Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Jesienią stosujemy pozycje różnorodne 🧘🏼‍♀️ by Staremu lulok dygnął w dni płodne 🙋🏼‍♂️
Odpowiedz

Jesienią stosujemy pozycje różnorodne 🧘🏼‍♀️ by Staremu lulok dygnął w dni płodne 🙋🏼‍♂️

Oceń ten wątek:
  • ChocoMonster Autorytet
    Postów: 5184 10426

    Wysłany: 11 kwietnia 2023, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola, ja to samo. Płaskodupie całe życie 🥲🤪

    Vivico ja sobie tłumacze, że ciąża to nie moment na robienie formy życia i trochę mi lepiej ✊🤪 A kinderki niech idą na zdrowie 😁 Ja też czasem lunatykuje, przez sen gadam regularnie. Za to mój mąż chrapie, także ktokolwiek z nami nie śpi ma nockę nieprzespaną 😂

    Ja właśnie wypiłam sobie napar z siemienia lnianego na zaparcia i przejedzenie. Czuje się strasznie ciężko po świętach 🫣

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 kwietnia 2023, 15:41

    Vivico lubi tę wiadomość

    08.23 Stasieńko 🩵

    Runda druga 🦋 🕊️

    15.10.25 8dpo ⏸️✨
    28.10.25 (5+1) pęcherzyk w macicy 🫧
    03.11.25 (6+0) 0,59 cm 🍤 z serduszkiem 💞
    20.11.25 (8+3) 1,76 cm 🍒
    27.11.25 (9+3) 2,59 cm 🐼
    04.12.25 (10+3) 3,82 cm 🐭
    17.12.25 (12+2) I prenatalne, 6 cm Bobka, 💙?
    29.12.25 (14+0) girl? 🌸

    preg.png
  • Livka Autorytet
    Postów: 2132 4513

    Wysłany: 11 kwietnia 2023, 15:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    WNM, Karola - piękne brzuszki i Wy jakie zgrabne! 😍 ja też się nasłuchałam przez święta że mam duży brzuch, i że Mała napewno będzie duża 🤣 Ot znawcy 🙄 Prawda jest taka że jestem w wyczekanej ciąży i mogę mieć brzuch największy na świecie, byle córeczka była zdrowa 🥰 Tutaj mój 🤰IMG-20230411-154831.jpg

    ChocoMonster, Wiara Nadzieja Miłość, NaszCud, Vivico, Idawoll, Cotakoza, Anett93, .aś., Kluska95 lubią tę wiadomość

    Starania o pierwsze 👶 od 08.21.

    17.09.22- poronienie zatrzymane, puste jajo płodowe 8tc 💔

    10.22- starania od nowa 🍀
    17.11- ⏸️ 🥺🙏
    21.11 - beta hCG 306,8 ❤️
    23.11- beta hCG 802
    10.12 - (6+4) Dzidzia z bijącym serduszkiem ♥️
    30.12- (9+4) 2.7 cm Skarbu 😻
    19.01- (12+3) USG I trym: 6 cm 👶
    pomiary w normie, niskie ryzyka trisomii! 🥳
    28.01- (13+4) 7 cm śpiącego Maluszka 😴
    04.03 - (18+5) 270 g Córeczki 💓
    20.03- USG II trym: 362 g Kruszynki 💜
    31.03- (22+3) 451 g Rozalki 🌸
    28.04- (25+3) 900 g⭐
    26.05 - (30+3) 1550g🧚‍♀️
    29.05 USG III trym- Zdrowa Królewna 👸
    23.06 (34+3) 2400g🌷
    15.07 (37+4) 3100g 🧁

    26.07.23r.--- Rozalia 3010g 51 cm SN 🩷

    age.png
  • ChocoMonster Autorytet
    Postów: 5184 10426

    Wysłany: 11 kwietnia 2023, 16:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Livka wrote:
    WNM, Karola - piękne brzuszki i Wy jakie zgrabne! 😍 ja też się nasłuchałam przez święta że mam duży brzuch, i że Mała napewno będzie duża 🤣 Ot znawcy 🙄 Prawda jest taka że jestem w wyczekanej ciąży i mogę mieć brzuch największy na świecie, byle córeczka była zdrowa 🥰 Tutaj mój 🤰IMG-20230411-154831.jpg
    Ale laska 🔥 Pięknie!

    Livka lubi tę wiadomość

    08.23 Stasieńko 🩵

    Runda druga 🦋 🕊️

    15.10.25 8dpo ⏸️✨
    28.10.25 (5+1) pęcherzyk w macicy 🫧
    03.11.25 (6+0) 0,59 cm 🍤 z serduszkiem 💞
    20.11.25 (8+3) 1,76 cm 🍒
    27.11.25 (9+3) 2,59 cm 🐼
    04.12.25 (10+3) 3,82 cm 🐭
    17.12.25 (12+2) I prenatalne, 6 cm Bobka, 💙?
    29.12.25 (14+0) girl? 🌸

    preg.png
  • Karola :) Autorytet
    Postów: 3021 2347

    Wysłany: 11 kwietnia 2023, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Livka wrote:
    WNM, Karola - piękne brzuszki i Wy jakie zgrabne! 😍 ja też się nasłuchałam przez święta że mam duży brzuch, i że Mała napewno będzie duża 🤣 Ot znawcy 🙄 Prawda jest taka że jestem w wyczekanej ciąży i mogę mieć brzuch największy na świecie, byle córeczka była zdrowa 🥰 Tutaj mój 🤰IMG-20230411-154831.jpg
    Cudny brzusio 🥰🥰

    Livka lubi tę wiadomość

    age.png

    10.2020r - początek starań o rodzeństwo 🤞

    02.08.16 r 💓Wiktoria👧🏼👨‍👩‍👦
    10.06.17 r 💏👰🏼‍♂️👨‍💼

    09.11.22 r --- ⏸️
    10.11.22 r --- beta 343,40
    28.11.22 r --- mamy serduszko 🩷
    04.01.23 r --- I prenatalne 🩷 niskie ryzyka, prawdopodobnie dziewczynka - Oliwia 🩷
    01.03.23 r --- II prenatalne, 330g dziewczynki 🩷
    26.04.23 r --- ✅️ 1 100g dziewczynki
    12.05.23 r --- ✅️ III prenatalne, 1 600g Oliwii 🩷
    24.05.23 r --- ✅️ 1 900 g niuńki 🩷
    14.06.23 r --- ✅️ 2 400 g 🩷
    05.07.23 r --- ✅️ niecałe 3 000 g 🩷
    19.07.23 r --- ostatnia wizyta ✊️ - nie dotrwaliśmy

    09.07.23 r --- Oliwia, 50 cm, 3120 g 🫶🩷 SN (z OM 39+0, z USG 38+3)
  • Wiara Nadzieja Miłość Autorytet
    Postów: 1055 2912

    Wysłany: 11 kwietnia 2023, 18:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Livka, wyglądasz bosko! Taki przepięknie okrągły, kształtny ten brzuszek. Nie idzie się pomylić. Masz rację - grunt, żeby Dzidzia była zdrowa ☺️ Ale moim zdaniem wyglądasz kwitnąco! 🥰

    Livka lubi tę wiadomość

    age.png
    👩🏼 31 🧑🏻 28
    2023r. - J. (22cs) 🩵
    01.2025 - M. (2cs) 💛
  • NaszCud Autorytet
    Postów: 1802 1943

    Wysłany: 11 kwietnia 2023, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    WNM tez mi się wydaje że masz normalny brzuszek :* nie ma co się przejmować głupim gadaniem. Takie brzuszki to możemy mieć mega zeby tylko dzieciaczki byly zdrowe.
    Pięknie wyglądacie jesteście takie szczuplutkie i zgrabniutkie a te brzuszki wyglądają u was uroczo ;*
    Ja to jestem niska i przez to wydaje mi się ze jestem ogólnie taka spora hahah a to mój brzuszek 20230411-184206.jpg
    Brzuszek juz w sikaniach niestety . Coraz ciężej mi je robić

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 kwietnia 2023, 18:55

    Livka, Vivico, Idawoll, ChocoMonster, Anett93, .aś., Kluska95 lubią tę wiadomość

    05.2019r- 7tc💔
    06.2020r- Nasze szczęście Synuś💙
    19.11- ⏸️cień cienia 10dpo🍀
    21.11- beta 56.1mIU/ml 12dpo🙏 prg 32,3ng/ml
    07.12- mamy ❤6+1
    21.12- 1,69cm kropka ❤8+1
    19.01- prenatalne 🙏 niskie ryzyka , 6,27cm szczęścia ❤12+2
    24.03- połówkowe🙏wszystko prawidłowo/455g🩷21+3
    23.05- usg III trym- Mamy już 1730g panienki 🩷30+0
    25.07- Nasze drugie szczęście Córeczka 🩷 39+0
    ⏰️13:07
    ⚖️3000g
    🪈54cm
    age.png
  • Idawoll Autorytet
    Postów: 1717 3874

    Wysłany: 11 kwietnia 2023, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Woooow! Dziewczyny, ale pięknie wyglądacie! Jak się miło patrzy na te rosnące brzuszki 😍😍😍 cuuudnie! 🤰🏼

    Anett - czekamy na newsy ze spotkania.
    NaszCud - super, że starszak zaczyna nowy etap, będzie dobrze, my tu trzymamy kciuki.


    Ja to dziś przesadziłam ze sprzątaniem - wzięłam się za fugi na balkonie, a ze jest dość duży, to cały dzień mi zeszło. Teraz boli mnie w pachwinie 🫣 to był głupi pomysł, ale ta pogoda tak mnie jakoś zmotywowała…

    2022
    07.11.⏸️
    2023
    07. (39+3) Ninka! 💖
    age.png

    2024
    12. cb 💔 poronienie samoistne

    2025
    28.07. ⏸️

    2026
    04. (38+6) Michaś 🐣
    age.png
  • NaszCud Autorytet
    Postów: 1802 1943

    Wysłany: 11 kwietnia 2023, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Idawoll dziekuje:* mam nadzieje ze maly da rade
    Oszczędzaj się kochana trochę:)
    Cotakoza powodzenia jutro. O której wizyta ?

    Idawoll lubi tę wiadomość

    05.2019r- 7tc💔
    06.2020r- Nasze szczęście Synuś💙
    19.11- ⏸️cień cienia 10dpo🍀
    21.11- beta 56.1mIU/ml 12dpo🙏 prg 32,3ng/ml
    07.12- mamy ❤6+1
    21.12- 1,69cm kropka ❤8+1
    19.01- prenatalne 🙏 niskie ryzyka , 6,27cm szczęścia ❤12+2
    24.03- połówkowe🙏wszystko prawidłowo/455g🩷21+3
    23.05- usg III trym- Mamy już 1730g panienki 🩷30+0
    25.07- Nasze drugie szczęście Córeczka 🩷 39+0
    ⏰️13:07
    ⚖️3000g
    🪈54cm
    age.png
  • ChocoMonster Autorytet
    Postów: 5184 10426

    Wysłany: 11 kwietnia 2023, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NaszCud wrote:
    WNM tez mi się wydaje że masz normalny brzuszek :* nie ma co się przejmować głupim gadaniem. Takie brzuszki to możemy mieć mega zeby tylko dzieciaczki byly zdrowe.
    Pięknie wyglądacie jesteście takie szczuplutkie i zgrabniutkie a te brzuszki wyglądają u was uroczo ;*
    Ja to jestem niska i przez to wydaje mi się ze jestem ogólnie taka spora hahah a to mój brzuszek 20230411-184206.jpg
    Brzuszek juz w sikaniach niestety . Coraz ciężej mi je robić
    Piękny brzuszek ❤️

    08.23 Stasieńko 🩵

    Runda druga 🦋 🕊️

    15.10.25 8dpo ⏸️✨
    28.10.25 (5+1) pęcherzyk w macicy 🫧
    03.11.25 (6+0) 0,59 cm 🍤 z serduszkiem 💞
    20.11.25 (8+3) 1,76 cm 🍒
    27.11.25 (9+3) 2,59 cm 🐼
    04.12.25 (10+3) 3,82 cm 🐭
    17.12.25 (12+2) I prenatalne, 6 cm Bobka, 💙?
    29.12.25 (14+0) girl? 🌸

    preg.png
  • Livka Autorytet
    Postów: 2132 4513

    Wysłany: 11 kwietnia 2023, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Idawoll wrote:
    Woooow! Dziewczyny, ale pięknie wyglądacie! Jak się miło patrzy na te rosnące brzuszki 😍😍😍 cuuudnie! 🤰🏼

    Anett - czekamy na newsy ze spotkania.
    NaszCud - super, że starszak zaczyna nowy etap, będzie dobrze, my tu trzymamy kciuki.


    Ja to dziś przesadziłam ze sprzątaniem - wzięłam się za fugi na balkonie, a ze jest dość duży, to cały dzień mi zeszło. Teraz boli mnie w pachwinie 🫣 to był głupi pomysł, ale ta pogoda tak mnie jakoś zmotywowała…
    Odpoczywaj ♥️

    Idawoll lubi tę wiadomość

    Starania o pierwsze 👶 od 08.21.

    17.09.22- poronienie zatrzymane, puste jajo płodowe 8tc 💔

    10.22- starania od nowa 🍀
    17.11- ⏸️ 🥺🙏
    21.11 - beta hCG 306,8 ❤️
    23.11- beta hCG 802
    10.12 - (6+4) Dzidzia z bijącym serduszkiem ♥️
    30.12- (9+4) 2.7 cm Skarbu 😻
    19.01- (12+3) USG I trym: 6 cm 👶
    pomiary w normie, niskie ryzyka trisomii! 🥳
    28.01- (13+4) 7 cm śpiącego Maluszka 😴
    04.03 - (18+5) 270 g Córeczki 💓
    20.03- USG II trym: 362 g Kruszynki 💜
    31.03- (22+3) 451 g Rozalki 🌸
    28.04- (25+3) 900 g⭐
    26.05 - (30+3) 1550g🧚‍♀️
    29.05 USG III trym- Zdrowa Królewna 👸
    23.06 (34+3) 2400g🌷
    15.07 (37+4) 3100g 🧁

    26.07.23r.--- Rozalia 3010g 51 cm SN 🩷

    age.png
  • Anett93 Autorytet
    Postów: 2420 3099

    Wysłany: 11 kwietnia 2023, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jakie piękne brzuszki i jakie wy zgrabne!
    Łączę się z płaskodupiem, ale przed ciążą też było 😅

    Dzisiaj było spotkanie bardziej organizacyjne. Na stronie mojego szpitala nie ma żadnej listy co zabrać dla siebie i maluszka, więc babeczka wymieniała co będzie potrzebne, bo ogólnie jest oddziałową położnictwa w szpitalu, w którym będę rodzić :) niby spotkanie było organizacyjne, a trwało półtorej godziny, kolejne ma trwać minimum 2h. Za tydzień ma być teoria o porodzie, a za 2 tygodnie praktyka, szkoda, że Mój Mąż nie będzie mógł wtedy być ze mną. Ogółem jesteśmy zadowoleni :)

    Cotakoza, ChocoMonster, Livka, Idawoll, Vivico lubią tę wiadomość

    👩30 🧔29
    👩🧔2016
    👰🤵‍♂️2020

    Starania o pierwszą dzidzię od 12.2021 💙

    07.11.2022 - 12dpo ⏸️ - beta 17.7 🤰
    24.11.2022 - (6+2) 0.3cm widocznego zarodka 🥰
    08.12.2022 - (8+2) 1.5cm Dzidzi z bijącym ❤️
    29.12.2022 - (11+2) 4.5cm Małego Cuda ❤️
    12.01.2023 - (13+2) I prenatalne,
    6.7cm prawdopodobnie chłopiec 💙🧑
    16.02.2023 - (18+2) 244g szczęścia 💙
    02.03.2023 - (20+2) II prenatalne, 340g zdrowego chłopca 💙
    16.03.2023 - (22+2) 475g 💙
    13.04.2023 - (26+2) Wojtuś 770g 💙
    11.05.2023 - (30+2) 1607g 💙
    15.05.2023 - (30+6) III prenatalne, 1645g 💙 zdrowy🧑
    01.06.2023 - (33+2) Klocuś 2446g 💙🙈😅
    29.06.2023 - (37+2) 3190g 💙
    14.07.2023 - (39+3) Wojtusiowi się nie spieszy 🤷‍♀️
    18.07.2023 - (40+0) wizyta, wychodź synku 💙💚
    25.07.2023 - (41+0) Wojtuś na świecie 💙🧑
  • Cotakoza Autorytet
    Postów: 1539 2478

    Wysłany: 11 kwietnia 2023, 22:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jutro szybko, o 8:30 jestem w gabinecie :)

    ChocoMonster, Anett93, NaszCud, Livka, Idawoll, Vivico lubią tę wiadomość

    33♀️33 ♂️
    27.08.2019 👫
    27.08.2020 💍
    27.08.2021 💒
    27.08.2023 termin 🍼
    _______
    2014 💗 M. 👧

    ________________
    starania od 05.2022
    odpuszczenie starań 12.2022
    __________
    20.12 ⏸️😲🙈
    21.12 beta 1242🩸
    21.12 - perzyk 3,8mm
    03.01 0,43mm🍤
    31.01 wizyta
    06.02 badania 🩸 Pappa
    15.02 niskie ryzyka 🍀 💙?
    21.02 8 cm 🍼 100g
    21.03 220g 🥚🥚
    12.04 411g 👕
    18.04 491 g 🐻
    16.05(25+2) 908 g 🐻
    06.06(28+2)1662 g 🐻
    20.06(30+2) 2080 g 🐻
    28.06 (31+3) 2138 g 🐻
    11.07 (33+3) 2760g 🐻
    31.07 (36+2) 3652g 🐻

    21.08 Bruno 3920/59cm 🐻 CC.




    age.png
  • Wiara Nadzieja Miłość Autorytet
    Postów: 1055 2912

    Wysłany: 11 kwietnia 2023, 22:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anett93 wrote:
    Dzisiaj było spotkanie bardziej organizacyjne. Na stronie mojego szpitala nie ma żadnej listy co zabrać dla siebie i maluszka, więc babeczka wymieniała co będzie potrzebne, bo ogólnie jest oddziałową położnictwa w szpitalu, w którym będę rodzić :) niby spotkanie było organizacyjne, a trwało półtorej godziny, kolejne ma trwać minimum 2h. Za tydzień ma być teoria o porodzie, a za 2 tygodnie praktyka, szkoda, że Mój Mąż nie będzie mógł wtedy być ze mną. Ogółem jesteśmy zadowoleni :)
    My też zadowoleni 😊 U nas spotkanie trwało 3h. Było bardzo merytorycznie. Omówione fazy porodu, wyprawka dla mamy i maluszka, plan porodu, teoria o masażu krocza i ewentualnym nacięciu. Przez 1h była też praktyka na kamerkach - prawidłowe oddychanie przeponowe i różne pozycje wertykalne. Prowadząca angażowała też partnerów. Fajnie, bo teraz można ćwiczyć w domu. Naprawdę spoko, jak na pierwsze spotkanie. Kolejne mamy w czwartek 💪🏻

    Livka, Anett93, Idawoll, ChocoMonster, Vivico lubią tę wiadomość

    age.png
    👩🏼 31 🧑🏻 28
    2023r. - J. (22cs) 🩵
    01.2025 - M. (2cs) 💛
  • Anett93 Autorytet
    Postów: 2420 3099

    Wysłany: 12 kwietnia 2023, 07:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cotakoza - powodzenia :)

    Stanęłam na wagę - od początku 6.2kg na plusie, myślałam, że po Świętach będzie gorzej :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 kwietnia 2023, 07:41

    Cotakoza, Idawoll, ChocoMonster, Livka lubią tę wiadomość

    👩30 🧔29
    👩🧔2016
    👰🤵‍♂️2020

    Starania o pierwszą dzidzię od 12.2021 💙

    07.11.2022 - 12dpo ⏸️ - beta 17.7 🤰
    24.11.2022 - (6+2) 0.3cm widocznego zarodka 🥰
    08.12.2022 - (8+2) 1.5cm Dzidzi z bijącym ❤️
    29.12.2022 - (11+2) 4.5cm Małego Cuda ❤️
    12.01.2023 - (13+2) I prenatalne,
    6.7cm prawdopodobnie chłopiec 💙🧑
    16.02.2023 - (18+2) 244g szczęścia 💙
    02.03.2023 - (20+2) II prenatalne, 340g zdrowego chłopca 💙
    16.03.2023 - (22+2) 475g 💙
    13.04.2023 - (26+2) Wojtuś 770g 💙
    11.05.2023 - (30+2) 1607g 💙
    15.05.2023 - (30+6) III prenatalne, 1645g 💙 zdrowy🧑
    01.06.2023 - (33+2) Klocuś 2446g 💙🙈😅
    29.06.2023 - (37+2) 3190g 💙
    14.07.2023 - (39+3) Wojtusiowi się nie spieszy 🤷‍♀️
    18.07.2023 - (40+0) wizyta, wychodź synku 💙💚
    25.07.2023 - (41+0) Wojtuś na świecie 💙🧑
  • NaszCud Autorytet
    Postów: 1802 1943

    Wysłany: 12 kwietnia 2023, 07:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cotakoza ✊️✊️✊️
    Anett widzisz nie ma co się stresować:)
    U nas dzisiaj okropna pogoda. W nocy burza byla a teraz leje. Młody wstal o 6 wiec bedzie ciezki dzień

    Cotakoza, Anett93 lubią tę wiadomość

    05.2019r- 7tc💔
    06.2020r- Nasze szczęście Synuś💙
    19.11- ⏸️cień cienia 10dpo🍀
    21.11- beta 56.1mIU/ml 12dpo🙏 prg 32,3ng/ml
    07.12- mamy ❤6+1
    21.12- 1,69cm kropka ❤8+1
    19.01- prenatalne 🙏 niskie ryzyka , 6,27cm szczęścia ❤12+2
    24.03- połówkowe🙏wszystko prawidłowo/455g🩷21+3
    23.05- usg III trym- Mamy już 1730g panienki 🩷30+0
    25.07- Nasze drugie szczęście Córeczka 🩷 39+0
    ⏰️13:07
    ⚖️3000g
    🪈54cm
    age.png
  • Cotakoza Autorytet
    Postów: 1539 2478

    Wysłany: 12 kwietnia 2023, 08:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiecie co, nigdzie przed czy po badaniach nie ma takiego wsparcia jak tu .

    Do "usłyszenia" 🥰

    Idawoll, ChocoMonster, Livka, Vivico, Anett93 lubią tę wiadomość

    33♀️33 ♂️
    27.08.2019 👫
    27.08.2020 💍
    27.08.2021 💒
    27.08.2023 termin 🍼
    _______
    2014 💗 M. 👧

    ________________
    starania od 05.2022
    odpuszczenie starań 12.2022
    __________
    20.12 ⏸️😲🙈
    21.12 beta 1242🩸
    21.12 - perzyk 3,8mm
    03.01 0,43mm🍤
    31.01 wizyta
    06.02 badania 🩸 Pappa
    15.02 niskie ryzyka 🍀 💙?
    21.02 8 cm 🍼 100g
    21.03 220g 🥚🥚
    12.04 411g 👕
    18.04 491 g 🐻
    16.05(25+2) 908 g 🐻
    06.06(28+2)1662 g 🐻
    20.06(30+2) 2080 g 🐻
    28.06 (31+3) 2138 g 🐻
    11.07 (33+3) 2760g 🐻
    31.07 (36+2) 3652g 🐻

    21.08 Bruno 3920/59cm 🐻 CC.




    age.png
  • Idawoll Autorytet
    Postów: 1717 3874

    Wysłany: 12 kwietnia 2023, 08:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cotakoza wrote:
    Wiecie co, nigdzie przed czy po badaniach nie ma takiego wsparcia jak tu .

    Do "usłyszenia" 🥰

    ✊🏻✊🏻✊🏻🍀

    Cotakoza lubi tę wiadomość

    2022
    07.11.⏸️
    2023
    07. (39+3) Ninka! 💖
    age.png

    2024
    12. cb 💔 poronienie samoistne

    2025
    28.07. ⏸️

    2026
    04. (38+6) Michaś 🐣
    age.png
  • Wiara Nadzieja Miłość Autorytet
    Postów: 1055 2912

    Wysłany: 12 kwietnia 2023, 08:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cotakoza wrote:
    Wiecie co, nigdzie przed czy po badaniach nie ma takiego wsparcia jak tu .

    Do "usłyszenia" 🥰
    Powiedzenia!
    Niech chłopak będzie zdrowy i silny 🤞🏻🤞🏻🤞🏻

    Cotakoza lubi tę wiadomość

    age.png
    👩🏼 31 🧑🏻 28
    2023r. - J. (22cs) 🩵
    01.2025 - M. (2cs) 💛
  • Karola :) Autorytet
    Postów: 3021 2347

    Wysłany: 12 kwietnia 2023, 08:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anett93 wrote:
    Cotakoza - powodzenia :)

    Stanęłam na wagę - od początku 6.2kg na plusie, myślałam, że po Świętach będzie gorzej :)
    Ja jednak też się dzisiaj zważyłam i 6,5 na plusie. Chciałabym tak max 12kg przytyć do końca, ciekawe czy się uda. W jedzeniu się nie oszczedzam , wręcz przeciwnie 🤣

    Cotakoza czekamy!!🥰

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 kwietnia 2023, 08:31

    Cotakoza lubi tę wiadomość

    age.png

    10.2020r - początek starań o rodzeństwo 🤞

    02.08.16 r 💓Wiktoria👧🏼👨‍👩‍👦
    10.06.17 r 💏👰🏼‍♂️👨‍💼

    09.11.22 r --- ⏸️
    10.11.22 r --- beta 343,40
    28.11.22 r --- mamy serduszko 🩷
    04.01.23 r --- I prenatalne 🩷 niskie ryzyka, prawdopodobnie dziewczynka - Oliwia 🩷
    01.03.23 r --- II prenatalne, 330g dziewczynki 🩷
    26.04.23 r --- ✅️ 1 100g dziewczynki
    12.05.23 r --- ✅️ III prenatalne, 1 600g Oliwii 🩷
    24.05.23 r --- ✅️ 1 900 g niuńki 🩷
    14.06.23 r --- ✅️ 2 400 g 🩷
    05.07.23 r --- ✅️ niecałe 3 000 g 🩷
    19.07.23 r --- ostatnia wizyta ✊️ - nie dotrwaliśmy

    09.07.23 r --- Oliwia, 50 cm, 3120 g 🫶🩷 SN (z OM 39+0, z USG 38+3)
  • ChocoMonster Autorytet
    Postów: 5184 10426

    Wysłany: 12 kwietnia 2023, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cotakoza 🍀🍀🍀😘

    Cotakoza lubi tę wiadomość

    08.23 Stasieńko 🩵

    Runda druga 🦋 🕊️

    15.10.25 8dpo ⏸️✨
    28.10.25 (5+1) pęcherzyk w macicy 🫧
    03.11.25 (6+0) 0,59 cm 🍤 z serduszkiem 💞
    20.11.25 (8+3) 1,76 cm 🍒
    27.11.25 (9+3) 2,59 cm 🐼
    04.12.25 (10+3) 3,82 cm 🐭
    17.12.25 (12+2) I prenatalne, 6 cm Bobka, 💙?
    29.12.25 (14+0) girl? 🌸

    preg.png
‹‹ 711 712 713 714 715 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nowy rok - Nowy plan na świadomą ciążę. Kluczowe 90 dni przed poczęciem czyli jak świadomie przygotować organizm.

Nowy Rok sprzyja planom, nowym początkom i drobnym decyzjom, które z czasem mają realne znaczenie. To także dobry moment, by świadomie przygotować organizm do ciąży - spokojnie, bez presji i krok po kroku. Polskie Towarzystwo Ginekologów i Położników zaleca suplementację folianów co najmniej 12 tygodni przed planowaną koncepcją1, aby umożliwić osiągnięcie ich optymalnego poziomu w organizmie. Dlatego wspólnie z Partnerem Akcji Femibion zachęcamy do rozpoczęcia 90-dniowego planu przygotowania organizmu przed poczęciem. Twoje codzienne wybory dziś mogą mieć znaczenie dla prawidłowego rozwoju dziecka w przyszłości.2 Sprawdź naszą noworoczną checklistę i zobacz, jak świadomie przygotować się do ciąży jeszcze przed pojawieniem się dwóch kresek.

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ