X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Krakowianki starające się o dziecko.
Odpowiedz

Krakowianki starające się o dziecko.

Oceń ten wątek:
  • Dziwna Autorytet
    Postów: 907 261

    Wysłany: 13 sierpnia 2019, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    fiorella82 wrote:
    Nie chcę czekać, w styczniu czekałam miesiac, teraz wiem, że psychicznie nie dałabym rady. Chce tego zabiegu, chce być już po. Zresztą i tak duza czesc wywoływana farmakologicznie kończy się zabiegiem, a znając moje szczęście u mnie tak by było.
    Ja byłam raz na Kopernika raz w ujastku i ten drugi lepiej wspominam

    Wszystko ma swój czas...
  • boo123 Autorytet
    Postów: 1341 1399

    Wysłany: 13 sierpnia 2019, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fiorella 😢 bardzo mi przykro 😢

    2 lata starań o 👦
    08.2016 synek ♥️

    Starania o rodzeństwo od 05.2018

    05.2020 9tc 💔
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 sierpnia 2019, 23:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 października 2019, 07:56

  • Dziwna Autorytet
    Postów: 907 261

    Wysłany: 14 sierpnia 2019, 06:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z tymi klinikami jest różnie bo mówisz o Wawie a jest dużo ludzi co z Wawy przyjeżdżają do Krakowa.

    Nona lubi tę wiadomość

    Wszystko ma swój czas...
  • Anuśla Autorytet
    Postów: 4854 2636

    Wysłany: 14 sierpnia 2019, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nona wrote:
    Fiorella, jeszcze bedzie dobrze, Ty silna babka jesteś!

    Tak Najmlodsza w Artvimed była, no ale 2 próby i przeszła do Wawy. Nie mam porównania, mój gin z Pro Creative dr G poleca Artvimed bo dr Ch to jego bdb znajomy. No ale dużo więcej dobrego słyszałam o Waw (że najlepsi embiolodzy) i teraz ostatnio o Katowicach. Koleżankę mam z Chorzowa, ma 39 lat i nie ma czasu za dużo... chciałam jej coś polecić ale sama nie mam opini bo chodzę tylko do zwykłych ginow nie kliniki... Dzięki za Twoja opinie.
    Moja przyjaciółka zaszła w ciążę po 2 ivf w Invimedzie, bardzo była zadowolona z opieki dr Cygal. Słyszałam też o kobiecie która miała 4 ivf w Novum (najlepszej klinice w Polsce) i udało im sie dopiero w Parens (2 podejscie). Nie ma reguły, niestety...

    Nona lubi tę wiadomość

    ojxe8ribfhgxs7lm.png

    3,5 roku starań. Niepłodność idiopatyczna.
    4 x IUI :-(
    Podwyższone antyTG i prolaktyna. Wysokie NK z krwi: 29.5%. Mutacje PAI-1 4G homo,MTHFR_1298A-C i 677C-T hetero, zaniżone bialko s 60%. Kir BX - brak 3 najważniejszych kirow implantacyjnych.
    Styczeń 2020 - ivf w Artvimed. Uzyskano 3 Blastocysty.
    ET Blastki 5.1.1. (z wlewem z accofilu): 😞
    28.02 - histeroskopia. Nie ma ecoli, nk maciczne w normie.
    27.03 -FET Blastki 4.1.1.(atosiban+embrioglue)
    7dpt beta 39.46 😄
    9dpt beta 164
    11dpt beta 484
    14dpt beta 2566
    24dpt - mamy Serduszko!
    Czekamy na Córeczkę😄
    09.12.2020 - nasza Miłość jest na świecie😍
    "Nie bój się, tylko wierz."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 sierpnia 2019, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny! Też jestem z Krakowa, a jeżdżę do Angeliusa..

    Nona lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 sierpnia 2019, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 października 2019, 07:56

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 sierpnia 2019, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    fiorella82 wrote:
    Dziewczyny, ja przychodzę ze złą wiadomością... U mojego malucha serduszko przestało bić w 8tc i właśnie czekam na zabieg w Koperniku. Trzymajcie kciuki, żeby obyło się bez komplikacji.
    FIORELLA bardzo mi przykro. Jesteśmy z Tobą.

  • Anuśla Autorytet
    Postów: 4854 2636

    Wysłany: 16 sierpnia 2019, 16:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak tam fiorella, jesteś już po zabiegu?

    ojxe8ribfhgxs7lm.png

    3,5 roku starań. Niepłodność idiopatyczna.
    4 x IUI :-(
    Podwyższone antyTG i prolaktyna. Wysokie NK z krwi: 29.5%. Mutacje PAI-1 4G homo,MTHFR_1298A-C i 677C-T hetero, zaniżone bialko s 60%. Kir BX - brak 3 najważniejszych kirow implantacyjnych.
    Styczeń 2020 - ivf w Artvimed. Uzyskano 3 Blastocysty.
    ET Blastki 5.1.1. (z wlewem z accofilu): 😞
    28.02 - histeroskopia. Nie ma ecoli, nk maciczne w normie.
    27.03 -FET Blastki 4.1.1.(atosiban+embrioglue)
    7dpt beta 39.46 😄
    9dpt beta 164
    11dpt beta 484
    14dpt beta 2566
    24dpt - mamy Serduszko!
    Czekamy na Córeczkę😄
    09.12.2020 - nasza Miłość jest na świecie😍
    "Nie bój się, tylko wierz."
  • kuzmoni1 Autorytet
    Postów: 645 276

    Wysłany: 16 sierpnia 2019, 16:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O jej fiorella, dopiero przeczytałam...
    Strasznie mi przykro. Nie wiem nawet co powiedzieć:( mam nadzieję że masz dużo siły na kolejną walkę:* trzymam kciuki!

    fiorella82 lubi tę wiadomość

  • kłot Autorytet
    Postów: 803 923

    Wysłany: 18 sierpnia 2019, 01:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Omg Fiorella.... :( współczuję. Dlaczego to wszystko musi być tak ciężkie? Mam nadzieję że te nasze przejścia będą kiedyś wynagrodzone...
    Dzięki za rady co do fsh i lh. Akurat mam dostać @ na wyjeździe więc dopiero za 2 m-ce powtórzę badanie. Patrzyłam na wyniki sprzed niecałych 2 lat i miałam w fsh w okolicach 5,65. To możliwe żeby tak wzrosło?
    Kupię zatem ten koenzym. Biorę olej z konopii wzbogacony o Wit d. Dodatkowo zaczęłam brać ziolka na zrosty i od tego czasu poprawił się śluz. Umówiłam się prywatnie do dr zmaczynskiego na dzień przed wylotem i zamierzam już prywatnie umówić się do niego na histero. Mąż powiedział żeby to nie wkurzac i umówić się już prywatnie A nie czekać do grudnia. Jednocześnie on ma dosyć tematu starań i sam już nie wie czy chce tego dziecka. Jednak jeśli faktycznie będzie temat ivf to siła rzeczy będzie musiał ze mną współpracować, sama nie dam rady...

    cb7w9jcgx8lte4p1.png
    29l.
    Wyniki męża- ok
    HSG- jajowody drożne
    Histeroskopia - usunięte zrosty przy szyjce macicy. Najprawdopodobniej czynnik maciczny
    Po ponad 2 latach starań
    16.01 BetaHCG - 195,10 <3
    20.01 Beta 896,40 <3 <3
    24.01 Beta 2646 <3 <3 <3
    Czekamy na synka 💙 termin 30.09.20r.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 sierpnia 2019, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nona wrote:
    Pia, co mąż ma zlecone na morfologie? Mój ma 0%...

    Niech powtórzy badanie, bo to lubi się wahać.
    Mąż robił coś rozszerzonego, np. chromatynę?
    Napiszę Ci dokładnie wieczorem co mąż łyka, bo trochę tego dużo.

    Nona lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 sierpnia 2019, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kłot wrote:
    Omg Fiorella.... :( współczuję. Dlaczego to wszystko musi być tak ciężkie? Mam nadzieję że te nasze przejścia będą kiedyś wynagrodzone...
    Dzięki za rady co do fsh i lh. Akurat mam dostać @ na wyjeździe więc dopiero za 2 m-ce powtórzę badanie. Patrzyłam na wyniki sprzed niecałych 2 lat i miałam w fsh w okolicach 5,65. To możliwe żeby tak wzrosło?
    Kupię zatem ten koenzym. Biorę olej z konopii wzbogacony o Wit d. Dodatkowo zaczęłam brać ziolka na zrosty i od tego czasu poprawił się śluz. Umówiłam się prywatnie do dr zmaczynskiego na dzień przed wylotem i zamierzam już prywatnie umówić się do niego na histero. Mąż powiedział żeby to nie wkurzac i umówić się już prywatnie A nie czekać do grudnia. Jednocześnie on ma dosyć tematu starań i sam już nie wie czy chce tego dziecka. Jednak jeśli faktycznie będzie temat ivf to siła rzeczy będzie musiał ze mną współpracować, sama nie dam rady...
    Hej A co to za zioła są?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 sierpnia 2019, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Faceci są słabi i jak tylko pojawiają się problemy to najchętniej by dopuścili. Takie są moje doświadczenia.

    Nona lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 sierpnia 2019, 22:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 października 2019, 07:56

  • kłot Autorytet
    Postów: 803 923

    Wysłany: 20 sierpnia 2019, 08:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia taki mam przepis: kwiat jasnoty białej i ziele rdestu ptasiego - po 30 g, 
    ziele skrzypu - 20 g, 
    liść pokrzywy - 10 g, 
    korę dębu i kłącze pięciornika - po 5 g. 
    Wymieszaj wszystkie składniki. 2 łyżki ziół zalej w termosie półtorej szklanki wrzącej wody, zamknij i pozostaw na 1 godzinę. Następnie przecedź i pij po pół szklanki napoju między posiłkami.Nie należy pić ich na pusty żołądek, bo może powodować mdłości.
    Nie piłam teraz prawie 2 tyg bo mi się skończyły, potem wolne a od piątku zaczęło gardło boleć i w niedzielę mega ból gardła, nieprzespana noc, nie mogłam nawet śliny przełknąć... lekarza na wizytę domową ściągnęłam, okazało się że paciorkowiec się przyplatal i ostre zapalenie gardła 2 tyg antybiotyk, plus leki przeciwbólowe-aulin- czytalam że negatywnie na płodność wpływa, ale tak bolało że musiałam wziąć w sumie 2 tabletki.

    Ja jestem Prądnik biały

    Nona lubi tę wiadomość

    cb7w9jcgx8lte4p1.png
    29l.
    Wyniki męża- ok
    HSG- jajowody drożne
    Histeroskopia - usunięte zrosty przy szyjce macicy. Najprawdopodobniej czynnik maciczny
    Po ponad 2 latach starań
    16.01 BetaHCG - 195,10 <3
    20.01 Beta 896,40 <3 <3
    24.01 Beta 2646 <3 <3 <3
    Czekamy na synka 💙 termin 30.09.20r.
  • kuzmoni1 Autorytet
    Postów: 645 276

    Wysłany: 20 sierpnia 2019, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kłot wrote:
    Omg Fiorella.... :( współczuję. Dlaczego to wszystko musi być tak ciężkie? Mam nadzieję że te nasze przejścia będą kiedyś wynagrodzone...
    Dzięki za rady co do fsh i lh. Akurat mam dostać @ na wyjeździe więc dopiero za 2 m-ce powtórzę badanie. Patrzyłam na wyniki sprzed niecałych 2 lat i miałam w fsh w okolicach 5,65. To możliwe żeby tak wzrosło?
    Kupię zatem ten koenzym. Biorę olej z konopii wzbogacony o Wit d. Dodatkowo zaczęłam brać ziolka na zrosty i od tego czasu poprawił się śluz. Umówiłam się prywatnie do dr zmaczynskiego na dzień przed wylotem i zamierzam już prywatnie umówić się do niego na histero. Mąż powiedział żeby to nie wkurzac i umówić się już prywatnie A nie czekać do grudnia. Jednocześnie on ma dosyć tematu starań i sam już nie wie czy chce tego dziecka. Jednak jeśli faktycznie będzie temat ivf to siła rzeczy będzie musiał ze mną współpracować, sama nie dam rady...
    Ile się czeka na termin u dr Zmaczynskiego? I gdzie się zapisałeś? Cały czas się zastanawiam czy iść do niego. Ale zaraz wylatuje na wakacje więc pewnie po powrocie ja coś.

  • kłot Autorytet
    Postów: 803 923

    Wysłany: 20 sierpnia 2019, 13:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hmm ponad 2 tyg. Ale on , tego co wiem na urlopie jest dlatego na 3 września mam termin. Ja też wylatuje 4 września, a już mi proponowali w tym dniu histeroskopie. Ocwyscie nie zrobią skoro na 2 dzień lecę

    cb7w9jcgx8lte4p1.png
    29l.
    Wyniki męża- ok
    HSG- jajowody drożne
    Histeroskopia - usunięte zrosty przy szyjce macicy. Najprawdopodobniej czynnik maciczny
    Po ponad 2 latach starań
    16.01 BetaHCG - 195,10 <3
    20.01 Beta 896,40 <3 <3
    24.01 Beta 2646 <3 <3 <3
    Czekamy na synka 💙 termin 30.09.20r.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 sierpnia 2019, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nona wrote:
    Pia dziękuję. Mój 1 tabletkę jeszcze zniesie (Salfazin) ale kilka.. Nie widzę tego. Jemu nie zależy.... Kupiłam też pyłek pszczeli, w koktajlach lyknie...

    Jakie dzielnice jesteście?
    Ja Bronowice.

    Jejku zapomniałam Ci napisać, zrobię to dziś wieczorem!
    Mam bardzo podobnego męża.
    Myślę, że oni się po prostu boją.

    Nowa Huta (stara część)

    Nona lubi tę wiadomość

  • Anuśla Autorytet
    Postów: 4854 2636

    Wysłany: 20 sierpnia 2019, 16:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny facetom to trzeba kawe na lawe, podawać leki jak dzieciom:-) Mój leki i suple uwielbia zamawiać, ale z regularnoscia już gorzej, trzeba pilnować. Ja na Debnikach chodzilam do Zmaczynskiego, wizyty były szybko. Już odliczam dni do histero żeby móc rozpocząć ivf. Tylko mam ogromny dylemat: Parens i doktor który nas zna i którego lubimy czy Artvimed i lekarz, ktorego nie znam, ale wszyscy polecaja. Muszę ocenić po pierwszej wizycie u kogo zostaje, no chyba że mi się przyśni decyzja...

    Pia88, Nona lubią tę wiadomość

    ojxe8ribfhgxs7lm.png

    3,5 roku starań. Niepłodność idiopatyczna.
    4 x IUI :-(
    Podwyższone antyTG i prolaktyna. Wysokie NK z krwi: 29.5%. Mutacje PAI-1 4G homo,MTHFR_1298A-C i 677C-T hetero, zaniżone bialko s 60%. Kir BX - brak 3 najważniejszych kirow implantacyjnych.
    Styczeń 2020 - ivf w Artvimed. Uzyskano 3 Blastocysty.
    ET Blastki 5.1.1. (z wlewem z accofilu): 😞
    28.02 - histeroskopia. Nie ma ecoli, nk maciczne w normie.
    27.03 -FET Blastki 4.1.1.(atosiban+embrioglue)
    7dpt beta 39.46 😄
    9dpt beta 164
    11dpt beta 484
    14dpt beta 2566
    24dpt - mamy Serduszko!
    Czekamy na Córeczkę😄
    09.12.2020 - nasza Miłość jest na świecie😍
    "Nie bój się, tylko wierz."
‹‹ 286 287 288 289 290 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ