X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Just sex
Odpowiedz

Just sex

Oceń ten wątek:
  • Fraagola Koleżanka
    Postów: 44 23

    Wysłany: 3 maja 2019, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jak to w koncu jest z tym seksem po ewentualnym zaplodnieniu ?
    Naczytalam sie gdzies (mam nadzieje ze bzdur) ze w drugiej fazie cyklu powinno sie zrezygnowac z seksu jak i we wczesnej ciazy ponieważ orgazm kobiecy i obecnosc meskiej spermy moze spowodowac skurcze macicy a to moze spowodowac wczesne poronienie lub przeszkodzic w implantacji zarodka ?
    To w koncu sie wstrzymywac lepiej czy to olać?

    Starania od sierpnia 2018
    Obecnie 15 cs
    Czekamy... 💜
  • Konieczynka Autorytet
    Postów: 1661 1353

    Wysłany: 3 maja 2019, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tam uznawalam teorie że im częściej tym lepiej, bo zwiększa się produkcją spermy u faceta. Rośnie zestosc współżycia więc organizm faceta musi się dostosować do nowych warunków i produkuje więcej. Ile w tym prawdy nie wiem ale ta teoria mi się podobała więc uznałam za prawdę. Hihi

    Faktycznie w spermie sa prostaglandyny które w terminie porodu powinny przyspieszyć akcje. Ale myślę że jak ma być ciąża to będzie czy ten sex będzie czy nie. I jak lekarze nie zakazuja to trzeba robić użytek z tego co się ma. :P

    Nam się udało sama nie wiem jak. Cykl przeze mnie skreślony a sex był raczej w tej drugiej fazie jak w pierwszej bo zwyczajnie w świecie męża w domu nie miałam.

    Wolę trzymać się teorii że sex podnosi poziom endorfiny a obniża kortyzol którego podwyższony poziom utrudnia zajscie w ciąże.
    Więc Fragola olać!!!

    Wiecie jaki dziś miałam sen. Mega erotyczny. Śniło mi się że kochałam się z mężem. I jego męskość cały czas na baczność, doprowadzal mnie raz po raz, zaspokajal językiem i kontynuowal dalej tradycyjnie. I chyba w śnie orgazm miałam. Szkoda że to tylko sen bo w te majówkę tak mnie mój luby wkur... Że brak słów.

    Owulacja w 37dc zakończona ciąża - KACPER 4040g i 58cm.

    starania od grudnia 2017, 26.09. 2019 córeczka :)
    23.07.2015 - synek

    event.png
  • Fraagola Koleżanka
    Postów: 44 23

    Wysłany: 3 maja 2019, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Konieczynka to chyba cos wisi w powietrzu bo ja z kolei wczoraj mialam sen o kochaniu sie i chyba tez mialam orgazm w snie bo nie do konca jestem w stanie powiedziec czy spalam czy nie ale przyjemnosc była hahaha 😄

    Starania od sierpnia 2018
    Obecnie 15 cs
    Czekamy... 💜
  • Wróbel Autorytet
    Postów: 2657 2085

    Wysłany: 4 maja 2019, 17:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem wściekła bo kres 11 dniowy mi się trafił poza tym... wiecie że dzieci są złośliwe? No ale w pewnym momęcie tak nas sparło że pierwszy raz podczas krwawienia było i owszem zadowolona jestem mimo obaw - słyszałam że to niezbyt przyjemne.

    Co do sexu w początku ciąży to bardzo wątpię żeby to szkodziło. Żaden lekarz nigdy mi nie zabraniał tak że "luzik blusik w niebie same dziury" :)

    npV2p1.png
  • Iza-K Autorytet
    Postów: 415 135

    Wysłany: 5 maja 2019, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Orgazm we śnie. Jak ja Wam dziewczyny zazdroszczę. ;)

  • Wróbel Autorytet
    Postów: 2657 2085

    Wysłany: 29 maja 2019, 16:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiecie że nauczyłam się być cicho hi hi hi? Ale ciężko jest... Macie jakieś metody na to? Jedyne co mi trochę pomaga to gryzienie czegoś.

    npV2p1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 maja 2019, 16:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poduche w usta lub cialo mezczyzny :D

    Wgl dziewczyny watek zamarl ale jesli jestescie chcialam sie z Wami podzielic dobra wiadomoscia : po 23 cyklach staran wkoncu zobaczylam dwie kreseczki i 3 mm pecherzyk ciazowy ;)
    Jestem w ciazy <3

    Nera1986, Konieczynka, ElfiaKsiężniczka, PJUR lubią tę wiadomość

  • Wróbel Autorytet
    Postów: 2657 2085

    Wysłany: 29 maja 2019, 16:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje :)))) Właśnie zauważyłam to na twoim wątku (a przypadkiem tam się wpakowałam) .

    W męża się nie wgryzę bo mi bardzo siły przybywa jak mam orgazmy i zdarzało się że był posiniaczony jak go za rękę złapałam hi hi hi (i podrapany).

    Żanetka93 lubi tę wiadomość

    npV2p1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 maja 2019, 16:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuje ;*

  • Iza-K Autorytet
    Postów: 415 135

    Wysłany: 29 maja 2019, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żanetka, ale faaajnie, gratulacje!

    Wróbel, ja przez lata tak bardzo nauczyłam się kochać cicho (moja sypialnia dokładnie nad sypialnią rodziców), że mam odwrotny problem - nie umiem wyluzować się i być głośna nawet na wyjeździe albo jak chata wolna. :)

    Zaglądałam tu parę razy i martwiła mnie cisza na Just sex. Ten wątek wielokrotnie poprawiał mi humor. Najbardziej pamiętam dyskusję, czy podczas seksu od tyłu nogi macie od wewnątrz czyt od zewnątrz.
    Ostatnio mi się to przypomniało i podczas akcji zwróciłam uwagę. Ja mam nogi od zewnątrz. :) :)

    Żanetka93 lubi tę wiadomość

  • Nera1986 Autorytet
    Postów: 2981 1087

    Wysłany: 29 maja 2019, 23:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam serdecznie . Zaglądam tutaj przypadkowo . Jestem zniechęcona już tymi starankami . Fajnie było poczytać inne tematy niz tylko owulacja ,śluz,testy ,skok itp itd !

    Fraagola- to zależy od kobiety . Ja np mam słabe mięśnia macicy i dla mnie wskazaniem jest brak seksu po owulacji . Jeśli kobieta jest zaś zdrowa to najlepiej wstrzymać się ponoć 3-4dni po owulacji od współżycia .

    W oczekiwaniu na czwarty cud ...
    33lata
    2.05.2016r-poronienie


    o1489x0hv91qnmu5.png
  • Konieczynka Autorytet
    Postów: 1661 1353

    Wysłany: 30 maja 2019, 08:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żanetka93 wrote:
    Poduche w usta lub cialo mezczyzny :D

    Wgl dziewczyny watek zamarl ale jesli jestescie chcialam sie z Wami podzielic dobra wiadomoscia : po 23 cyklach staran wkoncu zobaczylam dwie kreseczki i 3 mm pecherzyk ciazowy ;)
    Jestem w ciazy <3

    Jak się cieszę. Świetnie. Wchodząc dziś na forum tak sobie pomyślałam : a może komus się udało? I jest! Super.
    Teraz się dowiesz co nieco o sexie w ciąży.
    Oby Cię brzuszkowe objawy tak nie przygniotly jak mnie.
    Zdrówka życzę i nudnej, spokojnej ciąży.

    Wiecie jak tęsknię za sexem w okresie starań, codzienne bzykanka. Teraz jestem tak padnięta że o sexie tylko śnie. Ostatnio jakoś dopadlismy do siebie u moich rodziców, mąż zaraz skończył a ja musiałam zadowolić się ręką. Bleee hihi
    I od tyłu to było przy komodzie: nogi na zewnątrz :P

    Tak mi się wydaje że przy rozmiarach mego M muszą być na zewnątrz bo wtedy głębiej wchodzi.

    Żanetka93 lubi tę wiadomość

    Owulacja w 37dc zakończona ciąża - KACPER 4040g i 58cm.

    starania od grudnia 2017, 26.09. 2019 córeczka :)
    23.07.2015 - synek

    event.png
  • Wróbel Autorytet
    Postów: 2657 2085

    Wysłany: 30 maja 2019, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój twierdzi że najgłębiej jest przy świecy, ja też mam takie odczucia. Ostatnio na fotelu było - taki zupełny spontan...

    npV2p1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 maja 2019, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Konieczynka no mam nadzieje ze bede trzymac forme ;)

  • Wróbel Autorytet
    Postów: 2657 2085

    Wysłany: 30 maja 2019, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w czasie ciąży nie zmieniłam zwyczajów erotycznych hi hi mimo że siły miałam mało więc może i ciebie to nie ograniczy :)

    npV2p1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 maja 2019, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No jest szansa wyprobowac jak to jest w trojkacie :D

  • Wróbel Autorytet
    Postów: 2657 2085

    Wysłany: 30 maja 2019, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I wiesz Żanetka93 jesteś tam bardziej ukrwiona i wrażliwsza...

    npV2p1.png
  • Iza-K Autorytet
    Postów: 415 135

    Wysłany: 13 czerwca 2019, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I jak tam dziewczyny? U mnie jakoś zapał do codziennych starań trochę opadł...

    No i do tego po drodze M miał operację zylaków powrózka nasiennego. Oby to poprawiło wyniki nasienia.

  • Osetta Koleżanka
    Postów: 45 4

    Wysłany: 17 czerwca 2019, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak przeszedł operację? Dobrze zniósł? Mój prawdopodobnie będzie musiał mieć wykonany zabieg, jednak strasznie panikuje. Czytaliśmy o zabiegu i rokowania praktycznie zawsze są dobre, jednak on boi się nawet igły a co dopiero zabiegu

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 czerwca 2019, 10:05

  • Iza-K Autorytet
    Postów: 415 135

    Wysłany: 19 czerwca 2019, 22:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Osetta, w szpitalu był 3 dni, a na L4 po operacji 3 tygodnie. Nie ma co ukrywać, że to jednak operacja, chociaż laparoskopia, czyli najmniej inwazyjna. Po operacji parę dni go bolało, ale po tych 3 tygodniach zwolnienia lekarskiego wrócił do pracy na pełnych obrotach
    Jak się zdiagnozuje żylaki powrózka, a chce się mieć dzieci, no to trzeba iść na operację. Nie ma innego wyjścia.

    Jeden lekarz kazał nam robić badanie nasienia dopiero 6 miesięcy po operacji, drugi po 3 miesiącach. Nie wiem, kogo słuchać. Chociaż mojemu mężowi nie śpieszy się do kolejnego "spuszczania się do kubeczka". W sumie mieliśmy już chyba 6 czy 7 badań.

‹‹ 256 257 258 259 260 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ