X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Krakowianki starające się o dziecko.
Odpowiedz

Krakowianki starające się o dziecko.

Oceń ten wątek:
  • mariposa89 Znajoma
    Postów: 19 5

    Wysłany: 17 maja 2020, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Allende wrote:
    Dr Maduzia jest owszem fajnym lekarzem, ale od pewnego wieku kobiety nie widzi innych rozwiązań niż tylko in vitro. Więc pytanie ile masz lat i na czym ci zależy

    Mam 30 lat i tak jak wspomnialam u nas to bylo na razie 7 cykli, osobiscie mysle ze nie mamy jeszcze takiej presji zeby isc w kierunku in vitro aczkolwiek chcialabym zeby ktos mnie przebadal bardziej kompleksowo bo do tej pory to byly takie wizyty od przypadku do przypadku i u roznych lekarzy. Chcialabym sie teraz trzymac kogos jednego :)

  • Anuśla Autorytet
    Postów: 4854 2636

    Wysłany: 17 maja 2020, 16:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Allende wrote:
    Dr Maduzia jest owszem fajnym lekarzem, ale od pewnego wieku kobiety nie widzi innych rozwiązań niż tylko in vitro. Więc pytanie ile masz lat i na czym ci zależy
    Ja chodziłam do doktora i nigdy mi nie zaproponował in vitro. Fakt faktem jestem po 30-tce. Niestety, prawda jest taka, że płodność kobiety po 35 roku życia spada, dochodza różne inne ryzyka. Ja sama jestem zdania, że nie ma co mydlic oczu, jeśli kobieta stara się od jakiegoś czasu i dobija 40 tki. Lekarz ma prawo zaproponować najskuteczniejsze leczenie, a takim jest w tym przypadku ivf. Natomiast uważam, że dr Maduzia jest jak najbardziej ok na początku drogi. Pomógł zajść w ciążę wielu dziewczynom z tego wątku. Dr Golański z Procreative też jest ok.

    mariposa89, Pia88 lubią tę wiadomość

    ojxe8ribfhgxs7lm.png

    3,5 roku starań. Niepłodność idiopatyczna.
    4 x IUI :-(
    Podwyższone antyTG i prolaktyna. Wysokie NK z krwi: 29.5%. Mutacje PAI-1 4G homo,MTHFR_1298A-C i 677C-T hetero, zaniżone bialko s 60%. Kir BX - brak 3 najważniejszych kirow implantacyjnych.
    Styczeń 2020 - ivf w Artvimed. Uzyskano 3 Blastocysty.
    ET Blastki 5.1.1. (z wlewem z accofilu): 😞
    28.02 - histeroskopia. Nie ma ecoli, nk maciczne w normie.
    27.03 -FET Blastki 4.1.1.(atosiban+embrioglue)
    7dpt beta 39.46 😄
    9dpt beta 164
    11dpt beta 484
    14dpt beta 2566
    24dpt - mamy Serduszko!
    Czekamy na Córeczkę😄
    09.12.2020 - nasza Miłość jest na świecie😍
    "Nie bój się, tylko wierz."
  • Allende Autorytet
    Postów: 1106 562

    Wysłany: 17 maja 2020, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anuśla wrote:
    Ja chodziłam do doktora i nigdy mi nie zaproponował in vitro. Fakt faktem jestem po 30-tce. Niestety, prawda jest taka, że płodność kobiety po 35 roku życia spada, dochodza różne inne ryzyka. Ja sama jestem zdania, że nie ma co mydlic oczu, jeśli kobieta stara się od jakiegoś czasu i dobija 40 tki. Lekarz ma prawo zaproponować najskuteczniejsze leczenie, a takim jest w tym przypadku ivf. Natomiast uważam, że dr Maduzia jest jak najbardziej ok na początku drogi. Pomógł zajść w ciążę wielu dziewczynom z tego wątku. Dr Golański z Procreative też jest ok.

    Wszystko fajnie, tylko jak ci lekarz mówi, że in vitro i koniec, ty go prosisz, żeby chociaż 2-3 cykle naturalnie spróbować A on mówi, że się nie podejmie...to tak trochę się czujesz jak jakiś skazaniec. Ktoś powie, że uczciwe podejście z jego strony. Uczciwe by było również gdyby powiedział, że nie ma szans naturalnie Ale pozwolił spróbować. Zawsze wtedy może powiedzieć, że przecież ostrzegał, informował. Ale ja bym miała przynajmniej poczucie, że spróbowałam. Nie udało się ok, to rzeczywiście trzeba in vitro. Trochę nie rozumiem jego podejścia, bo jest tyle kobiet, które zachodzą naturalnie... A on co? W moich oczach widział, że ja akurat na stówę nie?
    Natomiast żeby nie było- lekarzem jest miłym, pewnie zna się na rzeczy, niejednej kobiecie pomógł. Ja tylko wtrąciłam swoje trzy grosze na wypadek gdyby któraś po 35 rż się wybierała, A nie brała pod uwagę z mety in vitro.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 maja 2020, 17:56

    Pia88 lubi tę wiadomość

  • Anuśla Autorytet
    Postów: 4854 2636

    Wysłany: 17 maja 2020, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I Maduzia się nie chciał podjąć nawet dwóch cykli? To trochę dziwne, wydaje mi sie do niego niepodobne, może widział Twój staż starań i na tej podstawie tak stwierdził. A Ty się teraz u Rajtar leczysz, tak?

    Pia88 lubi tę wiadomość

    ojxe8ribfhgxs7lm.png

    3,5 roku starań. Niepłodność idiopatyczna.
    4 x IUI :-(
    Podwyższone antyTG i prolaktyna. Wysokie NK z krwi: 29.5%. Mutacje PAI-1 4G homo,MTHFR_1298A-C i 677C-T hetero, zaniżone bialko s 60%. Kir BX - brak 3 najważniejszych kirow implantacyjnych.
    Styczeń 2020 - ivf w Artvimed. Uzyskano 3 Blastocysty.
    ET Blastki 5.1.1. (z wlewem z accofilu): 😞
    28.02 - histeroskopia. Nie ma ecoli, nk maciczne w normie.
    27.03 -FET Blastki 4.1.1.(atosiban+embrioglue)
    7dpt beta 39.46 😄
    9dpt beta 164
    11dpt beta 484
    14dpt beta 2566
    24dpt - mamy Serduszko!
    Czekamy na Córeczkę😄
    09.12.2020 - nasza Miłość jest na świecie😍
    "Nie bój się, tylko wierz."
  • Allende Autorytet
    Postów: 1106 562

    Wysłany: 17 maja 2020, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anuśla wrote:
    I Maduzia się nie chciał podjąć nawet dwóch cykli? To trochę dziwne, wydaje mi sie do niego niepodobne, może widział Twój staż starań i na tej podstawie tak stwierdził. A Ty się teraz u Rajtar leczysz, tak?

    Tak, u Rajtar.
    Widział staż i wyniki, które nie są takie złe, a AMH w moim wieku nawet całkiem spoko, bo 2,2. Z samej racji wieku odmówił, nie byłam w stanie go przekonać. Powiedział, że AMH może w ciągu dwóch miesięcy spaść do 0,5. Nie wiem czy to możliwe, pewnie wszystko jest możliwe. Ale jak pacjent prosi, żeby spróbować mimo wszystko A on odmawia... no wyszłam zblazowana krótko mówiąc. Co do stażu to nie taki znowu długi, ja dopiero teraz zaczęłam starania (może z rok) i w tym czasie odkryłam, że nie pękają pęcherzyki. Chciałam spróbować z ovitrelle, zanim się na in vitro zdecyduję. Dobrze ze sa inni lekarze, którzy twierdzą, że będzie ciężko, że są małe szanse, ale nie mówią nie.

  • Anuśla Autorytet
    Postów: 4854 2636

    Wysłany: 17 maja 2020, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Allende wrote:
    Tak, u Rajtar.
    Widział staż i wyniki, które nie są takie złe, a AMH w moim wieku nawet całkiem spoko, bo 2,2. Z samej racji wieku odmówił, nie byłam w stanie go przekonać. Powiedział, że AMH może w ciągu dwóch miesięcy spaść do 0,5. Nie wiem czy to możliwe, pewnie wszystko jest możliwe. Ale jak pacjent prosi, żeby spróbować mimo wszystko A on odmawia... no wyszłam zblazowana krótko mówiąc. Co do stażu to nie taki znowu długi, ja dopiero teraz zaczęłam starania (może z rok) i w tym czasie odkryłam, że nie pękają pęcherzyki. Chciałam spróbować z ovitrelle, zanim się na in vitro zdecyduję. Dobrze ze sa inni lekarze, którzy twierdzą, że będzie ciężko, że są małe szanse, ale nie mówią nie.
    Naprawdę? Mnie się wydawało że od kiedy ja się zaczęłam udzielać na forum to Ty już byłaś. Może mi się coś pomyliło...
    Rajtar jest super, szkoda tylko, że takie terminy ma.

    ojxe8ribfhgxs7lm.png

    3,5 roku starań. Niepłodność idiopatyczna.
    4 x IUI :-(
    Podwyższone antyTG i prolaktyna. Wysokie NK z krwi: 29.5%. Mutacje PAI-1 4G homo,MTHFR_1298A-C i 677C-T hetero, zaniżone bialko s 60%. Kir BX - brak 3 najważniejszych kirow implantacyjnych.
    Styczeń 2020 - ivf w Artvimed. Uzyskano 3 Blastocysty.
    ET Blastki 5.1.1. (z wlewem z accofilu): 😞
    28.02 - histeroskopia. Nie ma ecoli, nk maciczne w normie.
    27.03 -FET Blastki 4.1.1.(atosiban+embrioglue)
    7dpt beta 39.46 😄
    9dpt beta 164
    11dpt beta 484
    14dpt beta 2566
    24dpt - mamy Serduszko!
    Czekamy na Córeczkę😄
    09.12.2020 - nasza Miłość jest na świecie😍
    "Nie bój się, tylko wierz."
  • Allende Autorytet
    Postów: 1106 562

    Wysłany: 17 maja 2020, 22:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anuśla wrote:
    Naprawdę? Mnie się wydawało że od kiedy ja się zaczęłam udzielać na forum to Ty już byłaś. Może mi się coś pomyliło...
    Rajtar jest super, szkoda tylko, że takie terminy ma.

    Być byłam, bo ja na początku starałam się błądząc po omacku. Musieliśmy do siebie dojeżdżać, najpierw myślałam, że problemem są te wielogodzinne podróże, że mi to nie służy i coś się rozregulowuje. Bez pomocy lekarza, A po 18 latach brania antykoncepcji. Potem doszłam do tego, że celowalismy w złe dni, bo u mnie owu dużo wcześniej niż w 14dc. Potem nam się trochę pokiełbasiło i mieliśmy sporą przerwę. Teraz wreszcie jesteśmy na miejscu razem i pod opieką lekarza, ale to od kilku cykli. Najpierw diagnostyka, jak w końcu doszli że pecherzyki mi nie pękają, to tak naprawdę dwa cykle jestem dopiero na ovitrelle. Tak więc trochę tu już jestem na forum Ale takie starania z szansą jakąkolwiek dopiero od niedawna. Wcześniej źle obliczony czas owulacji plus niepękanie, więc ciężko aby coś mogło się udać.
    U Rajtar wcale nie ma długich terminów 🤔

    Pia88 lubi tę wiadomość

  • Anuśla Autorytet
    Postów: 4854 2636

    Wysłany: 18 maja 2020, 06:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja czekałam 4 m-ce na wizyte u niej i wiem że jakaś dziewczyna z wątku tak samo. Jeśli to sie2 zmieniło to super. Ona na mnie bardzo dobre wrażenie zrobiła, ale tylko raz u niej byłam.

    Pia88, Allende lubią tę wiadomość

    ojxe8ribfhgxs7lm.png

    3,5 roku starań. Niepłodność idiopatyczna.
    4 x IUI :-(
    Podwyższone antyTG i prolaktyna. Wysokie NK z krwi: 29.5%. Mutacje PAI-1 4G homo,MTHFR_1298A-C i 677C-T hetero, zaniżone bialko s 60%. Kir BX - brak 3 najważniejszych kirow implantacyjnych.
    Styczeń 2020 - ivf w Artvimed. Uzyskano 3 Blastocysty.
    ET Blastki 5.1.1. (z wlewem z accofilu): 😞
    28.02 - histeroskopia. Nie ma ecoli, nk maciczne w normie.
    27.03 -FET Blastki 4.1.1.(atosiban+embrioglue)
    7dpt beta 39.46 😄
    9dpt beta 164
    11dpt beta 484
    14dpt beta 2566
    24dpt - mamy Serduszko!
    Czekamy na Córeczkę😄
    09.12.2020 - nasza Miłość jest na świecie😍
    "Nie bój się, tylko wierz."
  • Anuśla Autorytet
    Postów: 4854 2636

    Wysłany: 18 maja 2020, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny gdzie polecacie robić prenatalne w Krk? Właśnie się obudziłam z reka w nocniku, że sie nawet jeszcze nie zapisałam...

    ojxe8ribfhgxs7lm.png

    3,5 roku starań. Niepłodność idiopatyczna.
    4 x IUI :-(
    Podwyższone antyTG i prolaktyna. Wysokie NK z krwi: 29.5%. Mutacje PAI-1 4G homo,MTHFR_1298A-C i 677C-T hetero, zaniżone bialko s 60%. Kir BX - brak 3 najważniejszych kirow implantacyjnych.
    Styczeń 2020 - ivf w Artvimed. Uzyskano 3 Blastocysty.
    ET Blastki 5.1.1. (z wlewem z accofilu): 😞
    28.02 - histeroskopia. Nie ma ecoli, nk maciczne w normie.
    27.03 -FET Blastki 4.1.1.(atosiban+embrioglue)
    7dpt beta 39.46 😄
    9dpt beta 164
    11dpt beta 484
    14dpt beta 2566
    24dpt - mamy Serduszko!
    Czekamy na Córeczkę😄
    09.12.2020 - nasza Miłość jest na świecie😍
    "Nie bój się, tylko wierz."
  • Allende Autorytet
    Postów: 1106 562

    Wysłany: 18 maja 2020, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anuśla wrote:
    Ja czekałam 4 m-ce na wizyte u niej i wiem że jakaś dziewczyna z wątku tak samo. Jeśli to sie2 zmieniło to super. Ona na mnie bardzo dobre wrażenie zrobiła, ale tylko raz u niej byłam.

    A nie pomyliło Ci się z Knafel? Ona podobno też jest świetna, ale do niej się dostać to graniczy z cudem...
    Co do prenatalnych to wiadomo, że ja nie pomogę 😊 chociaż chętnie bym się do czegoś przydała 😁

  • Nowastaraczka Autorytet
    Postów: 1418 2264

    Wysłany: 18 maja 2020, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane :) czy któraś z Was była na badaniach prenatalnych (interesuja mnie 2 trymestru ale kazda opinia spoko) w centrum dbamy o mamy?

    4 cs cb
    5cs 🍀

    Beta 09.03 1067
    11.03 2392.21

    25.03 jest ❤

    7.11.2020 🥳🤱
    💚💚💚💚💚💚💚💚

    55c3208ed6.png
  • Anuśla Autorytet
    Postów: 4854 2636

    Wysłany: 18 maja 2020, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Allende wrote:
    A nie pomyliło Ci się z Knafel? Ona podobno też jest świetna, ale do niej się dostać to graniczy z cudem...
    Co do prenatalnych to wiadomo, że ja nie pomogę 😊 chociaż chętnie bym się do czegoś przydała 😁
    Nie no coś ty, jeszcze takiego kalafiora z mózgu nie mam hehe. Byłam u Rajtar, w Rajtar medica i terminy sa kosmiczne, może Tobie sie akurat udalo, czasami sie ma szczęście i zadzwoni w odpowiednim momencie😄

    ojxe8ribfhgxs7lm.png

    3,5 roku starań. Niepłodność idiopatyczna.
    4 x IUI :-(
    Podwyższone antyTG i prolaktyna. Wysokie NK z krwi: 29.5%. Mutacje PAI-1 4G homo,MTHFR_1298A-C i 677C-T hetero, zaniżone bialko s 60%. Kir BX - brak 3 najważniejszych kirow implantacyjnych.
    Styczeń 2020 - ivf w Artvimed. Uzyskano 3 Blastocysty.
    ET Blastki 5.1.1. (z wlewem z accofilu): 😞
    28.02 - histeroskopia. Nie ma ecoli, nk maciczne w normie.
    27.03 -FET Blastki 4.1.1.(atosiban+embrioglue)
    7dpt beta 39.46 😄
    9dpt beta 164
    11dpt beta 484
    14dpt beta 2566
    24dpt - mamy Serduszko!
    Czekamy na Córeczkę😄
    09.12.2020 - nasza Miłość jest na świecie😍
    "Nie bój się, tylko wierz."
  • boo123 Autorytet
    Postów: 1341 1399

    Wysłany: 18 maja 2020, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anuśla wrote:
    Nie no coś ty, jeszcze takiego kalafiora z mózgu nie mam hehe. Byłam u Rajtar, w Rajtar medica i terminy sa kosmiczne, może Tobie sie akurat udalo, czasami sie ma szczęście i zadzwoni w odpowiednim momencie😄
    Potwierdzam, też sie zapisywałam do Rajtar i na prywatną wizytę musiałam czekać 4 miesiące.

    Anusla jeśli chodzi o genetyczne to dr Nocun a najlepiej Wiechec w dobre USG. Ponoć najlepsi. Ja tam miałam iść.

    Anuśla lubi tę wiadomość

    2 lata starań o 👦
    08.2016 synek ♥️

    Starania o rodzeństwo od 05.2018

    05.2020 9tc 💔
  • Anuśla Autorytet
    Postów: 4854 2636

    Wysłany: 18 maja 2020, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    boo123 wrote:
    Potwierdzam, też sie zapisywałam do Rajtar i na prywatną wizytę musiałam czekać 4 miesiące.

    Anusla jeśli chodzi o genetyczne to dr Nocun a najlepiej Wiechec w dobre USG. Ponoć najlepsi. Ja tam miałam iść.
    Dzieki! Wiechecia też już mi jedna dziewczyna polecala, to mam już dwa głosy za nim. Oby tylko mial termin. Boo a co u Ciebie? Widzę po stopce, że wznawiacie starania.

    boo123 lubi tę wiadomość

    ojxe8ribfhgxs7lm.png

    3,5 roku starań. Niepłodność idiopatyczna.
    4 x IUI :-(
    Podwyższone antyTG i prolaktyna. Wysokie NK z krwi: 29.5%. Mutacje PAI-1 4G homo,MTHFR_1298A-C i 677C-T hetero, zaniżone bialko s 60%. Kir BX - brak 3 najważniejszych kirow implantacyjnych.
    Styczeń 2020 - ivf w Artvimed. Uzyskano 3 Blastocysty.
    ET Blastki 5.1.1. (z wlewem z accofilu): 😞
    28.02 - histeroskopia. Nie ma ecoli, nk maciczne w normie.
    27.03 -FET Blastki 4.1.1.(atosiban+embrioglue)
    7dpt beta 39.46 😄
    9dpt beta 164
    11dpt beta 484
    14dpt beta 2566
    24dpt - mamy Serduszko!
    Czekamy na Córeczkę😄
    09.12.2020 - nasza Miłość jest na świecie😍
    "Nie bój się, tylko wierz."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 maja 2020, 16:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Allende wrote:
    Dr Maduzia jest owszem fajnym lekarzem, ale od pewnego wieku kobiety nie widzi innych rozwiązań niż tylko in vitro. Więc pytanie ile masz lat i na czym ci zależy
    Ja u niego się leczyłam i mnie zawsze uspokajał że do 38 rż spokojnie mam czas, żebym nie panikowała ( startowałam u niego jak miałam 35). Fakt że AMH miałam wysokie, a leczenie odnosiło skutki( 3 ciążę w ciągu półtora roku)- u mnie wspomniał o in vitro, ale nie namawiał.

    Anuśla, mariposa89, Allende lubią tę wiadomość

  • boo123 Autorytet
    Postów: 1341 1399

    Wysłany: 18 maja 2020, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anuśla wrote:
    Dzieki! Wiechecia też już mi jedna dziewczyna polecala, to mam już dwa głosy za nim. Oby tylko mial termin. Boo a co u Ciebie? Widzę po stopce, że wznawiacie starania.

    Tak wznowimy jak tylko będę po pierwszej @ po poronieniu. Muszę jeszcze po niej iść na kontrolne USG do gina i działamy.
    Wcześniej myśleliśmy że poczekamy aż parametry nasienia się poprawią, bo myśleliśmy że mąż dostanie jakieś leki. Ale androlog kazał dalej brać profertil i dał nam kolejne 3 miechy na zajscie, bo skoro sie udało na samym profertilu to może znowu sie uda z dobrym finałem.
    Za 3 miechy kolejne badanie nasienia. Jeśli nie zajde i parametry będą słabe to włączymy clo mężowi.

    Anuśla lubi tę wiadomość

    2 lata starań o 👦
    08.2016 synek ♥️

    Starania o rodzeństwo od 05.2018

    05.2020 9tc 💔
  • Anuśla Autorytet
    Postów: 4854 2636

    Wysłany: 18 maja 2020, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    boo123 wrote:
    Tak wznowimy jak tylko będę po pierwszej @ po poronieniu. Muszę jeszcze po niej iść na kontrolne USG do gina i działamy.
    Wcześniej myśleliśmy że poczekamy aż parametry nasienia się poprawią, bo myśleliśmy że mąż dostanie jakieś leki. Ale androlog kazał dalej brać profertil i dał nam kolejne 3 miechy na zajscie, bo skoro sie udało na samym profertilu to może znowu sie uda z dobrym finałem.
    Za 3 miechy kolejne badanie nasienia. Jeśli nie zajde i parametry będą słabe to włączymy clo mężowi.
    A hormony męża badaliscie? Testosteron, lh? Czasami hormonki trzeba podrasowac i pyka.

    boo123 lubi tę wiadomość

    ojxe8ribfhgxs7lm.png

    3,5 roku starań. Niepłodność idiopatyczna.
    4 x IUI :-(
    Podwyższone antyTG i prolaktyna. Wysokie NK z krwi: 29.5%. Mutacje PAI-1 4G homo,MTHFR_1298A-C i 677C-T hetero, zaniżone bialko s 60%. Kir BX - brak 3 najważniejszych kirow implantacyjnych.
    Styczeń 2020 - ivf w Artvimed. Uzyskano 3 Blastocysty.
    ET Blastki 5.1.1. (z wlewem z accofilu): 😞
    28.02 - histeroskopia. Nie ma ecoli, nk maciczne w normie.
    27.03 -FET Blastki 4.1.1.(atosiban+embrioglue)
    7dpt beta 39.46 😄
    9dpt beta 164
    11dpt beta 484
    14dpt beta 2566
    24dpt - mamy Serduszko!
    Czekamy na Córeczkę😄
    09.12.2020 - nasza Miłość jest na świecie😍
    "Nie bój się, tylko wierz."
  • Allende Autorytet
    Postów: 1106 562

    Wysłany: 18 maja 2020, 22:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anuśla wrote:
    Nie no coś ty, jeszcze takiego kalafiora z mózgu nie mam hehe. Byłam u Rajtar, w Rajtar medica i terminy sa kosmiczne, może Tobie sie akurat udalo, czasami sie ma szczęście i zadzwoni w odpowiednim momencie😄

    Hehe, o kalafiora Cię nie podejrzewam, ale ja takie rozczarowanie z Knafel przeszłam i tak mi się skojarzyło. A może jak ktoś pierwszy raz to wtedy taki czas oczekiwania? Ja to dzwonię dziś i "jutro" mam wizytę. Hehe, kalafior mnie ubawił 😂

  • Allende Autorytet
    Postów: 1106 562

    Wysłany: 18 maja 2020, 22:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    fiorella82 wrote:
    Ja u niego się leczyłam i mnie zawsze uspokajał że do 38 rż spokojnie mam czas, żebym nie panikowała ( startowałam u niego jak miałam 35). Fakt że AMH miałam wysokie, a leczenie odnosiło skutki( 3 ciążę w ciągu półtora roku)- u mnie wspomniał o in vitro, ale nie namawiał.

    No i pewnie ostatecznie u niego wyląduję, hehe. I tyle będzie z tych moich mądrości z naturalnymi próbami 🙈
    Ale nie byłabym sobą jakbym nie spróbowała 😎😁

    fiorella82 lubi tę wiadomość

  • Anuśla Autorytet
    Postów: 4854 2636

    Wysłany: 19 maja 2020, 07:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Allende wrote:
    Hehe, o kalafiora Cię nie podejrzewam, ale ja takie rozczarowanie z Knafel przeszłam i tak mi się skojarzyło. A może jak ktoś pierwszy raz to wtedy taki czas oczekiwania? Ja to dzwonię dziś i "jutro" mam wizytę. Hehe, kalafior mnie ubawił 😂
    A to tak, to chodzi o pierwszą wizytę😄😄

    ojxe8ribfhgxs7lm.png

    3,5 roku starań. Niepłodność idiopatyczna.
    4 x IUI :-(
    Podwyższone antyTG i prolaktyna. Wysokie NK z krwi: 29.5%. Mutacje PAI-1 4G homo,MTHFR_1298A-C i 677C-T hetero, zaniżone bialko s 60%. Kir BX - brak 3 najważniejszych kirow implantacyjnych.
    Styczeń 2020 - ivf w Artvimed. Uzyskano 3 Blastocysty.
    ET Blastki 5.1.1. (z wlewem z accofilu): 😞
    28.02 - histeroskopia. Nie ma ecoli, nk maciczne w normie.
    27.03 -FET Blastki 4.1.1.(atosiban+embrioglue)
    7dpt beta 39.46 😄
    9dpt beta 164
    11dpt beta 484
    14dpt beta 2566
    24dpt - mamy Serduszko!
    Czekamy na Córeczkę😄
    09.12.2020 - nasza Miłość jest na świecie😍
    "Nie bój się, tylko wierz."
‹‹ 355 356 357 358 359 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ