć Rozi! 👶🏼 3835g 57cm 💕
  • EwelinaNowa 😊 Autorytet
    Postów: 2328 2747

    Wysłany: 27 listopada 2022, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lionsgirl wrote:
    Super ze o tym piszesz tez od 3 dni mnie ten bol podbrzusza niepokoi
    Szczerze, to gdyby nie Namisa to chyba bym oszalała 😥 już w wielu kwestiach

    Namisa, Lionsgirl, Anett93 lubią tę wiadomość

    👱‍♀️31l 👱‍♂️30l
    21.10.2016 Bartosz 👶

    23.12.2022 Miłosz 👼 poronienie septyczne 7tc 💔 (brak wad genetycznych)

    24.03.2023 ⏸️ 15/16dpo hcg 206,6 🥹
    29.03 hcg 3354,4 przyrost 205%
    03.04 5w3d pęcherzyk ciążowy 1,07cm x 0,31cm z zarodkiem 🌈
    26.05 prenatalne 13w5d 7,8cm dziewczynki 🌸 - ryzyka niskie 🥰
    18.07 połówkowe 21w2d 409g zdrowej księżniczki 💝
    12.09 III prenatalne 29w0d 1,4kg dziewczynki 🩷

    11.11.2023 godz. 11:11 Lilianka 2800g 52cm 🥰 37tc

    age.png
  • ChocoMonster Autorytet
    Postów: 5184 10426

    Wysłany: 27 listopada 2022, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oli23 wrote:
    Działamy razem 🔥🔥🤞

    Moja owulka miała być 14dc jak zawsze, ale od 3 miesięcy jest ok 16-17 DC.. mysłałam że to NAC albo wiesiołek które włączyłam w tym okresie do suplementacji. Dziś rano mnie olśniło - równocześnie zaczełam przyjmować Acard 75 mg codziennie z zalecenia kardiologa, ot taka suplementacja wspierająca pracę serca wraz z magnezem... Wygooglowałam, że Acard ma negatywny wpływ na owulację, a sam należy do NLPZ.. Odstawiam więc Acard z pierwszej fazy cyklu i będę stosować tylko w drugiej... Szkoda, że dopiero teraz na to wpadłam i mam nadzieję, że owulacja jednak będzie 🙏🙏🙏
    Trzymam za Ciebie mocno kciuki 🍀

    oli23 lubi tę wiadomość

    08.23 Stasieńko 🩵

    Runda druga 🦋 🕊️

    15.10.25 8dpo ⏸️✨
    28.10.25 (5+1) pęcherzyk w macicy 🫧
    03.11.25 (6+0) 0,59 cm 🍤 z serduszkiem 💞
    20.11.25 (8+3) 1,76 cm 🍒
    27.11.25 (9+3) 2,59 cm 🐼
    04.12.25 (10+3) 3,82 cm 🐭
    17.12.25 (12+2) I prenatalne, 6 cm Bobka, 💙?
    29.12.25 (14+0) girl? 🌸

    preg.png
  • Meggi110818 Autorytet
    Postów: 4537 3620

    Wysłany: 27 listopada 2022, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    M94 wrote:
    Cześć dziewczyny, chyba czas powoli do Was wrócić… ostatnie dni troche zmiotły mnie z planszy, bardzo przebodzcowalam sie kilkudniowa konferencja i integracja w pracy, w ktorej ostatnim dniu nawiedziła mnie 🐒 było cieżko psychicznie i logistycznie (fizycznie na szczęście wyjatkowo niezle, chyba marchewka pomaga!). Niestety kolejne dni schodziły ze mnie emocje i zmęczenie, płakałam codziennie bez powodu, byłam totalnie apatyczna i bez życia, dlatego tez sie wyłączyłam z forum. Na szczęście od wczoraj lepiej.

    Dzis 6 dc i wracam do gry. Grudzień to mój ulubiony miesiąc, owu teoretycznie wyznaczona na mikołajki a zatestowac moge w urodziny tuż przed świetami 😂🫢

    Z nowosci na ten cykl: od środy zaczynam monitoring (9 dc) i od 2 dni biorę przepisany przez gin z kliniki L Thyroxin 25 ze względu na ostatni wysoki wynik anty-TPO (306 lU/ml, gdzie norma to ponizej 5,6). Ostatnie TSH było w normie (2,55) i z tego co na szybko poczytałam o niedoczynnodci tarczycy nie wydaje mi sie, żebym miala jakiekolwiek wymienione objawy wiec chyba poprosze o dodatkowe badania w środę zeby zgłębić ten temat. Czy któraś z Was miała moze zawyżone przeciwciała przy hormonach tarczycy w normie? Cos mi tu nie pasuje.

    Gratuluje wszystkich nowych kreseczek i brzuszków, przykro mi z powodu bieli i cb u neseirah 😔

    Ja przy tsh poniżej 2 przeciwciała antyTG i anty TPo miałam bardzo wysoko. AntyTG dochodziły to kilku tysięcy. Zbiłam jedne i drugie selenem, cynkiem i jedzeniem prozapalnym. Na usg też nie było widać już stanu zapalnego. Jednak gdy lekarzowi wspomniałam, że chce się starać o dziecko to mimo ogarniętych wyników dał mi letrox.

    M94 lubi tę wiadomość

    O ❤️
    Z ❤️
  • ChocoMonster Autorytet
    Postów: 5184 10426

    Wysłany: 27 listopada 2022, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vivico wrote:
    Choco, o której masz jutro wizytę? 🤞🏼🤞🏼🤞🏼

    Mnie dzisiaj zabolała lewa strona,aż mnie strach sparaliżował 😬 to będą długie 2/3 tygodnie 😮‍💨
    O 18:20, także to będzie dluuugi poniedziałek 😂 Ale w sumie to dobrze, powinno być już po owu ✌️

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 listopada 2022, 11:53

    08.23 Stasieńko 🩵

    Runda druga 🦋 🕊️

    15.10.25 8dpo ⏸️✨
    28.10.25 (5+1) pęcherzyk w macicy 🫧
    03.11.25 (6+0) 0,59 cm 🍤 z serduszkiem 💞
    20.11.25 (8+3) 1,76 cm 🍒
    27.11.25 (9+3) 2,59 cm 🐼
    04.12.25 (10+3) 3,82 cm 🐭
    17.12.25 (12+2) I prenatalne, 6 cm Bobka, 💙?
    29.12.25 (14+0) girl? 🌸

    preg.png
  • EwelinaNowa 😊 Autorytet
    Postów: 2328 2747

    Wysłany: 27 listopada 2022, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki za wszystkie wiadomości 😊 ja oczywiście też pamiętam że w pierwszej ciąży bolał mnie tak mocno okresowo brzuch, ale człowiek sobie wymyślą różne rzeczy 😅😅

    👱‍♀️31l 👱‍♂️30l
    21.10.2016 Bartosz 👶

    23.12.2022 Miłosz 👼 poronienie septyczne 7tc 💔 (brak wad genetycznych)

    24.03.2023 ⏸️ 15/16dpo hcg 206,6 🥹
    29.03 hcg 3354,4 przyrost 205%
    03.04 5w3d pęcherzyk ciążowy 1,07cm x 0,31cm z zarodkiem 🌈
    26.05 prenatalne 13w5d 7,8cm dziewczynki 🌸 - ryzyka niskie 🥰
    18.07 połówkowe 21w2d 409g zdrowej księżniczki 💝
    12.09 III prenatalne 29w0d 1,4kg dziewczynki 🩷

    11.11.2023 godz. 11:11 Lilianka 2800g 52cm 🥰 37tc

    age.png
  • MimiM29 Autorytet
    Postów: 682 1140

    Wysłany: 27 listopada 2022, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vivico wrote:
    To jak? Jutro rusza grudniowy wątek? ⛄️❄️🎄
    Wczoraj miałam małą panikę, ponieważ testy były jaśniejsze od pierwszego. Dzisiaj dosikałam i wyglada dobrze. Całe szczęście to mój ostatni test w domu, ufff 😉
    35-CA8-DA1-7-B55-4-E8-A-AB2-E-4-F203-F39-D407.jpg

    Wg apki 11/12dpo
    😍😍😍😍😍😍

    Vivico lubi tę wiadomość

    Starania od : 10.2021

    HyCoSy ✅
    AMH 4.40 ng/ml

    2025
    31.03 ⏸️ beta 6.53 🥳
    03.04 ⏸️ beta 57 🥳
    10.04 ⏸️ beta 2069 🥳
    8 tydzień ciąży - 🖤

    2026
    31.03 - IUI 🤞🏻
‹‹ 401 402 403 404 405 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Siatki centylowe wzrostu chłopców i dziewczynek - czym są i jak je czytać?

Siatki centylowe to narzędzie, które pomaga monitorować rozwój fizyczny dzieci, takich jak wzrost, waga czy obwód głowy. Są one ważnym wskaźnikiem zdrowia, umożliwiającym ocenę, czy dziecko rozwija się w normie dla swojego wieku i płci. Dzięki siatkom centylowym rodzice i specjaliści mogą wcześnie wykryć potencjalne problemy zdrowotne lub rozwojowe. W artykule wyjaśniamy, jak czytać siatki centylowe i na co zwracać uwagę podczas interpretacji wyników.

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ

Pieluchy tetrowe w nowoczesnej wyprawce. 5 sprytnych sposobów, jak wykorzystać je na co dzień

Kompletowanie wyprawki dla noworodka łatwo zamienić w listę drogich i skomplikowanych gadżetów. Tymczasem jedna z najbardziej praktycznych rzeczy od lat pozostaje dokładnie taka sama — pielucha tetrowa. Naturalna, delikatna dla skóry dziecka i niezwykle uniwersalna. Sprawdza się jako lekki kocyk, ręcznik po kąpieli, podkład do odbijania czy awaryjny przewijak poza domem. W nowym artykule podpowiadamy, jak wybrać dobrą tetrę i dlaczego nadal jest absolutnym must-have każdej wyprawki.

CZYTAJ WIĘCEJ