Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Jesienią stosujemy pozycje różnorodne 🧘🏼‍♀️ by Staremu lulok dygnął w dni płodne 🙋🏼‍♂️
Odpowiedz

Jesienią stosujemy pozycje różnorodne 🧘🏼‍♀️ by Staremu lulok dygnął w dni płodne 🙋🏼‍♂️

Oceń ten wątek:
  • Livka Autorytet
    Postów: 2132 4513

    Wysłany: 12 kwietnia 2023, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cotakoza-ciotki czekają na zdjęcie Bobasa 😍✊✊✊

    Cotakoza lubi tę wiadomość

    Starania o pierwsze 👶 od 08.21.

    17.09.22- poronienie zatrzymane, puste jajo płodowe 8tc 💔

    10.22- starania od nowa 🍀
    17.11- ⏸️ 🥺🙏
    21.11 - beta hCG 306,8 ❤️
    23.11- beta hCG 802
    10.12 - (6+4) Dzidzia z bijącym serduszkiem ♥️
    30.12- (9+4) 2.7 cm Skarbu 😻
    19.01- (12+3) USG I trym: 6 cm 👶
    pomiary w normie, niskie ryzyka trisomii! 🥳
    28.01- (13+4) 7 cm śpiącego Maluszka 😴
    04.03 - (18+5) 270 g Córeczki 💓
    20.03- USG II trym: 362 g Kruszynki 💜
    31.03- (22+3) 451 g Rozalki 🌸
    28.04- (25+3) 900 g⭐
    26.05 - (30+3) 1550g🧚‍♀️
    29.05 USG III trym- Zdrowa Królewna 👸
    23.06 (34+3) 2400g🌷
    15.07 (37+4) 3100g 🧁

    26.07.23r.--- Rozalia 3010g 51 cm SN 🩷

    age.png
  • Cotakoza Autorytet
    Postów: 1539 2478

    Wysłany: 12 kwietnia 2023, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Screenshot-2023-04-12-09-22-54-27-99c04817c0de5652397fc8b56c3b3817.jpg

    Buziaki Ciotki!
    Wszystko jest w porządku.
    Ptaszysko wyszło z gniazda już bez wątpliwości! 🙈🥰

    ChocoMonster, Anett93, A-6, Idawoll, Andelulla, Livka, smoothie, Namisa, Wiara Nadzieja Miłość, Kluska95, Vivico lubią tę wiadomość

    33♀️33 ♂️
    27.08.2019 👫
    27.08.2020 💍
    27.08.2021 💒
    27.08.2023 termin 🍼
    _______
    2014 💗 M. 👧

    ________________
    starania od 05.2022
    odpuszczenie starań 12.2022
    __________
    20.12 ⏸️😲🙈
    21.12 beta 1242🩸
    21.12 - perzyk 3,8mm
    03.01 0,43mm🍤
    31.01 wizyta
    06.02 badania 🩸 Pappa
    15.02 niskie ryzyka 🍀 💙?
    21.02 8 cm 🍼 100g
    21.03 220g 🥚🥚
    12.04 411g 👕
    18.04 491 g 🐻
    16.05(25+2) 908 g 🐻
    06.06(28+2)1662 g 🐻
    20.06(30+2) 2080 g 🐻
    28.06 (31+3) 2138 g 🐻
    11.07 (33+3) 2760g 🐻
    31.07 (36+2) 3652g 🐻

    21.08 Bruno 3920/59cm 🐻 CC.




    age.png
  • ChocoMonster Autorytet
    Postów: 5184 10426

    Wysłany: 12 kwietnia 2023, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cotakoza wrote:
    Screenshot-2023-04-12-09-22-54-27-99c04817c0de5652397fc8b56c3b3817.jpg

    Buziaki Ciotki!
    Wszystko jest w porządku.
    Ptaszysko wyszło z gniazda już bez wątpliwości! 🙈🥰
    Cześć zdrowy Kawalerze ❤️❤️

    Cotakoza lubi tę wiadomość

    08.23 Stasieńko 🩵

    Runda druga 🦋 🕊️

    15.10.25 8dpo ⏸️✨
    28.10.25 (5+1) pęcherzyk w macicy 🫧
    03.11.25 (6+0) 0,59 cm 🍤 z serduszkiem 💞
    20.11.25 (8+3) 1,76 cm 🍒
    27.11.25 (9+3) 2,59 cm 🐼
    04.12.25 (10+3) 3,82 cm 🐭
    17.12.25 (12+2) I prenatalne, 6 cm Bobka, 💙?
    29.12.25 (14+0) girl? 🌸

    preg.png
  • Karola :) Autorytet
    Postów: 3021 2347

    Wysłany: 12 kwietnia 2023, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cotakoza wrote:
    Screenshot-2023-04-12-09-22-54-27-99c04817c0de5652397fc8b56c3b3817.jpg

    Buziaki Ciotki!
    Wszystko jest w porządku.
    Ptaszysko wyszło z gniazda już bez wątpliwości! 🙈🥰
    Super!! 🥰

    Ciężko miałam się domyślić co jest na zdjęciu, ale widzę ustka i nosek wiec buziak😘 nie jestem najlepsza w interpretacji tych zdjęć usg poza 3D 🤣
    Najważniejsze że wszystko dobrze.

    A jaka waga tego przystojniaka?

    Cotakoza lubi tę wiadomość

    age.png

    10.2020r - początek starań o rodzeństwo 🤞

    02.08.16 r 💓Wiktoria👧🏼👨‍👩‍👦
    10.06.17 r 💏👰🏼‍♂️👨‍💼

    09.11.22 r --- ⏸️
    10.11.22 r --- beta 343,40
    28.11.22 r --- mamy serduszko 🩷
    04.01.23 r --- I prenatalne 🩷 niskie ryzyka, prawdopodobnie dziewczynka - Oliwia 🩷
    01.03.23 r --- II prenatalne, 330g dziewczynki 🩷
    26.04.23 r --- ✅️ 1 100g dziewczynki
    12.05.23 r --- ✅️ III prenatalne, 1 600g Oliwii 🩷
    24.05.23 r --- ✅️ 1 900 g niuńki 🩷
    14.06.23 r --- ✅️ 2 400 g 🩷
    05.07.23 r --- ✅️ niecałe 3 000 g 🩷
    19.07.23 r --- ostatnia wizyta ✊️ - nie dotrwaliśmy

    09.07.23 r --- Oliwia, 50 cm, 3120 g 🫶🩷 SN (z OM 39+0, z USG 38+3)
  • NaszCud Autorytet
    Postów: 1802 1943

    Wysłany: 12 kwietnia 2023, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cotakoza wrote:
    Screenshot-2023-04-12-09-22-54-27-99c04817c0de5652397fc8b56c3b3817.jpg

    Buziaki Ciotki!
    Wszystko jest w porządku.
    Ptaszysko wyszło z gniazda już bez wątpliwości! 🙈🥰
    Gratuluję:* super ze wszystko dobrze. Właśnie jak waga?

    Cotakoza lubi tę wiadomość

    05.2019r- 7tc💔
    06.2020r- Nasze szczęście Synuś💙
    19.11- ⏸️cień cienia 10dpo🍀
    21.11- beta 56.1mIU/ml 12dpo🙏 prg 32,3ng/ml
    07.12- mamy ❤6+1
    21.12- 1,69cm kropka ❤8+1
    19.01- prenatalne 🙏 niskie ryzyka , 6,27cm szczęścia ❤12+2
    24.03- połówkowe🙏wszystko prawidłowo/455g🩷21+3
    23.05- usg III trym- Mamy już 1730g panienki 🩷30+0
    25.07- Nasze drugie szczęście Córeczka 🩷 39+0
    ⏰️13:07
    ⚖️3000g
    🪈54cm
    age.png
  • Idawoll Autorytet
    Postów: 1717 3874

    Wysłany: 12 kwietnia 2023, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cotakoza wrote:
    Screenshot-2023-04-12-09-22-54-27-99c04817c0de5652397fc8b56c3b3817.jpg

    Buziaki Ciotki!
    Wszystko jest w porządku.
    Ptaszysko wyszło z gniazda już bez wątpliwości! 🙈🥰

    Cześć kolego! Jaki całuśny! 😘

    Cotakoza lubi tę wiadomość

    2022
    07.11.⏸️
    2023
    07. (39+3) Ninka! 💖
    age.png

    2024
    12. cb 💔 poronienie samoistne

    2025
    28.07. ⏸️

    2026
    04. (38+6) Michaś 🐣
    age.png
  • Livka Autorytet
    Postów: 2132 4513

    Wysłany: 12 kwietnia 2023, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cotakoza wrote:
    Screenshot-2023-04-12-09-22-54-27-99c04817c0de5652397fc8b56c3b3817.jpg

    Buziaki Ciotki!
    Wszystko jest w porządku.
    Ptaszysko wyszło z gniazda już bez wątpliwości! 🙈🥰
    Buziunia piękna ♥️🥰

    Cotakoza lubi tę wiadomość

    Starania o pierwsze 👶 od 08.21.

    17.09.22- poronienie zatrzymane, puste jajo płodowe 8tc 💔

    10.22- starania od nowa 🍀
    17.11- ⏸️ 🥺🙏
    21.11 - beta hCG 306,8 ❤️
    23.11- beta hCG 802
    10.12 - (6+4) Dzidzia z bijącym serduszkiem ♥️
    30.12- (9+4) 2.7 cm Skarbu 😻
    19.01- (12+3) USG I trym: 6 cm 👶
    pomiary w normie, niskie ryzyka trisomii! 🥳
    28.01- (13+4) 7 cm śpiącego Maluszka 😴
    04.03 - (18+5) 270 g Córeczki 💓
    20.03- USG II trym: 362 g Kruszynki 💜
    31.03- (22+3) 451 g Rozalki 🌸
    28.04- (25+3) 900 g⭐
    26.05 - (30+3) 1550g🧚‍♀️
    29.05 USG III trym- Zdrowa Królewna 👸
    23.06 (34+3) 2400g🌷
    15.07 (37+4) 3100g 🧁

    26.07.23r.--- Rozalia 3010g 51 cm SN 🩷

    age.png
  • Cotakoza Autorytet
    Postów: 1539 2478

    Wysłany: 12 kwietnia 2023, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    411g - dużo mało ?? Jakieś porównania do Was ? :) Z USG 21tydz. 20+6 , tu widzę 20+3

    Edit. Widzę podobnie :) na stopkach

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 kwietnia 2023, 10:23

    33♀️33 ♂️
    27.08.2019 👫
    27.08.2020 💍
    27.08.2021 💒
    27.08.2023 termin 🍼
    _______
    2014 💗 M. 👧

    ________________
    starania od 05.2022
    odpuszczenie starań 12.2022
    __________
    20.12 ⏸️😲🙈
    21.12 beta 1242🩸
    21.12 - perzyk 3,8mm
    03.01 0,43mm🍤
    31.01 wizyta
    06.02 badania 🩸 Pappa
    15.02 niskie ryzyka 🍀 💙?
    21.02 8 cm 🍼 100g
    21.03 220g 🥚🥚
    12.04 411g 👕
    18.04 491 g 🐻
    16.05(25+2) 908 g 🐻
    06.06(28+2)1662 g 🐻
    20.06(30+2) 2080 g 🐻
    28.06 (31+3) 2138 g 🐻
    11.07 (33+3) 2760g 🐻
    31.07 (36+2) 3652g 🐻

    21.08 Bruno 3920/59cm 🐻 CC.




    age.png
  • Karola :) Autorytet
    Postów: 3021 2347

    Wysłany: 12 kwietnia 2023, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cotakoza wrote:
    411g - dużo mało ?? Jakieś porównania do Was ? :) Z USG 21tydz. 20+6 , tu widzę 20+3

    Edit. Widzę podobnie :) na stopkach
    Myślę że idealnie🥰

    Cotakoza lubi tę wiadomość

    age.png

    10.2020r - początek starań o rodzeństwo 🤞

    02.08.16 r 💓Wiktoria👧🏼👨‍👩‍👦
    10.06.17 r 💏👰🏼‍♂️👨‍💼

    09.11.22 r --- ⏸️
    10.11.22 r --- beta 343,40
    28.11.22 r --- mamy serduszko 🩷
    04.01.23 r --- I prenatalne 🩷 niskie ryzyka, prawdopodobnie dziewczynka - Oliwia 🩷
    01.03.23 r --- II prenatalne, 330g dziewczynki 🩷
    26.04.23 r --- ✅️ 1 100g dziewczynki
    12.05.23 r --- ✅️ III prenatalne, 1 600g Oliwii 🩷
    24.05.23 r --- ✅️ 1 900 g niuńki 🩷
    14.06.23 r --- ✅️ 2 400 g 🩷
    05.07.23 r --- ✅️ niecałe 3 000 g 🩷
    19.07.23 r --- ostatnia wizyta ✊️ - nie dotrwaliśmy

    09.07.23 r --- Oliwia, 50 cm, 3120 g 🫶🩷 SN (z OM 39+0, z USG 38+3)
  • Anett93 Autorytet
    Postów: 2420 3099

    Wysłany: 12 kwietnia 2023, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cotakoza wrote:
    Screenshot-2023-04-12-09-22-54-27-99c04817c0de5652397fc8b56c3b3817.jpg

    Buziaki Ciotki!
    Wszystko jest w porządku.
    Ptaszysko wyszło z gniazda już bez wątpliwości! 🙈🥰

    Buziaki zdrowy maluchu 🥰😘

    Cotakoza lubi tę wiadomość

    👩30 🧔29
    👩🧔2016
    👰🤵‍♂️2020

    Starania o pierwszą dzidzię od 12.2021 💙

    07.11.2022 - 12dpo ⏸️ - beta 17.7 🤰
    24.11.2022 - (6+2) 0.3cm widocznego zarodka 🥰
    08.12.2022 - (8+2) 1.5cm Dzidzi z bijącym ❤️
    29.12.2022 - (11+2) 4.5cm Małego Cuda ❤️
    12.01.2023 - (13+2) I prenatalne,
    6.7cm prawdopodobnie chłopiec 💙🧑
    16.02.2023 - (18+2) 244g szczęścia 💙
    02.03.2023 - (20+2) II prenatalne, 340g zdrowego chłopca 💙
    16.03.2023 - (22+2) 475g 💙
    13.04.2023 - (26+2) Wojtuś 770g 💙
    11.05.2023 - (30+2) 1607g 💙
    15.05.2023 - (30+6) III prenatalne, 1645g 💙 zdrowy🧑
    01.06.2023 - (33+2) Klocuś 2446g 💙🙈😅
    29.06.2023 - (37+2) 3190g 💙
    14.07.2023 - (39+3) Wojtusiowi się nie spieszy 🤷‍♀️
    18.07.2023 - (40+0) wizyta, wychodź synku 💙💚
    25.07.2023 - (41+0) Wojtuś na świecie 💙🧑
  • smoothie Autorytet
    Postów: 2082 2288

    Wysłany: 12 kwietnia 2023, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cotakoza wrote:
    Screenshot-2023-04-12-09-22-54-27-99c04817c0de5652397fc8b56c3b3817.jpg

    Buziaki Ciotki!
    Wszystko jest w porządku.
    Ptaszysko wyszło z gniazda już bez wątpliwości! 🙈🥰

    Buziak jak malowany ! 🥰 Akurat mam podobne to poznałam 🙈Waga też bardzo ładna!

    Dziewczyny, brzuchy cudne, różne ale wszystkie super. Jak oglądam to mam wrażenie, że same młode laski na wątku ❤️ :D
    Ale ja się nie czuję emerytką więc nie płaczę :P no chyba,ze za długo połażę po sklepach :D

    A co do przedszkola, to tak jak pisałyśmy. Moja też się dostała i mam takie same obawy.
    Chciałam żeby chodziła teraz od wiosny, żeby nie było,że wysyłam ją po pojawieniu się siostry. No i strasznie mnie kłuje w serduchu,że nie wyszło ale staram się myśleć pozytywnie...

    Cotakoza lubi tę wiadomość

    👩🏼 '86

    07.2025 👦🩵
    07.2023 👧🏼❤️
    04.2020 👧🏼❤️

    06.2021 - 7tc/11tc 👼💔
    06.2022- 19tc 👼💔
  • NaszCud Autorytet
    Postów: 1802 1943

    Wysłany: 12 kwietnia 2023, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cotakoza wrote:
    411g - dużo mało ?? Jakieś porównania do Was ? :) Z USG 21tydz. 20+6 , tu widzę 20+3

    Edit. Widzę podobnie :) na stopkach
    20+2 om 382g i z usg 20+5 także podobnie :) idealnie wręcz;*
    Dziewczyny skad zamawiacie do łóżeczka prześcieradło?
    Zamówiłam właśnie z allegro bo dla Kubusia tez mieliśmy od nich i wzielam teraz większe tylko bawełniane i znowu za duże jest a te 120x60 było za małe w sensie boków nie zakrywało 🙈 tylko te dla Kuby mieliśmy jersey. I nie wiem czy jak będę robila drugie zamówienie u nich wziąć te jersey tylko 140x70 czy yo mniejsze czy szukać gdzieś indziej ech
    Smoothie musimy spróbować i zobaczyć jak będzie;) intlumaczyc ze tam będą dzieci będą się bawić chodzić na plac zabaw ;) moze nie będzie tak źle:* dadzą radę te nasze skarby
    W ogóle syn sobie zażyczył wesele nasze 🤣 rozczula mnie ten widok. Tak się cieszę że mogl być z nami wtedy 🥲
    20230412-113735.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 kwietnia 2023, 11:42

    Anett93, Livka, Cotakoza, smoothie lubią tę wiadomość

    05.2019r- 7tc💔
    06.2020r- Nasze szczęście Synuś💙
    19.11- ⏸️cień cienia 10dpo🍀
    21.11- beta 56.1mIU/ml 12dpo🙏 prg 32,3ng/ml
    07.12- mamy ❤6+1
    21.12- 1,69cm kropka ❤8+1
    19.01- prenatalne 🙏 niskie ryzyka , 6,27cm szczęścia ❤12+2
    24.03- połówkowe🙏wszystko prawidłowo/455g🩷21+3
    23.05- usg III trym- Mamy już 1730g panienki 🩷30+0
    25.07- Nasze drugie szczęście Córeczka 🩷 39+0
    ⏰️13:07
    ⚖️3000g
    🪈54cm
    age.png
  • Livka Autorytet
    Postów: 2132 4513

    Wysłany: 12 kwietnia 2023, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NaszCud wrote:
    20+2 om 382g i z usg 20+5 także podobnie :) idealnie wręcz;*
    Dziewczyny skad zamawiacie do łóżeczka prześcieradło?
    Zamówiłam właśnie z allegro bo dla Kubusia tez mieliśmy od nich i wzielam teraz większe tylko bawełniane i znowu za duże jest a te 120x60 było za małe w sensie boków nie zakrywało 🙈 tylko te dla Kuby mieliśmy jersey. I nie wiem czy jak będę robila drugie zamówienie u nich wziąć te jersey tylko 140x70 czy yo mniejsze czy szukać gdzieś indziej ech
    Smoothie musimy spróbować i zobaczyć jak będzie;) intlumaczyc ze tam będą dzieci będą się bawić chodzić na plac zabaw ;) moze nie będzie tak źle:* dadzą radę te nasze skarby
    W ogóle syn sobie zażyczył wesele nasze 🤣 rozczula mnie ten widok. Tak się cieszę że mogl być z nami wtedy 🥲
    20230412-113735.jpg
    Jeszcze nie zamawiałam ale na H&M widziałam bardzo ładne ☺️

    Starania o pierwsze 👶 od 08.21.

    17.09.22- poronienie zatrzymane, puste jajo płodowe 8tc 💔

    10.22- starania od nowa 🍀
    17.11- ⏸️ 🥺🙏
    21.11 - beta hCG 306,8 ❤️
    23.11- beta hCG 802
    10.12 - (6+4) Dzidzia z bijącym serduszkiem ♥️
    30.12- (9+4) 2.7 cm Skarbu 😻
    19.01- (12+3) USG I trym: 6 cm 👶
    pomiary w normie, niskie ryzyka trisomii! 🥳
    28.01- (13+4) 7 cm śpiącego Maluszka 😴
    04.03 - (18+5) 270 g Córeczki 💓
    20.03- USG II trym: 362 g Kruszynki 💜
    31.03- (22+3) 451 g Rozalki 🌸
    28.04- (25+3) 900 g⭐
    26.05 - (30+3) 1550g🧚‍♀️
    29.05 USG III trym- Zdrowa Królewna 👸
    23.06 (34+3) 2400g🌷
    15.07 (37+4) 3100g 🧁

    26.07.23r.--- Rozalia 3010g 51 cm SN 🩷

    age.png
  • Kaja1234 Autorytet
    Postów: 440 683

    Wysłany: 12 kwietnia 2023, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Idawoll ja ledwo już buty wiąże a Ty fugi na balkonie myjesz 😂

    Cotakoza gratulacje 🥳 Mój był trochę mniejszy na połówkowych, bo 350g w 20+1 ale to pewnie dalej gdzieś tam w średniej 🙂

    Cotakoza, Idawoll lubią tę wiadomość

    24 👱‍♀️

    16.11 ⏸️ - beta 19,5
    12.12 - mamy ❤️
    14.01 - prenatalne, 5,74cm prawdopodobnie dziewczynki 💞
    10. 02 - 10cm 🐿️
    24.02 - na 100% chłopiec 😂💙
    11.03 - połówkowe 352g synka 🦦
    24.03 - wszystko ok 🐋
    21. 04 - skracającą się szyjka, poza tym wszystko ok
    19.05 - prenatalne III trymestr 💛
    27.06 - 35+4 2647g
    14.07- ostatnia wizyta
    28.07 - 40+0 3520g
    06.08 - indukcja
    age.png
  • NaszCud Autorytet
    Postów: 1802 1943

    Wysłany: 12 kwietnia 2023, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anett o której jutro wizyta ?
    Ktora z was juz zamówiła aptekę? Jaka wit d brałyście d-vitum? I jaki spf dla tych naszych bąbli? W sensie z jakich firm?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 kwietnia 2023, 13:33

    05.2019r- 7tc💔
    06.2020r- Nasze szczęście Synuś💙
    19.11- ⏸️cień cienia 10dpo🍀
    21.11- beta 56.1mIU/ml 12dpo🙏 prg 32,3ng/ml
    07.12- mamy ❤6+1
    21.12- 1,69cm kropka ❤8+1
    19.01- prenatalne 🙏 niskie ryzyka , 6,27cm szczęścia ❤12+2
    24.03- połówkowe🙏wszystko prawidłowo/455g🩷21+3
    23.05- usg III trym- Mamy już 1730g panienki 🩷30+0
    25.07- Nasze drugie szczęście Córeczka 🩷 39+0
    ⏰️13:07
    ⚖️3000g
    🪈54cm
    age.png
  • Cotakoza Autorytet
    Postów: 1539 2478

    Wysłany: 12 kwietnia 2023, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    smoothie wrote:
    Buziak jak malowany ! 🥰 Akurat mam podobne to poznałam 🙈Waga też bardzo ładna!

    Dziewczyny, brzuchy cudne, różne ale wszystkie super. Jak oglądam to mam wrażenie, że same młode laski na wątku ❤️ :D
    Ale ja się nie czuję emerytką więc nie płaczę :P no chyba,ze za długo połażę po sklepach :D

    A co do przedszkola, to tak jak pisałyśmy. Moja też się dostała i mam takie same obawy.
    Chciałam żeby chodziła teraz od wiosny, żeby nie było,że wysyłam ją po pojawieniu się siostry. No i strasznie mnie kłuje w serduchu,że nie wyszło ale staram się myśleć pozytywnie...
    A ile masz lat? :)

    33♀️33 ♂️
    27.08.2019 👫
    27.08.2020 💍
    27.08.2021 💒
    27.08.2023 termin 🍼
    _______
    2014 💗 M. 👧

    ________________
    starania od 05.2022
    odpuszczenie starań 12.2022
    __________
    20.12 ⏸️😲🙈
    21.12 beta 1242🩸
    21.12 - perzyk 3,8mm
    03.01 0,43mm🍤
    31.01 wizyta
    06.02 badania 🩸 Pappa
    15.02 niskie ryzyka 🍀 💙?
    21.02 8 cm 🍼 100g
    21.03 220g 🥚🥚
    12.04 411g 👕
    18.04 491 g 🐻
    16.05(25+2) 908 g 🐻
    06.06(28+2)1662 g 🐻
    20.06(30+2) 2080 g 🐻
    28.06 (31+3) 2138 g 🐻
    11.07 (33+3) 2760g 🐻
    31.07 (36+2) 3652g 🐻

    21.08 Bruno 3920/59cm 🐻 CC.




    age.png
  • Karola :) Autorytet
    Postów: 3021 2347

    Wysłany: 12 kwietnia 2023, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NaszCud wrote:
    Anett o której jutro wizyta ?
    Ktora z was juz zamówiła aptekę? Jaka wit d brałyście d-vitum? I jaki spf dla tych naszych bąbli? W sensie z jakich firm?
    Witamina D juvit baby a spf HIPP.

    Spf z emolium chciałam ale wyczytałam złe opinie odnośnie konsystencji, rozsmarowywania i finalnie mimo, że emolium to dobra firma to wzielam hippa

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 kwietnia 2023, 14:35

    age.png

    10.2020r - początek starań o rodzeństwo 🤞

    02.08.16 r 💓Wiktoria👧🏼👨‍👩‍👦
    10.06.17 r 💏👰🏼‍♂️👨‍💼

    09.11.22 r --- ⏸️
    10.11.22 r --- beta 343,40
    28.11.22 r --- mamy serduszko 🩷
    04.01.23 r --- I prenatalne 🩷 niskie ryzyka, prawdopodobnie dziewczynka - Oliwia 🩷
    01.03.23 r --- II prenatalne, 330g dziewczynki 🩷
    26.04.23 r --- ✅️ 1 100g dziewczynki
    12.05.23 r --- ✅️ III prenatalne, 1 600g Oliwii 🩷
    24.05.23 r --- ✅️ 1 900 g niuńki 🩷
    14.06.23 r --- ✅️ 2 400 g 🩷
    05.07.23 r --- ✅️ niecałe 3 000 g 🩷
    19.07.23 r --- ostatnia wizyta ✊️ - nie dotrwaliśmy

    09.07.23 r --- Oliwia, 50 cm, 3120 g 🫶🩷 SN (z OM 39+0, z USG 38+3)
  • NaszCud Autorytet
    Postów: 1802 1943

    Wysłany: 12 kwietnia 2023, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola :) wrote:
    Witamina D juvit baby a spf HIPP.

    Spf z emolium chciałam ale wyczytałam złe opinie odnośnie konsystencji, rozsmarowywania i finalnie mimo, że emolium to dobra firma to wzielam hippa
    O widzisz. A ja mam w koszyku z emolium. Dobrze ze mówisz
    A który dokładnie wzięłaś?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 kwietnia 2023, 14:51

    05.2019r- 7tc💔
    06.2020r- Nasze szczęście Synuś💙
    19.11- ⏸️cień cienia 10dpo🍀
    21.11- beta 56.1mIU/ml 12dpo🙏 prg 32,3ng/ml
    07.12- mamy ❤6+1
    21.12- 1,69cm kropka ❤8+1
    19.01- prenatalne 🙏 niskie ryzyka , 6,27cm szczęścia ❤12+2
    24.03- połówkowe🙏wszystko prawidłowo/455g🩷21+3
    23.05- usg III trym- Mamy już 1730g panienki 🩷30+0
    25.07- Nasze drugie szczęście Córeczka 🩷 39+0
    ⏰️13:07
    ⚖️3000g
    🪈54cm
    age.png
  • Kaja1234 Autorytet
    Postów: 440 683

    Wysłany: 12 kwietnia 2023, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moje zamówienie już przyszło, więc mogę Wam polecić. Kokon 60zl, rożek 40zł. Ja mam baśniowe safari z eukaliptusem, ale dla dziewczynek są nawet ładniejsze: https://dobranocka.sklep.pl/

    Anett93, Kluska95, Idawoll, Livka lubią tę wiadomość

    24 👱‍♀️

    16.11 ⏸️ - beta 19,5
    12.12 - mamy ❤️
    14.01 - prenatalne, 5,74cm prawdopodobnie dziewczynki 💞
    10. 02 - 10cm 🐿️
    24.02 - na 100% chłopiec 😂💙
    11.03 - połówkowe 352g synka 🦦
    24.03 - wszystko ok 🐋
    21. 04 - skracającą się szyjka, poza tym wszystko ok
    19.05 - prenatalne III trymestr 💛
    27.06 - 35+4 2647g
    14.07- ostatnia wizyta
    28.07 - 40+0 3520g
    06.08 - indukcja
    age.png
  • Namisa Autorytet
    Postów: 3837 7352

    Wysłany: 12 kwietnia 2023, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NaszCud wrote:
    Ktora z was juz zamówiła aptekę? Jaka wit d brałyście d-vitum? I jaki spf dla tych naszych bąbli? W sensie z jakich firm?

    Witaminę D mam z Vigantol, spf 50 z Pharmaceris S Dermopediatric. Witaminę D polecała mi położna z racji że to lek, ponoć ładnie się wchłania. A krem wybrałam taki bo akurat był w promce na Gemini, opinie ma spoko 😁 Słyszałam jeszcze dużo dobrego o tym kremie z Musteli: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,70111,mustela-sun-bebe-enfant-lait-solaire-tres-haute-protection-spf-50-ppd-25.html

    Anett93 lubi tę wiadomość

‹‹ 712 713 714 715 716 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nowy rok - Nowy plan na świadomą ciążę. Kluczowe 90 dni przed poczęciem czyli jak świadomie przygotować organizm.

Nowy Rok sprzyja planom, nowym początkom i drobnym decyzjom, które z czasem mają realne znaczenie. To także dobry moment, by świadomie przygotować organizm do ciąży - spokojnie, bez presji i krok po kroku. Polskie Towarzystwo Ginekologów i Położników zaleca suplementację folianów co najmniej 12 tygodni przed planowaną koncepcją1, aby umożliwić osiągnięcie ich optymalnego poziomu w organizmie. Dlatego wspólnie z Partnerem Akcji Femibion zachęcamy do rozpoczęcia 90-dniowego planu przygotowania organizmu przed poczęciem. Twoje codzienne wybory dziś mogą mieć znaczenie dla prawidłowego rozwoju dziecka w przyszłości.2 Sprawdź naszą noworoczną checklistę i zobacz, jak świadomie przygotować się do ciąży jeszcze przed pojawieniem się dwóch kresek.

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ