X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne karmienie piersią a kolejna ciąża - starania
Odpowiedz

karmienie piersią a kolejna ciąża - starania

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 maja 2021, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anulka1992 wrote:
    Dziewczyny jak wczoraj do południa pozytywny owulak w środę wieczorem przytulanki i dziś wieczorem by były to nie będzie za późno ? Już schizuje że trzeba było dziś rano coś porobić tylko nie było jak bo mały wcześnie wstał...

    Ja zazwyczaj działałam jeszcze do 2 dni po pozytywnym owulaku.
    Także na pewno nie zaszkodzi 😀

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 maja 2021, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Babydreamer wrote:
    Piękna beta! Ja po biochemicznej zaraz w kolejnym cyklu zaszłam w ciążę z Młodym!:) Gratulacje i pięknych oraz spokojnych 9 miesięcy życzę 🥰🥰🥰u mnie obecnie czwarty cykl starań więc łapię tego majowego wirusa od Ciebie🙃😎 Monitoring oczywiście był i wsio oki więc walczymy dalej 💪🙈

    Poprzednia ciąża też zdarzyła mi się po biochemicznej, nie bezpośrednio ale długo nie czekałam. Nie wiem czy organizm się tak przygotowuje czy to coś innego💁
    Wtedy się stresu najadłam i teraz też, ale przecież my kobiety jesteśmy w stanie wiele znieść, a najważniejsze żeby wszystko było dobrze🙂
    No to owocnego cyklu życzę !! 😉🥰

    Babydreamer lubi tę wiadomość

  • Babydreamer Przyjaciółka
    Postów: 98 62

    Wysłany: 1 maja 2021, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    summer..86 wrote:
    Poprzednia ciąża też zdarzyła mi się po biochemicznej, nie bezpośrednio ale długo nie czekałam. Nie wiem czy organizm się tak przygotowuje czy to coś innego💁
    Wtedy się stresu najadłam i teraz też, ale przecież my kobiety jesteśmy w stanie wiele znieść, a najważniejsze żeby wszystko było dobrze🙂
    No to owocnego cyklu życzę !! 😉🥰
    Nie ma co się stresować, ciąża biochemiczna zdarza się bardzo często a wiedzą o niej tylko te co sprawdzają betę 👍lub te co sprawdzają za wcześnie 🙃 płodność po biochemicznej bardzo wzrasta bo organizm ma " dobry podkład" i bardzo dużo dziewczyn wtedy zachodzi:) gratulacje jeszcze raz!!!! Trzymam mocno kciuki!!!

    summer..86 lubi tę wiadomość

  • Anulka1992 Autorytet
    Postów: 526 294

    Wysłany: 1 maja 2021, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie jednak nie wyszło mąż poszedł do pracy także już prawie jestem pewna że nic z tego w tym cyklu☹️ i tak siedzę i bucze... przykro mi.

  • edka85 Autorytet
    Postów: 5339 6208

    Wysłany: 1 maja 2021, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Babydreamer wrote:
    Nie ma co się stresować, ciąża biochemiczna zdarza się bardzo często a wiedzą o niej tylko te co sprawdzają betę 👍lub te co sprawdzają za wcześnie 🙃 płodność po biochemicznej bardzo wzrasta bo organizm ma " dobry podkład" i bardzo dużo dziewczyn wtedy zachodzi:) gratulacje jeszcze raz!!!! Trzymam mocno kciuki!!!
    A mi się nie udało zaraz po biochemie 😭 Ale może teraz zaskoczy, skoro Summer wysłała wirusy 😀

    Babydreamer, summer..86 lubią tę wiadomość

    Cztery szkraby, a najmłodszy ma:
    age.png
    Córka 06.2023
    Synek 04.2022
    Córka 08.2020
    Synek 09.2018
    "W Tobie Panie zaufałem, nie zawstydzę się na wieki"
  • Babydreamer Przyjaciółka
    Postów: 98 62

    Wysłany: 1 maja 2021, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    edka85 wrote:
    A mi się nie udało zaraz po biochemie 😭 Ale może teraz zaskoczy, skoro Summer wysłała wirusy 😀
    Oj tak będziemy tu spamować samymi dobrymi newsami! 😄😄😄 A po biochemicznej nie musi zaskoczyć zaraz od razu ale w jeszcze kolejnym jak pisała Summer👍Trzymam mocno kciuki!!!!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 maja 2021, 22:05

  • megson91 Autorytet
    Postów: 2295 2649

    Wysłany: 1 maja 2021, 23:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dalej bardzo źle się czuje. Jestem mega słaba, cały dzień przespałam, mąż zajmował się Florcią. Cały czas jadę na nospach forte i ibupromie max. Do tego dostałam teraz jeszcze biegunkę 😢 kładę się właśnie spać, jak nie będzie poprawy do jutra to jadę na izbę przyjęć 🥺

    A ginekologa mam super konkretnego ale to chyba przez to, że jest zastępcą ordynatora, to jest taki decyzyjny 🙈
    Pracuje w szpitalu, w którym rodziłam Florcię 💜

    06.2021 👼🏻 5 tc
    08.2021 👼🏻 4 tc

    8 cykl stymulowany
    18.11 3-7 dc lametta 2x1 - 2x Gonadopeptyl Daily + 1x Ovitrelle 🍀
    10 dpo betaHCG 8,8 mlU/ml 🍀progesteron 21,90 ng/ml 🍀
    12 dpo betaHCG 37,0 mlU/ml 🍀 progesteron 30,30 ng/ml 🍀
    16 dpo betaHCG 434,3 mlU/ml 🍀 progesteron 33,30 ng/ml 🍀
    30.12 💜

    29.11 Histeroskopia diagnostyczna w znieczuleniu ogólnym + biopsja endometrium + HSG
    Macica i endometrium ok, jajowody drożne, niewielkie przekrwienie w okolicy ujścia lewego jajowodu, z którego został pobrany wycinek na badanie histopatologiczne.

    Kierunek immunologia❔
    PCOS i IO 🍬🍭
    MTHFR hetero A1298C

    85999jcgiykcutbf.png

    3jvztv73cc90cbvy.png
  • edka85 Autorytet
    Postów: 5339 6208

    Wysłany: 2 maja 2021, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A co do małej różnicy wieku, to naprawdę fajna sprawa, bo dzieciaki lubią się ze sobą bawić 😁
    4c826cdd4288.jpg


    Megson, a ty wiesz jakiej wielkości masz tę torbiel? Ja miałam kiedyś giganta na 9cm,ale oprócz zawrotów głowy nic mi nie było. Możesz pojechać na IP, ale w zasadzie co oni mogą na tym etapie zrobić?

    megson91, summer..86, Babydreamer lubią tę wiadomość

    Cztery szkraby, a najmłodszy ma:
    age.png
    Córka 06.2023
    Synek 04.2022
    Córka 08.2020
    Synek 09.2018
    "W Tobie Panie zaufałem, nie zawstydzę się na wieki"
  • Anulka1992 Autorytet
    Postów: 526 294

    Wysłany: 2 maja 2021, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jejuuu megson ☹️ jak nie przejdzie to pewnie jedź bo warto skonsultować takie samopoczucie tym bardziej że nic nie przechodzi. Nie wiem ile ci pomogą ale przynajmniej będziesz zaopiekowana. Trzymaj się 😘

  • megson91 Autorytet
    Postów: 2295 2649

    Wysłany: 2 maja 2021, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podejrzewam, że coś koło 3 cm 😬
    Póki co dopiero wstałam i nie wyszłam jeszcze z łóżka, a jajniki mnie delikatnie pobolewają. Zobaczę jeszcze czy ból nie rozkręci się jak wstanę na nogi. Jeżeli tak, to jadę na sor 😔

    06.2021 👼🏻 5 tc
    08.2021 👼🏻 4 tc

    8 cykl stymulowany
    18.11 3-7 dc lametta 2x1 - 2x Gonadopeptyl Daily + 1x Ovitrelle 🍀
    10 dpo betaHCG 8,8 mlU/ml 🍀progesteron 21,90 ng/ml 🍀
    12 dpo betaHCG 37,0 mlU/ml 🍀 progesteron 30,30 ng/ml 🍀
    16 dpo betaHCG 434,3 mlU/ml 🍀 progesteron 33,30 ng/ml 🍀
    30.12 💜

    29.11 Histeroskopia diagnostyczna w znieczuleniu ogólnym + biopsja endometrium + HSG
    Macica i endometrium ok, jajowody drożne, niewielkie przekrwienie w okolicy ujścia lewego jajowodu, z którego został pobrany wycinek na badanie histopatologiczne.

    Kierunek immunologia❔
    PCOS i IO 🍬🍭
    MTHFR hetero A1298C

    85999jcgiykcutbf.png

    3jvztv73cc90cbvy.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 maja 2021, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oby się nie rozkręcił,a jeśli nie przejdzie to może i lepiej skonsultować na świątecznej opiece zdr.

    Edka no słodziaki, wiadomo :) Myślę, że pierwszy rok najgorszy albo przynajmniej kilka pierwszych miesięcy bo z jednej strony maluszek który ciągle wisi na cycku,a drugi który jeszcze też potrzebuje stale uwagi.Podwójne pieluchy itd. różne czasy drzemek.Nie wiem-kosmos :D
    Córka jeszcze nie chodzi i w sumie myślę,że póki co to odległa rzeczywistość.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 maja 2021, 10:08

  • Anulka1992 Autorytet
    Postów: 526 294

    Wysłany: 2 maja 2021, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Megson daj znać co u ciebie

  • megson91 Autorytet
    Postów: 2295 2649

    Wysłany: 2 maja 2021, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie ma tragedii na szczęście. Jajniki pobolewają, staram się nie nadwerężać niepotrzebnie ale jest już zdecydowanie lepiej niż wczoraj 💜

    Babydreamer lubi tę wiadomość

    06.2021 👼🏻 5 tc
    08.2021 👼🏻 4 tc

    8 cykl stymulowany
    18.11 3-7 dc lametta 2x1 - 2x Gonadopeptyl Daily + 1x Ovitrelle 🍀
    10 dpo betaHCG 8,8 mlU/ml 🍀progesteron 21,90 ng/ml 🍀
    12 dpo betaHCG 37,0 mlU/ml 🍀 progesteron 30,30 ng/ml 🍀
    16 dpo betaHCG 434,3 mlU/ml 🍀 progesteron 33,30 ng/ml 🍀
    30.12 💜

    29.11 Histeroskopia diagnostyczna w znieczuleniu ogólnym + biopsja endometrium + HSG
    Macica i endometrium ok, jajowody drożne, niewielkie przekrwienie w okolicy ujścia lewego jajowodu, z którego został pobrany wycinek na badanie histopatologiczne.

    Kierunek immunologia❔
    PCOS i IO 🍬🍭
    MTHFR hetero A1298C

    85999jcgiykcutbf.png

    3jvztv73cc90cbvy.png
  • megson91 Autorytet
    Postów: 2295 2649

    Wysłany: 4 maja 2021, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, ratunku.
    Wczoraj wieczorem miałam bóle okresowe, wiec dzisiaj rano spodziewałam się spadku temperatury.
    Mierze temperaturę, a tu 36,71 😳
    W 12 dc na monitoringu było jajo o wymiarach 19x21 mm
    Od 16 dc jestem na duphastonie ale on nie podwyższa temperatury ciała.
    To wielkie jajo jednak pękło?
    I wtedy w 16 dc ten ogromny ból jajników, przez który cały dzień przespałam na lekach przeciwbólowych to była jednak owulacja?
    Już nie wiem co myśleć 😪

    9642ec21e7fb79b4med.png

    06.2021 👼🏻 5 tc
    08.2021 👼🏻 4 tc

    8 cykl stymulowany
    18.11 3-7 dc lametta 2x1 - 2x Gonadopeptyl Daily + 1x Ovitrelle 🍀
    10 dpo betaHCG 8,8 mlU/ml 🍀progesteron 21,90 ng/ml 🍀
    12 dpo betaHCG 37,0 mlU/ml 🍀 progesteron 30,30 ng/ml 🍀
    16 dpo betaHCG 434,3 mlU/ml 🍀 progesteron 33,30 ng/ml 🍀
    30.12 💜

    29.11 Histeroskopia diagnostyczna w znieczuleniu ogólnym + biopsja endometrium + HSG
    Macica i endometrium ok, jajowody drożne, niewielkie przekrwienie w okolicy ujścia lewego jajowodu, z którego został pobrany wycinek na badanie histopatologiczne.

    Kierunek immunologia❔
    PCOS i IO 🍬🍭
    MTHFR hetero A1298C

    85999jcgiykcutbf.png

    3jvztv73cc90cbvy.png
  • edka85 Autorytet
    Postów: 5339 6208

    Wysłany: 4 maja 2021, 17:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hihi, megson, wygląda na to, że jednak pękło. A zatem możesz spodziewać się nawet ciąży :) A możesz gdzieś podejrzeć na usg?

    Cztery szkraby, a najmłodszy ma:
    age.png
    Córka 06.2023
    Synek 04.2022
    Córka 08.2020
    Synek 09.2018
    "W Tobie Panie zaufałem, nie zawstydzę się na wieki"
  • megson91 Autorytet
    Postów: 2295 2649

    Wysłany: 4 maja 2021, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tylko żadne serduszko nie wpadło w okolicy, bo byłam strasznie obolała po szczepieniu 😢
    Zastanawiam się czy iść jutro na progesteron, czy liczyć 7 dni od 16 dnia cyklu i wtedy pójść?

    06.2021 👼🏻 5 tc
    08.2021 👼🏻 4 tc

    8 cykl stymulowany
    18.11 3-7 dc lametta 2x1 - 2x Gonadopeptyl Daily + 1x Ovitrelle 🍀
    10 dpo betaHCG 8,8 mlU/ml 🍀progesteron 21,90 ng/ml 🍀
    12 dpo betaHCG 37,0 mlU/ml 🍀 progesteron 30,30 ng/ml 🍀
    16 dpo betaHCG 434,3 mlU/ml 🍀 progesteron 33,30 ng/ml 🍀
    30.12 💜

    29.11 Histeroskopia diagnostyczna w znieczuleniu ogólnym + biopsja endometrium + HSG
    Macica i endometrium ok, jajowody drożne, niewielkie przekrwienie w okolicy ujścia lewego jajowodu, z którego został pobrany wycinek na badanie histopatologiczne.

    Kierunek immunologia❔
    PCOS i IO 🍬🍭
    MTHFR hetero A1298C

    85999jcgiykcutbf.png

    3jvztv73cc90cbvy.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 maja 2021, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kciuki Megson, ja nie mierzyłam nigdy to nie podpowiem💁

    Beta hcg z dzisiaj 1923 mIU/ml 🤭🤭
    A na wizytę szykuję się dopiero za 2,5 tyg..

    Natalia1992, megson91, edka85, Niebieska Gwiazda, Babydreamer lubią tę wiadomość

  • Anulka1992 Autorytet
    Postów: 526 294

    Wysłany: 4 maja 2021, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja byłam dziś u ginekologa stanowczo powiedział że jeżeli chce zajść w ciążę muszę zaprzestać karmienie. Mówię mu że tylko 2 razy w nocy karmię a on że nie mogę i koniec. Niby wtedy 2-3 miesiące i będę w ciąży. Przepisał mi ovarin ale mogę go brać tylko jak już skończę karmienie. Dziewczyny jak to zrobić?? Ja nie wiem....

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 maja 2021, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anulka1992 wrote:
    Ja byłam dziś u ginekologa stanowczo powiedział że jeżeli chce zajść w ciążę muszę zaprzestać karmienie. Mówię mu że tylko 2 razy w nocy karmię a on że nie mogę i koniec. Niby wtedy 2-3 miesiące i będę w ciąży. Przepisał mi ovarin ale mogę go brać tylko jak już skończę karmienie. Dziewczyny jak to zrobić?? Ja nie wiem....

    Ja karmiłam i to z 6xna dobę i zaczełam brać ovarin sama z siebie.
    Karmię dalej jakieś 4x .. oczywiście nie wiem co będzie dalej 💁 ale ciąży karmienie nie wyklucza.
    Jak nie jesteś przekonana to skonsultuj jeszcze z innym lekarzem może.
    Córka ostatnio ma spory apetyt i chyba w końcu polubiła jedzenie także może sama się za jakiś czas odstawi?
    Ile mają Wasze starszaki, które jedzą 2 x w nocy?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 maja 2021, 19:58

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 maja 2021, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chociaż na pewno każdy organizm jest inny więc to indywidualna decyzja.

‹‹ 257 258 259 260 261 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ