X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Kiedy mężczyzna nie czuje instynktu ojcowskiego...
Odpowiedz

Kiedy mężczyzna nie czuje instynktu ojcowskiego...

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 30 grudnia 2013, 18:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bergo wrote:
    Oj dziewczyny to mogę Wam tylko pozazdrościć. Mój nigdy nie miał do czynienia z dziećmi, nie zna się na tym, nie lubi ich... Mówi, że ma nadzieje że swoje pokocha, ale żeby jakiś instynkt, rozczulanie się... NIC!

    Bero wiesz co jak byla w ciazy z naszym pierwszym dzieckiem to nasza wspolna kolezanka wlasnie urodzila synka..chciala dac mojemu potrzymac a ten za nic na swiecie nie chcial...bronil sie strasznie...patrzac na to pomyslalam jak to bedzie z naszym...jak Stas sie urodzil to ja pewna ze dam sobie rade stalam przerazona, nawet do piersi nie umiealam dziecka przylozyc ( mialam 16 lat) a moj chodzil do roboty, w nocy co 3 godzinki podkladal malucha mi pod piers ( nawet mnie nie budzil)...sam go kapal, przewijal i mnie uczyl jak co robic...mnie!! gdzie ja mam 3 rodzenstwa i nie raz opiekowalam sie malym brzdacem a moj kochany- jedynak, nigdy z dziecmi nie mial doczynienia i tak sobie poradzil :) nie wiem co bym bez niego zrobila....sama bedac nastolatka nie chcialam miec dzieci- mowilam ze bede zla matka bo nie znosze dzieci...w sumie cudzego dziecka nie przebiore jak zrobi kupke bo sie zerzygam a swojego to bym jeszcze po pupie calowala smierdzacej :) inna sprawa wlasne dzieci!

    Martii, Bergo, Miśkaa, Unlike lubią tę wiadomość

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 30 grudnia 2013, 18:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ale jeslibym byla na miejscu twojej kolezanki to juz bym typa kopmela w dupe!

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • karol Przyjaciółka
    Postów: 73 171

    Wysłany: 30 grudnia 2013, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My razem z mężem przez pierwsze 2 lata małżeństwa wogóle nie myśleliśmy o dzieciach. Później ja bardzo chciałam a mąż niby sie zgodził ale nie był do końca przekonany (czy to dobry moment, czy sobie poradzi) ale gdy zobaczyliśmy na teście 2 kreski to oszalał z radości (niestety ciąże trzeba było usunąć, puste jajo płodowe). Teraz już niczego nie pragniemy jak tego aby mieć dzidziusia!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 grudnia 2013, 18:47

    weronika86 lubi tę wiadomość

    Niech z Naszej Miłości zrodzi się Nowe Życie:)
  • kierzynka Autorytet
    Postów: 4296 5604

    Wysłany: 30 grudnia 2013, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hehe a mój jak ostatnio zostawiłam test owu z dwoma krechami na szafce i to zobaczył to strasznie sie wystraszył że to juz ciąża... no chyba nie kuma że takiej informacji bym mu od razu nie powiedziała ;)

    weronika86, Bridget lubią tę wiadomość

    qdkko7eso4id4zg9.png
    (02.02.2015 - 17t 5d)
  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6376

    Wysłany: 30 grudnia 2013, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wiem, ze moj tez chce wiecej dzieci, ale czasami widze jak mecza go te moje humory i ciagle gadanie o owulacji itd...

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • Kajoni Autorytet
    Postów: 2084 2912

    Wysłany: 2 stycznia 2014, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moj chce miec dziecko, troche to odkladalismy ale teraz juz Fasolka jest na swoim miejscu i za troche czasu przewroci nasze zycie do gory nogami, ale troche sie tego boje, bo ciagle slysze ze to ja bede siedziec z dzieckiem bo ktos musi zarabiac. jak mowie o innych dzieciach ze maja rok czy dwa i np. tablety w rekach to slysze ze nasze nie bedzie rozpieszczone, ze nie bedzie sie mu tak pozwalac na rozne rzeczy jak teraz maja inne. a i w ogole on ma podejscie takie ze tata zarabiajacy kase na dziecko a mama nie dosc ze noszaca malenstwo i odmawiajaca sobie wiele rzeczy a pozniej siedzaca w domu i pielegnujaca pocieche to jest rownosc :(

    relgi09k4o218c6j.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 stycznia 2014, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 czerwca 2016, 17:31

  • Kajoni Autorytet
    Postów: 2084 2912

    Wysłany: 4 stycznia 2014, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zAgatka wrote:
    Kajoni... Może Twój mężczyzna zmieni swoje poglądy jak dziecko już będzie na Świecie. Przypuszczam, że kiedy dziecko już trochę podrośnie i samo przyjdzie do tatusia i poprosi o to czy tamto, to szybko mu zmięknie serce :)

    mam nadzieję, że masz rację, bo póki co to jakoś nie widzę odmiennego traktowania że noszę nasze dzidzi. Z jednej strony ogromnie się cieszę, że się fantastycznie czuję, a z drugiej strony, jakby widział jak non-stop leżę przez ubikacją to może by się zreflektował, że ja też potrzebuję jakiejś pomocy i opieki. Ehh...

    relgi09k4o218c6j.png
  • Mysz86 Autorytet
    Postów: 918 463

    Wysłany: 13 stycznia 2014, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój mąż przez długi okres mówił, że chce, ale jeszcze nie teraz. Przepłakałam wiele nocy przez kilka lat. Chodziło mu o kwestie finansowe. W końcu zaczął zarabiać naprawdę dobrze i w okolicach moich 27 urodzin zaczęliśmy się starać. Dość szybko się udało, jednak niestety w 7 tygodniu ciąża przestała się rozwijać. Zarówno ja, jak i mąż bardzo to przeżyliśmy. Ja nie byłam pewna, czy będę chciała znów się starać, to mąż mówił, że jak tylko będzie można, to staramy się znów. No i teraz moja lekarka dała nam zielone światło w kolejnym cyklu, ale nie wiem czy nie zaczekam jeszcez jednego.

    Aniołki [*][*][*]
    ac95b5706d.png
  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 13 stycznia 2014, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas jest tak, że oboje bardzo pragniemy dziecka i to nie jednego. Mąż jest jedynakiem i wie jak to jest nie miec z kim nawet pogadac, pokłócic się, pobroic razem z rodzeństwem . Zawsze mi powtarzał, że doskwiera mu samotnośc w sensie rodzeństwa. Dlatego chce miec przynajmniej dwoje dzieci aby to jedno nie było w życiu samo. Oczywiście jak Bóg da. Ma świetny kontakt z dziecmi, potrafi się nimi zając, zabawic itd, uwielbia dzieci. Natomiast jeśli chodzi o kwestie codziennego życia to raczej ja bardziej fiksuję z wykresami, temperaurami itp. On nie śledzi ze mną tych wykresów bo podchodzi do tego, że ja lepiej wiem co i jak. Również kwestia rozmowy jest taka, że jak mamy skopany cykl to mówi, że mam się nie nakręcac jak w tym to w następnym cyklu. On nie świruje z tym wszystkim, nie naciska czasem zdarza się to ja muszę zainicjowac współżycie. Wiele rozmów z nim przeszłam i wszystko idzie w dobrym kierunku.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 stycznia 2014, 14:22

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 stycznia 2014, 16:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi się wydaje ,że mojemu wisi czy będzie dziecko,czy nie. Jedynie jak przyjedzie do nas Jego siostra z małymi dziećmi, to mówi że fajnie byłoby mieć już swoje brzdące,ale to tyle.

1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ