Forum Starając się - ogólne Just sex
Odpowiedz

Just sex

Oceń ten wątek:
  • Iza-K Autorytet

Wysłany: 3 marca 2020, 19:36

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Susanne wrote:
    Dziewczyny jak sobie czasem pomagacie z spadający libido? Na mnie swego czasu działały filmy 18+, chyba czas sprawdzić czy działają dalej
    Susanne, to jest właśnie najgorsze, kiedy sex zaczynamy uzależniać od tego, czy się opłaca, czy jest ovu.
    Moim zdaniem właśnie to wpływa na obniżenie libido.

Ja od jakiegoś czasu już odpuściłam codzienny sex podczas owulacji, bo po prostu zmuszałam się do tego. Nie mam aż takiego temperamentu, żeby codziennie. Do starań to mnie dopinguje mąż, bo on jest z tych facetów, co najlepiej by chcieli dwa razy dziennie. ;)

Co do podwyższania libido, to polecam wibrator-masażer do łechtaczki. Rewelacja! Znakomita większość kobiet ma orgazm łechtaczkowy, dlatego ta zabawka sprawia cuda. :) Do tego może to być sposób na przełamanie rutyny, bo ja nie bawię się sama tą zabawką, tylko jest to zadanie męża. :)

• Susanne Autorytet

Wysłany: 3 marca 2020, 22:21

Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 maja 2020, 15:05

Iza-K lubi tę wiadomość

Free Spirit 🧘‍♀️
    mutantka: MTHFR 1298A>C hetero & PAI-1 4G homo
    HSG ✔ | PCOS | walka o owu | L-Thyroxin
    ON:
    parametry nasienia podstawowe ✔

I am the source of my own power. 🎈
  • Wróbel Autorytet

Wysłany: 5 marca 2020, 11:24

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam nowe majteczki. Takie z koralikami w strategicznym miejscu. Aż 5 sztuk. Wczoraj testowałam pierwsze i jestem trochę obolała hi hi hi.

Susanne, Iza-K lubią tę wiadomość

npV2p1.png
  • Wróbel Autorytet

Wysłany: 5 marca 2020, 11:28

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do wyciekania to lekarka mi mówiła że to nie szkodzi. Nie leżałam i itak się udało.
    Ja zazwyczaj wypluwam ale czasem połykam chociaż rzadko.

npV2p1.png
  • Susanne Autorytet

Wysłany: 5 marca 2020, 18:19

Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 maja 2020, 13:58

Free Spirit 🧘‍♀️
    mutantka: MTHFR 1298A>C hetero & PAI-1 4G homo
    HSG ✔ | PCOS | walka o owu | L-Thyroxin
    ON:
    parametry nasienia podstawowe ✔

I am the source of my own power. 🎈
  • Iza-K Autorytet

Wysłany: 8 marca 2020, 16:36

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wróbel wrote:
    Ja mam nowe majteczki. Takie z koralikami w strategicznym miejscu. Aż 5 sztuk. Wczoraj testowałam pierwsze i jestem trochę obolała hi hi hi.
    Wróbelku, i jak kolejne testowania? :) Ja bym nie dała rady chodzić w takich majteczkach, dostałabym spazmów w towarzystwie od stymulacji koralikami! ;)

• Wróbel Autorytet

Wysłany: 8 marca 2020, 20:09

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ha ha one nie służą do chodzenia tylko zdejmowania. Nawet spanie w nich bardzo pobudza...
    Bardzo fajnie budują napięcie jak w nich się przechadzasz. Można się trochę podrażnić z mężem :)

npV2p1.png
  • Iza-K Autorytet

Wysłany: 12 marca 2020, 12:56

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pobudzanie podczas spania to nie dla mnie. Ja jestem z tych, których lepiej nie budzić, bo ugryzę!
    Ja też kupiłam ostatnio 2 pary seksownych ciuszków. Tylko że z moim biustem B - to w dekolcie pokrytym samą koronką i tak nic nie widać. :) :) :)

• Wróbel Autorytet

Wysłany: 12 marca 2020, 18:40

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza ja też z tych małobiuściastych. Mojemu to nigdy nie przeszkadzało i tak jestem dla niego pociągająca w koronkach i siateczkach.

Iza-K lubi tę wiadomość

npV2p1.png
  • Iza-K Autorytet

Wysłany: 13 marca 2020, 10:01

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wróbel wrote:
    Iza ja też z tych małobiuściastych. Mojemu to nigdy nie przeszkadzało i tak jestem dla niego pociągająca w koronkach i siateczkach.
    To jest akurat najfajniejsze w mężach. :) My przejmujemy się, że mamy piersi czy pupy dalekie od doskonałości, a oni są zachwyceni naszym widokiem nago jak chłopczyk ulubioną zabawką. ;) :)

Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 marca 2020, 10:01

Wróbel, MagdaLena lubią tę wiadomość

• Iza-K Autorytet

Wysłany: 18 września 2020, 13:51

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale ucichło w tym temacie. :(
    Dziewczyny, co tak cicho?
    U mnie dwóch kresek nadal nie ma, więc trzeba dalej próbować, jak najwięcej.

• PJUR Przyjaciółka

Wysłany: 24 października 2020, 22:04

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka, podbijam temat :) proszę o link do majteczek, zaciekawił mnie ten temat :)

Iza-K lubi tę wiadomość

32 lat, 16 cs z obserwacją

Koniec z obserwacją, dwie procedury za nami, bez transferów.

b888f19021340e1872b623c974540a38.png
  • Iza-K Autorytet

Wysłany: 23 grudnia 2020, 20:32

Cytuj  /     /  Zgłoś
    PJUR wrote:
    Hejka, podbijam temat :) proszę o link do majteczek, zaciekawił mnie ten temat :)
    Ech, z powodu koronawirusa ten rok starań mamy stracony. Miała być inseminacja w lutym-marcu, ale odwołana. Nie robiliśmy też badań nasienia po operacji ŻPN, nie robiłam badań rezerwy jajnikowej.
    Stwierdziliśmy, że może najlepiej będzie, jak odpuścimy do czasu ustania pandemii badania i leczenie w klinice niepłodności, a dzięki temu sex będzie z czystą głową i może się uda. Ale właśnie kończy się rok 2020, a ciąży brak.

‹‹ 260 261 262 263 264
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego