X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Just sex
Odpowiedz

Just sex

Oceń ten wątek:
  • Zośka Przyjaciółka
    Postów: 226 38

    Wysłany: 6 grudnia 2019, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Konieczynka wrote:
    Zośka to ja mam tak samo tylko moje dziecię 11 lat młodsze 😉
    Zasypia o 22 kiedy ja już padam na twarz.
    Maz trzeci miesiąc czeka na 🍦🍦🍦
    Rano sobie postanawiam że dziś to już na bank się uda, około 19 zmieniam zdanie na może jutro 😉
    Mój mąż też czeka, ale i ja czekam, też mi się marzy długi, namiętny sex, taki bez zahamowań, bez oczekiwania na owulację i nasłuchiwania czy córą śpi. Najchętniej to wyjechała bym gdzieś na weekend, ale niestety nie mamy z kim zostawić naszej nastolatki. Laski, jak robicie loda? Hehe, chodzi mi o tą ikonkę?

    Mama Mai lat 11 oraz Aniołka 19.06.2019
  • Konieczynka Autorytet
    Postów: 1661 1352

    Wysłany: 6 grudnia 2019, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A już myślałam że o innego loda Ci chodzi. 😋
    Z telefonu gotowca wklejam. Mój Huawei ma takie.

    Owulacja w 37dc zakończona ciąża - KACPER 4040g i 58cm.

    starania od grudnia 2017, 26.09. 2019 córeczka :)
    23.07.2015 - synek

    event.png
  • Iza-K Autorytet
    Postów: 415 135

    Wysłany: 6 grudnia 2019, 16:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Konieczynka wrote:
    Na swoje usprawiedliwienie mam tylko fatalne samopoczucie w 9tym miesiącu plus 6 tygodni połogu. A teraz już nic mnie nie usprawiedliwia 😋
    Aaaaa, mnie usprawiedliwia tylko to, że na zrobienie 🍦🍦🍦 to muszę mieć natchnienie, no i natchnienie mam gdzieś tak raz w miesiącu. :)
    Poza tym już prawie 3 lata starań, a każda kropla nawet preejakulatu jest na wagę złota i nie wolno jej zmarnować, haha :)

  • Iza-K Autorytet
    Postów: 415 135

    Wysłany: 6 grudnia 2019, 16:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zośka wrote:
    Laski, jak robicie loda? Hehe, chodzi mi o tą ikonkę?
    :) :) :) Już myślałam, że to jakieś dyskusje z Kamasutry!
    Ja ikonkę skopiowałam od Konieczynki, w ogóle oprócz uśmiechów nie umiem na Ovufriend wstawiać żadnych ikonek.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 grudnia 2019, 17:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haha są w emotikonach w tym dziale z jedzeniem 🤯

    Ważne że wiecie jak robić ta druga wersję 😏😏😂

  • Zośka Przyjaciółka
    Postów: 226 38

    Wysłany: 6 grudnia 2019, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żanetka93 wrote:
    Haha są w emotikonach w tym dziale z jedzeniem 🤯

    Ważne że wiecie jak robić ta druga wersję 😏😏😂
    Hehe, kurcze nie wiem, wytłumaczy?

    Mama Mai lat 11 oraz Aniołka 19.06.2019
  • Iza-K Autorytet
    Postów: 415 135

    Wysłany: 7 grudnia 2019, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zośka, o tym już śpiewali w Teleranku w piosence pt. "Lizak":
    "Chwyć oburącz i ssij, mocno ssij" :) :) Nie znoszę tej piosenki!

    Żanetka93 lubi tę wiadomość

  • Zośka Przyjaciółka
    Postów: 226 38

    Wysłany: 7 grudnia 2019, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza-K wrote:
    Zośka, o tym już śpiewali w Teleranku w piosence pt. "Lizak":
    "Chwyć oburącz i ssij, mocno ssij" :) :) Nie znoszę tej piosenki!
    O kurna, chyba mnie coś ominęło, nie paśmiętam takiej piosenki. A ja tu, powoli zabieram się, suptelnie, dopiero potem się rozpędzam, głupia ja, a to trzeba odrazu z grubej rury hahaha. Dzięki za wyjaśnienie, bo pewnie całe życie przeżyłabym z tą świadomością. Hahaha. Laski, wesoło tu, tego mi był o trzeba. Uwielbiam Was, odrazu gębą się śmieje!!!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 grudnia 2019, 15:09

    Mama Mai lat 11 oraz Aniołka 19.06.2019
  • Iza-K Autorytet
    Postów: 415 135

    Wysłany: 7 grudnia 2019, 16:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zośka, nie mów, że nie znasz, piosenka stara jak świat:
    https://www.youtube.com/watch?v=KY04K6L-9Ko

    Okropna, ale faceci oczywiście ją uwielbiają. ;)

  • Zośka Przyjaciółka
    Postów: 226 38

    Wysłany: 7 grudnia 2019, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza-K wrote:
    Zośka, nie mów, że nie znasz, piosenka stara jak świat:
    https://www.youtube.com/watch?v=KY04K6L-9Ko

    Okropna, ale faceci oczywiście ją uwielbiają. ;)
    O widzisz, stara jak świat, kiedyś słyszałam, ale to było tak dawno, że zapomniałam o instrukcji 😋

    Iza-K lubi tę wiadomość

    Mama Mai lat 11 oraz Aniołka 19.06.2019
  • Wróbel Autorytet
    Postów: 2657 2085

    Wysłany: 7 grudnia 2019, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    🍭🍭🍧🍨🍦
    Ja też tej piosenki nie pamiętam ha ha ha
    Dla mnie najtrudniejsze jest teraz konieczność bycia cicho a potem będzie jeszcze gorzej...

    Iza-K lubi tę wiadomość

    npV2p1.png
  • Zośka Przyjaciółka
    Postów: 226 38

    Wysłany: 8 grudnia 2019, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja już zadowolona :). Wczoraj siedzieliśmy długo, aż córa zaśnie. I było extra. Tego mi było trzeba, dziś powtórka z rozrywki w dzień i liczę na więcej 😋 i więcej. W miarę jedzenia, apetyt rośnie.

    Mama Mai lat 11 oraz Aniołka 19.06.2019
  • Zośka Przyjaciółka
    Postów: 226 38

    Wysłany: 11 grudnia 2019, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hallo, jest tu ktoś? Mój mąż ma mnie już dosyć, powiedział wczoraj, że nie ma już 18 lat hahahaha

    Mama Mai lat 11 oraz Aniołka 19.06.2019
  • Iza-K Autorytet
    Postów: 415 135

    Wysłany: 11 grudnia 2019, 14:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zośka, u mnie jest odwrotnie. Wczoraj byliśmy w klinice i lekarz poradził, że przed inseminacją warto jeszcze spróbować seksu codziennie , przez cały miesiąc, bo to zwiększa szanse zajścia w ciążę o 50 procent. Mężowi aż oczy się zaświeciły, a ja palnęłam: "Kto to wytrzyma?", aż się lekarz roześmiał!.
    No i oczywiście padnięta wczoraj zasnęłam.
    Zośka, mogę powiedzieć tak jak Twój mąż - Nie mam już 18 lat, codziennie to ja nie dam rady. :)

  • Zośka Przyjaciółka
    Postów: 226 38

    Wysłany: 11 grudnia 2019, 15:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza-K wrote:
    Zośka, u mnie jest odwrotnie. Wczoraj byliśmy w klinice i lekarz poradził, że przed inseminacją warto jeszcze spróbować seksu codziennie , przez cały miesiąc, bo to zwiększa szanse zajścia w ciążę o 50 procent. Mężowi aż oczy się zaświeciły, a ja palnęłam: "Kto to wytrzyma?", aż się lekarz roześmiał!.
    No i oczywiście padnięta wczoraj zasnęłam.
    Zośka, mogę powiedzieć tak jak Twój mąż - Nie mam już 18 lat, codziennie to ja nie dam rady. :)
    O widzisz, o 50%. Kurcze my codziennie od paru dni, ale 8 grudnia to dopiero było, 2 razy się udało. Jestem po owulce, dziś byłam na usg i lekarz mówił, że płyn jest w zatoce daglasa :). Mówiłam mężowi, że jeszcze dzisiaj i dam mu spokój jeden dzień, negocjuje skubany do tygodnia hehe. Nieźle go wymęczyłam...

    Iza-K lubi tę wiadomość

    Mama Mai lat 11 oraz Aniołka 19.06.2019
  • Iza-K Autorytet
    Postów: 415 135

    Wysłany: 12 grudnia 2019, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zośka wrote:
    Mówiłam mężowi, że jeszcze dzisiaj i dam mu spokój jeden dzień, negocjuje skubany do tygodnia hehe. Nieźle go wymęczyłam...
    U mnie to ja "negocjuję", że starania staraniami, ale codziennie to ja nie dam rady. Mój mąż to jeden z tych facetów, którzy chcieliby pewnie i trzy razy dziennie. Za to według mnie jak jest kilka dni przerwy, to po takiej przerwie sex daje kilkukrotnie większe doznania i przyjemność! Przynajmniej ja tak mam.

  • Kinga13 Autorytet
    Postów: 1888 1709

    Wysłany: 12 grudnia 2019, 23:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny ;) zaglądnełam do Was i widzę, że jednak się rozpisałyście troszkę ;)

    Ja też jakiś czas temu usłyszałam od męża, że on nie ma już 18 lat xD ja mam z kolei wysokie libido i to bardzo :P niestety ostatnio nie mamy za wiele okazji. W ciąży z pierwszym synkiem byłam niepohamowana, kochaliśmy się praktycznie całą ciążę, bywało, że i kilka razy dziennie, bo ja po prostu nie mogłam wyrobić xD teraz znów jestem w ciąży i jest inaczej... więcej zmartwień już, gorzej się czuję. Po pierwszym synu mam rzadki konflikt serologiczny (to akurat do seksu nic nie ma, ale jakoś tak człowiek myśli i się martwi). Na początku mieliśmy 3 pęcherzyki, jeden się nie rozwinął i będą bliźniaki :P dopiero 2 tygodnie temu dostaliśmy zielone światło na seks to mąż z kolei w firmie ma szczyt przedświąteczny i nie ma go w domu :( normalnie pracuje u nas w domu, ale przed świętami jedzie do firmy i tam śpi, wraca tylko na weekendy. Także udało się tylko raz w zeszły weekend i w dodatku po tak długiej przerwie strasznie się poobcierałam, no ale cóż. Zawsze to przerabiam po przestojach, jutro wraca i już ma wolne do przyszłego roku to liczę, że będzie super ;)

    Zawodowo też przydałoby mi się trochę wygibasów z mężem, bo zaczęłam prowadzić erotyczną stronkę i wcześniej kiedy byłam taka nakręcona i w obiegu to wszystko przychodziło mi bardzo lekko ;) i praca nad stroną i pisanie tekstów. A teraz często nie mogę znaleźć weny, a jak już znajdę to czuję takie wewnętrzne zdenerwowanie, że też bym chciała!

    08.09.2017 - Staś <3
    24.02.2019 - Aniołek [*] 7tc
    18.05.2020 - Lilka i Nelka <3 <3

    konflikt serologiczny w układzie białek zgodności tkankowej
  • Iza-K Autorytet
    Postów: 415 135

    Wysłany: 13 grudnia 2019, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kinga, podaj adres Twojej erotycznej stronki!
    Uwielbiam ten temat także dlatego, że chyba ja mam tutaj najsłabsze libido. Tutaj koleżanki opowiadały już o swoich orgazmach w czasie snu! Ty o kilku sexach na dzień. To mój mąż chyba źle trafił, bo mnie to nie kilka razy na dzień, tylko raz na kilka dni! :)

  • Konieczynka Autorytet
    Postów: 1661 1352

    Wysłany: 13 grudnia 2019, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi się za to po ciąży coś poprzestawialo. Może nieprzespana noce a może kolki i płacze drugorodnej powodują że o sexie zapominam. Nawet jak sobie przypomnę to sił brak. Chyba już od 10dni nic nie było.
    Dzieciaki jeszcze nie śpią. A za godzinę to ja padne.

    Snów erotycznych też dawno nie miałam 😐 a ten orgazm przez sen kiedyś mi się zdarzył 😃

    Piosenki o lizaku ja też nie znałam. I jak przeczytałam tekst to zupełnie nie o lizaku myślałam. 😉

    Iza-K lubi tę wiadomość

    Owulacja w 37dc zakończona ciąża - KACPER 4040g i 58cm.

    starania od grudnia 2017, 26.09. 2019 córeczka :)
    23.07.2015 - synek

    event.png
  • Kinga13 Autorytet
    Postów: 1888 1709

    Wysłany: 13 grudnia 2019, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza, https://kokietka.net :P nad stroną pracuję od ponad roku, ale otwarcie było niecały miesiąc temu także większość tekstów jeszcze nie ujrzała światła dziennego :P

    Konieczynka, u mnie osłabienie libido po porodzie trwało dosyć długo. Raczej kwestia hormonów, pewnie dodatkowo przeciągało się to przez karmienie - karmię zresztą do dziś. Na początku nie miałam pociągu w ogóle, dużo we znaki dawało zmęczenie, tak jak mówisz. Ale potem przyszedł taki moment gdzie głowa chciała, a ciało nie i to było dla mnie straszne. Czasem sobie tak siedziałam i myślałam "kurczę, ale fajnie by było się tak pobzykać jak kiedyś". A jak przychodziło co do czego to nie potrafiłam się podniecić, dotyk męża czułam jak przez papier, albo jakby to nie mnie dotykał tylko jakieś obce ciało. A jak wróciły mi owulacje to wróciło wszystko i było serio cudownie <3 w międzyczasie byłam raz w ciąży, którą niestety straciłam i po poronieniu brałam pigułki przez 2 miesiące żeby odsapnąć od starań i po nich znowu wróciło to samo :( nie byłam w stanie tego znieść i je odstawiłam i po jakimś tygodniu znów wszystko super. I wtedy to był taki etap, gdy czułam, że seks zmienił się na lepsze po porodzie, a już przed nie narzekałam przecież :P ale zaczęłam jeszcze bardziej poznawać siebie, wychodzić poza ramy tych technik, które już miałam sprawdzone i odkrywać nowe ;) też wtedy zaprzyjaźniłam się z wibratorem i to właśnie z penetracją :P a wcześniej używałam go też tylko łechtaczkowo xD

    08.09.2017 - Staś <3
    24.02.2019 - Aniołek [*] 7tc
    18.05.2020 - Lilka i Nelka <3 <3

    konflikt serologiczny w układzie białek zgodności tkankowej
‹‹ 259 260 261 262 263 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ