X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Klinika Bocian Lublin / Warszawa
Odpowiedz

Klinika Bocian Lublin / Warszawa

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • pamarancza Koleżanka
    Postów: 43 1

    Wysłany: 10 czerwca 2022, 17:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć. Czy któraś z Was była na wizycie w klinice Bocian w Warszawie lub Lublinie? Wybieramy się do dr Mrugacza. Koszt to podobno 500zl plus koszt badań, które zleci. Czy wiecie jaki to może być orientacyjny całkowity koszt tego wszystkiego? W ogóle już zastanawiam się czy jest sens tej wizyty. W sierpniu w pierwszym cyklu starań ciąża biochemiczna, teraz staramy się od grudnia bez skutku. Lekarz każe czekać. Ja myślałam o przebadaniu nasienia męża po prostu.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 czerwca 2022, 17:11

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ