X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Just sex
Odpowiedz

Just sex

Oceń ten wątek:
  • Susanne Autorytet
    Postów: 2574 3487

    Wysłany: 13 listopada 2022, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza-K wrote:

    #Susanne - sprawiłam sobie słynnego pingwinka i... dla mnie lipa, na mnie niestety ta stymulacja falą ciśnienia wcale nie działa.

    :P tu na forum jest szał na słynne pingwinki.

    Ja akurat do tego słynnego pingwinka ostatecznie nie dotarłam, miałam okazje wymacać w seksshopie, ale postawiłam na wibrator "szminkę" i jestem zadowolona :)

    Iza-K lubi tę wiadomość

    🧘‍♀️ “Life isn't about waiting for the storm to pass. It's about learning how to dance in the rain.”



    2/2022 23cs 💔 PJP

    37cs
    21.04 ✨ IUI ✨

    Chłopiec 💙

    age.png
  • Iza-K Autorytet
    Postów: 415 135

    Wysłany: 15 listopada 2022, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Susanne wrote:
    Ja akurat do tego słynnego pingwinka ostatecznie nie dotarłam, miałam okazje wymacać w seksshopie, ale postawiłam na wibrator "szminkę" i jestem zadowolona :)
    Ja mam podobny Bullet Vibrator - czyli ma wygląd pocisku, ale to podobny model co szminka. Mistrzostwo świata! Jednak większość z nas (wg statystyk 80% kobiet) ma orgazm łęchtaczkowy i taki mały wibrator-masażer to gwarancja mega orgazmów :)

  • Devana Znajoma
    Postów: 26 23

    Wysłany: 21 listopada 2022, 01:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza-K wrote:
    Ja na początku leżałam z nogami do góry, ale to rzeczywiście trochę śmieszne, (na dodatek kojarzy mi się z filmem "Jańcio Wodnik", w którym żona Jańcia wisiała do góry nogami, żeby zajść :) Teraz tylko pilnuję, żeby 30-40 minut po seksie nie wstawać, bo dopiero po takim czasie plemniki ruszają do boju. :)

    Susanne, no to z połykaniem jesteś marzeniem faceta. ;) Ja tak jak pisałam, skończyć w buzi pozwalam od wielkiego święta, a i to od razu wypluwam!

    Iza-K, fajnie że poruszyłaś ten temat. Też widziałam już na paru filmach ten motyw z nogami w górze. Sama spróbowałam, ale czy to coś daje? A to leżenie przez 30,40 min pierwsze słyszę. Czyli siku dopiero pół godziny po seksie tak? 🤔😃 Proszę o instruktaż, jak spłodzić potomka 🤣🤣😂

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 listopada 2022, 01:15

    👱‍♀️31 + 👨‍🦱36=15lat ❤️
    💍2011
    ⛪2013

    👣Starania od 10.2022r.

    08/2022 histeroskopia polipa
    AMH 6.98
    Niedoczynność tarczycy
    TSH 3.44
    euthyrox 25
    30/08/2023 drożność jajowodów
  • Iza-K Autorytet
    Postów: 415 135

    Wysłany: 27 listopada 2022, 16:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Devana wrote:
    Iza-K, fajnie że poruszyłaś ten temat. Też widziałam już na paru filmach ten motyw z nogami w górze. Sama spróbowałam, ale czy to coś daje? A to leżenie przez 30,40 min pierwsze słyszę. Czyli siku dopiero pół godziny po seksie tak? 🤔😃 Proszę o instruktaż, jak spłodzić potomka 🤣🤣😂
    Devana, tak mówią - bo dzięki temu sperma nie wypływa.
    A czy coś do daje? Sama już nie wiem ;)

  • Komanuss Koleżanka
    Postów: 72 11

    Wysłany: 3 kwietnia, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez słyszałam żeby poleżeć. Chyba u mamy ginekolog czytałam.

‹‹ 261 262 263 264 265
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ