Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Jesienią stosujemy pozycje różnorodne 🧘🏼‍♀️ by Staremu lulok dygnął w dni płodne 🙋🏼‍♂️
Odpowiedz

Jesienią stosujemy pozycje różnorodne 🧘🏼‍♀️ by Staremu lulok dygnął w dni płodne 🙋🏼‍♂️

Oceń ten wątek:
  • NaszCud Autorytet
    Postów: 1802 1943

    Wysłany: 22 kwietnia 2023, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super ze wszystko dobrze na wizytach 💙💙 i piękne imiona. LEOŚ to był nasz typ dla chłopca:)
    Karola fajny zestaw daj znać jak się sprawdza :) jaki macie balkon w sensie wymiary? Tez szukam jakiegoś niedużego stolika z krzesełkami
    Wózki tez macie super. My mamy po starszym synku bebetto vulcano. Ogólnie tez spoko się prowadzi
    Ale spacerówka strasznie mnie irytuje i myślę że będzie jak z synem ze na początku trochę córkę powozimy w tej a potem zmienimy (o ile nie od razu).
    U mnie waga dalej kiepsko tzn stoję w miejscu z przybieraniem ale cóż. Widocznie taka moja uroda. Mam nadzieje ze Lencia ladnie przybiera
    Umówiłam się wczoraj na te usg III trym także juz zostały 4 wizyty No albo 3 :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 kwietnia 2023, 20:15

    Anett93, Kluska95 lubią tę wiadomość

    05.2019r- 7tc💔
    06.2020r- Nasze szczęście Synuś💙
    19.11- ⏸️cień cienia 10dpo🍀
    21.11- beta 56.1mIU/ml 12dpo🙏 prg 32,3ng/ml
    07.12- mamy ❤6+1
    21.12- 1,69cm kropka ❤8+1
    19.01- prenatalne 🙏 niskie ryzyka , 6,27cm szczęścia ❤12+2
    24.03- połówkowe🙏wszystko prawidłowo/455g🩷21+3
    23.05- usg III trym- Mamy już 1730g panienki 🩷30+0
    25.07- Nasze drugie szczęście Córeczka 🩷 39+0
    ⏰️13:07
    ⚖️3000g
    🪈54cm
    age.png
  • Kluska95 Autorytet
    Postów: 1626 2697

    Wysłany: 22 kwietnia 2023, 23:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak super, że u chłopaczków wszystko dobrze 👶❤️ Kaja, kciuki żeby już się mocniej nie skracała szyjka 😉

    My też zamówiliśmy już furę dla młodej, padło na Espiro Miloo, do odebrania na koniec czerwca. 😉 można dostać niezłego kręćka w tych sklepach z wózkami. 😉🙈

    Screenshot-20230422-233047-Chrome.jpg

    Odebrałam też od siostry fotelik i dostawkę, chciałam ju prać pokrowce ale stwierdziłam, że zrobię to w czerwcu żeby było świeżej. 😉

    Na wadze mam +6.5kg, ale już zaakceptowałam, że będę tyć i ciało będzie się zmieniać. Póki Emi jest zdrowa i pięknie rosnie to ja nie będę się przejmować wagą, potem się zrzuci, a tycie w ciąży jest przecież jak najbardziej normalne i prawidłowe 😉

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 kwietnia 2023, 23:37

    Anett93, Livka lubią tę wiadomość

    07.23 Misia 🩷👶
  • Karola :) Autorytet
    Postów: 3021 2347

    Wysłany: 23 kwietnia 2023, 08:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NaszCud wrote:
    Super ze wszystko dobrze na wizytach 💙💙 i piękne imiona. LEOŚ to był nasz typ dla chłopca:)
    Karola fajny zestaw daj znać jak się sprawdza :) jaki macie balkon w sensie wymiary? Tez szukam jakiegoś niedużego stolika z krzesełkami
    Wózki tez macie super. My mamy po starszym synku bebetto vulcano. Ogólnie tez spoko się prowadzi
    Ale spacerówka strasznie mnie irytuje i myślę że będzie jak z synem ze na początku trochę córkę powozimy w tej a potem zmienimy (o ile nie od razu).
    U mnie waga dalej kiepsko tzn stoję w miejscu z przybieraniem ale cóż. Widocznie taka moja uroda. Mam nadzieje ze Lencia ladnie przybiera
    Umówiłam się wczoraj na te usg III trym także juz zostały 4 wizyty No albo 3 :)
    No balkon mały 3,5 na 1,30 jakoś. Oczywiście dam znać jak jak przyjdzie zestaw. Ma być podobno jutro, no zobaczymy 😁😁 mam tylko nadzieję że Ikea nie wysyła czegoś takiego w kawałkach do samodzielnego montażu bo to wszystko z tego zestawu składane jest więc oby tylko z kartonu trzeba było wyciągnąć i rozłożyć bez jakiegokolwiek skracania.

    NaszCud lubi tę wiadomość

    age.png

    10.2020r - początek starań o rodzeństwo 🤞

    02.08.16 r 💓Wiktoria👧🏼👨‍👩‍👦
    10.06.17 r 💏👰🏼‍♂️👨‍💼

    09.11.22 r --- ⏸️
    10.11.22 r --- beta 343,40
    28.11.22 r --- mamy serduszko 🩷
    04.01.23 r --- I prenatalne 🩷 niskie ryzyka, prawdopodobnie dziewczynka - Oliwia 🩷
    01.03.23 r --- II prenatalne, 330g dziewczynki 🩷
    26.04.23 r --- ✅️ 1 100g dziewczynki
    12.05.23 r --- ✅️ III prenatalne, 1 600g Oliwii 🩷
    24.05.23 r --- ✅️ 1 900 g niuńki 🩷
    14.06.23 r --- ✅️ 2 400 g 🩷
    05.07.23 r --- ✅️ niecałe 3 000 g 🩷
    19.07.23 r --- ostatnia wizyta ✊️ - nie dotrwaliśmy

    09.07.23 r --- Oliwia, 50 cm, 3120 g 🫶🩷 SN (z OM 39+0, z USG 38+3)
  • Anett93 Autorytet
    Postów: 2420 3099

    Wysłany: 23 kwietnia 2023, 08:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kluska95 wrote:
    Jak super, że u chłopaczków wszystko dobrze 👶❤️ Kaja, kciuki żeby już się mocniej nie skracała szyjka 😉

    My też zamówiliśmy już furę dla młodej, padło na Espiro Miloo, do odebrania na koniec czerwca. 😉 można dostać niezłego kręćka w tych sklepach z wózkami. 😉🙈

    Screenshot-20230422-233047-Chrome.jpg

    Odebrałam też od siostry fotelik i dostawkę, chciałam ju prać pokrowce ale stwierdziłam, że zrobię to w czerwcu żeby było świeżej. 😉

    Na wadze mam +6.5kg, ale już zaakceptowałam, że będę tyć i ciało będzie się zmieniać. Póki Emi jest zdrowa i pięknie rosnie to ja nie będę się przejmować wagą, potem się zrzuci, a tycie w ciąży jest przecież jak najbardziej normalne i prawidłowe 😉

    Piękny wózek, też na niego patrzyliśmy :)
    Masz super podejście, co do wagi, podoba mi się :) Mój Mąż tez mi mowi, że mam się nie przejmować :)

    Kluska95 lubi tę wiadomość

    👩30 🧔29
    👩🧔2016
    👰🤵‍♂️2020

    Starania o pierwszą dzidzię od 12.2021 💙

    07.11.2022 - 12dpo ⏸️ - beta 17.7 🤰
    24.11.2022 - (6+2) 0.3cm widocznego zarodka 🥰
    08.12.2022 - (8+2) 1.5cm Dzidzi z bijącym ❤️
    29.12.2022 - (11+2) 4.5cm Małego Cuda ❤️
    12.01.2023 - (13+2) I prenatalne,
    6.7cm prawdopodobnie chłopiec 💙🧑
    16.02.2023 - (18+2) 244g szczęścia 💙
    02.03.2023 - (20+2) II prenatalne, 340g zdrowego chłopca 💙
    16.03.2023 - (22+2) 475g 💙
    13.04.2023 - (26+2) Wojtuś 770g 💙
    11.05.2023 - (30+2) 1607g 💙
    15.05.2023 - (30+6) III prenatalne, 1645g 💙 zdrowy🧑
    01.06.2023 - (33+2) Klocuś 2446g 💙🙈😅
    29.06.2023 - (37+2) 3190g 💙
    14.07.2023 - (39+3) Wojtusiowi się nie spieszy 🤷‍♀️
    18.07.2023 - (40+0) wizyta, wychodź synku 💙💚
    25.07.2023 - (41+0) Wojtuś na świecie 💙🧑
  • ChocoMonster Autorytet
    Postów: 5184 10426

    Wysłany: 23 kwietnia 2023, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej w niedziele ☺️
    Wczoraj spędziliśmy super czas na grillu u chrześniaka, pogoda była niesamowita. Tak bardzo chciałabym już wiosnę w pełni 🌸. A tymczasem u nas dziś pochmurnie, ale nadal ciepło, więc korzystamy, bo już w przyszłym tygodniu znowu ma zacząć padać. 🥺
    Dziś w planach obiad w restauracji z moimi rodzicami, po obiedzie jakiś spacerek, a wieczorem relaks przez telewizorem 📺🍿.
    W poniedziałek mam pierwsze spotkanie w szkole rodzenia, a końcem przyszłego tygodnia planuje iść na krzywą cukrzycową. A co u Was, jakie plany na nadchodzący tydzień? ☺️

    Kluska95, Anett93, Livka, Kasiaaa.97, smoothie lubią tę wiadomość

    08.23 Stasieńko 🩵

    Runda druga 🦋 🕊️

    15.10.25 8dpo ⏸️✨
    28.10.25 (5+1) pęcherzyk w macicy 🫧
    03.11.25 (6+0) 0,59 cm 🍤 z serduszkiem 💞
    20.11.25 (8+3) 1,76 cm 🍒
    27.11.25 (9+3) 2,59 cm 🐼
    04.12.25 (10+3) 3,82 cm 🐭
    17.12.25 (12+2) I prenatalne, 6 cm Bobka, 💙?
    29.12.25 (14+0) girl? 🌸

    preg.png
  • ChocoMonster Autorytet
    Postów: 5184 10426

    Wysłany: 23 kwietnia 2023, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cotakoza wrote:
    Choco czy Forget się gdzieś udziela ?
    Niestety nie widziałam. 🥺

    08.23 Stasieńko 🩵

    Runda druga 🦋 🕊️

    15.10.25 8dpo ⏸️✨
    28.10.25 (5+1) pęcherzyk w macicy 🫧
    03.11.25 (6+0) 0,59 cm 🍤 z serduszkiem 💞
    20.11.25 (8+3) 1,76 cm 🍒
    27.11.25 (9+3) 2,59 cm 🐼
    04.12.25 (10+3) 3,82 cm 🐭
    17.12.25 (12+2) I prenatalne, 6 cm Bobka, 💙?
    29.12.25 (14+0) girl? 🌸

    preg.png
  • Anett93 Autorytet
    Postów: 2420 3099

    Wysłany: 23 kwietnia 2023, 17:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :) my byliśmy na spacerku zrobiliśmy 3km, ale za jakiś czas znów idziemy, bo nie chce mi się siedzieć w domu :)

    A tutaj pierwsze zdjęcie zrobione przez Męża :)
    received-591778872902090.jpg

    Idawoll, ChocoMonster, Cotakoza, Namisa, Livka, Kania_czubajka, Kluska95, Andelulla, Kasiaaa.97, smoothie, Vivico lubią tę wiadomość

    👩30 🧔29
    👩🧔2016
    👰🤵‍♂️2020

    Starania o pierwszą dzidzię od 12.2021 💙

    07.11.2022 - 12dpo ⏸️ - beta 17.7 🤰
    24.11.2022 - (6+2) 0.3cm widocznego zarodka 🥰
    08.12.2022 - (8+2) 1.5cm Dzidzi z bijącym ❤️
    29.12.2022 - (11+2) 4.5cm Małego Cuda ❤️
    12.01.2023 - (13+2) I prenatalne,
    6.7cm prawdopodobnie chłopiec 💙🧑
    16.02.2023 - (18+2) 244g szczęścia 💙
    02.03.2023 - (20+2) II prenatalne, 340g zdrowego chłopca 💙
    16.03.2023 - (22+2) 475g 💙
    13.04.2023 - (26+2) Wojtuś 770g 💙
    11.05.2023 - (30+2) 1607g 💙
    15.05.2023 - (30+6) III prenatalne, 1645g 💙 zdrowy🧑
    01.06.2023 - (33+2) Klocuś 2446g 💙🙈😅
    29.06.2023 - (37+2) 3190g 💙
    14.07.2023 - (39+3) Wojtusiowi się nie spieszy 🤷‍♀️
    18.07.2023 - (40+0) wizyta, wychodź synku 💙💚
    25.07.2023 - (41+0) Wojtuś na świecie 💙🧑
  • MimiM29 Autorytet
    Postów: 682 1140

    Wysłany: 23 kwietnia 2023, 17:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, mam pytanie czy stosowała któraś z Was może Castangusa? Szukam opinii 😊

    Pozdrawiam

    Starania od : 10.2021

    HyCoSy ✅
    AMH 4.40 ng/ml

    2025
    31.03 ⏸️ beta 6.53 🥳
    03.04 ⏸️ beta 57 🥳
    10.04 ⏸️ beta 2069 🥳
    8 tydzień ciąży - 🖤

    2026
    31.03 - IUI 🤞🏻
  • Idawoll Autorytet
    Postów: 1717 3874

    Wysłany: 23 kwietnia 2023, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anett93 wrote:
    Hej :) my byliśmy na spacerku zrobiliśmy 3km, ale za jakiś czas znów idziemy, bo nie chce mi się siedzieć w domu :)

    A tutaj pierwsze zdjęcie zrobione przez Męża :)
    received-591778872902090.jpg
    Pięknie wyglądasz! 😍

    Anett93 lubi tę wiadomość

    2022
    07.11.⏸️
    2023
    07. (39+3) Ninka! 💖
    age.png

    2024
    12. cb 💔 poronienie samoistne

    2025
    28.07. ⏸️

    2026
    04. (38+6) Michaś 🐣
    age.png
  • ChocoMonster Autorytet
    Postów: 5184 10426

    Wysłany: 23 kwietnia 2023, 17:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anett93 wrote:
    Hej :) my byliśmy na spacerku zrobiliśmy 3km, ale za jakiś czas znów idziemy, bo nie chce mi się siedzieć w domu :)

    A tutaj pierwsze zdjęcie zrobione przez Męża :)
    received-591778872902090.jpg
    Jak kwitnąco 🌸🌸❤️

    Anett93 lubi tę wiadomość

    08.23 Stasieńko 🩵

    Runda druga 🦋 🕊️

    15.10.25 8dpo ⏸️✨
    28.10.25 (5+1) pęcherzyk w macicy 🫧
    03.11.25 (6+0) 0,59 cm 🍤 z serduszkiem 💞
    20.11.25 (8+3) 1,76 cm 🍒
    27.11.25 (9+3) 2,59 cm 🐼
    04.12.25 (10+3) 3,82 cm 🐭
    17.12.25 (12+2) I prenatalne, 6 cm Bobka, 💙?
    29.12.25 (14+0) girl? 🌸

    preg.png
  • Cotakoza Autorytet
    Postów: 1539 2478

    Wysłany: 23 kwietnia 2023, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ChocoMonster wrote:
    Niestety nie widziałam. 🥺
    Próbowałam ja znaleźć, ale nie pamiętam na którym forum była 🙄

    33♀️33 ♂️
    27.08.2019 👫
    27.08.2020 💍
    27.08.2021 💒
    27.08.2023 termin 🍼
    _______
    2014 💗 M. 👧

    ________________
    starania od 05.2022
    odpuszczenie starań 12.2022
    __________
    20.12 ⏸️😲🙈
    21.12 beta 1242🩸
    21.12 - perzyk 3,8mm
    03.01 0,43mm🍤
    31.01 wizyta
    06.02 badania 🩸 Pappa
    15.02 niskie ryzyka 🍀 💙?
    21.02 8 cm 🍼 100g
    21.03 220g 🥚🥚
    12.04 411g 👕
    18.04 491 g 🐻
    16.05(25+2) 908 g 🐻
    06.06(28+2)1662 g 🐻
    20.06(30+2) 2080 g 🐻
    28.06 (31+3) 2138 g 🐻
    11.07 (33+3) 2760g 🐻
    31.07 (36+2) 3652g 🐻

    21.08 Bruno 3920/59cm 🐻 CC.




    age.png
  • Livka Autorytet
    Postów: 2132 4513

    Wysłany: 23 kwietnia 2023, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cotakoza wrote:
    Próbowałam ja znaleźć, ale nie pamiętam na którym forum była 🙄
    Forget na sierpniowym wątku :) ale nie wiem czy tam się udziela 🧐

    Cotakoza lubi tę wiadomość

    Starania o pierwsze 👶 od 08.21.

    17.09.22- poronienie zatrzymane, puste jajo płodowe 8tc 💔

    10.22- starania od nowa 🍀
    17.11- ⏸️ 🥺🙏
    21.11 - beta hCG 306,8 ❤️
    23.11- beta hCG 802
    10.12 - (6+4) Dzidzia z bijącym serduszkiem ♥️
    30.12- (9+4) 2.7 cm Skarbu 😻
    19.01- (12+3) USG I trym: 6 cm 👶
    pomiary w normie, niskie ryzyka trisomii! 🥳
    28.01- (13+4) 7 cm śpiącego Maluszka 😴
    04.03 - (18+5) 270 g Córeczki 💓
    20.03- USG II trym: 362 g Kruszynki 💜
    31.03- (22+3) 451 g Rozalki 🌸
    28.04- (25+3) 900 g⭐
    26.05 - (30+3) 1550g🧚‍♀️
    29.05 USG III trym- Zdrowa Królewna 👸
    23.06 (34+3) 2400g🌷
    15.07 (37+4) 3100g 🧁

    26.07.23r.--- Rozalia 3010g 51 cm SN 🩷

    age.png
  • Livka Autorytet
    Postów: 2132 4513

    Wysłany: 23 kwietnia 2023, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny - piękne te wózki macie! I ja się pochwalę naszą furką 😁. Mnie osobiście wózek rozczula, że to już zaraz Rozalka w nim będzie leżeć ♥️😁received-2237558603081462.jpg Anett pięknie wyglądasz 🌸! A co do wagi to u mnie +8 😁

    Kaja1234, oloska, Idawoll, Anett93, Kluska95, Kasiaaa.97, Cotakoza, smoothie, ChocoMonster, Namisa, Vivico lubią tę wiadomość

    Starania o pierwsze 👶 od 08.21.

    17.09.22- poronienie zatrzymane, puste jajo płodowe 8tc 💔

    10.22- starania od nowa 🍀
    17.11- ⏸️ 🥺🙏
    21.11 - beta hCG 306,8 ❤️
    23.11- beta hCG 802
    10.12 - (6+4) Dzidzia z bijącym serduszkiem ♥️
    30.12- (9+4) 2.7 cm Skarbu 😻
    19.01- (12+3) USG I trym: 6 cm 👶
    pomiary w normie, niskie ryzyka trisomii! 🥳
    28.01- (13+4) 7 cm śpiącego Maluszka 😴
    04.03 - (18+5) 270 g Córeczki 💓
    20.03- USG II trym: 362 g Kruszynki 💜
    31.03- (22+3) 451 g Rozalki 🌸
    28.04- (25+3) 900 g⭐
    26.05 - (30+3) 1550g🧚‍♀️
    29.05 USG III trym- Zdrowa Królewna 👸
    23.06 (34+3) 2400g🌷
    15.07 (37+4) 3100g 🧁

    26.07.23r.--- Rozalia 3010g 51 cm SN 🩷

    age.png
  • Kaja1234 Autorytet
    Postów: 440 683

    Wysłany: 23 kwietnia 2023, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NaszCud wrote:
    Super ze wszystko dobrze na wizytach 💙💙 i piękne imiona. LEOŚ to był nasz typ dla chłopca:)

    Chyba pamiętam nawet jak pisałaś, że Leoś to Wasz typ dla chłopca, bo ja wtedy jeszcze myślałam, że u Nas będzie dziewczynka 😁

    U Nas Leoś to był jedyny typ dla chłopca. Dużo jest teraz Leonów, ale trudno. Tylko to Nam się podobało 😁

    NaszCud, Anett93 lubią tę wiadomość

    24 👱‍♀️

    16.11 ⏸️ - beta 19,5
    12.12 - mamy ❤️
    14.01 - prenatalne, 5,74cm prawdopodobnie dziewczynki 💞
    10. 02 - 10cm 🐿️
    24.02 - na 100% chłopiec 😂💙
    11.03 - połówkowe 352g synka 🦦
    24.03 - wszystko ok 🐋
    21. 04 - skracającą się szyjka, poza tym wszystko ok
    19.05 - prenatalne III trymestr 💛
    27.06 - 35+4 2647g
    14.07- ostatnia wizyta
    28.07 - 40+0 3520g
    06.08 - indukcja
    age.png
  • Kaja1234 Autorytet
    Postów: 440 683

    Wysłany: 23 kwietnia 2023, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Livka piękny wózek! Fajne kolory mają te Bebetto. Mi się marzył zielony albo beżowy, ale żaden model który mi się podobał nie miał tych kolorów w ofercie, tylko czarne, szare, granatowe 🧐

    Livka lubi tę wiadomość

    24 👱‍♀️

    16.11 ⏸️ - beta 19,5
    12.12 - mamy ❤️
    14.01 - prenatalne, 5,74cm prawdopodobnie dziewczynki 💞
    10. 02 - 10cm 🐿️
    24.02 - na 100% chłopiec 😂💙
    11.03 - połówkowe 352g synka 🦦
    24.03 - wszystko ok 🐋
    21. 04 - skracającą się szyjka, poza tym wszystko ok
    19.05 - prenatalne III trymestr 💛
    27.06 - 35+4 2647g
    14.07- ostatnia wizyta
    28.07 - 40+0 3520g
    06.08 - indukcja
    age.png
  • Livka Autorytet
    Postów: 2132 4513

    Wysłany: 23 kwietnia 2023, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaja1234 wrote:
    Livka piękny wózek! Fajne kolory mają te Bebetto. Mi się marzył zielony albo beżowy, ale żaden model który mi się podobał nie miał tych kolorów w ofercie, tylko czarne, szare, granatowe 🧐
    Ja znowu na odwrót, od początku byłam za czarnym wózkiem, ale kobieta jednak zmienną jest 😂

    Starania o pierwsze 👶 od 08.21.

    17.09.22- poronienie zatrzymane, puste jajo płodowe 8tc 💔

    10.22- starania od nowa 🍀
    17.11- ⏸️ 🥺🙏
    21.11 - beta hCG 306,8 ❤️
    23.11- beta hCG 802
    10.12 - (6+4) Dzidzia z bijącym serduszkiem ♥️
    30.12- (9+4) 2.7 cm Skarbu 😻
    19.01- (12+3) USG I trym: 6 cm 👶
    pomiary w normie, niskie ryzyka trisomii! 🥳
    28.01- (13+4) 7 cm śpiącego Maluszka 😴
    04.03 - (18+5) 270 g Córeczki 💓
    20.03- USG II trym: 362 g Kruszynki 💜
    31.03- (22+3) 451 g Rozalki 🌸
    28.04- (25+3) 900 g⭐
    26.05 - (30+3) 1550g🧚‍♀️
    29.05 USG III trym- Zdrowa Królewna 👸
    23.06 (34+3) 2400g🌷
    15.07 (37+4) 3100g 🧁

    26.07.23r.--- Rozalia 3010g 51 cm SN 🩷

    age.png
  • Idawoll Autorytet
    Postów: 1717 3874

    Wysłany: 23 kwietnia 2023, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Livka wrote:
    Dziewczyny - piękne te wózki macie! I ja się pochwalę naszą furką 😁. Mnie osobiście wózek rozczula, że to już zaraz Rozalka w nim będzie leżeć ♥️😁received-2237558603081462.jpg Anett pięknie wyglądasz 🌸! A co do wagi to u mnie +8 😁


    Cudny kolor! 🥰 co to dokładnie za model Bebetto?

    2022
    07.11.⏸️
    2023
    07. (39+3) Ninka! 💖
    age.png

    2024
    12. cb 💔 poronienie samoistne

    2025
    28.07. ⏸️

    2026
    04. (38+6) Michaś 🐣
    age.png
  • Anett93 Autorytet
    Postów: 2420 3099

    Wysłany: 23 kwietnia 2023, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję dziewczyny <3 zrobiliśmy dzisiaj z Mężem prawie 7km, samopoczucie 100% lepsze 💪

    Livka, Kluska95, ChocoMonster lubią tę wiadomość

    👩30 🧔29
    👩🧔2016
    👰🤵‍♂️2020

    Starania o pierwszą dzidzię od 12.2021 💙

    07.11.2022 - 12dpo ⏸️ - beta 17.7 🤰
    24.11.2022 - (6+2) 0.3cm widocznego zarodka 🥰
    08.12.2022 - (8+2) 1.5cm Dzidzi z bijącym ❤️
    29.12.2022 - (11+2) 4.5cm Małego Cuda ❤️
    12.01.2023 - (13+2) I prenatalne,
    6.7cm prawdopodobnie chłopiec 💙🧑
    16.02.2023 - (18+2) 244g szczęścia 💙
    02.03.2023 - (20+2) II prenatalne, 340g zdrowego chłopca 💙
    16.03.2023 - (22+2) 475g 💙
    13.04.2023 - (26+2) Wojtuś 770g 💙
    11.05.2023 - (30+2) 1607g 💙
    15.05.2023 - (30+6) III prenatalne, 1645g 💙 zdrowy🧑
    01.06.2023 - (33+2) Klocuś 2446g 💙🙈😅
    29.06.2023 - (37+2) 3190g 💙
    14.07.2023 - (39+3) Wojtusiowi się nie spieszy 🤷‍♀️
    18.07.2023 - (40+0) wizyta, wychodź synku 💙💚
    25.07.2023 - (41+0) Wojtuś na świecie 💙🧑
  • Kluska95 Autorytet
    Postów: 1626 2697

    Wysłany: 23 kwietnia 2023, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anett93 wrote:
    Hej :) my byliśmy na spacerku zrobiliśmy 3km, ale za jakiś czas znów idziemy, bo nie chce mi się siedzieć w domu :)

    A tutaj pierwsze zdjęcie zrobione przez Męża :)
    received-591778872902090.jpg

    Pięknie wyglądasz kochana ❤️

    Anett93 lubi tę wiadomość

    07.23 Misia 🩷👶
  • Kluska95 Autorytet
    Postów: 1626 2697

    Wysłany: 23 kwietnia 2023, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Livka wrote:
    Dziewczyny - piękne te wózki macie! I ja się pochwalę naszą furką 😁. Mnie osobiście wózek rozczula, że to już zaraz Rozalka w nim będzie leżeć ♥️😁received-2237558603081462.jpg Anett pięknie wyglądasz 🌸! A co do wagi to u mnie +8 😁

    Elegancka furka 😍 zaraz Rozi będzie w niej śmigać! 😉

    Livka lubi tę wiadomość

    07.23 Misia 🩷👶
‹‹ 730 731 732 733 734 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Czego nie jeść  w ciąży - 7 produktów zabronionych

Ciąża to okres wzrostu apetytu i wielu zachcianek kulinarnych. Czy oznacza to zatem, że możesz pozwolić sobie na wszystko i jeść do woli? Niestety nie. Zapoznaj się czego nie jeść w ciąży, aby zachować bezpieczeństwo dla rozwijającego się płodu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie pozwól, by decydował przypadek – świadomie zaplanuj swoje rodzicielstwo

Planowanie rodziny to proces, który wymaga nie tylko przygotowania emocjonalnego, ale również kompleksowego podejścia zdrowotnego. Współczesna medycyna oferuje narzędzia, które pozwalają przyszłym rodzicom świadomie zadbać o zdrowie swojego potomstwa. W tym kontekście niezwykle istotne jest zrozumienie roli genetyki i docenienie możliwości wczesnego wykrywania ryzyka chorób dziedzicznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Spokój rodziców zaczyna się od jednego sprytnego urządzenia. Czy niania elektroniczna to must have rodziców?

Pierwsze miesiące z dzieckiem to wyjątkowy czas, ale też nieustanna czujność i troska o jego bezpieczeństwo. Coraz więcej rodziców sięga po nowoczesne rozwiązania, które pomagają spokojniej czuwać nad snem malucha. Czy niania elektroniczna to rzeczywiście niezbędny element domowej wyprawki, czy tylko kolejny gadżet? Sprawdź, jak działa, co daje na co dzień i czy może realnie ułatwić życie rodzicom.

CZYTAJ WIĘCEJ