Forum Starając się - ogólne Kłucia w trakcie brania luteiny
Odpowiedz

Kłucia w trakcie brania luteiny

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Ala222 Koleżanka

Wysłany: 24 sierpnia 2019, 23:09

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem 3 dzien na luteine na wywołanie okresu i czuję kłucia w brzuchu delikatne, czy to normalne? Nigdzie nie moge znaleźć wzmianki o tym.

• liliputkowo90 Autorytet

Wysłany: 25 sierpnia 2019, 07:02

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też tak mam za każdym razem, lekarz polecił mi nospe ale nie jest to aż tak dokuczliwe bym ją musiała stosować .

5 lat starań. 4IUI, 4IVF.
    ❤2.02.2021
  • Ala222 Koleżanka

Wysłany: 25 sierpnia 2019, 16:45

Cytuj  /     /  Zgłoś
    liliputkowo90 wrote:
    Ja też tak mam za każdym razem, lekarz polecił mi nospe ale nie jest to aż tak dokuczliwe bym ją musiała stosować .

No u mnie też to takie delikatne klucie

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego