X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Kiedy ciąża? Wiek...MĘŻCZYZNY ;)
Odpowiedz

Kiedy ciąża? Wiek...MĘŻCZYZNY ;)

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • Monifah Ekspertka
    Postów: 250 116

    Wysłany: 6 maja 2014, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A my mamy po 26 lat i już 2 lata temu przed ślubem mój powiedział, że chce dziecko od razu po slubie się starac, ale ja jakoś byłam przerażona tym całym porodem bólem itp rzeczami związanymi z donoszeniem ciązy, że nie chciałam od razu. Twierdziałam, że po roku zaczniemy się starac, bo w końcu trzeba nacieszyc się małżeństwem pojechac w podróż poślubną zagraniczną, zacząc budowę domu. No i wyszło trochę późnije niż rok po ślubie początek starań. Teraz z prespektywy czasu może trochę żałuje, że nie zaczeliśmy jednak te 4 miesiące wcześniej. Bo już 5 cykl się staramy, więc byc może już byłabym w ciązy na przełomie tych 9 miesięcyłącznie. Eh...
    No ale wracając do tematu już w wieku 24 chciał dziecko :)



  • sara_nar Autorytet
    Postów: 1527 2097

    Wysłany: 6 maja 2014, 16:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój M. chciał zacząć starać się o dziecko jeszcze przed ślubem, miał wtedy 35 lat. Teraz stuknie mu 37 więc trochę ciśnienie jest i wcale mu się nie dziwię.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 maja 2014, 16:25

    relgh371g4so40bs.png
    klz9krhmiwshxnlc.png
  • ewcia21k Autorytet
    Postów: 1354 1088

    Wysłany: 7 maja 2014, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mar wrote:
    zainspirowana tematem "Kiedy ciążą? wiek" (w którym poleciała straszna burza emocji;) ) chciałam Was spytać drogie Panie jak to jest z Waszymi połówkami? kiedy poczuli się gotowi do roli ojca (jeśli w ogóle poczuli się gotowi?).

    Mój ma 32 lata, jest 6 lat starszy i dopiero teraz TO się w nim budzi :) a jak rozmawiam z dziewczynami w moim wieku, które mają równolatków (26 lat) to mówią, że generalnie masakra..

    /mam nadzieję, że tutaj nie będzie tyle negatywnych emocji i wzajemnych wrzut jak w temacie "kiedy ciąża" ;P/
    Widzę,że mamy tak samo :)
    Mój teraz 23 będzie miał już 33 a ja o 6 lat młodsza :)

    Nasz Madziulek kochany-zasnęła w 35tc.16.12.2013r.(*)
    aniolek-dziecko.gif
    Czekamy na Alicję :D
    ad68819281.png
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ