X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Just sex
Odpowiedz

Just sex

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 grudnia 2018, 15:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Heh żanetka Zamiast seksu wszyscy się leczą heh

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 grudnia 2018, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No.chyba :D

    My mielismy konsultacje maz ma zalecenia na witaminkowanie...

    Rozne witaminy plus kwas foliowy bo duzo noeprawidlowych plemmnikow mialo wady glowki a niedobro kwasu foliowego moze miec na to wplyw...

    Duzo warzyw i owocow malo alko i przetworzeonej zywnosci...

    Po 2 msc powtoren badanie dla potwierdzenia czy to brak witamin czy gorsza dyscpozycja...

    Jesli za msc wynik sie nie poprawi wtedy musi podjac pelna diagnostyke

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 grudnia 2018, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jakie dostalas witaminy?

    Moze mojemu tez zaaplikuje :) heh tak profilaktycznie hih

    Po laparo musi chodzić jak w zegarkU :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 grudnia 2018, 15:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kwas foliowy cynk w formie leku nie suplementu i ma sie jeszcze zaopatrzc w konska dawkke witaminy C i Lkarnityne...

    Stwierdzil ze do jego wynikow najwazniejszt na ta chwile jest kwas foliowy i cynk ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 grudnia 2018, 16:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hm ciekawe :)
    mam nadzieje ze pomoze :) duzo chorob jest z powodu niedoborow :)

  • Iza-K Autorytet
    Postów: 415 135

    Wysłany: 11 grudnia 2018, 17:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żanetka93 wrote:
    Cos wszyscy zapracowani :D
    Chyba wszyscy przybici trochę historiami o chorobach, tak że ochota na amory i gadanie o nich zmalała.
    Dziewczyny nie dajcie się. Będzie dobrze!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 grudnia 2018, 18:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki..

    Ja zaraz będę sok przygotowywać...

    Konieczynka chyba ta aptekę otwiera bo coś jej tu nie ma..

    Wróbel chyba też libido spadło heh
    Z tą książką to mogę Ci dopisać rozdział Seks w endometriozie

  • Wróbel Autorytet
    Postów: 2657 2085

    Wysłany: 11 grudnia 2018, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie spadło. Wczoraj mmiałam bardzo miły poranek. Po snach erotycznych hi hi hi. Mniej się ttylko wypowiadam bo raz że zzmęczona teraz jakoś bardziej a dwa że czasu ostatnio brakuje i tylko na szybko czytam, żadko odpisując. Z resztą to co Ci wykryli chyba na wszystkich zrobiło wielkie wrażenie...

    npV2p1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 grudnia 2018, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wróbel

    Heh historia roku hih Zostałam gwiazda internetu hehe

    A na jakąś lekcje masz siłę? Lekarz mówił że mam żyć normalnie więc sex drugs and rock and roll

  • Wróbel Autorytet
    Postów: 2657 2085

    Wysłany: 11 grudnia 2018, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hi hi hi coś pomyślę jak wrócę do domu

    npV2p1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 grudnia 2018, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zaraz sie dowiem jak w tym calym smutku wyglada moje jajco :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 grudnia 2018, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żanetka

    Zapowiada się miły wieczór

    Wróbel
    Napisz napisz heh

    Konieczynka
    Żyjesz? Czy otworzyłas to usg w aptece i grzebuesz łaska w cipce?

    Żanetka93 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 grudnia 2018, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wygolilam co mogłam heh w niedzielę powtarzam ipl Ciekawe kiedy efekt będzie...

  • Konieczynka Autorytet
    Postów: 1661 1353

    Wysłany: 11 grudnia 2018, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nefre_ ms wrote:
    Żanetka

    Zapowiada się miły wieczór

    Wróbel
    Napisz napisz heh

    Konieczynka
    Żyjesz? Czy otworzyłas to usg w aptece i grzebuesz łaska w cipce?

    Żyje :)
    Nikomu nie grzebie a wręcz sobie wczoraj pozwoliłam pogrzebać pewniej Ginekolog. I będzie owulka - miło. Znów z lewego jajnika. Piękny pęcherzyk.
    Maz zapisany do Bociana na przyszły czwartek.

    Jakoś tylko te zbliżające się święta źle mnie nastrajaja. Nie mam nic a nic kupionego. Nawet dziecku nie wiem co kupić pomimo że on ma mega długa listę zachcianek na chwilę. Wszystko z reklam mu się podoba.
    Maz jak zwykle zagadka. Chyba kupię mu sweter w renifery. Zawsze podkreśla że by taki chciał a nikt mu nie chce kupić.

    Nefre a ty jak się trzymasz po tych diagnozach?

    Żaneta naszpikujesz mezulka suplementami i zbudujecie armię gotowa do zapłodnienia.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 grudnia 2018, 22:26

    Owulacja w 37dc zakończona ciąża - KACPER 4040g i 58cm.

    starania od grudnia 2017, 26.09. 2019 córeczka :)
    23.07.2015 - synek

    event.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 grudnia 2018, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja rowniez piekne jajo po lewej stronie poki co 15 mm ;)

    I wszystko ok wynikowo i tam na dole tez prawidlowo;)

    A mezusia tak mamy faszerowac i caly czas probowac ;)

    Podobno nie jest tak zle jak myslelismy wiec hmmm witaminki seks seks witaminki ;)

  • Wróbel Autorytet
    Postów: 2657 2085

    Wysłany: 11 grudnia 2018, 22:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lekcja, jak lekcja ale mam temacie do namysłu ;) lubicie sex z andrenalinką czyli w miejscach zupełnie do tego nie przeznaczonych? W pracy, w parku publicznym wczesnym wieczorkiem albo zupełnie za dnia...
    Mnie to bardzo kręci tylko trzeba się nauczyć być cicho (zwłaszcza w pracy), i starać się być na górze żeby za bardzo z miejscową florą i fałną się nie zaprzyjaźnić wiecie, tam w środku hi hi hi no i nie zapomnieć gdzie poleciały majtki...

    npV2p1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 grudnia 2018, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Konieczynka

    Kasa to zawsze problem. Lepiej w ogóle prezentów nie robić :) My mamy od męza 5 dzieci.. a od mojej strony 1.. Więc też inaczej te prezenty kupuje, zwłaszcza, że zwykle pytam się brata czy coś potrzebują.. rzadko bo rzadko, ale czasami powie.. i składam się razem z mamą i młodszym bratem i z głowy.

    Wszystkie prezenty w domy wymyślam ja.. Taki obowiązek :) Mój tylko mówi jaki zakres finansowy brać.

    A co do diagnozy.. No wiesz - informacje chujowe, ale działam.
    Teraz mam taką świadomość, że tylko operacja mnie uratuje .. I największe informacje o zakresie choroby da rezonans.. Będzie wiadomo czy zajęte są inne organy. Jeżeli zrosty są zewnętrzne, to będzie pół biedy - wytną wszystko co mają i na jakiś czas choroba minie.. A jeżeli endo weszło do środka, i nacieka na jelita, pęcherz albo coś innego.. to lipa. Wtedy operacja jest ratująca zdrowie a nie tylko płodność.. I kasa większa;/ Wprawdzie oszczędności mojego życia.. ale jednak tą kasę mam.
    Dostałam namiar na grupę wsparcia, z kliniki z Wawy, i tam są dziewczyny takie same jak ja. I nie tylko leczące się w Warszawie, ale w całej Polsce.. Niektóre historie mrożą krew w żyłach.. Ostatnio jedna pisała, że była już na 4 operacjach, gdzie lekarze nie wycięli ogniska na pęcherzu, mimo,że je widzieli - po prostu boją się dotykać innych organów. I ta choroba na pęcherzu tak się rozwinęła, że bardzo go zniszczyła.. Miała zabieg za 28 tys w Dormundzie.. Była szczupła i endo było widoczne gołym okiem z zewnątrz... Taki guz.. Ja się strasznie boje w jakim stanie jest moje jelito. :) Ale krwawień z odbytu nigdy nie miałam, więc może nie jest tak źle.

    Nie umiem się tylko pogodzić z tym,że to wyszło tak późno.. Że badałam się regularnie, przed ostatni rok monitoring płodności i co.. I nic. Mam chorobę od 20 lat, która niszczy cały mój organizm.. W rozszerzonym stadium.. Masakra. I ten brak świadomości lekarzy , mnie przeraża.. Jeszcze w piątek słyszałam, że laparoskopia to jest jedyna forma diagnozy.. I po tym zdaniu miałam dwa niezależne badania z których na każdym dowiadywałam się o nowych ogniskach.
    To jest dramat i trzeba w tym działać.. Na razie widzę, że mąż znosi to gorzej i na pewno nie chcę, żeby wszyscy o tym wiedzieli... Kurcze wszyscy uważają, że to jest wstydliwa choroba.. Nie ma wstydliwych chorób, to nie jest kiła i rzerzączka! Ale mam w planach trochę szumu z tym zrobić, jak już się z tym pogodzi.. Nie wiem jeszcze jak, nie mam pomysłu i dlatego zaczynam na tym forum wszystkim trąbić, że @ bolesna to może być endometrioza, a sprawdzenie tego kosztuje 250 zł u lekarza we Wro albo w Wawie.. jedna wycieczka i spokój. Jeśli endo nie ma - 250 zł w plecy. A jeśli jest - cięża walka, ale im szybciej zdiagnozowana tym lżejsza. I dlatego mówię, żeby nie bagatelizować, jak ktoś Wam mówi, jak cierpi.. Zwłaszcza jeśli odczuwa ból w innych narządach, albo podczas opróżniania albo siku.. Jeśli jakaś dziewczyna wystraszy się mojej historii, pójdzie się zbadać i wykryją jej endo w 1-2 stadium, to będzie mi lepiej to wszystko znosić :)

    Wróbel..
    Mnie to lekko kręci.. Tzn na tyle, że chciałabym, ale nigdy nie robiłam to w innym miejscu niż łóżko :D Ale .. chciałabym :D :D


  • Wróbel Autorytet
    Postów: 2657 2085

    Wysłany: 12 grudnia 2018, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To zaciągnij swojego w jakieś fajne miejsce (teraz nieco trudniej bo zimno ale na pewno coś się znajdzie) a wrażenia są ekstra - bardzo odstresowujące (taka odrobina szaleństwa).

    Nefre_ ms lubi tę wiadomość

    npV2p1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 grudnia 2018, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wrobel ja uwielbiam ;)

    Najlepiej wspominam jak bylismy na wakacjach w sopocie i byzkalismy sie na plazy noca ;) to bylo mega;)

    Drugie bylismy na zakupach w galeri. Ja poszlam siku ... a maz sru za mna i seks w ubikacji...
    No bylo mega ;)


    Nefre cycki do przodu. Jak to powiedzial wczoraj moj lekarz : nie ma nic czego nie da sie pokonac. Niektore rzeczy wymagaja tylko wiecej czasu
    Takze leb w gore cyc do przodu jeszcze los sie usmiechnie ;*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 grudnia 2018, 09:51

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 grudnia 2018, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zanetka

    Dzięki :)


    Wrobel

    Właśnie mam teraz po tej diagnozie taki hm.. smutny seks.. Wiecie o co mi chodzi? Dosłownie masakra.
    Seks na pocieszenie.. Nie wiem.. Tragedia.

    Podejrzewam,że dlatego, że cały czas ja o tym myślę, czuję,że mój mąż też.. I te zbliżenia są takie nie w naszym w stylu, albo sama sobie ryję głowę..
    Jest za.. hm delikatnie i za romantycznie.. Za dużo głaskania, przytulania, patrzenia w oczka..

    Normalnie nazwałam to "smutny seks" hehe :)

    I muszę coś z tym zrobić.. najlepiej byłoby właśnie w zupełnie inne miejsce pojechać i albo dać mu się porządnie przetrzepać, albo sama go przelcieć :>
    Albo upić się, a nie powinnam :)

    Ale może czasu też potrzebujemy.. Tylko seks to jest zawsze lekarstwo na stres.. A ostatnio to mnie to dobija a nie pomaga..
    Czuję się jakbym już umierała i tylko można ze mną delikatnie.. Wiem - chore :) Ale tak mam w głowie posrane..

    chyba czas jest potrzebny, ale.. coś muszę pokombinować. Chyba zmiana miejsca by się przydała..

‹‹ 165 166 167 168 169 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ