Forum Starając się - ogólne Kłucia w trakcie brania luteiny
Odpowiedz

Kłucia w trakcie brania luteiny

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Ala222 Koleżanka

Wysłany: 24 sierpnia 2019, 23:09

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem 3 dzien na luteine na wywołanie okresu i czuję kłucia w brzuchu delikatne, czy to normalne? Nigdzie nie moge znaleźć wzmianki o tym.

• liliputkowo90 Autorytet

Wysłany: 25 sierpnia 2019, 07:02

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też tak mam za każdym razem, lekarz polecił mi nospe ale nie jest to aż tak dokuczliwe bym ją musiała stosować .

5 lat starań. 4IUI, 4IVF.
    ❤2.02.2021
  • Ala222 Koleżanka

Wysłany: 25 sierpnia 2019, 16:45

Cytuj  /     /  Zgłoś
    liliputkowo90 wrote:
    Ja też tak mam za każdym razem, lekarz polecił mi nospe ale nie jest to aż tak dokuczliwe bym ją musiała stosować .

No u mnie też to takie delikatne klucie

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy - czy może zwiększać szanse na zajście w ciążę?

Kwas foliowy jest bardzo ważnym elementem w czasie starania o dziecko i na wczesnym etapie ciąży. Odpowiednie stężenie folianów w organizmie nie tylko zapewnia ochronę dla rozwijającego się dziecka w pierwszych tygodniach ciąży, ale również... zwiększa płodność zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn! Jak to się dzieje? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? Na co zwrócić uwagę przy jego wyborze i tym samym zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt OvuFriend: "Opracowanie nowych w skali światowej rozwiązań w obszarze uczenia maszynowego wspierających w planowaniu rodziny i pokonywaniu problemu niepłodności" współfinansowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach programu Inteligentny Rozwój 2014-2020.