Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Jeśli bobasa 👶🏼 chcesz znaleźć w kapuście🥬, oddaj się w maju 🌸🌿 miłosnej rozpuście❤️
Odpowiedz

Jeśli bobasa 👶🏼 chcesz znaleźć w kapuście🥬, oddaj się w maju 🌸🌿 miłosnej rozpuście❤️

Oceń ten wątek:
  • Niaha Autorytet
    Postów: 4461 7621

    Wysłany: 24 maja 2023, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angi90 wrote:
    Nie, nie ograniczałam do jednej odpowiedzi😉 Musi być anonimowo na maksa 😊 Poza tym może ktoś np nie mieć Google w telefonie i wtedy w ogóle nie będzie mógł oddać głosu przy takiej opcji.

    P.S. nie ważne ile razy ktoś będzie głosować, zobaczysz wyniki i tak będą konkretne, to tylko zabawa 😉

    Tak właśnie zrobię, dzięki 👍

    Angi90 lubi tę wiadomość

    👩 35 lat ❤️ 🧔33 lat ❤️ 👦 1,5 lat ❤️ 🐶 13 lat
    🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹
    31.10.24 - Synek jest już z nami ❤️ 3010g, 53cm
    💙👦 - 2.11.26 - termin wg OM

    age.png
    🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀
    preg.png
  • Niaha Autorytet
    Postów: 4461 7621

    Wysłany: 24 maja 2023, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cukruś wrote:
    COOOOOOOO O NIE

    To ciekawe czemu dzisiaj dodali kolejne opakowania

    No podobno ktoś zamiast ilości wprowadził taką cenę. Troszkę to naciągane, no ale co zrobić.

    👩 35 lat ❤️ 🧔33 lat ❤️ 👦 1,5 lat ❤️ 🐶 13 lat
    🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹
    31.10.24 - Synek jest już z nami ❤️ 3010g, 53cm
    💙👦 - 2.11.26 - termin wg OM

    age.png
    🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀
    preg.png
  • Cukruś Autorytet
    Postów: 2949 3541

    Wysłany: 24 maja 2023, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MimiM29 wrote:
    Testuj, i tak masz zapas 🙈🙈 a my trzymamy kciuki mocno 🤞🤞💪


    Dwa razy mi nie musisz mówić 🫣🫡🤣

    MimiM29 lubi tę wiadomość

    Po 2 latach starań i diagnostyki START IVF ✨️
    🍀✨️ 24/03/2025 start stymulacji ✨️🍀
    🍀✨️ 07/04/2025 punkcja ✨️🍀
    pobranych 8 🥚 ➡️ pICSI ➡️ 5 ❄️ ✨️🍀❤️
    1 FET 05/05/2025 11 dpt <0,2 ✖️
    2 FET 09/06/2025
    7dpt 79,20 mIU/ml ➡️9dpt 208 mlU/ml ➡️11 dpt 389 mlU/ml ➡️12 dpt 525 mlU/ml ➡️14 dpt 980 mlU/ml ✨️🍀

    14.02.2026 (38+3 tc.) nasz cały świat 🩵💙
    age.png
  • Angi90 Autorytet
    Postów: 3471 8824

    Wysłany: 24 maja 2023, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moonflower przeczytałam, że ten lek jest nawet zalecany przy stymulacji przed IVF, także nie powinien Ci zaszkodzić. Ale jak będzie u swojego doktora to mu powiedz co i po co wzięłaś 😉

    👩🏻🧔🏻🩷🩷
    Niedrożność jajowodów/Czynnik męski
    IVF '24🍀
    💉Bemfola 300+Orgalutran+Decapeptyl
    🪄21🥚=>12 MII=>ICSI=>11=>❄️❄️❄️
    🔹FET 31/07 💉 bHCG 10 dpt <2,3 mlU/ml ❌
    🔹FET 02/09🍀4CC🍀
    ☀️38t5d Córka 💝2025
    '26
    Nie będziesz sama❄️
    zabieram Cię do domu 🍀
    ⏳ przygotowania pod FET


    "Rób wszystko z jedną myślą w głowie:
    Zasłużyłam na szczęście!"🦖
    age.png
  • Cukruś Autorytet
    Postów: 2949 3541

    Wysłany: 24 maja 2023, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niaha wrote:
    No podobno ktoś zamiast ilości wprowadził taką cenę. Troszkę to naciągane, no ale co zrobić.


    A zamawiałaś dzisiaj czy wczoraj?
    U mnie na razie cisza

    Po 2 latach starań i diagnostyki START IVF ✨️
    🍀✨️ 24/03/2025 start stymulacji ✨️🍀
    🍀✨️ 07/04/2025 punkcja ✨️🍀
    pobranych 8 🥚 ➡️ pICSI ➡️ 5 ❄️ ✨️🍀❤️
    1 FET 05/05/2025 11 dpt <0,2 ✖️
    2 FET 09/06/2025
    7dpt 79,20 mIU/ml ➡️9dpt 208 mlU/ml ➡️11 dpt 389 mlU/ml ➡️12 dpt 525 mlU/ml ➡️14 dpt 980 mlU/ml ✨️🍀

    14.02.2026 (38+3 tc.) nasz cały świat 🩵💙
    age.png
  • moonflower Autorytet
    Postów: 3157 7000

    Wysłany: 24 maja 2023, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angi90 wrote:
    Moonflower przeczytałam, że ten lek jest nawet zalecany przy stymulacji przed IVF, także nie powinien Ci zaszkodzić. Ale jak będzie u swojego doktora to mu powiedz co i po co wzięłaś 😉

    tak tak na pewno mu powiem... no zwariuje do czasu aż zajade na mieszkanie

    2.07.2012 💙
    22.11.2016 💔
    15.05.2023 💔
    9.07.2024 💙
    age.png
  • Nataliii Autorytet
    Postów: 942 1575

    Wysłany: 24 maja 2023, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moonflower wrote:
    dobra laski, doczytałam, dokształciłam sie, wezmę ten Encorton. Z tego co wiem to niektórzy lekarze nawet go specjalnie przepisują podczas starań bo podobno zapobiega "odrzuceniu" nasienia przez organizm czy coś... No więc raczej nie powinien zaszkodzić. Nie wiem czy dobrze kojarzę ale chyba Merry bierze cały czas. więc może nie zaszkodzi a ocipieje jak nie wezmę
    Hej, tak dokładnie Encorton możesz wziąć. Mi lekarka właśnie przypisała tak jak piszesz, żeby trochę osłabić organizm, żeby nie odrzucał zarodka. Dopiero po potwierdzeniu ciąży, trzeba z niego powoli schodzić, bo może powodować jakieś wady.

    moonflower lubi tę wiadomość

    Starania od 01.2022
    👩🏼 👱🏼‍♂️ 29l.
    04.2022 cp 💔
    09.2022 6t 💔
    01.2023 cb 💔

    27.07 nieśmiałe ⏸ 🥺🤞
    18.08 7mm człowieka z ❤️🥺
    05.09 2.65cm glutka ❤️
    30.09 7.19cm pięknego chłopca 💙
    27.11 410g bobasa 💙
    29.01 1518g misia 💙
    25.03 3400g maleństwa 💙
    06.04 witaj na świecie synku 😘❤️
  • Angi90 Autorytet
    Postów: 3471 8824

    Wysłany: 24 maja 2023, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niaha, no Ciekawe...🤔 U mnie póki co cisza, wczoraj się pomylili, zobaczymy czy dzis też? Chyba jakiś pracownik robi ich w ciula🙈

    Cukruś lubi tę wiadomość

    👩🏻🧔🏻🩷🩷
    Niedrożność jajowodów/Czynnik męski
    IVF '24🍀
    💉Bemfola 300+Orgalutran+Decapeptyl
    🪄21🥚=>12 MII=>ICSI=>11=>❄️❄️❄️
    🔹FET 31/07 💉 bHCG 10 dpt <2,3 mlU/ml ❌
    🔹FET 02/09🍀4CC🍀
    ☀️38t5d Córka 💝2025
    '26
    Nie będziesz sama❄️
    zabieram Cię do domu 🍀
    ⏳ przygotowania pod FET


    "Rób wszystko z jedną myślą w głowie:
    Zasłużyłam na szczęście!"🦖
    age.png
  • Niaha Autorytet
    Postów: 4461 7621

    Wysłany: 24 maja 2023, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cukruś wrote:
    A zamawiałaś dzisiaj czy wczoraj?
    U mnie na razie cisza

    Wczoraj

    👩 35 lat ❤️ 🧔33 lat ❤️ 👦 1,5 lat ❤️ 🐶 13 lat
    🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹
    31.10.24 - Synek jest już z nami ❤️ 3010g, 53cm
    💙👦 - 2.11.26 - termin wg OM

    age.png
    🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀
    preg.png
  • Cukruś Autorytet
    Postów: 2949 3541

    Wysłany: 24 maja 2023, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angi90 wrote:
    Niaha, no Ciekawe...🤔 U mnie póki co cisza, wczoraj się pomylili, zobaczymy czy dzis też? Chyba jakiś pracownik robi ich w ciula🙈


    Angi niestety już cena jest też zmieniona na 49 zł 🤣🤣

    Ciekawe co z naszym dzisiejszym zamówieniem

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 maja 2023, 14:19

    Angi90 lubi tę wiadomość

    Po 2 latach starań i diagnostyki START IVF ✨️
    🍀✨️ 24/03/2025 start stymulacji ✨️🍀
    🍀✨️ 07/04/2025 punkcja ✨️🍀
    pobranych 8 🥚 ➡️ pICSI ➡️ 5 ❄️ ✨️🍀❤️
    1 FET 05/05/2025 11 dpt <0,2 ✖️
    2 FET 09/06/2025
    7dpt 79,20 mIU/ml ➡️9dpt 208 mlU/ml ➡️11 dpt 389 mlU/ml ➡️12 dpt 525 mlU/ml ➡️14 dpt 980 mlU/ml ✨️🍀

    14.02.2026 (38+3 tc.) nasz cały świat 🩵💙
    age.png
  • Angi90 Autorytet
    Postów: 3471 8824

    Wysłany: 24 maja 2023, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niaha, zgłosiłabyn to do Allegro 🤔 To że oni się pomylili to ich sprawa. Ty kupiłaś i opłaciłaś zamówienie. Tak samo jest w supermarkecie przy zmianie cen. Widzisz dżem za 5 zł, a potem na kasie płacisz 7 zł, zgłaszam do BOK, oddają Ci różnicę, bo to ich błąd, że cenówki ktoś nie zmienił.

    Sprawdziłam teraz , mają na tym cenę 45 zł, zrobiłam screen , że zapłaciłam 3 x15 zł,bo taka była oferta. Zabawimy się jak zadzwonią😜

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 maja 2023, 14:25

    Cukruś, Aśka lubią tę wiadomość

    👩🏻🧔🏻🩷🩷
    Niedrożność jajowodów/Czynnik męski
    IVF '24🍀
    💉Bemfola 300+Orgalutran+Decapeptyl
    🪄21🥚=>12 MII=>ICSI=>11=>❄️❄️❄️
    🔹FET 31/07 💉 bHCG 10 dpt <2,3 mlU/ml ❌
    🔹FET 02/09🍀4CC🍀
    ☀️38t5d Córka 💝2025
    '26
    Nie będziesz sama❄️
    zabieram Cię do domu 🍀
    ⏳ przygotowania pod FET


    "Rób wszystko z jedną myślą w głowie:
    Zasłużyłam na szczęście!"🦖
    age.png
  • Angi90 Autorytet
    Postów: 3471 8824

    Wysłany: 24 maja 2023, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rób screen zamówienia Cukruś!

    Cukruś, Mart768 lubią tę wiadomość

    👩🏻🧔🏻🩷🩷
    Niedrożność jajowodów/Czynnik męski
    IVF '24🍀
    💉Bemfola 300+Orgalutran+Decapeptyl
    🪄21🥚=>12 MII=>ICSI=>11=>❄️❄️❄️
    🔹FET 31/07 💉 bHCG 10 dpt <2,3 mlU/ml ❌
    🔹FET 02/09🍀4CC🍀
    ☀️38t5d Córka 💝2025
    '26
    Nie będziesz sama❄️
    zabieram Cię do domu 🍀
    ⏳ przygotowania pod FET


    "Rób wszystko z jedną myślą w głowie:
    Zasłużyłam na szczęście!"🦖
    age.png
  • Nataliii Autorytet
    Postów: 942 1575

    Wysłany: 24 maja 2023, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejo laski ^^ U nas pełnia lata :) Któraś wczoraj dopytywała jak wygląda leczenie pasożytów, wybaczcie nie mogę zaleźć dokładnie kto 😉. A wiec napiszę jak to wyglądało u nas. Mi wyszły w wynikach lamblie. To wszystko zależy od lekarza. Teoretycznie na to dostaje się leki (u nas Tinidazol) jednorazowo i powinno być po problemie, ale ponoć nie u wszystkich to działa. Leczeniem powinni być objęci wszyscy domownicy. Nam dietetyk rozpisał dodatkowo jakieś suplementy wspierające i ziółka na kilka tygodni przed leczeniem. Potem mieliśmy jedną dawkę leku, 2 tygodnie przerwy i kolejną dawkę leku. W czasie leczenia najlepiej zero cukru, pszenicy i nabiału i generalne odkażanie chałupy🤯 chyba wszystko co się dało przeleciałam mopem parowym i co chwila zmieniałam w tym czasie pościel i ręczniki. Nie powiem, że w 100% się trzymałam diety, nie potrafię... Ogólnie za mną kolejne badania. Teraz tydzień czekania na wyniki...Trzymajcie kciuki aby to 💩🐛 udało się wyeliminować, bo jeśli nie to czeka nas kolejna przerwa w staraniach na conajmniej miesiąc i pewnie jakaś grubszy lekowy arsenał.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 maja 2023, 14:32

    KarolinaAnastazja lubi tę wiadomość

    Starania od 01.2022
    👩🏼 👱🏼‍♂️ 29l.
    04.2022 cp 💔
    09.2022 6t 💔
    01.2023 cb 💔

    27.07 nieśmiałe ⏸ 🥺🤞
    18.08 7mm człowieka z ❤️🥺
    05.09 2.65cm glutka ❤️
    30.09 7.19cm pięknego chłopca 💙
    27.11 410g bobasa 💙
    29.01 1518g misia 💙
    25.03 3400g maleństwa 💙
    06.04 witaj na świecie synku 😘❤️
  • Meggi110818 Autorytet
    Postów: 4537 3620

    Wysłany: 24 maja 2023, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja encorton biorę od 5dc

    O ❤️
    Z ❤️
  • moonflower Autorytet
    Postów: 3157 7000

    Wysłany: 24 maja 2023, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nataliii wrote:
    Hej, tak dokładnie Encorton możesz wziąć. Mi lekarka właśnie przypisała tak jak piszesz, żeby trochę osłabić organizm, żeby nie odrzucał zarodka. Dopiero po potwierdzeniu ciąży, trzeba z niego powoli schodzić, bo może powodować jakieś wady.

    Dziękuję Skarbie za informacje z pierwszej ręki!! a powiesz w jakich dawkach masz przepisany? żebym porównała z tym co mam?

    A powiedzcie mi wapno normalnie mogę?

    2.07.2012 💙
    22.11.2016 💔
    15.05.2023 💔
    9.07.2024 💙
    age.png
  • KarolinaAnastazja Autorytet
    Postów: 3829 6068

    Wysłany: 24 maja 2023, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nataliii wrote:
    Hejo laski ^^ U nas pełnia lata :) Któraś wczoraj dopytywała jak wygląda leczenie pasożytów, wybaczcie nie mogę zaleźć dokładnie kto 😉. A wiec napiszę jak to wyglądało u nas. Mi wyszły w wynikach lamblie. To wszystko zależy od lekarza. Teoretycznie na to dostaje się leki (u nas Tinidazol) jednorazowo i powinno być po problemie, ale ponoć nie u wszystkich to działa. Leczeniem powinni być objęci wszyscy domownicy. Nam dietetyk rozpisał dodatkowo jakieś suplementy wspierające i ziółka na kilka tygodni przed leczeniem. Potem mieliśmy jedną dawkę leku, 2 tygodnie przerwy i kolejną dawkę leku. W czasie leczenia najlepiej zero cukru, pszenicy i nabiału i generalne odkażanie chałupy🤯 chyba wszystko co się dało przeleciałam mopem parowym i co chwila zmieniałam w tym czasie pościel i ręczniki. Nie powiem, że w 100% się trzymałam diety, nie potrafię... Ogólnie za mną kolejne badania. Teraz tydzień czekania na wyniki...Trzymajcie kciuki aby to 💩🐛 udało się wyeliminować, bo jeśli nie to czeka nas kolejna przerwa w staraniach na conajmniej miesiąc i pewnie jakaś grubszy lekowy arsenał.
    Ja! Ja ! Pytałam!

    Musze sprawdzić czy moje lab robi badania na robale 😊
    Dzięki wielkie!

    Nataliii lubi tę wiadomość

    👱‍♀️ 29lat
    ▪️KIR AA, C1▪️
    👨‍🦰 31lat
    ▪️ C1

    💙Baby B 2024

    Zaczynamy nową przygodę? 🥹

    preg.png
  • Niaha Autorytet
    Postów: 4461 7621

    Wysłany: 24 maja 2023, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angi90 wrote:
    Niaha, zgłosiłabyn to do Allegro 🤔 To że oni się pomylili to ich sprawa. Ty kupiłaś i opłaciłaś zamówienie. Tak samo jest w supermarkecie przy zmianie cen. Widzisz dżem za 5 zł, a potem na kasie płacisz 7 zł, zgłaszam do BOK, oddają Ci różnicę, bo to ich błąd, że cenówki ktoś nie zmienił.

    Sprawdziłam teraz , mają na tym cenę 45 zł, zrobiłam screen , że zapłaciłam 3 x15 zł,bo taka była oferta. Zabawimy się jak zadzwonią😜

    Kurcze, to tylko ja dostałam od nich telefon? Aż żałuję, że odebrałam

    Cukruś lubi tę wiadomość

    👩 35 lat ❤️ 🧔33 lat ❤️ 👦 1,5 lat ❤️ 🐶 13 lat
    🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹🔹
    31.10.24 - Synek jest już z nami ❤️ 3010g, 53cm
    💙👦 - 2.11.26 - termin wg OM

    age.png
    🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀
    preg.png
  • Nataliii Autorytet
    Postów: 942 1575

    Wysłany: 24 maja 2023, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moonflower wrote:
    Dziękuję Skarbie za informacje z pierwszej ręki!! a powiesz w jakich dawkach masz przepisany? żebym porównała z tym co mam?

    A powiedzcie mi wapno normalnie mogę?
    Mam chyba taki sam jak pisałaś Encorton 10 mg. Na razie mam brać przez jakiś czas. Od innych dziewczyn, które się leczą u tej samej pani doktor słyszałam, że właśnie w razie ciąży gdzieś 7-8tyg zaczyna schodzić stopniowo z dawki, bo przy dłuższym stosowaniu powinno się to robić stopniowo.

    Starania od 01.2022
    👩🏼 👱🏼‍♂️ 29l.
    04.2022 cp 💔
    09.2022 6t 💔
    01.2023 cb 💔

    27.07 nieśmiałe ⏸ 🥺🤞
    18.08 7mm człowieka z ❤️🥺
    05.09 2.65cm glutka ❤️
    30.09 7.19cm pięknego chłopca 💙
    27.11 410g bobasa 💙
    29.01 1518g misia 💙
    25.03 3400g maleństwa 💙
    06.04 witaj na świecie synku 😘❤️
  • moonflower Autorytet
    Postów: 3157 7000

    Wysłany: 24 maja 2023, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niaha wrote:
    Kurcze, to tylko ja dostałam od nich telefon? Aż żałuję, że odebrałam
    moja rada, otwórz dyskusje na allegro, i daj egatywny komentarz.. Zobaczysz że wyślą Ci w tej cenie... Jedna z naszych firm zajmuje się sprzedażą internetową m.in na allegro, więc patrzę od drugiej strony. Zrobią wszystko żebyś usunęła negatywa i zamknęła dyskusje, bo przez to algorytm allegro nie wyświetla ich ofert na górze tylko gdzieś daleko daleko i sprzedaż spada.

    Angi90 , KarolinaAnastazja, Mart768, Niaha, Aśka lubią tę wiadomość

    2.07.2012 💙
    22.11.2016 💔
    15.05.2023 💔
    9.07.2024 💙
    age.png
  • Cukruś Autorytet
    Postów: 2949 3541

    Wysłany: 24 maja 2023, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angi90 wrote:
    Rób screen zamówienia Cukruś!

    Szefowa zrobione screeny!

    Po 2 latach starań i diagnostyki START IVF ✨️
    🍀✨️ 24/03/2025 start stymulacji ✨️🍀
    🍀✨️ 07/04/2025 punkcja ✨️🍀
    pobranych 8 🥚 ➡️ pICSI ➡️ 5 ❄️ ✨️🍀❤️
    1 FET 05/05/2025 11 dpt <0,2 ✖️
    2 FET 09/06/2025
    7dpt 79,20 mIU/ml ➡️9dpt 208 mlU/ml ➡️11 dpt 389 mlU/ml ➡️12 dpt 525 mlU/ml ➡️14 dpt 980 mlU/ml ✨️🍀

    14.02.2026 (38+3 tc.) nasz cały świat 🩵💙
    age.png
‹‹ 294 295 296 297 298 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pieluchy tetrowe w nowoczesnej wyprawce. 5 sprytnych sposobów, jak wykorzystać je na co dzień

Kompletowanie wyprawki dla noworodka łatwo zamienić w listę drogich i skomplikowanych gadżetów. Tymczasem jedna z najbardziej praktycznych rzeczy od lat pozostaje dokładnie taka sama — pielucha tetrowa. Naturalna, delikatna dla skóry dziecka i niezwykle uniwersalna. Sprawdza się jako lekki kocyk, ręcznik po kąpieli, podkład do odbijania czy awaryjny przewijak poza domem. W nowym artykule podpowiadamy, jak wybrać dobrą tetrę i dlaczego nadal jest absolutnym must-have każdej wyprawki.

CZYTAJ WIĘCEJ