X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Klub jednej kreski na tescie ciazowym..
Odpowiedz

Klub jednej kreski na tescie ciazowym..

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • Martii Autorytet
    Postów: 762 335

    Wysłany: 29 grudnia 2013, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wychodze z założenia, że to ja decyduję, kiedy zaczynam monitorować cykl, w koncu to nic inwazyjnego, szczególnie, że u Ciebie nie jest to 1 czy 2 cykl starań. Chodzisz do gina na NFZ? Bo ci to są zwykle leniwi ;) Każą czekać założony rok, żeby zacząć konkretnie działać, a to dla mnie czysta glupota, bo po roku mialabym sie dopiero dowiedzieć, że coś poważniejszego jest ze mna i przez miniony rok żyłam zludna nadzieja, a na samodzielne szanse mialam zero szans :/

    w5wq2n0a3flpwu4d.png

    20100918610117.png
  • rastafanka Autorytet
    Postów: 304 445

    Wysłany: 29 grudnia 2013, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak poszłam na NFZ pierwszy raz to gin bez badań stwierdził że mam PCOS i że nawet jak zajdę w ciążę, to nie donoszę. Więc pojechałam do następnego już prywatnie- oglądnął mnie i stwierdził, że nie widzi niczego niepokojącego i powiedział że jestem jeszcze młoda, po czym kazał zwiększyć kwas foliowy do 2 tabletek i skasował 120zł- żenada.
    Więc po nim pojechałam do trzeciego, który zlecił badania i po konsultacji z endokrynologiem okazało się że mam hashimoto. Teraz kończy się dopiero pierwszy cykl kiedy biorę leki więc może faktycznie trzeba jeszcze trochę poczekać na efekty.

    l22ndf9hcnybk1rg.png
  • Martii Autorytet
    Postów: 762 335

    Wysłany: 29 grudnia 2013, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A no jak tak to może rzeczywiście, trzeba mieć w końcu nadzieję, że wiedzą co robią. Ja mam już wstręt do lekarzy, może dlatego tak negatywnie do ich wszelkich decyzji (niezgodnych z moimi) podchodze. Ale właśnie zawsze mam wrażenie, że tylko chcą wydoic kase, robią z czlowieka królika doswiadczalnego i świadomie przedłużają leczenie :/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 grudnia 2013, 21:24

    w5wq2n0a3flpwu4d.png

    20100918610117.png
  • rastafanka Autorytet
    Postów: 304 445

    Wysłany: 29 grudnia 2013, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tylko liczę na to, że nie pozwalają nam na branie czegoś, co nie pozwoli na zaciążenie i że w nowym roku nam się uda :)

    Martii lubi tę wiadomość

    l22ndf9hcnybk1rg.png
  • Maracuja Autorytet
    Postów: 746 241

    Wysłany: 29 grudnia 2013, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, obyśmy niebawem spotkały się w wątku Klubu II kresek!

    rastafanka lubi tę wiadomość

    Maracuja
  • Martii Autorytet
    Postów: 762 335

    Wysłany: 29 grudnia 2013, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam nadzieję, że szybko nadejdzie ten dzień :D

    w5wq2n0a3flpwu4d.png

    20100918610117.png
  • apaczka Autorytet
    Postów: 1763 4120

    Wysłany: 29 grudnia 2013, 22:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maracuja wrote:
    Dziewczyny, obyśmy niebawem spotkały się w wątku Klubu II kresek!

    Oby :) ... marzenie... :D

    Martii lubi tę wiadomość

    9f7jpx9i1ln9kxb1.png
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ