X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Kłucia w trakcie brania luteiny
Odpowiedz

Kłucia w trakcie brania luteiny

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Ala222 Koleżanka
    Postów: 129 11

    Wysłany: 24 sierpnia 2019, 23:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem 3 dzien na luteine na wywołanie okresu i czuję kłucia w brzuchu delikatne, czy to normalne? Nigdzie nie moge znaleźć wzmianki o tym.

  • liliputkowo90 Autorytet
    Postów: 731 758

    Wysłany: 25 sierpnia 2019, 07:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też tak mam za każdym razem, lekarz polecił mi nospe ale nie jest to aż tak dokuczliwe bym ją musiała stosować .

    5 lat starań. 4IUI, 4IVF.
    ❤2.02.2021
  • Ala222 Koleżanka
    Postów: 129 11

    Wysłany: 25 sierpnia 2019, 16:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    liliputkowo90 wrote:
    Ja też tak mam za każdym razem, lekarz polecił mi nospe ale nie jest to aż tak dokuczliwe bym ją musiała stosować .


    No u mnie też to takie delikatne klucie

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ