X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Jest sens iść do lekarza?
Odpowiedz

Jest sens iść do lekarza?

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
 • assiunia Debiutantka
  Postów: 7 0

  Wysłany: 4 października 2016, 21:52

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Hej dziewczyny?

  Mam pytanie do bardziej doświadczonych. Dzwoniłam dzisiaj do mojego lekarza i okazało się, że do 17.10 ma urlop. Czyli do 17 dnia mojego cyklu... W 8 dniu cyklu będę w Polsce i mogę tam też iść do lekarza. Owulkę mam zazwyczaj 14 dnia cyklu. Powiedzcie mi proszę, czy jest sens iść do jednego, albo drugiego w tym cyklu? Czy w 8 dniu będzie stanie stwierdzić, czy pęcherzyki rosną, albo w 17 dniu zobaczy czy pękły?

 • vanessa Autorytet
  Postów: 3207 1963

  Wysłany: 5 października 2016, 12:20

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  To zalezy w jakim celu chcesz iść do lekarza.
  Jeżeli chcesz sprawdzic czy masz owulacje to takie rozwiązanie nie jeste dobre bo nawet jeżeli 8 dc miałabyś pecherzyk a nie sprawdzisz czy nadal rośnie a potem czy peknie to nie będziesz mieć pewności co się stało. Natomiast w 17 dc nawet jeżeli lekarz zobaczy ciałko żółte to nie będzie wiadomo czy to pekniety pecherzyk czy zlutenizowany po nie peknietym pęcherzyku bo tak niestety tez sie dzieje.
  Najlepiej jest monitorować na bieżąco jak rośnie i potem można wyłapać kiedy pękł jeżli peknie a jeżli nie peka to widac co sie dzieje.

  assiunia lubi tę wiadomość

  7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

  201701271765.png

  (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
 • assiunia Debiutantka
  Postów: 7 0

  Wysłany: 5 października 2016, 12:43

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Dziękuję za naświetlenie mi sytuacji. W związku z tym zacznę monitoring od przyszłego cyklu! ;)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

CZYTAJ WIĘCEJ