Forum Starając się - ogólne Just sex
Odpowiedz

Just sex

Oceń ten wątek:
  • Iza-K Autorytet

Wysłany: 3 marca, 19:36

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Susanne wrote:
    Dziewczyny jak sobie czasem pomagacie z spadający libido? Na mnie swego czasu działały filmy 18+, chyba czas sprawdzić czy działają dalej
    Susanne, to jest właśnie najgorsze, kiedy sex zaczynamy uzależniać od tego, czy się opłaca, czy jest ovu.
    Moim zdaniem właśnie to wpływa na obniżenie libido.

Ja od jakiegoś czasu już odpuściłam codzienny sex podczas owulacji, bo po prostu zmuszałam się do tego. Nie mam aż takiego temperamentu, żeby codziennie. Do starań to mnie dopinguje mąż, bo on jest z tych facetów, co najlepiej by chcieli dwa razy dziennie. ;)

Co do podwyższania libido, to polecam wibrator-masażer do łechtaczki. Rewelacja! Znakomita większość kobiet ma orgazm łechtaczkowy, dlatego ta zabawka sprawia cuda. :) Do tego może to być sposób na przełamanie rutyny, bo ja nie bawię się sama tą zabawką, tylko jest to zadanie męża. :)

• Susanne Autorytet

Wysłany: 3 marca, 22:21

Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 maja, 15:05

Iza-K lubi tę wiadomość

Free Spirit 🧘‍♀️
    mutantka: MTHFR 1298A>C hetero & PAI-1 4G homo
    HSG ✔ | podejrzenie PCOS |TSH 📈 L-Thyroxin

next: stymulacja CLO + Ovitrelle

ON:
    parametry nasienia podstawowe ✔

I am choosing to believe the future can still be beautiful. 🎈
  • Wróbel Autorytet

Wysłany: 5 marca, 11:24

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam nowe majteczki. Takie z koralikami w strategicznym miejscu. Aż 5 sztuk. Wczoraj testowałam pierwsze i jestem trochę obolała hi hi hi.

Susanne, Iza-K lubią tę wiadomość

uvA0p2.png
  • Wróbel Autorytet

Wysłany: 5 marca, 11:28

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do wyciekania to lekarka mi mówiła że to nie szkodzi. Nie leżałam i itak się udało.
    Ja zazwyczaj wypluwam ale czasem połykam chociaż rzadko.

uvA0p2.png
  • Susanne Autorytet

Wysłany: 5 marca, 18:19

Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 maja, 13:58

Free Spirit 🧘‍♀️
    mutantka: MTHFR 1298A>C hetero & PAI-1 4G homo
    HSG ✔ | podejrzenie PCOS |TSH 📈 L-Thyroxin

next: stymulacja CLO + Ovitrelle

ON:
    parametry nasienia podstawowe ✔

I am choosing to believe the future can still be beautiful. 🎈
  • Iza-K Autorytet

Wysłany: 8 marca, 16:36

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wróbel wrote:
    Ja mam nowe majteczki. Takie z koralikami w strategicznym miejscu. Aż 5 sztuk. Wczoraj testowałam pierwsze i jestem trochę obolała hi hi hi.
    Wróbelku, i jak kolejne testowania? :) Ja bym nie dała rady chodzić w takich majteczkach, dostałabym spazmów w towarzystwie od stymulacji koralikami! ;)

• Wróbel Autorytet

Wysłany: 8 marca, 20:09

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ha ha one nie służą do chodzenia tylko zdejmowania. Nawet spanie w nich bardzo pobudza...
    Bardzo fajnie budują napięcie jak w nich się przechadzasz. Można się trochę podrażnić z mężem :)

uvA0p2.png
  • Iza-K Autorytet

Wysłany: 12 marca, 12:56

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pobudzanie podczas spania to nie dla mnie. Ja jestem z tych, których lepiej nie budzić, bo ugryzę!
    Ja też kupiłam ostatnio 2 pary seksownych ciuszków. Tylko że z moim biustem B - to w dekolcie pokrytym samą koronką i tak nic nie widać. :) :) :)

• Wróbel Autorytet

Wysłany: 12 marca, 18:40

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza ja też z tych małobiuściastych. Mojemu to nigdy nie przeszkadzało i tak jestem dla niego pociągająca w koronkach i siateczkach.

Iza-K lubi tę wiadomość

uvA0p2.png
  • Iza-K Autorytet

Wysłany: 13 marca, 10:01

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wróbel wrote:
    Iza ja też z tych małobiuściastych. Mojemu to nigdy nie przeszkadzało i tak jestem dla niego pociągająca w koronkach i siateczkach.
    To jest akurat najfajniejsze w mężach. :) My przejmujemy się, że mamy piersi czy pupy dalekie od doskonałości, a oni są zachwyceni naszym widokiem nago jak chłopczyk ulubioną zabawką. ;) :)

Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 marca, 10:01

Wróbel, MagdaLena lubią tę wiadomość

• Iza-K Autorytet

Wysłany: 18 września, 13:51

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale ucichło w tym temacie. :(
    Dziewczyny, co tak cicho?
    U mnie dwóch kresek nadal nie ma, więc trzeba dalej próbować, jak najwięcej.

‹‹ 260 261 262 263 264
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego