Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Kujawsko- pomorskie łączmy si ę!
Odpowiedz

Kujawsko- pomorskie łączmy si ę!

Oceń ten wątek:
  • schola Znajoma
    Postów: 30 6

    Wysłany: 24 stycznia 2014, 23:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fipsik wrote:
    W Toruniu dość dobry jest dr Migda.
    Tego/tej z kolei ja nie znam hmmm a gdzie przyjmuje?

    ptak-dziecko.gif
  • schola Znajoma
    Postów: 30 6

    Wysłany: 24 stycznia 2014, 23:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trochę o nim poczytalam i różne ma opinie, moze sama zwerfikuję co i jak

    ptak-dziecko.gif
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 stycznia 2014, 06:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam dziewczyny !
    Mam pytanie, do tych którym udało się zafasolkować :)
    Ile Wam wskazywał % detektor ciąży na kilka dni przed testowaniem?

  • JagoodkaK Autorytet
    Postów: 1839 1271

    Wysłany: 25 stycznia 2014, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nic mi nie wskazywal :/

    h84fkrhm4lz65cww.png
  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 25 stycznia 2014, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana osobiście gratuluję zafasolkowania :-) Teraz tylko trzymam kciuki za prawidłowy przebieg ciąży no i.... mimo wszystko wpadaj czasem do nas:-)

    JagoodkaK lubi tę wiadomość

  • Fipsik Autorytet
    Postów: 3078 3208

    Wysłany: 25 stycznia 2014, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi wskazał 40pkt, cykl wcześniej w którym nie zaszłam wskazywał w tym samym dniu 58 pkt. więc raczej coś nie wyszło ;)

    c55fcsqv7zvb1aan.png
    gyxw8u69g8jufhg3.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 stycznia 2014, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny za odpowiedź. To mój pierwszy cykl z ovu (ogólnie 10) i tak bardzo bym już chciała, aby się udało, że chyba zaczynam wszystko nadinterpretować za 3 dni ma przyjść .. @

  • schola Znajoma
    Postów: 30 6

    Wysłany: 26 stycznia 2014, 22:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Radzę się nie sugerować detektorem bo mi pokazał 60% a nie byłam w ciąży. W każdym razie życze powodzenia i trzymam kciuki za Nas wszystkie

    ptak-dziecko.gif
  • JagoodkaK Autorytet
    Postów: 1839 1271

    Wysłany: 27 stycznia 2014, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja Wam kochane wysylam wiruski na caly tydzien. Trzymam mocno kciuki za kazda z Was i jedyne co wlasnegodoswiadczenia moge Wam powiedziec, to przestancie myslec o dziecku a uda sie, malo tego, ja bez testowania wiedzialam, ze jestem w ciazy. To sie czuje.
    Buziaki i milego dnia.

    misia79, Angie1212, Martuśka lubią tę wiadomość

    h84fkrhm4lz65cww.png
  • Martuśka Autorytet
    Postów: 928 590

    Wysłany: 27 stycznia 2014, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej laseczki, jak mija dzień? mi się coś wydaje że ten cykl nie będzie dla mnie szczęśliwy... termometr się popsuł chyba i dupa ... :(


    0d229c8bca0a7a37441a14a4db12ea32.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • Martuśka Autorytet
    Postów: 928 590

    Wysłany: 28 stycznia 2014, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ale cisza, żadnych dobrych wieści z naszego zakątka? ;D


    0d229c8bca0a7a37441a14a4db12ea32.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 stycznia 2014, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JA w stresie i marzę, aby @ nie przyszła....

    Martuśka lubi tę wiadomość

  • Martuśka Autorytet
    Postów: 928 590

    Wysłany: 28 stycznia 2014, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    trzymam kciuki :) a który dzien cyklu bo wykresu nie masz udostępnionego :/


    0d229c8bca0a7a37441a14a4db12ea32.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 stycznia 2014, 05:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I po wszystkim, 27 dc, zgodnie z wyliczeniem ovu dziś przyszła @ i nie dała dospać .... :(

  • Martuśka Autorytet
    Postów: 928 590

    Wysłany: 29 stycznia 2014, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kochana tak mi przykro :(
    trzeba mieć nadzieję że ten cykl będzie szczęśliwy :*


    0d229c8bca0a7a37441a14a4db12ea32.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 stycznia 2014, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaczełam się zastanawiać, czy nie zrobić w tym miesiącu badań. Ginekolog kazała mi czekać do kwietnia, wtedy mija rok.... ale ja nie chce siedzieć z założonymi rękami, teraz będzie 11 cykl. Co mi radzicie? Czekać do roku?

  • Martuśka Autorytet
    Postów: 928 590

    Wysłany: 29 stycznia 2014, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    na moje oko zrób etraz co to za różnica czekac jeszcze miesiąc :)


    0d229c8bca0a7a37441a14a4db12ea32.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 29 stycznia 2014, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To już zależy od Ciebie. My rozpoczęliśmy robic badania po 8 miesiącach chociaż te pierwsze podstawowe bo nie ma różnicy czy to jest miesiąc w tą czy w tą. Ale decyzja należy do Was. W każdym razie życzę Wam owocnych staranek pełnych radości. :-)

  • Martuśka Autorytet
    Postów: 928 590

    Wysłany: 29 stycznia 2014, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    misia79 kiedy testujesz? hmm? :)


    0d229c8bca0a7a37441a14a4db12ea32.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 stycznia 2014, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Postanowione, zrobię chociaż podstawowe hormony:)

    misia79, Martuśka lubią tę wiadomość

‹‹ 8 9 10 11 12 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pokój dziecka - 7 inspiracji na kreatywną aranżację

Urządzanie pokoju dziecka to jedno z najprzyjemniejszych, ale i wymagających zadań dla rodziców. Chcemy, aby przestrzeń była nie tylko bezpieczna i funkcjonalna, ale też sprzyjała rozwojowi wyobraźni, kreatywności oraz dawała dziecku poczucie komfortu i radości. Jeśli szukasz pomysłów na aranżację, które łączą estetykę z praktycznością, świetnie trafiłeś! Warto sięgnąć po sprawdzone i inspirujące rozwiązania, które sprawdzą się dla maluchów, przedszkolaków i starszych dzieci. W tym artykule znajdziesz 7 konkretnych, sprawdzonych propozycji, które odmienią każdy pokój.

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ