X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Krakowianki starające się o dziecko.
Odpowiedz

Krakowianki starające się o dziecko.

Oceń ten wątek:
  • kłot Autorytet
    Postów: 803 923

    Wysłany: 12 sierpnia 2019, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, ja dziś byłam na Kopernika i zalamka. Tzn wyniki męża tak jak myślałam super. Jak to dr powiedziała nie ma się do czego przyczepić i jego zostawiamy w spokoju. Natomiast u mnie za duże zdecydowanie to fsh i lh, powinni być jednocyfrowe A jest dwu... powiedziała że to może być przez to że było goraco, że mogą być niewiarygodne i za miesiąc mam powtórzyć badanie, jeśli wyjdzie znów wysokie to może to oznaczać że moje komórki jajowe są w kiepskim stanie, starzejace się albo puste...Jak zapytałam co wtedy się robi to powiedziała że zwykle zapłodnienie pozaustrojowe lub pobiera się komórkę jajowe od dawcy :O załamalo mnie to, już najgorszy scenariusz widzę. Prolaktyna też za wysoka, dostałam dostinex. Najgorsze jest to że to akurat w rocznicę ślubu, jeszcze ze strony męża nie mam wsparcia bo powiedział że nie słucham go i nie chce zrobić po jego myśli, czyli żeby sex był wtedy kiedy nam się chce (czyli 1x lub Max 2x w tyg) i żebym nic nie robiła, żadnych badań, forum itd. Nie rozumie tego że jeśli biologicznie jest problem to on będzie istniał A jeśli jeszcze właśnie taki jaki ja mam to może z wiekiem być tylko gorzej :(

    cb7w9jcgx8lte4p1.png
    29l.
    Wyniki męża- ok
    HSG- jajowody drożne
    Histeroskopia - usunięte zrosty przy szyjce macicy. Najprawdopodobniej czynnik maciczny
    Po ponad 2 latach starań
    16.01 BetaHCG - 195,10 <3
    20.01 Beta 896,40 <3 <3
    24.01 Beta 2646 <3 <3 <3
    Czekamy na synka 💙 termin 30.09.20r.
  • Dziwna Autorytet
    Postów: 907 261

    Wysłany: 12 sierpnia 2019, 22:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W którym dc robiłaś LH i fsh?? Jaki masz wynik??

    Wszystko ma swój czas...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 sierpnia 2019, 22:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 października 2019, 07:54

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 sierpnia 2019, 22:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 października 2019, 07:55

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 sierpnia 2019, 22:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 października 2019, 07:56

  • Rudzik1 Autorytet
    Postów: 1950 1035

    Wysłany: 12 sierpnia 2019, 23:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 października 2019, 00:28

    Nona lubi tę wiadomość

  • Miska _a Autorytet
    Postów: 343 341

    Wysłany: 12 sierpnia 2019, 23:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nona wrote:
    Kochana, co pomogło u Was?
    Nie wiem sama, mąż radykalnie rzucił papierosy, więcej jazdy rowerem, pił 2,5l wody dziennie, zamiast slipek bokserki luźne, kupiłam mu nucleox, kuracje na miesiąc, wcześniej brał androvit i l karnityne, Wit c, oby to było jednorazowy wybryk natu8hehe

    Dziwna, Nona lubią tę wiadomość

    Wrzesień 2018-ciąża biochemiczna,
    niedoczynność tarczycy-Letrox50
    hiperprolaktynemia(dostinex) wyrownana-tsh-1,2,prolaktyna-11,
    -badanie nasienia uległo poprawie(profertil)
    -Hyfosy - 27grudnia 2019 drozne!
    -Ureaplasma... - pokonana!!!!! :)
    15.01.20-betahcg 247,56 🐻progesteron 39,70
    17.01.20-beta 626,7
    29.01.20-❣️😘

    Walczę o cud:)
  • Anuśla Autorytet
    Postów: 4854 2636

    Wysłany: 13 sierpnia 2019, 08:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nona wrote:
    Klot nie myślałaś o klinice w Wawie lub Kato? W Krk Najmlodsza staraczka robiła ivf 2 x w Invimed, bez sukcesów. Słyszałam lepsze opinie o Waw i Kato.
    Nona, to co piszesz jest nieprawda. Po pierwsze, w Krakowie nie ma kliniki Invimed. Po drugie, Najmlodsza staraczka podchodzi do ivf w Artvimedzie, z tego co pamietam. Po trzecie, Artvimed ma świetne opinie, a Macierzyństwo i Parens też maja niezłe miejsca w różnych rankingach. Katowickie kliniki rzeczywiście maja świetna skuteczność, ale w Krk też można coś wybrać. Nie slyszalam żeby odchodzilo się od lh i fsh. Przecież fsh świadczy właśnie o jakości komórek i rezerwie i na jego podstawie przyznaje sie leki refundowane do ivf. Odchodzi sie raczej od stosunku lh:fsh. Klot, czyli tak jak mówiłam, fsh zdecydowanie za wysokie, ale skad wiesz czy po powtorzeniu nie bedzie ok? Ja mialam 10 w 2dc dlatego, że robiłam badanie po poludniu. Kolejne zrobiłam juz rano i w 3dc było 8, więc różne czynniki mają na niego wpływ. Prolaktyna ma wpływ na jakość owulacji, więc dobrze, że masz diostinex. Doktorka po prostu przedstawila Ci opcje. Jak komórki są słabe to tylko ivf jest w stanie to sprawdzić. Jak ich nie bedzie lub beda niedojrzale to komorka dawczyni. To są tylko opcje. W końcu szukasz przyczyny tak? Jeśli to jest przyczyna to lepiej wczesniej robić ivf, bo komórki sie starzeja i oslabiaja. Na ich podrasowanie możesz brać koenzym q10 (ubichiniol), duże dawki wit d3, możesz mieć stymulacje, np. lametta, bo owulacja też jest lepszej jakości po dobrej stymulacji. Wiec masz dużo opcji.

    Nona, kłot lubią tę wiadomość

    ojxe8ribfhgxs7lm.png

    3,5 roku starań. Niepłodność idiopatyczna.
    4 x IUI :-(
    Podwyższone antyTG i prolaktyna. Wysokie NK z krwi: 29.5%. Mutacje PAI-1 4G homo,MTHFR_1298A-C i 677C-T hetero, zaniżone bialko s 60%. Kir BX - brak 3 najważniejszych kirow implantacyjnych.
    Styczeń 2020 - ivf w Artvimed. Uzyskano 3 Blastocysty.
    ET Blastki 5.1.1. (z wlewem z accofilu): 😞
    28.02 - histeroskopia. Nie ma ecoli, nk maciczne w normie.
    27.03 -FET Blastki 4.1.1.(atosiban+embrioglue)
    7dpt beta 39.46 😄
    9dpt beta 164
    11dpt beta 484
    14dpt beta 2566
    24dpt - mamy Serduszko!
    Czekamy na Córeczkę😄
    09.12.2020 - nasza Miłość jest na świecie😍
    "Nie bój się, tylko wierz."
  • Dziwna Autorytet
    Postów: 907 261

    Wysłany: 13 sierpnia 2019, 08:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój gin twierdzi że po jednym badaniu LH i fsh jeżeli coś nie tak nie można wyrokowac

    Anuśla, Rudzik1 lubią tę wiadomość

    Wszystko ma swój czas...
  • boo123 Autorytet
    Postów: 1341 1399

    Wysłany: 13 sierpnia 2019, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, odebrałam wyniki proga w 21 dc. Jest 60,4 nmol/l gdzie norma jest od 5do 86. Chyba wynik ok tak? Świadczy to o przebytej owulacji?

    Miska _a, Dziwna, fiorella82, Nona lubią tę wiadomość

    2 lata starań o 👦
    08.2016 synek ♥️

    Starania o rodzeństwo od 05.2018

    05.2020 9tc 💔
  • Dziwna Autorytet
    Postów: 907 261

    Wysłany: 13 sierpnia 2019, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    boo123 wrote:
    Dziewczyny, odebrałam wyniki proga w 21 dc. Jest 60,4 nmol/l gdzie norma jest od 5do 86. Chyba wynik ok tak? Świadczy to o przebytej owulacji?
    Piękny wynik

    boo123 lubi tę wiadomość

    Wszystko ma swój czas...
  • boo123 Autorytet
    Postów: 1341 1399

    Wysłany: 13 sierpnia 2019, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale się dziś wkurw*** Będąc na pierwszej wizycie u Rajtar w programie (która trwała 5min) kazała mi przyjść na początku cyklu na USG żeby zobaczyć polipa którego wykrył mi ostatnio inny ginekolog. Przyszłam dziś i lekarka tam przyjmująca z łaską po 1,5 godz czekania mnie przyjęła bo stwierdziła że oni robia monitreing cyklu a nie żadne badania polipów i skąd ja wytrzasnelam takie zalecenia. Najlepsze że w karcie rajtar wpisała że mam się umówić na monit a mnie nic takiego nie powiedziała. A o polipie owszem, sama bym nie wymyśliła sobie że mam przyjść na USG.
    USG trwało kilka sekund i wg lekarki nic tam nie ma i to zostało mi wpisane w kartę.

    Szczerze jak tak ma wyglądać leczenie niepłodności w Polsce na nfz to się nie dziwię że jest taki problem. Na odwal się, z łaską, taśmowo.

    2 lata starań o 👦
    08.2016 synek ♥️

    Starania o rodzeństwo od 05.2018

    05.2020 9tc 💔
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 sierpnia 2019, 16:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, ja przychodzę ze złą wiadomością... U mojego malucha serduszko przestało bić w 8tc i właśnie czekam na zabieg w Koperniku. Trzymajcie kciuki, żeby obyło się bez komplikacji.

  • Miska _a Autorytet
    Postów: 343 341

    Wysłany: 13 sierpnia 2019, 16:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Boziu, przykro mi, wszystko jest nie sprawiedliwe..., trzymaj się mała, jesteśmy z Toba🙏

    fiorella82 lubi tę wiadomość

    Wrzesień 2018-ciąża biochemiczna,
    niedoczynność tarczycy-Letrox50
    hiperprolaktynemia(dostinex) wyrownana-tsh-1,2,prolaktyna-11,
    -badanie nasienia uległo poprawie(profertil)
    -Hyfosy - 27grudnia 2019 drozne!
    -Ureaplasma... - pokonana!!!!! :)
    15.01.20-betahcg 247,56 🐻progesteron 39,70
    17.01.20-beta 626,7
    29.01.20-❣️😘

    Walczę o cud:)
  • Anuśla Autorytet
    Postów: 4854 2636

    Wysłany: 13 sierpnia 2019, 16:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    fiorella82 wrote:
    Dziewczyny, ja przychodzę ze złą wiadomością... U mojego malucha serduszko przestało bić w 8tc i właśnie czekam na zabieg w Koperniku. Trzymajcie kciuki, żeby obyło się bez komplikacji.
    Fiorelka, nieeee, dlaczego? 😣😣 strasznie mi przykro, przytulam wirtualnie.

    fiorella82 lubi tę wiadomość

    ojxe8ribfhgxs7lm.png

    3,5 roku starań. Niepłodność idiopatyczna.
    4 x IUI :-(
    Podwyższone antyTG i prolaktyna. Wysokie NK z krwi: 29.5%. Mutacje PAI-1 4G homo,MTHFR_1298A-C i 677C-T hetero, zaniżone bialko s 60%. Kir BX - brak 3 najważniejszych kirow implantacyjnych.
    Styczeń 2020 - ivf w Artvimed. Uzyskano 3 Blastocysty.
    ET Blastki 5.1.1. (z wlewem z accofilu): 😞
    28.02 - histeroskopia. Nie ma ecoli, nk maciczne w normie.
    27.03 -FET Blastki 4.1.1.(atosiban+embrioglue)
    7dpt beta 39.46 😄
    9dpt beta 164
    11dpt beta 484
    14dpt beta 2566
    24dpt - mamy Serduszko!
    Czekamy na Córeczkę😄
    09.12.2020 - nasza Miłość jest na świecie😍
    "Nie bój się, tylko wierz."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 sierpnia 2019, 17:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anuśla wrote:
    Fiorelka, nieeee, dlaczego? 😣😣 strasznie mi przykro, przytulam wirtualnie.
    Prawdopodobnie wada genetyczna zarodka, bo pojawił się też jakiś obrzęk i fasol spuchł... Następnym razem musi się udac! Nie poddam się, chce być w ciąży i urodzić dziecko. I wy też sie macie nie poddawać 😘

    Rudzik1, boo123, Nona lubią tę wiadomość

  • Anuśla Autorytet
    Postów: 4854 2636

    Wysłany: 13 sierpnia 2019, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    fiorella82 wrote:
    Prawdopodobnie wada genetyczna zarodka, bo pojawił się też jakiś obrzęk i fasol spuchł... Następnym razem musi się udac! Nie poddam się, chce być w ciąży i urodzić dziecko. I wy też sie macie nie poddawać 😘
    Jesteś silaczka! Nie poddajemy się i walczymy!

    ojxe8ribfhgxs7lm.png

    3,5 roku starań. Niepłodność idiopatyczna.
    4 x IUI :-(
    Podwyższone antyTG i prolaktyna. Wysokie NK z krwi: 29.5%. Mutacje PAI-1 4G homo,MTHFR_1298A-C i 677C-T hetero, zaniżone bialko s 60%. Kir BX - brak 3 najważniejszych kirow implantacyjnych.
    Styczeń 2020 - ivf w Artvimed. Uzyskano 3 Blastocysty.
    ET Blastki 5.1.1. (z wlewem z accofilu): 😞
    28.02 - histeroskopia. Nie ma ecoli, nk maciczne w normie.
    27.03 -FET Blastki 4.1.1.(atosiban+embrioglue)
    7dpt beta 39.46 😄
    9dpt beta 164
    11dpt beta 484
    14dpt beta 2566
    24dpt - mamy Serduszko!
    Czekamy na Córeczkę😄
    09.12.2020 - nasza Miłość jest na świecie😍
    "Nie bój się, tylko wierz."
  • Dziwna Autorytet
    Postów: 907 261

    Wysłany: 13 sierpnia 2019, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    fiorella82 wrote:
    Dziewczyny, ja przychodzę ze złą wiadomością... U mojego malucha serduszko przestało bić w 8tc i właśnie czekam na zabieg w Koperniku. Trzymajcie kciuki, żeby obyło się bez komplikacji.
    Musisz mieć zabieg?? Samo się nie oczysci?? Przepraszam że pytam sama miałam taki zabieg i wiem że lepiej dla organizmu jak by się sam oczyscil

    Wszystko ma swój czas...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 sierpnia 2019, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziwna wrote:
    Musisz mieć zabieg?? Samo się nie oczysci?? Przepraszam że pytam sama miałam taki zabieg i wiem że lepiej dla organizmu jak by się sam oczyscil
    Nie chcę czekać, w styczniu czekałam miesiac, teraz wiem, że psychicznie nie dałabym rady. Chce tego zabiegu, chce być już po. Zresztą i tak duza czesc wywoływana farmakologicznie kończy się zabiegiem, a znając moje szczęście u mnie tak by było.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 sierpnia 2019, 18:33

    Nona lubi tę wiadomość

  • Rudzik1 Autorytet
    Postów: 1950 1035

    Wysłany: 13 sierpnia 2019, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 października 2019, 00:29

‹‹ 285 286 287 288 289 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ