X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Just sex
Odpowiedz

Just sex

Oceń ten wątek:
  • PJUR Przyjaciółka
    Postów: 99 38

    Wysłany: 30 czerwca 2019, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka, trochę Was czytałam, nie pamiętam czy komentowalam :-)
    Iza, pamiętaj, że to nie wyniki (czyli jakby nie patrzeć statystyka) zachodzą w ciążę, a kobieta z mężczyzną 😊 faszeruj go macą, orzechami brazylijskimi i jakimiś innymi cudami ;-)

    Z tymi nogami, to niezłego ćwieka mi zadałyście i muszę się przyjrzeć praktyce 😊

    32 lat, 16 cs z obserwacją

    Koniec z obserwacją, dwie procedury za nami, bez transferów.

    b888f19021340e1872b623c974540a38.png
  • Iza-K Autorytet
    Postów: 415 135

    Wysłany: 2 lipca 2019, 19:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pjur, ja wiem, że to nie wyniki zachodzą w ciąże, tylko problem w tym, że ja właśnie nie zachodzę mimo dłuugich starań.
    A z nogami przy pozycji od tyłu ja sama musiałam najpierw sprawdzić po tym, jak dziewczyny rozkminiały, która jak je trzyma. :) :)

  • Osetta Koleżanka
    Postów: 45 4

    Wysłany: 19 lipca 2019, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No no ciekawa pozycja, chociaz moim zdaniem je korzyści będą wątpliwe ;)
    Ogólnie to widziałam wiele tego typu rad w sieci, ale nie wiem czy ma to jakiekolwiek znaczenie...

  • /Natalka Przyjaciółka
    Postów: 276 47

    Wysłany: 24 lipca 2019, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Konieczynka wrote:

    Wiecie jaki dziś miałam sen. Mega erotyczny. Śniło mi się że kochałam się z mężem. I jego męskość cały czas na baczność, doprowadzal mnie raz po raz, zaspokajal językiem i kontynuowal dalej tradycyjnie. I chyba w śnie orgazm miałam. Szkoda że to tylko sen bo w te majówkę tak mnie mój luby wkur... Że brak słów.
    Też dziś miałam niezły sen ale ja w snach nie jestem już tak wierna😂 w ogóle mam taką chcice że szlag mnie trafia bo mam @ 😤

    hchy3e3kiyb8yirx.png
  • /Natalka Przyjaciółka
    Postów: 276 47

    Wysłany: 30 lipca 2019, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Głupie pytanie może ale jak sobie radzicie że sperma po stosunku? Leżycie jakoś z nogami do góry czy jak? Ja mam wrażenie że jak tylko się spionizuje to wszystko wylatuje. Zmieniam narzutę na kanapie kilka razy w tygodniu...

    hchy3e3kiyb8yirx.png
  • PJUR Przyjaciółka
    Postów: 99 38

    Wysłany: 30 lipca 2019, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas 30 min leżenia i przytulania i sru do WC razem z moczem :)

    32 lat, 16 cs z obserwacją

    Koniec z obserwacją, dwie procedury za nami, bez transferów.

    b888f19021340e1872b623c974540a38.png
  • /Natalka Przyjaciółka
    Postów: 276 47

    Wysłany: 30 lipca 2019, 22:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uu chciałabym mieć tyle czasu żeby poleżeć. Ja zaraz do miotły, garów i hantli 😀

    hchy3e3kiyb8yirx.png
  • Konieczynka Autorytet
    Postów: 1661 1353

    Wysłany: 3 sierpnia 2019, 16:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    /Natalka wrote:
    Głupie pytanie może ale jak sobie radzicie że sperma po stosunku? Leżycie jakoś z nogami do góry czy jak? Ja mam wrażenie że jak tylko się spionizuje to wszystko wylatuje. Zmieniam narzutę na kanapie kilka razy w tygodniu...

    Na boczek :)
    A potem nogi zaciskam i biegnę do łazienki, zazwyczaj pod szybciutki prysznic. A potem wkładka bo jeszcze mam wrażenie że cała dobę coś leci.

    Ps. Zagląda ktoś tu jeszcze z dziewczyn które były od 1wszej stronki?

    Owulacja w 37dc zakończona ciąża - KACPER 4040g i 58cm.

    starania od grudnia 2017, 26.09. 2019 córeczka :)
    23.07.2015 - synek

    event.png
  • Iza-K Autorytet
    Postów: 415 135

    Wysłany: 5 sierpnia 2019, 18:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wypływanie spermy po stosunku już tu omawiałyśmy kiedyś. :)
    Dla mnie to też duży dyskomfort. Mam wrażenie, że pół dnia ze mnie cieknie, dlatego nie przepadam za seksem rano. Kiedyś, kiedy jeszcze nie staraliśmy się o dziecko, to podczas porannego numerku zawsze mieliśmy regułę, że wytrysk jest nie w środku, tylko na ciałko. No ale teraz szkoda każdej kropli, bo a nuż to będzie ten złoty strzał...

  • Wróbel Autorytet
    Postów: 2657 2085

    Wysłany: 9 sierpnia 2019, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny.

    Ja wolę rano. Robię to samo co Koniczynka, potem wkładka i luzik.

    npV2p1.png
  • /Natalka Przyjaciółka
    Postów: 276 47

    Wysłany: 9 sierpnia 2019, 22:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wróbel wrote:
    Cześć dziewczyny.

    Ja wolę rano. Robię to samo co Koniczynka, potem wkładka i luzik.
    Zastanawiają mnie ludzie którzy znajdują rano czas.na seks. Na którą chodzicie do pracy? My żeby się jeszcze kochać przed pracą i przed obudzeniem dziecka musielibyśmy nastawiać budzik na 4.30😱

    hchy3e3kiyb8yirx.png
  • Wróbel Autorytet
    Postów: 2657 2085

    Wysłany: 11 sierpnia 2019, 16:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja na razie na macierzyńskim ale mąż na 8. 30 do pracy, wcześniej obydwoje na 8. Wstawaliśmy o 6.30. Teraz to tak trochę korzystanie z okazji kiedy Natka akurat nieco dłużej śpi albo zaśnie po wcześniejszym karmieniu.

    npV2p1.png
  • KamilaPD Przyjaciółka
    Postów: 144 33

    Wysłany: 11 sierpnia 2019, 16:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak tak sobie czytam Was to mi się przypomnial9, jak na ślubie mieliśmy te gry z tabliczkami mąż zona i na pytania kto ma.wiecej ochoty rano i wieczorem bez zastanowienia "zona" to prowadzący powiedział że sobie mąż ciężka sztukę wziął xd

  • Konieczynka Autorytet
    Postów: 1661 1353

    Wysłany: 11 sierpnia 2019, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My wstawalismy o 6. Ale czasem mąż budził się wcześniej i tak widział że się kręcę i nie śpię głęboko to się dobierał. I poranny sexik zazwyczaj był szybciutki. O 7 wychodzilismy z domu.
    Teraz jestem na L4 ale sex w 8 miesiącu to już niezła gimnastyka szczególnie z takim bebzonem jak u mnie.

    Owulacja w 37dc zakończona ciąża - KACPER 4040g i 58cm.

    starania od grudnia 2017, 26.09. 2019 córeczka :)
    23.07.2015 - synek

    event.png
  • Iza-K Autorytet
    Postów: 415 135

    Wysłany: 12 sierpnia 2019, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    /Natalka wrote:
    Zastanawiają mnie ludzie którzy znajdują rano czas.na seks. Na którą chodzicie do pracy? My żeby się jeszcze kochać przed pracą i przed obudzeniem dziecka musielibyśmy nastawiać budzik na 4.30😱
    Natalka, prawda jest taka, że dla napalonego faceta nie ma zbyt wczesnej godziny na dobieranie się do żony. :)

    KamilaPD lubi tę wiadomość

  • /Natalka Przyjaciółka
    Postów: 276 47

    Wysłany: 13 sierpnia 2019, 22:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza-K wrote:
    Natalka, prawda jest taka, że dla napalonego faceta nie ma zbyt wczesnej godziny na dobieranie się do żony. :)
    Mój z tych.miej napalonych niestety. Nikle szansę nam wróżę bo częstotliwość jest żałosna odkąd jest z nami 2.5 latania córka. Śpi z nami w łóżku. Szansa na cokolwiek tylko wieczorem jak ona już zaśnie a dochodzi do czegokolwiek jak.mam fart to 2. Razy na tydzień🤦

    hchy3e3kiyb8yirx.png
  • Iza-K Autorytet
    Postów: 415 135

    Wysłany: 16 sierpnia 2019, 08:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    /Natalka wrote:
    Mój z tych.miej napalonych niestety. Nikle szansę nam wróżę bo częstotliwość jest żałosna odkąd jest z nami 2.5 latania córka. Śpi z nami w łóżku. Szansa na cokolwiek tylko wieczorem jak ona już zaśnie a dochodzi do czegokolwiek jak.mam fart to 2. Razy na tydzień🤦
    Natalka, u mnie jest odwrotnie - bardzo lubię sex, ale dla mnie 2 razy w tygodniu wystarczy, za to mój M dobiera się do mnie codziennie i niekiedy strzela focha, kiedy nic nie ma.
    Natomiast spanie z dzieckiem uważam za szkodliwe i destrukcyjne dla życia seksualnego.

  • /Natalka Przyjaciółka
    Postów: 276 47

    Wysłany: 16 sierpnia 2019, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza-K wrote:
    Natalka, u mnie jest odwrotnie - bardzo lubię sex, ale dla mnie 2 razy w tygodniu wystarczy, za to mój M dobiera się do mnie codziennie i niekiedy strzela focha, kiedy nic nie ma.
    Natomiast spanie z dzieckiem uważam za szkodliwe i destrukcyjne dla życia seksualnego.
    Zgadzam się że życie seksualne to niszczy ale jestem zwolennikiem RB i skoro moje dziecko tego potrzebuje to zaspakajam jej potrzebę bliskości. My jakoś dajemy radę na kanapie bo cóż innego nam zostaje

    hchy3e3kiyb8yirx.png
  • Iza-K Autorytet
    Postów: 415 135

    Wysłany: 16 sierpnia 2019, 16:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    /Natalka wrote:
    Zgadzam się że życie seksualne to niszczy ale jestem zwolennikiem RB i skoro moje dziecko tego potrzebuje to zaspakajam jej potrzebę bliskości. My jakoś dajemy radę na kanapie bo cóż innego nam zostaje
    Natalka, jasne, kanapa też nie jest zła. Jakoś sobie trzeba radzić. Jak dziecko podrośnie (albo jak goście nocują), to z sexem w łazience też trzeba sobie jakoś dać radę. :)

  • Konieczynka Autorytet
    Postów: 1661 1353

    Wysłany: 29 września 2019, 07:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wątek umarł :(

    Ja wracam do gry. Urodziłam śliczna córeczkę. 26.09 o 13.23 urodziła się Lidia. 4000g i 59cm sn.

    Gdy tylko sprzęt dojdzie do siebie mogę wracać do zabawy ;P

    A co u Was? Ktoś tu czasem zajrzy?

    zakochanaaw lubi tę wiadomość

    Owulacja w 37dc zakończona ciąża - KACPER 4040g i 58cm.

    starania od grudnia 2017, 26.09. 2019 córeczka :)
    23.07.2015 - synek

    event.png
‹‹ 257 258 259 260 261 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ