X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Klub pod Pingwinkiem 🐧
Odpowiedz

Klub pod Pingwinkiem 🐧

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 sierpnia 2022, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika ale cudowna wiadomość! 🥰🥰 wielka niespodzianka 🍀🍀

    Monika7 lubi tę wiadomość

  • Domistr Autorytet
    Postów: 430 421

    Wysłany: 5 sierpnia 2022, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olenkaqx po cc czuje się super, najgorsza chyba była pierwsza pionizacja, ale na drugi dzień czułam już mega różnice 😉 po kilku dniach zapomniałam, że w ogóle miałam to cięcie.
    Abrakadabra wiem coś o tym mózgu, mam wrażenie że jest o wiele gorzej niż w ciąży 😅 mała ma na imię Julia ☺️
    Monika ogromne gratulacje 🥰😍 teraz musi być dobrze, przejęłaś moj brzuszek ✊️😊

    Olenkaqx, Monika7 lubią tę wiadomość

    13dpo ⏸ Beta hcg 131,20 mlu/ ml 🥰 (13.11.21)
    30.11 Jest ❤
    14.12 19,4mm szczęścia 🥰
    07.01 Badania prenatalne- zdrowy dzidziuś ❤CRL 5,77 cm
    11 01 CRL 6,25 cm 🥰
    08.02 usg- wszystko dobrze z dzidziusiem 🥰
    03.03 360g II prenatalne wczynka 💞
    08.03 374g 💞
    05.04 754g💞
    10.05
    13.05 III prenatalne
  • Oliwka91 Autorytet
    Postów: 2339 1900

    Wysłany: 5 sierpnia 2022, 22:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika o ja Cię 😭🥰 ale niespodzianka! No faktycznie przecież ten negatywny test był 10dpo! Gratuluję 💚💚💚

    Monika7 lubi tę wiadomość

    Starania od 09.2020

    🔥2024🔥ivf start!
    04.2024 FET 4bb
    7dpt ⏸️ beta 64,1 🥹🥰
    9dpt beta 122 🙏
    11dpt 321 ❣️
    15dpt pecherzyk w macicy 🍀
    29dpt jest 💗🥹

    preg.png
  • Olenkaqx Autorytet
    Postów: 1597 1174

    Wysłany: 6 sierpnia 2022, 05:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia!!! 😍 Ale cudowne zaskoczenie! Do trzech razy sztuka, teraz musi być dobrze-brzuch po Domistr zobowiązuje :) Maluszku do zobaczenia za niecałe 9 miesięcy! Wypoczywaj w Bieszczadach :)

    Swoja drogą, mam nadzieję że przejęcie mojego brzucha u Otter też będzie dwukreskowe 🤗

    Domistr super że czujesz się dobrze :) muszę się podpytać mojego lekarza czemu po CC czułam się od razu świetnie, rana nie ciągnęła, ja mogłam się od razu wyprostować, śmiać, kichać, tydzień po CC wsiąść w auto, a po operacji wycięcia guza przy jajniku (takie samo cięcie jak CC, tylko bez cięcia macicy) czułam się jak kupa, chodziłam zgięta przez dwa tygodnie, kichnięcie czy śmianie się nie wchodziło w grę w ogóle. Ten sam lekarz robil mi operacje i CC, więc ten jeden czynnik odpada. Hormony? Motywacja w postaci dziecka? Nie wiem.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 sierpnia 2022, 06:04

    Monika7 lubi tę wiadomość

    Spełnione marzenia mają swoją cenę, walcz o nie!
    16cs ⏸️ 😲
    19.07.2022 Moje marzenie 👨‍👩‍👧
    age.png

    👩 30lat
    Endometrioza 3st, laparotomia 2011r
    Sono Hsg 07/2021 💪
    Niedoczynność tarczycy 💪

    👨 33lata
    Nasienie bardzo OK!

    Płodna dieta 😋
  • Otter Autorytet
    Postów: 1879 2684

    Wysłany: 6 sierpnia 2022, 08:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Domistr gratulacje ❤️❤️ śliczna dziewczynka. Dużo zdrówka dla Was 😍😍

    Monika piękne przejęcie brzuszka 🤗

    Oleńka próbuje przejąć Twój brzuszek, ale jak zwykle u mnie wszystko przeciąga się w czasie 😪 tylko spokój mnie uratuje 😂

    Aaa i Pomarańcza idź na L4- to ostatnia okazja by odpocząć i mieć czas tylko dla siebie 😄

    Miłego dnia Dziewczyny 🤗🤗

    Domistr, Monika7 lubią tę wiadomość

  • Olenkaqx Autorytet
    Postów: 1597 1174

    Wysłany: 6 sierpnia 2022, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Otter kochana, czasem trzeba nieco więcej czasu :) kibicuje, trzymam kciuki! 🤞 😘 Mój brzuchol nigdzie nie ucieka, czeka cierpliwie :)

    Spełnione marzenia mają swoją cenę, walcz o nie!
    16cs ⏸️ 😲
    19.07.2022 Moje marzenie 👨‍👩‍👧
    age.png

    👩 30lat
    Endometrioza 3st, laparotomia 2011r
    Sono Hsg 07/2021 💪
    Niedoczynność tarczycy 💪

    👨 33lata
    Nasienie bardzo OK!

    Płodna dieta 😋
  • Pomarańcza Autorytet
    Postów: 1203 963

    Wysłany: 6 sierpnia 2022, 15:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Otter, fajnie że się odzywasz! Trzymam kciuki żeby ten czas co się przeciąga opłacił się szybciutko małym bobo-pasozytem 🍀🥰

    I tak, zastanowiłam się i postanowiłam iść na zwolnienie. Nikt nie doceni że zostanę, a mam swoją historię o której szefostwo wie, więc może w pewien sposób zrozumieją moją decyzję, a poza tym zaczęłam już jakiś czas temu czytać na temat testowania oprogramowania i chciałabym w to pójść, kiedy jak nie teraz jest czas na naukę ? Zamiast do pracy będę się uczyć,mam nadzieję że będzie to owocny czas i uda się zdobyć jakieś umiejętności, skończyłam zarządzanie jakością które bardzo jest powiązane z testowaniem, trzeba coś robić żeby lepiej pracować i lepiej zarabiać 🙂 i moja zmora-angielski 😅 nie używam więc zapominam i trzeba to ogarnąć. Wiadomo, że nie zawsze się da, że samopoczucie nie zawsze mi pozwoli na naukę, poza tym jeszcze czeka mnie wyprawka itd, ale trzeba spróbować 🙂

    Luźne starania od 12.2019
    Metformina ,Letrox, pueria uno, i 🐧
    Grudzień '21 10+5tc/8tc Gosia 💔

    25.05.22 ⏸️ 271mlU/ml 13dpo, 666mlU/ml 15dpo
    age.png
  • Olenkaqx Autorytet
    Postów: 1597 1174

    Wysłany: 6 sierpnia 2022, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I bardzo dobre myślenie! :) nikt nie doceni że zostałaś i pracujesz, a tak to masz czas tylko dla siebie :)

    Spełnione marzenia mają swoją cenę, walcz o nie!
    16cs ⏸️ 😲
    19.07.2022 Moje marzenie 👨‍👩‍👧
    age.png

    👩 30lat
    Endometrioza 3st, laparotomia 2011r
    Sono Hsg 07/2021 💪
    Niedoczynność tarczycy 💪

    👨 33lata
    Nasienie bardzo OK!

    Płodna dieta 😋
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 sierpnia 2022, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mając wczoraj progesteron 0,160 kiedy mogę spodziewać się okresu wczoraj tylko lekkie plamienie dzisj tez a okresu brak i juz nwm o co chodzi 🤦‍♀️

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 sierpnia 2022, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hei dziewczyny mam pytanie mam nadzieję że mi pomożecie. Ostatnią miesiaczke mialam 3 czerwca i wtedy zaszłam w ciążę, niestety poronilam kolo 5 tyg od tamtej pory nie dostalam więcej miesiączki bo znowu jestem w ciąży. Zrobiłam test 2 sierpnia i kreska była już dosc widoczna. Nie wiem jak mam liczyć ta ciążę bo ostatnia miesiaczke mialam 3 czerwca. Teraz jak robię test ciążowy to kreska kontrolna nie zdąży się pokazać a kreska ciążowa już jest na teście.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 sierpnia 2022, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula5 wrote:
    Hei dziewczyny mam pytanie mam nadzieję że mi pomożecie. Ostatnią miesiaczke mialam 3 czerwca i wtedy zaszłam w ciążę, niestety poronilam kolo 5 tyg od tamtej pory nie dostalam więcej miesiączki bo znowu jestem w ciąży. Zrobiłam test 2 sierpnia i kreska była już dosc widoczna. Nie wiem jak mam liczyć ta ciążę bo ostatnia miesiaczke mialam 3 czerwca. Teraz jak robię test ciążowy to kreska kontrolna nie zdąży się pokazać a kreska ciążowa już jest na teście.
    Zrobilabym vhyba bete i sie umówiła do ginekologa. Skoro po pierwszym poronieniu nie dostałaś okresu aleowulacje musiałaś miec moze tak hormony sie rozchwiały ale nie sądziłam ze może być owulacja bez miesiaczki
    Idorob moze jeszcze progesteron :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 sierpnia 2022, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anka wrote:
    Zrobilabym vhyba bete i sie umówiła do ginekologa. Skoro po pierwszym poronieniu nie dostałaś okresu aleowulacje musiałaś miec moze tak hormony sie rozchwiały ale nie sądziłam ze może być owulacja bez miesiaczki
    Idorob moze jeszcze progesteron :)




    Owulacje mialam bo test owulacyjne potwierdziły 😊

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 sierpnia 2022, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula5 wrote:
    Owulacje mialam bo test owulacyjne potwierdziły 😊



    Biorę utrogestan od ginekologa bo wcześniej mialam 2 poronienia. I kazał mi brać 2 razy dziennie

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 sierpnia 2022, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula5 wrote:
    Biorę utrogestan od ginekologa bo wcześniej mialam 2 poronienia. I kazał mi brać 2 razy dziennie
    Jak były poronienia to bym napisala tez do ginekologa. No i zrobila bete i progesteron mimo wszystko

  • Limonka26 Autorytet
    Postów: 2555 2903

    Wysłany: 8 sierpnia 2022, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pomarańcza wrote:
    I tak, zastanowiłam się i postanowiłam iść na zwolnienie. Nikt nie doceni że zostanę, a mam swoją historię o której szefostwo wie, więc może w pewien sposób zrozumieją moją decyzję, a poza tym zaczęłam już jakiś czas temu czytać na temat testowania oprogramowania i chciałabym w to pójść, kiedy jak nie teraz jest czas na naukę ? Zamiast do pracy będę się uczyć,mam nadzieję że będzie to owocny czas i uda się zdobyć jakieś umiejętności, skończyłam zarządzanie jakością które bardzo jest powiązane z testowaniem, trzeba coś robić żeby lepiej pracować i lepiej zarabiać 🙂 i moja zmora-angielski 😅 nie używam więc zapominam i trzeba to ogarnąć. Wiadomo, że nie zawsze się da, że samopoczucie nie zawsze mi pozwoli na naukę, poza tym jeszcze czeka mnie wyprawka itd, ale trzeba spróbować 🙂

    Super decyzja!
    Btw. widzę, że łączy nas nie tylko cytrusowy nick, ale i ten sam kierunek studiów 😁 A pracuję w czymś zupełnie innym 😅

    Starania od 12.2020
    44cs - udało się 🤍
    ——————————————————
    👱🏼‍♀️❌AMH 13/ PCOS/ IO/ PAI-1 i MTHFR hetero/ KIR AA/ rozjechane cytokiny/ cross-match 46%

    🧔🏻‍♂️❌morfologia 1-2%/ HBA 72%/ stres oksydacyjny
    ——————————————————
    💎 05.2023 I IVF- 10🥚- 1x❄️
    • 06.2023 FET❄️4BB - beta 0 ✖️
    💎 09.2023 II IVF- 6🥚- 3x❄️
    • 01.2024 FET❄️4BA- 5tc💔
    • 05.2024 FET❄️4BB - 5dpt ⏸️; 6dpt bhcg 23,1; 8dpt 42,2; 10dpt 115; 13dpt 403; 17dpt 2230; 20dpt 5883
    🍀 24dpt CRL 0,36cm i 💓
    🍀 11+6 prenatalne - 6cm szkraba, ryzyka niskie,
    ❤️171ud/min

    preg.png
  • Oliwka91 Autorytet
    Postów: 2339 1900

    Wysłany: 8 sierpnia 2022, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja ostatnio mocno się zastanawiam nad rozwojem zawodowym 🤔 przez starania trochę te tematy porzuciłam na jakiś czas...

    Limonka a czy ty od następnego cyklu podchodzisz do IUI czy w tym? 😉

    Monika jak tam się czujesz? 😊

    Starania od 09.2020

    🔥2024🔥ivf start!
    04.2024 FET 4bb
    7dpt ⏸️ beta 64,1 🥹🥰
    9dpt beta 122 🙏
    11dpt 321 ❣️
    15dpt pecherzyk w macicy 🍀
    29dpt jest 💗🥹

    preg.png
  • Monika7 Autorytet
    Postów: 1048 779

    Wysłany: 8 sierpnia 2022, 15:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny ❤️
    Byłam dziś rano na pobraniu. Czekam na wyniki 🙂

    Domistr, to jak przejęłam Twój brzuszek, to faktycznie musi być dobrze ☺️

    Pomarańcza, super że idziesz na L4 👍🏻 Najważniejsze, żebyś była wypoczęta i się nie stresowała, a tak jak piszesz- nikt nie będzie pamiętał czy zostałaś czy nie. Myślę, że dobra decyzja 🙂
    Przybijam piątkę w kwestii angielskiego 😅 używam go na codzień i dużo, ale nie czuję się jakoś z nim komfortowo 😉

    Domistr lubi tę wiadomość

    🙍🏻‍♀️&🙎🏼‍♂️ 34l
    Starania od maja 2020

    1 IUI - styczeń 2022, poronienie samoistne 6t5d
    2 IUI - czerwiec 2022, nieudane
    3 IUI - lipiec 2022 (29cs) -> Filip 👶💛

    age.png
  • Olenkaqx Autorytet
    Postów: 1597 1174

    Wysłany: 8 sierpnia 2022, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia jak wyniki badań? 🤔

    Spełnione marzenia mają swoją cenę, walcz o nie!
    16cs ⏸️ 😲
    19.07.2022 Moje marzenie 👨‍👩‍👧
    age.png

    👩 30lat
    Endometrioza 3st, laparotomia 2011r
    Sono Hsg 07/2021 💪
    Niedoczynność tarczycy 💪

    👨 33lata
    Nasienie bardzo OK!

    Płodna dieta 😋
  • Monika7 Autorytet
    Postów: 1048 779

    Wysłany: 8 sierpnia 2022, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadal nie ma ☹️

    🙍🏻‍♀️&🙎🏼‍♂️ 34l
    Starania od maja 2020

    1 IUI - styczeń 2022, poronienie samoistne 6t5d
    2 IUI - czerwiec 2022, nieudane
    3 IUI - lipiec 2022 (29cs) -> Filip 👶💛

    age.png
  • Pomarańcza Autorytet
    Postów: 1203 963

    Wysłany: 8 sierpnia 2022, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Limonka! Ja też robię zupełnie coś innego, w zawodzie to albo znajomości albo start od najniższej krajowej, także liznelam na studiach kontrolę jakości i nie tak to sobie wyobrażałam i nie za takie pieniądze 😅

    Monika, skoro używasz angielskiego to już jesteś o niebo lepsza w nim niż ja 😅 byłam po liceum na wakacjach w Anglii i pracowałam, to mnie bardzo otworzyło na język, ale wróciłam na studia i klapa, zero styczności poza lekcjami na studiach (które były ykhym o kant 🍑). Rozpisze sobie plan nauki i jakoś się poprawi, mam nadzieję 😁 i trzymam kciuki za wyniki, no cholercia jak na złość to tak długo trwa!

    Luźne starania od 12.2019
    Metformina ,Letrox, pueria uno, i 🐧
    Grudzień '21 10+5tc/8tc Gosia 💔

    25.05.22 ⏸️ 271mlU/ml 13dpo, 666mlU/ml 15dpo
    age.png
‹‹ 617 618 619 620 621 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Badania w ciąży - sprawdź, które warto wykonać

Zastanawiasz się jakie badania czekają cię w ciąży? Czemu służą takie badania i kiedy się je wykonuje? Przeczytaj jakie rodzaje badań i testów czekają przyszłą mamę i dlaczego są one ważne. 

CZYTAJ WIĘCEJ