X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Kujawsko- pomorskie łączmy si ę!
Odpowiedz

Kujawsko- pomorskie łączmy si ę!

Oceń ten wątek:
  • Martuśka Autorytet
    Postów: 928 590

    Wysłany: 31 sierpnia 2014, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda_lena88 wrote:
    Kochana gratuluję :) ja właśnie się zastanawiałam nad pójściem na higienistkę stom. albo asystentkę stom. ale kurcze się nie zdecydowałam bo miałabym problem z praktykami bo ogólnie szukam pracy a nikt mi nie da 4 tyg. wolnego bym sobie praktyki zrobiła :|


    Jeśli znalazłabys pracę w gabinecie stom. to szefostwo może zaproponować Ci praktyki w gabinecie bezpłatne, lub tak jak ja robiłam praktyki w czasie pracy :P


    Dziękuję moje drogie za gratulacje!!! <3

    misia79 lubi tę wiadomość


    0d229c8bca0a7a37441a14a4db12ea32.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • Martuśka Autorytet
    Postów: 928 590

    Wysłany: 27 listopada 2014, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak tam laseczki, jakieś nowinki u Was? :)

    misia79 lubi tę wiadomość


    0d229c8bca0a7a37441a14a4db12ea32.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • Magda_lena88 Autorytet
    Postów: 1837 3255

    Wysłany: 28 listopada 2014, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ooo kto się odezwał :O :O
    Kochana co u Ciebie?? Bo jak widzisz wątek Nam podupadł :| mało kto się udziela..Ja trochę egoistycznie ale mogę napisać, że po prawie 4 latach walki i jednej stracie w końcu Nam się udało <3
    Wczoraj mieliśmy badania genetyczne w poradni i na dzień wczorajszy z Bejbikiem wszystko OK :) ma już prawie 6cm, serducho pięknie biło 173ud/min, przeziorność w normie 1,6mm, kość nosowa uwidoczniona a Bobas wczoraj odpowiadał 12t+3 dni więc trochę starszy niż z terminu OM :) Pobrali też Nam krew której wyniki będą 11.12.br mam nadzieję, że jeśli na USG wszystko OK to i z krwi będą dobre wyniki. teraz wizytę mamy 3.12 u naszego gina prowadzącego :)
    637467c87shkkyna.gif

    asioczek86, Martuśka lubią tę wiadomość

    relghdgecegtmzr9.png

    P6dtp2.png
  • asioczek86 Autorytet
    Postów: 998 655

    Wysłany: 28 listopada 2014, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hejka dziewczyny :) ja zmieniłam kolejny raz ginekolog i jak na razie jestem zadowolona. przepisała mi bromergon na zbicie prolaktyny i każe badać progesteron. dopiero do niej zaczęłam chodzić a już jestem jej częstym gościem :) najważniejsze że powiedziała mi, że ma na mnie plan i mam się wyluzować :) poprzednia ginka leczyła mnie ziołowymi tabletkami i nie chciała robić badań.
    Madziu chciałam zacząć od stycznia chodzić do twojego lekarza, ale przez przypadek trafiłam na tą nową ginekolog i u niej jak na razie zostane :)

    8.03.2015- mama Aniołka (8/9tc)
    28.04.2016 IGA <3 3400g i 57 cm szczęścia :)
    17.12.2018 ADAM <3

    atdci09ken4tz24o.png

    o148zbmhik1ekq2b.png
  • Magda_lena88 Autorytet
    Postów: 1837 3255

    Wysłany: 28 listopada 2014, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    asioczek86 wrote:
    hejka dziewczyny :) ja zmieniłam kolejny raz ginekolog i jak na razie jestem zadowolona. przepisała mi bromergon na zbicie prolaktyny i każe badać progesteron. dopiero do niej zaczęłam chodzić a już jestem jej częstym gościem :) najważniejsze że powiedziała mi, że ma na mnie plan i mam się wyluzować :) poprzednia ginka leczyła mnie ziołowymi tabletkami i nie chciała robić badań.
    Madziu chciałam zacząć od stycznia chodzić do twojego lekarza, ale przez przypadek trafiłam na tą nową ginekolog i u niej jak na razie zostane :)
    cieszę się, że znalazłaś fajnego lekarza :) w staraniach dobry lekarz to 1/2 sukcesu :) mam nadzieję, że Wam pomoże <3

    relghdgecegtmzr9.png

    P6dtp2.png
  • misia79 Autorytet
    Postów: 1424 1395

    Wysłany: 28 listopada 2014, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miło Was tutaj znowu zobaczyć :-)
    Asioczek a do kogo teraz chodzisz ?

  • asioczek86 Autorytet
    Postów: 998 655

    Wysłany: 29 listopada 2014, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misia jeżdżę na Kapuściska. byłam tan na praktykach z POZ w poradni K. jakoś zaczęłam gadać o moim problemie i położna namówiła mnie na wizytę u pani doktor. szybko się zapisałam i już :) pani doktor chce od nast cyklu monitoring i badania, ale ja akurat wyjeżdżam na święta do Szkocji, więc pewno wszystko przesunie się na styczeń. fajnie że mnie nie "olała " jak ta poprzednia. w nast tyg robie badanie progesteronu i przykładnie zażywam bromergon :) najważniejsze, że dzięki nowej doktorce wstąpiła we mnie nowa nadzieja i oby dobry humor mnie nie opuszczał :)
    misia a jak tam twoje staranka? :)

    8.03.2015- mama Aniołka (8/9tc)
    28.04.2016 IGA <3 3400g i 57 cm szczęścia :)
    17.12.2018 ADAM <3

    atdci09ken4tz24o.png

    o148zbmhik1ekq2b.png
  • Martuśka Autorytet
    Postów: 928 590

    Wysłany: 11 grudnia 2014, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda_lena88 wrote:
    ooo kto się odezwał :O :O
    Kochana co u Ciebie?? Bo jak widzisz wątek Nam podupadł :| mało kto się udziela..Ja trochę egoistycznie ale mogę napisać, że po prawie 4 latach walki i jednej stracie w końcu Nam się udało <3
    Wczoraj mieliśmy badania genetyczne w poradni i na dzień wczorajszy z Bejbikiem wszystko OK :) ma już prawie 6cm, serducho pięknie biło 173ud/min, przeziorność w normie 1,6mm, kość nosowa uwidoczniona a Bobas wczoraj odpowiadał 12t+3 dni więc trochę starszy niż z terminu OM :) Pobrali też Nam krew której wyniki będą 11.12.br mam nadzieję, że jeśli na USG wszystko OK to i z krwi będą dobre wyniki. teraz wizytę mamy 3.12 u naszego gina prowadzącego :)
    637467c87shkkyna.gif


    Madzia bardzo sie ciesze!!!! gartulacje i buziaki dla Was trojga :*
    a ja na razie luzuje i planuje wakacje :p


    0d229c8bca0a7a37441a14a4db12ea32.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • Magda_lena88 Autorytet
    Postów: 1837 3255

    Wysłany: 11 grudnia 2014, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martuśka wrote:
    Madzia bardzo sie ciesze!!!! gartulacje i buziaki dla Was trojga :*
    a ja na razie luzuje i planuje wakacje :p
    wakacje w grudniu :O :D
    ja póki co jakoś dziwnie w tym roku jak nigdy w życiu nie mogę doczekać się Świąt :)
    Obecnie też po woli mąż co nieco robi w naszym nowym mieszkaniu do którego chcemy wprowadzić się pod koniec stycznia - ciężko to widzę, ale jak mówi mój Kochany mężuś "damy radę" - staram się w to wierzyć..ale wiadomo nowe mieszkanie, stan deweloperski to koszta, koszta raz jeszcze koszta - ale spokój Nas uratuje :)
    Ja dziś odebrałam wyniki badań genetycznych z krwi i pani dr. powiedziała, że są bardzo ładne :) ryzyko trisomii 18 i 21 jest bardzo niskie :) chociaż wiadomo żadne badanie nie da 100% pewności ale jestem spokojniejsza szkoda tylko, że USG dziś nie robi :P na to muszę poczekać aż do 29.12. - dam radę :)
    Pięknych dni Kochane życzę <3

    relghdgecegtmzr9.png

    P6dtp2.png
  • Martuśka Autorytet
    Postów: 928 590

    Wysłany: 12 grudnia 2014, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bardzo się cieszę że wyniki masz dobre i że wszystko ok:)
    znam ten ból jeśli chodzi o koszta urządzenia domu, ale jak już jest wszystko zrobione to już lepiej na sercu :P
    tak tak wakacje ale w sierpniu :P tylko że jedzie nas sześcioro i musimy dogadać się gdzie i jak i kiedy więc luzuje i niech się dzieje co chce bo mnie to wszystko wymęczyło już i potrzebuje porządnego oddechu i dystansu

    Magda_lena88 lubi tę wiadomość


    0d229c8bca0a7a37441a14a4db12ea32.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • Werix Autorytet
    Postów: 1218 958

    Wysłany: 15 lutego 2016, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy któraś z Was chodziła do dr Klyszejko-Molskiej?

    JagoodkaK lubi tę wiadomość

    17u9ha00otchcgqb.png
  • U-smutasek Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 28 września 2016, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej mam takie pytanie, najlepszy lekarz od niepłodności w bydgoszczy?

    u
  • U-smutasek Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 28 września 2016, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej mam takie pytanie, najlepszy lekarz od niepłodności w bydgoszczy?

    u
  • 0202oliwcia Autorytet
    Postów: 1726 1111

    Wysłany: 1 grudnia 2016, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie Kochane jestem tu od kilku chwil tak na prawdę również jestem z Kujawsko-pomorskiego a mianowicie
    Włocławek Pozdrawiam serdecznie <3

    w4sqyx8dc2rm5g6k.png

    Synek Piotruś 2019 <3 Córeczka Oliwia 2013 <3. Małgosia 2017 <3
    Aniołki <3 <3 <3 <3
    Mutacja MTHFR, Poronienia Nawykowe
  • JagoodkaK Autorytet
    Postów: 1839 1271

    Wysłany: 1 grudnia 2016, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Werix wrote:
    Czy któraś z Was chodziła do dr Klyszejko-Molskiej?
    ja :)

    h84fkrhm4lz65cww.png
  • sylwiam-81 Debiutantka
    Postów: 12 3

    Wysłany: 3 lipca 2020, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    są tu staraczki z kujawsko-pomorskiego ?

    jestem w Torunia :-)

    zaczynam starania o drugie dziecko :-)

    zrz63e5etzel1a61.png
‹‹ 45 46 47 48 49
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ