X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Karmienie piersią a starania
Odpowiedz

Karmienie piersią a starania

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Misia1980 Znajoma
    Postów: 29 5

    Wysłany: 28 października 2015, 09:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny.
    Czy któraś z Was starała się może lub stara się karmiąc wciąż piersią poprzednie maleństwo? Moja córcia ma 14 mcy i wciąż się sporo karmimy. Cykle dopiero co powróciły ale są bardzo długie i chyba bezowulacyjne... Nie spieszymy się bardzo ale czy którejś z Was udało się zajść w ciążę wciąż karmiąc? Czy raczej dopiero po odstawieniu?

    relgvcqgmg14fe9k.png
    ijpbcwa1uapps505.png
  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 28 października 2015, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja karmię tylko raz w nocy i prolaktyna mi się już ładnie obniżyła. Gin mi powiedziała, że już mi nie blokuje organizmu. Pierwszy okres miałam po 7,5 miesiąca od porodu i potem tylko plamienia lekkie.

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • Misia1980 Znajoma
    Postów: 29 5

    Wysłany: 28 października 2015, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki za odpowiedz! Ja karmie w nocy dwa razy ale tez w dzien pare mamy podejsc, zalezy czy pracuje akurat czy nie. Zaczelam miesiaczkowac dopiero miesiac temu. Wczesniej tez tylko plamienia.
    Staracie sie juz o kolejne dziecko? Czytalam kiedys ze dobrze jest odczekac 18 mcy od ciazy zeby sie organizm zregenerowal.

    relgvcqgmg14fe9k.png
    ijpbcwa1uapps505.png
  • Milcia Autorytet
    Postów: 6798 5797

    Wysłany: 28 października 2015, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My długo się staraliśmy o pierwsze dziecko i nie wiadomo, jak pójdzie z drugim, tym bardziej, że ten cykl się wydłuża. Ale gin mi powiedziała, że po ciązy tak może być. Na pewno nie będziemy czekać 1,5 roku :)

    ltCGp1.png HZoWp2.png
  • Misia1980 Znajoma
    Postów: 29 5

    Wysłany: 29 października 2015, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My tez nie czekamy :)
    Ja dzisiaj dostalam @ w 39 dc ale sie ciesze, bo ten cykl byl bez owulacji zupelnie i nie liczylam na nic. Mam nadzieje, ze nastepny bedzie juz bardziej normalny i zobacze jakis skok temperatury. Boje sie, ze jeszcze za duzo troche karmie, zeby prolaktyna spadla.

    relgvcqgmg14fe9k.png
    ijpbcwa1uapps505.png
  • lithe123 Autorytet
    Postów: 883 452

    Wysłany: 2 stycznia 2016, 16:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja o drugie dzieciątko zaczęłam się starać karmiąć pierwszą córcię. Ale udało sie dopiero jak zakończyłam karmienie - dokładnie 6tygodni po zakończeniu karmienia zobaczyłam 2 kreski :) a niby cykle karmiąc miałam ok, skoki tempki były. Prolaktynę miałam poniżej normy.

    l22ncwa1tzbcr78f.png
    relgdf9hi0edx5om.png
  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 2 stycznia 2016, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    też w nocy karmię córcię tylko dwa razy.. w dzien moze z kilka karmień...
    a i tak cykl nie wraca do normy.
    @ już mialam kilka razy
    Milcia Gratuluję i życzę nudnej ciąży :) i zdrówka :)

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ